Biali aktorzy nie będą już podkładać głosów pod inne niż białe postacie w "Simpsonach"

Data: 28.06.2020 01:39

Autor: deux

tvn24.pl

Amerykańska kreskówka "Simpsonowie" nie będzie już zatrudniała białych aktorów do podkładania głosów pod postacie z innych grup etnicznych. O swojej decyzji poinformowali producenci serialu. – Wszyscy wspólnie podjęliśmy decyzję. Wszyscy się na to zgodziliśmy. Wszyscy czujemy, że to właściwe – powiedział związany z serialem od lat aktor Hank Azaria.

#blm #bekazlewactwa #blacklivesmatter #blacklivesbullshit #swiat #usa #seriale

The Candace Owens Show: What Does Black America Want?

Data: 26.06.2020 22:14

Autor: ObjectiveG

youtube.com

Candace Owens – czarnoskóra komentatorka polityczna, znana z niedawnego komentarza negującego ruch #BLM rozwija swój punkt widzenia. Ponad milion wyświetleń na całym świecie, mnóstwo poparcia ale jak można się było spodziewać również sporo nienawiści i lewicowej szarży na jej osobę w związku z jej sprzeciwem.

Candace zadaje arcyważne pytanie, na które nikt wspierający ruch BLM nie chce odpowiedzie.

#blacklivesmatter #blacklivesbullshit #zamieszki #usa #glosrozsadku

Data: 14.06.2020 08:31

Autor: Ijon_Tichy

Black Lives bullshit – efekt marksizmu kulturowego.

Te zamieszki i absurdy surrealistycznego szaleństwa wokół black lives bullshit są ostrzeżeniem i świadectwem tego, że nie można NIGDY pozwolić na rozplenienie się ideologii nowej lewicy (marksizm) w postaci ideologii gender, LGBT, czy tzw. "dyskryminacji pozytywnej" ze strony innych mniejszości, bo oni po prostu pełnią rolę nowego proletariatu marksizmu kulturowego. Ich celem jest destrukcja normalności, rozpad tkanki społecznej, rewolucja kulturowa, a jak widać wyraźnie, również fizyczny terror.

Fizyczny terror jest bliski sercu każdego marksisty, ponieważ zideologizowane marksizmem bydło pełne jest nienawiści do norm społecznych i ludzi, którzy ich bronią. Marksistowskie bydło z radością wprowadziłoby terror i dyktaturę, gdyby tylko umożliwiłoby to realizację ich ideologii. Dokładnie tak samo jak proletariat za czasów rewolucji bolszewickiej, tak samo jest teraz – NIC się nie zmieniło w mentalności "człowieków sowieckich".

Używam określenia "bydło", ponieważ te otępione masy ludzkie są pożytecznymi idiotami równoległymi do tych mas proletariackich, którymi marksizm posłużył się w XX wieku w celu zaprowadzenia komunistycznego terroru na bazie Marksa, Engelsa, Lenina, Trockiego – wymordowania 96 milionów ludzi i zagłodzenia setek milionów, upadku gospodarki, kultury, ducha wielu narodów.; terroru, zniewolenia, ogłupienia.

Nowi marksiści reprezentują tę samą, chorą, diaboliczną ideologię.

#rewolucjakulturowa #blacklivesmatter #blacklivesbullshit #marksizmkulturowy #dyskryminacjapozytywna #lgbt #wojnaidei

Data: 07.06.2020 16:57

Autor: Ijon_Tichy

"Django unchained", Black Lives Matter oraz "DYSKRYMINACJA POZYTYWNA" – spojrzenie na niektóre narzędzia zarządzania ludzkim bydłem.

Czyli nowy marksizm realizowany na żywo, na naszych oczach. Jak to możliwe? Dlaczego "nagle" czarni ludzie czują się jak najbardziej usprawiedliwieni moralnie, aby kraść, bić, gwałcić, palić miasta, mordować, niszczyć to, co należy do białych? Już wyjaśniam główne moim zdaniem przyczyny. (Na skróty, tylko z pewnej istotnej perspektywy).

