Data: 08.09.2020 23:35

Autor: nuubeczek

Może tak zamiast płakać to wykopki po prostu niech opuszczą portal i tam nie wracają? Zabawne są te aferki, które nic nigdy nie zmienią i narzekanie. Wykop już się nie odmieni, oni wolą kase reklamodawców, bogate firmy które płacą za reklame i żądają coraz większej cenzury treści. Tak również jest na youtube, na fb i na innych dużych portalach, firmy wpychają nam na siłe polityczną poprawność i cenzure, bo obliczyli sobie że lepiej na tym wyjdą, to one są głównym winowajcą zmieniającego się internetu.

Dlatego ludzie zamiast używać cenzurującego monopolowca powinni stamtąd spieprzyć i szukać alternatywy. Łatwiej o uznanie, łatwiej o dyskusję i spokój na mniejszych portalach, zamiast denerwować się o gówno ukierunkowane w strone kasy.

Tak widzę te afery wykopowe teraz jak zredukowałem wchodzenie na wypok czy jutuba. xD

#wykop #heheszki #bekazwykopu

Data: 07.09.2020 20:09

Autor: nuubeczek

Taki to jest poziom portalu z brzydkimi treściami, gimbusy zakopują jedną z najważniejszych informacji dnia, tylko dlatego że OP wstawił obrazek z "pilne". xDD

Ta informacja znaczy dla Rosyjskiej opozycji bardzo dużo, a co dotyczy opozycji w Rosji tak nas powinno obchodzić. Ale kij tam, nie to jest ważne, ważny jest obrazek. Czy to już poziom małp skaczących nad książką z obrazkami czy jeszcze agregator newsów? LOL

Tutaj news btw

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nawalny-wybudzony-ze-spiaczki-farmakologicznej,nId,4716843

#wykop #bekazlewactwa #bekazwykopu

Data: 07.09.2020 00:17

Autor: ED161

Wykop w praktyce. Wirtualna Polska za pomocą oficjalnych kont oraz wielu multikont zaczęła ponownie nachalne spamowanie Wykopu swoimi artykułami. Większość jest zakopywana, ale wiele z nich jest następnie kasowanych i wrzucanych ponownie. Na głównej wiszą dwa duplikaty o jakiejś skrzynce na listy z Money.pl

https://www.wykop.pl/link/5683251/przykleili-jej-do-skrzynki-pocztowej-wiadomosc-o-egzekucji-dlugu-kobieta/

https://www.wykop.pl/link/5684309/znalazl-to-pismo-w-swojej-skrzynce-albo-zaplaci-20-gr-albo-sad/

https://www.wykop.pl/link/5683267/przykleili-kartke-do-skrzynki-prawnik-tlumaczy-co-mozna-teraz-zrobic/

Ten serwis już się sprzedał po całości…

#wykop #wykopcontent #spam #bekazwykopu

Data: 06.09.2020 17:39

Autor: Borok

Zastanawiam się jak to jest, że na lurku nie pojawiają się komentarze (bardzo charakterystyczne dla innego portalu o podobnym charakterze) które brzmia: Usuń konto!

Lurki co z Wami, czyżbyście nie potrafili dyskutować na argumenty ostateczne? ;)

Poprawcie się, bo jeszcze ktoś pomyśli, że coś z nami nie tak…

#heheszki #bekazwykopu #gownowpis

Data: 01.09.2020 13:02

Autor: Enviador

Aplikacja wykopu zniknęła z google play:

Nie ma: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl

Tydzień temu jeszcze była: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:VbcO9MclsxYJ:https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dpl.wykop.droid%26hl%3Dpl+&cd=5&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=ubuntu

Zarchiwizowana kopia: https://archive.is/7OSZR

#wykop #bekazwykopu #android #gownowpis

Antifa i protesty BLM – pedofile, bandyci i zboczeńcy w pierwszym szeregu? - usunięte z wykopu

Data: 31.08.2020 03:00

Autor: kazek_nalepa

archive.is

Poniżej tekst, który został usunięty z wykop.lpg, a ja otrzymałem miesięcznego bana za manipulacje. Postanowiłem skończyć z tym ściekiem i usunąłem konto, by nie przyczyniać się do tego ideologicznego portalu, gdzie manipulacje sięgają ostatnio szczyty :) Jest to luźna interpretacja ostatnich wydarzeń i wg. mnie mieści się to w ramach normalnej publikacji na podstawie zaistniałych faktów. No bo jak to możliwe, by na trzy strzały, postrzelono trzech kryminalistów (z czego jeden to pedofil)?

Wszystko zaczęło się, gdy George Floyd zginął w Minneapolis, rzekomo uduszony przez policjanta podczas interwencji, która była prowadzona pod zarzutem płatności podrobionymi banknotami przez Floyda. Nie chcę tu wyrokować i brać w obronę policjanta, ale uczciwie trzeba przedstawić kilka faktów, że Floyd był pod wpływem kilku narkotyków (fentanyl, norfentanyl, amfetamina, metamfetamina, morfina, konopie indyjskie), miał covid-19, a także chorobę wieńcową (lewa tętnica wieńcowa była uszkodzona w 75%, prawa tętnica w 90%), dodatkowo nie wykonywał poleceń podczas aresztowania i spory dorobek kryminalny (rozboje, kradzieże, a w tym grożenie ciężarnej kobiecie bronią).

