Świdnica - bijatyka z policją

Data: 13.09.2020 18:43

Autor: n0002

streamable.com

"Wczoraj około godziny 18.00 świdniccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy Jaworzyna Śląska. Powodem wezwania było naruszenie nietykalności cielesnej jednego z mieszkańców przez ustalonego sprawcę. W trakcie podjętej interwencji policjanci zostali zaatakowani przez 47-letniego mieszkańca miejscowości oraz jego 25-letniego syna – relacjonuje Szymon Szczepaniak ze świdnickiej policji."

więcej info na https://swidnica24.pl/2020/09/policyjna-interwencja-zakonczona-bijatyka-sprawcom-grozi-kara-wiezienia/

#newsy #aktualnosci #polska #swidnica #bijatyka #policja

Sokołów Podlaski: Goście z chrzcin pobili się z gośćmi z poprawin.

Data: 10.08.2020 23:18

Autor: ShroudInMist

wprost.pl

Do starcia pomiędzy obiema grupami doszło w lokalu przy ulicy Lipowej w Sokołowie Podlaskim w niedzielę 9 sierpnia. W tym samym miejscu na różnych salach odbywały się dwie imprezy: poprawiny wesela oraz zabawa urządzona z okazji chrzcin. W pewnym momencie pomiędzy uczestnikami obu wydarzeń doszło do nieporozumienia, które szybo eskalowało w większy konflikt, by ostatecznie przerodzić się w bijatykę na kilkadziesiąt osób.

Policja zgłoszenie o incydencie otrzymała około godziny 19:30. Jak poinformował w rozmowie z Polsat News asp. Jakub Więsak, w starciu brało udział około 50 osób. 5 z nich trafiło do szpitala. Funkcjonariusz przekazał, że ranni byli pod wpływem alkoholu. Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia w Sokołowie Podlaskim. Początkowo nie zdecydowano się na dokonanie żadnego zatrzymania.

#skolowpodlaski #chrzciny #wesele #poprawiny #zabawa #polska #policja #bijatyka #pobicie #alkohol