Może niektórym teraz łatwiej będzie zrozumieć niektóre rzeczy, o których wspominałem tu i ówdzie, we wpisach na Lurku.

Przykład: film Quentina Tarrantino pt.: "Django unchained" był częścią szerszej, wielotorowo zorganizowanej, trwającej już od dłuższego czasu propagandy nienawiści przeciw białej rasie. Film jest skrajnie rasistowskim i pełnym chorej nienawiści, sadystycznym gniotem, który (obok innych działalności) miał programować w odbiorcach rasową nienawiść przeciw białym ludziom, histerię wśród murzynów (oraz wśród innych kolorowych).

Nie musicie mi wierzyć na słowo. Po prostu obserwujcie przez dłuższy czas, jak w załganych mediach, w filmach, serialach itd. metodycznie, cierpliwie, regularnie, systematycznie szczuje się ogół społeczeństwa na białą rasę, na wartości chrześcijaństwa, cywilizacji łacińskiej, przekonania konserwatywne, wjeżdża się na podświadomość, emocje. buduje się pełną upokarzania narrację. Wszystko w celu budowania podłoża do realizowania tzw. DYSKRYMINACJI POZYTYWNEJ – jednego z głównych narzędzi marksizmu kulturowego. Biały heteroseksualny chrzescijanin o konserwatywnych poglądach stał się nagle synonimem faszysty (wbrew logice i faktom).

Powierzchownie, encyklopedycznie "dyskryminacja pozytywna" polega na zmniejszaniu nierówności miedzy klasami społecznymi (brzmi znajomo towarzyszu? ( ͡º ͜ʖ͡º) ), wyrównywaniu szans, zmniejszaniu przewagi społeczeństwa dominującego, a ułatwianie wszystkiego środowiskom mniejszościowym, słabszym, rzekomo prześladowanym itp. W rzeczywistości jednak "dyskryminacja pozytywna" przybiera wyraźnie postać walki politycznej i kulturowej (lewica), sprowadzając się do upokarzania społeczeństwa dominującego, gnębienia go cenzurą, kneblowaniem ust, oszczerstwami, oczernianiem, obwinianiem za niepowodzenia innych, niesprawiedliwym traktowaniem (różnorodne parytety), odmową dialogu.

W końcu oprowadza do wywrócenia do góry nogami pojęć i znaczeń oraz dewastowaniu relacji między grupami ludzi. Mniejszość stara się zaszczuć i dominować nad większością posługując się bezustannym (zakłamanym) szantażem emocjonalnym i wykorzystując wszelkie narzędzia prześladowań, które uniemożliwiają obronę społeczeństwu dominującemu.

W związku z tym dochodzi do coraz bardziej wyraźnych aktów agresji i narastania wrogości pomiędzy grupami ludzi. Narastająca frustracja społeczeństwa podsycana jest metodycznym działaniem propagandowym, które przez lata podkłada "ładunki wybuchowe" wzajemnej niechęci (nazwę to "syndromem Django"). Na sam koniec wystarczy zapalnik, aby doprowadzić do wyładowania podsyconej sztucznie złości i wrogości. Płoną miasta, cierpią ludzie… W bieżącym przypadku zapalnikiem była śmierć naćpanego gangstera i kryminalisty – Georga Floyda.

Nagle czarni ludzie czują się jak najbardziej usprawiedliwieni moralnie, aby kraść, bić, gwałcić, palić miasta, mordować, niszczyć to, co należy do białych…

#blacklivesbullshit #marksizmkulturowy #dyskryminacjapozytywna #holokaustbialych #inzynieriaspoleczna #zarzadzaniebydlem

Data: 06.06.2020 09:16

Autor: Ijon_Tichy

Takie przemyślenie na dzień dobry. Krótkie podsumowanie jednego z gorących ostatnimi czasy tematów oraz refleksja na temat "protestów", czyli okazji do niszczenia i rozbojów, wykorzystanej przez środowiska kryminalne oraz pożytecznych idiotów w USA i na świecie.