Takie rzeczy należy przypominać, gdyż media głównego nurtu starają się z niego zrobić męczennika, który próbował tylko przeżyć po utracie pracy i dlatego płacił fałszywkami… a do tego osierocił dzieci.

Tak, wszyscy widzieliśmy zapłakaną żonę, która bardzo rozpatrzała, ale o ile pamiętam, dzieci wyglądały jakby nie wiedziały o kim mowa. Okazuje się, że raczej nie byli razem i wpisywali się pod dość zatrważającą statystyką czarnej społeczności, gdzie bardzo dużo dzieci wychowuje się bez ojca i tak w tym przypadku, kochająca się rodzina była rozdzielona na prawie 2000km. Jednak nie sprawdzałem tej informacji i mogę się mylić, a te 2000km to tylko drobna rozłąka.

W pierwszej sekcji uznano uduszenie, które wynikło z posiadanych schorzeń Floyda, a drugie (niby niezależne) uznało, że na 100% został uduszony kolanem i te choroby współistniejące nie miały znaczenia – dlatego zostawmy to, aż sąd orzeknie o winie, bądź uniewinni policjanta.

To wydarzenie wywołało falę zamieszek i protestów w który byli zaangażowani z ruchu BLM i Antify, która już pokazała na co ją stać, gdy został wybrany prezydent Donald Trump i jak sobie można łatwo przypomnieć, także wykazywali się dużą agresją, wandalizmem i przestępczością. Teraz znów zaczęli opanowywać ulice wraz z czarną społecznością, skupiając się na plądrowaniu sklepów i galerii, brutalnych atakach na przypadkowych ludzi, niszczeniu mienia i atakując policję, która dość łagodnie podchodzi do tych aktów przemocy i grabieży, gdyż wymuszają to solidaryzujący się z protestami niektórzy politycy. Oczywiście większość protestów przebiega względnie pokojowo, jednak znaczna część jest opanowana przez psychopatów i o nich chciałbym tu napisać.

Niedawno zelektryzowała opinię publiczną informacja o prominentnych ludziach z Antify, którzy okazują się być ohydnymi pedofilami wykorzystującymi małe dzieci, a do tego prawidłowość ta występuje w kilku krajach, gdzie owi „antyfaszyści” działają i przypuszczam, że jest to prawidłowość występująca w każdym kraju. Tu informacja:

https://thepostmillennial.com/revealed-antifa-has-a-pedophile-problem/

Oczywiście ta informacja może jeszcze nie wywołać zdziwienia i być może jest to jakiś zbieg okoliczności, jednak dalsze informacje skłaniają mnie do zastanowienia się, kto kieruje tą antifą i jaki naprawdę przyświecają im cele, a także czy antifa przesiąknięta jest pedofilią w takim stopniu, że nie można mówić o przypadku?

Czy można mówić o przypadku, gdy jeden z Antify ugodził nożem innego człowieka, tylko za to, że ten był zwolennikiem Trumpa? Do tego okazuje się, że ten agresywny człowiek był PEDOFILEM?

https://thepostmillennial.com/antifa-militant-arrested-for-stabbing-black-trump-supporter-in-portland

Myślałem po tym przypadku, że już mnie nic nie zaskoczy i w szeregach antify roi się od pedofilów, niczym rodzynkami w wielkanocnej babie.

Niestety myliłem się i ostatni atak atifiarzy na 17-letniego chłopca, skłonił mnie do opisania moich przemyśleń. Kyle Rittenhouse podczas samoobrony postrzelił trzech antifiarzy, którzy go zaatakowali i prawdopodobnie tym ocalił sobie życie, gdyż jeden z antifiarzy wyjął pistolet, podczas gdy inni chcieli wyrwać mu karabinek i atakowali go różnymi przedmiotami (deskorolką, a także rzucili w niego czymś co wyglądało jak koktajl mołotowa) Kyle, jak czytałem, najpierw próbował gasić jakiś sklep, który podpalili Antifiarze i to ich tak rozwścieczyło. W rezultacie dwóch napastników zmarło, a trzeci został ranny w rękę (później podobno żałował, że prędzej nie wpakował całego magazynka w Rittenhousa https://nczas.com/2020/08/29/antfiarz-postrzelony-w-kenosha-zaluje-tylko-ze-nie-zabilem-dzieciaka/ )

Najdziwniejszym jednak faktem jest to, kogo Kyle postrzelił. Okazuje się, że wszyscy trzej to znani kryminaliści a trzeci do tego, to pedofil z antify! Jakie są realne prawdopodobieństwo, by na trzy kule do „pokojowych” demonstrantów, trafiły na takich ludzi z antify? 100% to kryminaliści, z czego dodatkowo 1/3 to pedofile? Przecież to nie może być przypadek i osobiście uważam, że nie jest i mamy prawo mówić o poważnym problemie z pedofilią wśród członków antify nie mówiąc już o reszcie kryminalistów. Dlaczego i na jakich zasadach antifa szkoli tych pedofilów i najważniejsze, czy im coś obiecano za tę walkę. Bo jak widać, pedofile z antify to ten najbardziej agresywny i drapieżny sort, który skłonny jest do przemocy i do zabijania! Nie chcę sobie wyobrażać co te szumowiny zrobią, gdy będą sam na sam z jakimś dzieckiem, podczas plądrowania jakiejś posiadłości. Na co władze jeszcze czekają z delegalizacją tej organizacji, która miała walczyć z faszyzmem, jednak sama wstąpiła w szeregi nazistów, lub zaczynają stosować ich metody.

#bekazlewactwa #bekazwykopu #usa

Data: 29.08.2020 21:24

Autor: nuubeczek

Przepraszam za spamowanie wykopem, jednak z braku laku i ciekawości zajrzałem na wypok jak ich znalezisko wygląda wobec ponownej awarii w czajce i coś tutaj mi cholernie nie pasuje.

Ta ogromna ilość minusów i plusów w znalezisku, które ma raptem 1400 wykopów.

Czyżby bojówki i farmy botów peło znowu się uaktywniły na wypoczku tak jak to zrobiły podczas ama Andrzeja? Wtedy też dostawał pod każdą odpowiedzią paretysięcy minusów pod rząd, to nie jest normalne. Od kiedy wykopki są pro-platformowi? Nigdy się z tym nie spotkałem przed 2020 rokiem, PO nigdy nie była szanowana ani broniona w takiej ilości na tym portalu, a siedziałem tam aż 5 lat. Można to zauważyć choćby po stosunku wykopów do zakopów albo choćby pod powiązanymi, gdzie są głównie szkalujące po powiązania i są splusowane lekko. Drugim tropem jest fakt, że pod tym jednym komentarzem nie ma innych komentarzy z taką ilością plusów i minusów. Wszystkie inne komentarze mają normalny licznik plusów/minusów a ten konkretny został zaatakowany botami. Iksde

Moim zdaniem michał bez jajek zwyczajnie kłamie gdy mówił o tym, że walczą z manipulacją. Wykop zezwala na farmy botów i manipulowanie głosami. tyle

#wykop #bekazlewactwa #bekazwykopu #bekazpo

Data: 28.08.2020 18:12

Autor: nuubeczek

Zbanowali użytkownika dlatego, bo poparł obrone własną przed agresywnym tłumem.

https://www.wykop.pl/wpis/51716165/taka-sytuacja-gdzie-jest-moderacja-wykop-polska-pr/

Nie wiem w jaki sposób pochwalanie obrony własnej łamie prawo ale okej. 乁(ツ)

Dla tego portalu nie ma żadnej przyszłości, jawnie popierają i bronią agresywnych antifiarzy.

#wykop #bekazlewactwa #bekazwykopu

Data: 26.08.2020 13:14

Autor: Immortal_Emperor

Na wykopie cenzura zaszła już tak daleko, że moderacja zaczęła usuwać znaleziska które są sprzeczne z jej światopoglądem. Wychodzi na to że mówienie o mordowaniu białych, przez czarnych to szerzenie nienawiści. #lewackalogika

Znalezisko: 2-latek-zamordowany-przez-czarnoskorego-chlopaka-wraz-z-biala-partnerka

https://www.wykop.pl/link/5667885/eng-usa-2-latek-zamordowany-przez-czarnoskorego-chlopaka-wraz-z-biala-partnerka/#votersBury

Tutaj treść ze znaleziska:

https://www.the-sun.com/news/1356689/boy-beaten-death-moms-boyfriend-burns-brain-bleed/

Warto zaznaczyć że znalezisko weszło z płomieniem na główną, i szybko zostało zdjęte przez moderację.

#bekazwykopu #cenzura

Wykop stosuje stare, potępiane już metody wprowadzające użytkowników w błąd.

Data: 19.08.2020 22:02

Autor: PanDomestos

Wykop stosuje stare, potępiane już metody wprowadzające użytkowników w błąd.

Wykop stosuje stare i potępiane wielokrotnie w internecie metody wprowadzające ludzi w błąd by wyłudzić dane. Na poniższym obrazku widać opcje do wyboru gdzie trudno jest je zinterpretować. Nie wiadomo czy przełącznik w lewo oznacza zgodą czy w prawo gdy zapala się na niebiesko. W ten sposób obie pozycje mogą oznaczać zgodę a do tego dochodzi jeszcze "Uzasadniony interes" z podobną manipulacją. Te obie opcje są też blisko obok siebie co dodatkowo dezorientuje do czego służy pierwszy przełącznik. Istnieje klawisz "zgódź się na wszystko ale nie istnieje taki by się nie zgadzać. W internecie były kiedyś artykuły opisujące tego typu metody gdzie opis i poprawa jasności tego typu opcji są zaniedbywane specjalnie w nadziei pozyskania większej ilości danych. Jak dobrze pamiętam temat był też poruszany na jednym z podcastów Niebezpiecznika czy czegoś podobnego. Jest też stary post na wykopie: LINK: https://www.wykop.pl/link/4328… więcej nie znalazłem za bardzo nie wiem co wpisać a próbowałem. Metoda z tymi niejasno opisanymi przełącznikami jest stara i zahacza o łamanie prawa, wyłudzanie danych. Dodatkowo nie wiadomo w jasny sposób jak po zapisaniu przywrócić to okno by pozmieniać te ustawienia. Ja rozumem, że ktoś może dobrze odczytać te opcje ale czy na pewno działa to jak można by pomyśleć? Już dwa lata temu obrywało się stronom za tego typu niby to zaniedbania (MANIPULACJE) Wykop właśnie robi to samo jakby nigdy nic.