Ten cały dindu nuffin Dżordż Flojd okazał się być kreaturą chyba najgorszego formatu:

– był notorycznym złodziejem, włamywaczem i ulicznym rabusiem;

– był agresywny; nawet napadał z bronią w ręku na kobiety;

– był "aktorem" porno; więc stręczycielstwo, handel dziwkami również wchodzi w grę;

– był handlarzem narkotyków i narkomanem;

– posługiwał się fałszywymi pieniędzmi;

– był niereformowalnym kryminalistą, który lubił często wracać pod sąd i do więzienia;

– ogólnie był społecznym szkodnikiem niemal najgorszego formatu (choć nie wiadomo, czy z taką przeszłością nie był też mordercą, którego po prostu nie ujęto).

– w czasie zatrzymania był totalnie naćpany kilkoma narkotykami, a na jednym z filmów z zatrzymania widać, jak wyrzuca torebkę z narkotykiem;

– z powodu totalnego naprucia narkotykami jego naczynia krwionośne były mocno skurczone a organizm niewydolny, co (oprócz kolana policjanta) mocno przyczyniło się do jego śmierci;

– Dżordż bodajże miesiąc wcześniej pracował w jednym miejscu z policjantem, który go udusił. Dziwne.

Jakże wymowne w świetle powyższego jest to, że zamieszki spowodowane tą śmiercią polegają na rabowaniu, gwałcie, przemocy, podpaleniach, włamaniach, a nawet morderstwach i ogólnie dewastacji wielu miast w USA i nie tylko tam.

Oprócz wszelkich statystyk owe "protesty" są wyraźnym potwierdzeniem tego, że problemem nie jest rasizm, a rasa – czarna rasa w USA, która stanowi siedlisko patologii wszelkiego rodzaju, jest problemem i wrzodem na tkance społecznej 乁(ツ)

Jedyną metodą walki z problemem byłaby totalna zmiana sposobu postępowania z kolorowym elementem. Oczywiście ZERO dyskryminacji, zarówno w stronę czarnych jak i w stronę białych. Po kolei:

– najpierw skrajnie restrykcyjne przyznawanie środków socjalnych, tylko dla w 100% zweryfikowanych, uczciwych ludzi.

– zmuszenie do uczciwej pracy wszystkich (stworzenie im takiej możliwości).

– Zero przywilejów z powodu koloru skóry, zmuszenie osób czarnoskórych do wykorzystania ich potencjału i uczciwe wypracowanie dobrobytu.

– Systemowo zorganizowana, gruntowna resocjalizacja całej społeczności czarnych w USA, nauka życia w społeczeństwie, wartości rodzinnych (TO OGROMNIE WAŻNE dla ładu społecznego).

– ZERO poprawności politycznej i nazywanie rzeczy po imieniu. Poprawność polityczna (lewacki rak ludzkości), to brak odwoływania się do rzeczywistości, co uniemożliwia działania naprawcze, uniemożliwia zmierzanie ku lepszemu. Nie da się naprawić rzeczywistości, kiedy systemowo, z paradygmatu się neguje lub ignoruje fakty, istnienie rzeczywistości.

Lecz aby to było możliwe, to należałoby usunąć RAKA LUDZKOŚCI, jakim jest nowy marksizm pod postacią licznych lewackich wpływów – w mediach, na uniwersytetach, wśród lewicującej sceny politycznej, licznych fundacji i innych pożytecznych idiotów, takich jak LGBTPedo, skrajny feminizm, ANTIFA (tfu!) i tym podobni degeneraci.

Diagnoza i recepta leży na tacy, lecz niestety nikt jej nie zrealizuje…. Ot ponura puenta. Może nawet kupiłbym zapas popcornu na resztę danego mi życia, żeby patrzeć, jak świat płonie. Ale chyba raczej wykopię bunkier xDDD

#blacklivesbullshit #kryminal #rasizm #usa #marksizmkulturowy #lewactwo