Wszystko opisał Retrowirus. Jeśli ktoś ma z was konto na wykopie, zaproście Retrowirusa do lurkera

#bekazlewactwa #bekazwykopu #bekazpodludzi #wykop #technologia #internet

Data: 11.08.2020 16:28

Autor: VBN53

Musiałem dostać bana na Wykopie żeby przypomnieć sobie o Lurkerze. Przepraszam za to, że wzgardziłem Lurkerem na rzecz tęczowego Wykopu. Liczę, że zagoszczę tutaj na dłużej

#bekazwykopu

Data: 10.08.2020 17:33

Autor: PostironicznyPowerUser

koszmarny wysyp lemingów ubolewających nad uciśnionymi poddanymi Łukaszenki tak jakby u nas było jakoś super hiper jeśli chodzi o jakiekolwiek swobody obywatelskie. jest tak super, że zastanawiam się czy aby na pewno nie usuną mi tego wpisu.

ale najbardziej i tak rozpierdalają mnie ci którzy wyrośli z korwinizmu, takich to już tylko dół z wapnem ratuje bo żadne argumenty nie pomogą.

#polityka #bialorus #korwin #konfederacja #bekazwykopu

Data: 10.08.2020 16:13

Autor: alek747

Serducho rośnie patrząc, jak lurker rośnie. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie będzie tu selektywnej cenzury ani przyzwolenia na farmy trolli, jak to ma miejsce na wypoku.

Swoją drogą wykop poznałem chyba w 2014 w trakcie kampanii do EwroSowjeta (byłem wtedy w I klasie liceum), ale zacząłem go przeglądać jakoś w 2015. Można powiedzieć, że załapałem się na końcówkę normalnego wykopu, bo potem było już tylko gorzej (czyli od wyborów parlamentarnych w owym roku). Co prawda łudziłem się, że to tylko czasowe, więc po maturze założyłem swoje pierwsze (i jedyne!) konto wykopie. Mijały miesiące i lata, a moja aktywność na wykopie była coraz mniejsza; trzymanie konta pozwalało mi jednak korzystać z czarnej listy i jako-takie nurkowanie w tym szambie. W czerwcu jednak przelała się czara goryczy (wszechobecny spam Czajkowskim) i po prawie czterech latach usunąłem swoje jedyne konto na wykopie i tak skończyłem na lurku XD.

#lurker #wykop #bekazwykopu

Ostatni Wiking (2019)

Data: 09.08.2020 21:12

Autor: PanProcesor

youtube.com

Witam wszystkich

Jestem "spadochroniarzem" z Wykopu…

Usunąłem tam konto i mam nadzieję że zawitam tu na dłużej… ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Pierwsza wrzuta to moje wczorajsze odkrycie kinematograficzne…

Ostatni Wiking – to dzieło ludzi z Szczauki Pictures (Łukasz Jedynasty a.k.a. Sheben)

Doskonały film, przednia zabawa, świetny humor!

Brak mi słów żeby opisać to dzieło…

To trzeba zobaczyć!

Gorąco polecam!

Sandacz, Sandacz, Sandacz!!!

#bekazwykopu #heheszki #humor

Data: 09.08.2020 20:37

Autor: CannibalCorpse

Witam wszystkich Lurkerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem kolejnym wygnańcem z konkurencyjnego portalu z upośledzoną moderacją.

Byłem topowym użytkownikiem konkurencyjnego portalu (217 w rankingu) przez 6 lat lecz tęczowa moderacja postanowiła mnie ocenzurować.

Mam bardzo dużo do powiedzenia na temat praktyk moderacji konkurencji oraz wiele dowodów na dyskryminację w postaci screenów z panelu zgłoszeń,komentarzy i wiadomości prywatnych.

Mam nadzieję że tutaj nie usuwa się treści ze względu na poglądy moderacji.

Portal wygląda bardzo ładnie i mam nadzieję że zabawię tu na dłużej :)

#lurker #bekazwykopu

Aktywiści LGBT wywołają zamieszki w całej Polsce?

Data: 09.08.2020 20:28

Autor: CannibalCorpse

prawy.pl

Policja zatrzymała aktywistę LGBT Michała Sz. z kolektywu Stop Bzdurom. Mężczyzna uważa się za kobietę i podaje się za Margot. Był zamieszany w atak na antypedofilską furgonetkę fundacji Pro – Prawo do Życia i pobicie kierowcy. Usłyszał w tej sprawie zarzuty. Brał także udział w profanacji pomnika Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu. Po zatrzymaniu bojówkarza LGBT za bandycki napad lewica i tęczowi aktywiści podnieśli rwetes.

#polityka #bekazlewactwa #bekazwykopu

Data: 03.08.2020 13:15

Autor: Pimpuslaw

Witajcie.

Właśnie założyłem tu konto i chciałem się przywitać i powiedzieć kilka słów o sobie.

Emigrowałem tu jak większość ostatnio z wykop.kp nie mogąc już zdzierżyć trockistyczno – homoseksualnych bredni i permanentnego cenzurowania moich wpisów.

Teraz może kilka słów o mnie, jestem przedstawicielem najbardziej dyskryminowanej grupy społecznej czyli starym kawalerem z drugiego progu podatkowego stąd wynika moja nienawiść to wszelkich przejawów socjalu i socjalizmu.

Moje poglądy określam jako faszyzujący konserwatywny liberał z lekkim sentymentem monarchistycznym.

Mam nadzieję, że pozostanę tu dłużej.

#lurker #spadochroniarzezwykopu #bekazwykopu

Data: 03.08.2020 00:07

Autor: PszenicznaAborcjonistkaElfa32

Dzień Dobry.

Chciałem się tylko przywitać na tym portalu, na którym mam zamiar pozostać na dłużej, i który mam nadzieję nie skręci tak ostro w lewo jak wykrok.pl

Coraz z większym zażenowaniem wchodziłem na powyższy ściek, ale dziś uznałem iż czara goryczy się przelała i moja godność ludzka, osobista nie pozwoli mi tam dłużej przebywać. Co prawda i tak tam tylko głównie czytałem i nie tylko dlatego, że dostałem niedawno perm bana za rzekome "multi konto, nieodpowiednie zachowanie, trollowanie" zaraz po tym jak dodałem znalezisko jak rafau czaszkowski wspierał lewackie bojówki i LPG+.

Mam nadzieję, że nie ma tu tego obrzydliwego lewackiego, cenzorskiego zamordyzmu, który wlał się nie tylko do naszej ukochanej Katolickiej Polski, ale zalał już niemal cały świat, a Lurker.pl będzie się tylko rozwijał, nowych Lurków będzie szybko przybywać, a treści będą tworzone przez samych użytkowników, a nie przez boty i nieaktywne konta jak na hatfu wiadomo gdzie.

To chyba tyle, więc życzę Wam Lurki miłego wieczorku i pysznej kawusi.

PS

A najbardziej to bym się cieszył jakby wykrok.pl upadł i sobie głupi ryj rozwalił, a mocno wierzę w to, że kiedyś może nawet sam dodam tu takie znalezisko i jak zapewne wielu z Was, ceniących sobie wolność słowa poczujemy satysfakcję, taką jaką się czuje obalając tyrana.

#lurker #spadochroniarzezwykopu #bekazlewactwa #bekazwykopu

Data: 02.08.2020 12:11

Autor: tonyy94

Typek dodał wpis parodiujący małpe LGBT na zamordystycznym cenzo-portalu wypok.pl

https://www.wykop.pl/ludzie/SynTwojejStarej/

W odpowiedzi powstały przerobione wpisy tęczowców.

Zgadnijcie kogo wpisy zostały usunięte, kto dostał bana a które wpisy mają taką samą treść tylko inny target i dalej stoją?

https://www.wykop.pl/wpis/51128735/bede-codziennie-wrzucac-ten-obrazek-ukazujacy-praw/

#cenzura #bekazwykopu #bekazneuroszurow

Data: 31.07.2020 19:46

Autor: PostironicznyPowerUser

wypok działa wspaniale. nieskończone przewijanie w którym wciąż przewija się to samo, tego jeszcze nie było xD

załadujcie stronę mikrobloga albo jakiś tag i kliknijcie spację żeby ciągle doczytywało, cały czas to samo. myślałem, że to przez moją rozbudowaną czarną listę, ale na niezalogowanym na każdej przeglądarce jest to samo. #bekazwykopu

szukałem tego obrazka #jasiumelakawalcwela

Data: 24.07.2020 16:39

Autor: PanDomestos

Uważajcie lurki teraz na jakiekolwiek wpisy krytykujące np. imigrantów, szczególnie z egzotycznych krajów. Tak się składa, że ścigani są wykopki z "rasistowskimi" komentarzami. Nawet jeśli treść komentarzy nie nawiązywała do prawdziwej nienawiści, niestety, tylko to były treści krytykujące osoby z innych krajów, to ktoś to może uznać, że jest to treść rasistowska. W naszym systemie prawnym jest pełno rozpraw o takie bzdury. W naszym sądownictwie można byłoby zając się na prawdę poważnym rzeczami, niestety, ale nasz system prawny jest tak skonstruowany, że nawet pierdołami trzeba się zająć.

Dostałem wezwanie na przesłuchanie na policję o rzekomo rasistowskie wpisy na wykop.pl

Dałbym link kierujący stronę do mojego profilu na wykopie, do moich komentarzy, ale wolę tego jednak nie robić. Chcecie? Znajdziecie na wykopie.

Jakaś dyrektorka ze szkoły informatycznej (nie będę na razie podawał nazwy miasta) znalazła jakieś dwa moje rasistowskie wpisy.

Najprawdopodobniej jest to nacisk naszego rządu. Nasz rząd pewnie ma nacisk od UE i pokażą, że też walczą z ''rasizmem''.

Niestety dożyliśmy czasów, gdzie walczy się z ,,nietolerancją'' z ''rasizmem'' nie dochodzi jeszcze do terroru, ale jest to już autorytaryzm. Lurki, któregoś dnia ktoś z was może być w mojej sytuacji.

Skoro pewne grupy dożą do zamykania ust, to może i my powinniśmy się przeciwstawić oskarżeniom o wyimaginowe problemy.

#prawo #polska #wydarzenia #rasizm #dindunuffin #politycznapoprawnosc #bekazlewactwa #bekazwykopu

Data: 18.07.2020 20:35

Autor: nuubeczek

Nie rozumiem tego trochę

https://www.wykop.pl/link/5610473/rozwiedziony-kurski-wzial-drugi-slub-koscielny/

Czemu gimboateiści bóldupią o to co robią sobie wierzący i jakie rytuały urządzają? Skąd ten ból dupy o coś czego nigdy nie zrozumieją ani nie mają chęci zrozumieć?

Jan Paweł drugi z którego tak się śmieją ułatwił rozwody kościelne i dzisiaj każdy kto zawarł taki ślub może wziąźć również kościelny rozwód, który jest rozpatrywany przez trybunał kościelny. Po takim rozwodzie można wziąźć drugi ślub kościelny i tutaj nie trzeba nikomu sypać siana. Nie rozumiem poruszenia wśród idiotów, którzy nawet się nie interesują o co cho w kościele katolickim.

#wykop #bekazwykopu #kosciol #katolicyzm #4konserwy

Data: 12.07.2020 21:44

Autor: PostironicznyPowerUser

administracja wypoku w formie, mam na czarnej liście politykę, bekęzpisu, wybory i neuropę, a i tak mi się pojawiło to ręcznie przypięte znalezisko o wymownym tytule 乁(ツ)ㄏ na niezalogowanym też jest. jak to szło? wykop tworzą użytkownicy? to ty decydujesz co ma się znaleźć na stronie głównej? xD

#bekazwykopu #wybory #polityka

Data: 08.07.2020 22:10

Autor: Negan

Ukłon dla Thanosa, za dobre napisanie Lurka. Całkowicie obsłużyłby ruch wykopu podczas AMA.

Wykop jest po prostu źle napisany. Przykład, chciałem zablokować widoczność nicku: "Obsrane_Majty", bo mnie brzydzi.

Adblock wyciął tylko w jednym poście. Okazuje się, że dla każdego komentarza dowolnego usera, wykop tworzy nowy obiekt z nowymi ID divów. Każdy komentarz, to pobieranie nickname usera z bazy i drukowanie go w nowym obiekcie. Nie ma czegoś takiego, że pobiera sobie listę userów i drukuje. To gówno pobiera każdego usera osobno, wielokrotnie.

#wykop #bekazwykopu #programowanie

Data: 03.07.2020 15:10

Autor: R20_swap

#niewiemjaktootagowac

Nie chce się żalić, ale szkoda mi starszych internetów, mimo, że dotarłem już na sam ich konieć(2011r)

Zastanawiam się czy do czegoś mi jeszcze potrzebne konto na tym wykopie w ogóle. Teraz jak nie ma jakieś kwantowej czarnej dziury, albo polityki to nic się nie może przedostać. Kiedyś pamiętam były ciekawostki ze świata. Dziś nie ma bo to wbrew #oziebienieklimatu Kiedyś było jechanie po rządzie za złe ustawy. Dziś nie bo to lewicowe, albo POwskie. Kiedyś było promowanie Linux i Open source, dziś nie bo tylko Apple i Microsoft. Kiedyś było jechanie po UE, dziś nie bo ruski agent.

Tam jest już taka antylogika, że więcej w głowie mają świnie z chlewa?

#bekazwykopu #bekazpodludzi #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #lurker

Jaka ja mam beke z lewaczki z wykopu ktora nabija sie z prawakow, religii i kreci beke z normalnych

Data: 23.06.2020 19:17

Autor: Winstrol

… tymczasem okazuje sie, ze jest psychicznie chora… ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czyli nic sie nie zmienilo w teczowej neuropie. Najbardziej aktywne teczowe towarzystwo nasmiewajace sie z wartosci chrzescijanskich czy np. z normalnej rodziny najzwyczajniej w swiecie jest chore psychicznie behehehe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeszcze bronia jej jakby byla normalna XDDD

#wykop #bekazlewactwa #neuropa #lgbt #bekazwykopu #teczowibialorycerze

Data: 13.06.2020 18:26

Autor: tonyy94

Widzicie ten echo chamber w komentarzach? #bekazwykopu

Ktoś mi jeszcze powie że to nie są płatne trolle?

https://www.wykop.pl/link/5552241/duda-do-tuska-wolal-sie-pan-jednak-schowac-za-plecami-mkb-a-pozniej-rt-cykor/

Data: 08.06.2020 18:02

Autor: czarna_mamba

Widzę, ze polowanie na mnie na wykopie prowadzone przez 8s6L się rozkręca. Najpierw dostałam bana za wrzucenie artykułu o czarnej dziurze, co zostało uznane jako spam. A ban za "za nieodpowiednie zachowanie, trollowanie ". Teraz moderator lata po moim profilu szukając "nieodpowiednich treści"

Szkoda że tych treści nie zauważył przez 2 dni.

Tu wypowiedź która skomentowałam https://joemonster.org/filmy/104781

Pewnie za chwilę zniknie czarna dziura i pozostanie ban za biskupa pochwalającego tuszowanie pedofilii X.D

Chyba zostanę z wami na dłużej.

#afera #wykop #oswiadczenie #bekazwykopu

Data: 07.06.2020 00:13

Autor: wigilius

#przywitajsie #bekazwykopu Witam wszystkich serdecznie. Niedawno skasowałem konto na wykopie, bo za duży rak tam jest, co widać np. po najpopularniejszych tagach… Mam nadzieje, że w przyszłości wykop jebnie i sobie głupi ryj rozwali :) a lurker będzie rósł w siłę.

"Bestia z TVN'u" — zapowiedź reportażu o Kubie Wojewódzkim

Data: 30.05.2020 10:44

Autor: Cheater

youtu.be

"Przejmujący reportaż w reżyserii Andrzeja Tykwy, we współpracy z portalem wykop.pl. Materiał opowiada o pedofilskich występkach Kuby Wojewódzkiego, znanego jako "Król TVN'u". Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" skłonił ludzi do mówienia. Już wkrótce dowiecie się prawdy…"

Trolling is an art ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykop #bekazwykopu #pedofilia

Data: 29.05.2020 15:31

Autor: skurwodaktyl

Upośledzona moderacja jak zawsze w formie. Dostałem kolejnego bana, tym razem do końca sierpnia, bo "protestujących" nazwałem rewolt-małpami, podając argument. Treści rasistowskie i nieodpowiednie XD

Kurwa.. to już nawet szkoda komentować, niż zwykłym XD

#bekazwykopu #bekazpodludzi

Data: 26.05.2020 03:20

Autor: Emil18

o kruwa XDDDD

Beka z Bialkova XD

#bekazwykopu ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้

" ̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺ͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩ ̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺̺ͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩ"""

Data: 19.05.2020 14:59

Autor: Monte

Pierwszy raz od kilku miesięcy zajrzałem w gorące wykopu, niesamowite jak w krótki czas ten portal zmienił się w platformersko-KODowskie-antynatalistyczne szambo i jeszcze komentsrze rodem z onetu XDD

Jak dobrze, że mamy lurker ♥️

#bekazwykopu #wykop

Patrzcie jak wykopek płacze, bożę jaki żal XD

Data: 05.05.2020 19:04

Autor: skurwodaktyl

wykop.pl

Ej, @lisq którego z tych politycznych oszołomów, pierdoloących swoje ugabuga, zbanowałeś? Bo zapiekła go dupa na tyle i płacze na wykopie, co tak naprawdę wygląda na kiepski damage control ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatni bastion spokoju, Lurker, a przyjdzie taki pajac polityczny i przyniesie swoje polityczne gówno, by obrzydzić życie innym.

#bekazpodludzi #bekazwykopu #bekazlewactwa

Data: 03.05.2020 23:00

Autor: nomine13

Witam jako nowy użytkownik.

Łatwo można zauważyć, że poziom jest wyższy niż na portalu z niesmiesznymi obrazkami. Lurker można zdefiniować jako połączenie najlepszych cech nocnej i dziennej na W. Jestem synem W, ale już tam nie wracam, usunąłem apke i tyle.

Po pierwsze zabierało mi to za dużo czasu

Po drugie miałem dość wojenek politycznych i chamstwa

Po trzecie mam bana na IP

Po czwarte nie pisze tego po to, żeby przypodobać się Wam, tylko żeby się uzewnętrznić.

Arbuz dla atencji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazwykopu

Data: 15.04.2020 14:43

Autor: PanDomestos

Czy ktoś też nie może zalogować się na wikop.ru? Cały czas nie mogę wejść na swoje konto, nadal jest tam komunikat, że chce mój nr telefonu. To było któreś konto raz z rzędu (tak samo się nazywa, jak to tutaj) , bo wcześniej podostawałem bany np. ,,multikonto'' bo wspomniałem o zbożu. Dzisiaj zauważyłem, że nawet skasowali moje inne konto na permie xD. Nwm, czy haker sam zmienił emaila, czy ja kiedyś specjalnie zakładałem emaila na to konto. Fakt, że nie da rady założyć następnego konta na ten sam email. Kolejnego emaila nie chce mi się zakładać.

#pytanie #wykop #moderacjawykopu #bekazwykopu #technologia

Data: 12.04.2020 15:50

Autor: xeerxees

#bekazwykopu #heheszki

Wykop chciał życzyć użytkownikom wesołych świąt, zrobili grafikę z jajami w maseczkach, ale jednak wygląda to bardziej na ograniczanie wolności słowa przez moderację (kneblowanie ust użytkownikom), co się jak najbardziej zgadza.

Data: 12.04.2020 07:17

Autor: solo1979

Na wykopie po staremu.

Leszek Miller, stary komunista, mezem zaufania i mentorem wykopów:

https://www.wykop.pl/link/5444365/to-byla-pogarda-dla-tych-ktorzy-musza-przestrzegac-obostrzen/

Niemiecki mundurowy wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczenstwa, w przeciwienstwie do Polskiego:

https://www.wykop.pl/link/5444559/polska-policja-zachowuje-sie-jak-zomo-niemiecka-polizei-wspiera-i-pomaga/

#bekazwykopu

Prawda o wykopkach

Data: 06.04.2020 22:52

Autor: Mr_Brader

Taka prawda o wykopkach, że oni tam mają swoja grupe pod # gdzie się wyżalą, bo ktoś ich wyśmiewa to próbują kogoś tego wyśmiać memując czy płakać w komentarzach jaki ktoś jest "Debilem" i czego on nie uważa. Można też powiedzieć, że jest tam tez zlot ADHD-nerdów, XD

#bekazwykopu

Data: 23.03.2020 18:30

Autor: tenji

Beka z debili z wykopu

4 dni temu

150 tys. błyskawicznych testów na koronawirusa przyleciało do Czech.

https://www.wykop.pl/link/5393107/150-tys-blyskawicznych-testow-na-koronawirusa-przylecialo-do-czech-to/

"Czechy to dla mnie wzór w Europie jeśli chodzi o walkę z epidemią. "

"…a Głuptak miał to wszystko w dupie. "

"A u nas robi się zbiórkę na siepomaga żeby wesprzeć służbę zdrowia "

"Do Polski lecą już z Watykanu święte figurki i różańce do walki z wirusem… Dykta, karton i gówno. "

"Można?

Trzydzieści lat "wolności i demokracji dla swoich", "złoty wiek", "Polska wstaje z kolan".

Chlew obe srany goo ffnem "

dzisiaj

Czeski SANEPID: wyniki testów ekspresowych w 80% INNE niż testów genetycznych

https://www.wykop.pl/link/5403047/czeski-sanepid-wyniki-testow-ekspresowych-w-80-inne-niz-testow-genetycznych/

wykopfejs.jpg

Wykopowe eksperci to jednak oszolomy.

#wykoipfejs #bekazwykopu #wykopcontent

Data: 06.03.2020 23:27

Autor: PostironicznyPowerUser

jak to dobrze, że mnie tam zbanowali. 1628 plusów dla tej zakłamanej parszywej kreatury. to tylko o nich świadczy.

to smutne jak ten portal się przeobraził na przestrzeni kilku lat. z niszowego portalu dla geeków w mainstreamowy ściek dla normictwa i wszelkiego rodzaju podrzędnego plebsu.

#bekazwykopu #koronawirus

Data: 08.02.2020 18:43

Autor: Thanos

w nawiązaniu do tego wpisu @Bronsky'ego: https://www.lurker.pl/p/ubCBh65Jt, tak sobie myśle…

(btw. najpierw zlookajcie gorące z dzisiaj u somsiada, ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/47224429/ja-pierdole-jak-ja-kocham-zycie-wlasnie-pije-sobie/ )

tak sobie myślę, że od kiedy nie ma Miltonka/Melonka (ani żadnych wysrywów low-quality typu problemy z napletkiem <LOL/WTF>, fekalia i inne shitowe tematy), to jakoś mi tutaj przyjemniej się zagląda… :]

pośmieszkować można, a i owszem, nie trzeba być sztywniakiem, ale jednak jakiś tam poziom warto, aby się utrzymywał, jeśli mamy być powazni: czyli de facto chcemy prowadzic tutaj jakies ciekawe, merytoryczne dyskusje na każdy temat.

to takie przemyślenia w przerwie od kodzenia ;D …po prostu finalna wizja coraz bardziej sie nakresla :))

#lurker #bekazwykopu #masturbacja #glupawka

Data: 20.12.2019 17:02

Autor: kisiel

Jak tak patrzę na popularne tagi na Wykopie, to widać, że nie ma po co się tam promować w sensie szerokim. Pierwszy normalny tag tam (jako piąty z kolei) to mecz, potem ciekawostki, reszta około sportowa w topie, potem na spodzie mniej szamba.

#bekazwykopu

I chyba tak to jest, nigdy nie trawiłem wykopu jako całości, tylko przeglądałem poszczególne tagi. Trzeba przyciągać wartościowych ludzi. Tylko tyle i aż tyle.

Data: 09.12.2019 13:32

Autor: drewniany

Wszedłem poprzeglądać wykop i uderzyła mnie różnica w porównaniu ze stanem sprzed dwóch lat kiedy jeszcze tam siedziałem. Mianowicie pod względem polityczki, neuropa przejęła ten portal. Dawniej wykop był konserwatywny później była równowaga sił, teraz po masowych banach konserw widzę wysyp neuropkowych wpisów w gorących. Zrobił się drugi reddit polska. Przegryw też się stacza, byłem świadkiem pięknych akcji typu klaudiusz czy dziewczynybeztabu, od pewnego czasu cisza. Prawdopodobnie to także zasługa banowania aferowiczów.

#wykop #bekazwykopu

Data: 29.11.2019 00:56

Autor: Deadlyo

Wykop to jednak taki ściek internetu,

Kolega zarejestrował konto korzystając z mojego internetu w domu.

Dziś wyłapał bana za multikonto, bo mój domowy router jest zbanowany na wykopie i konta usunięte.

Więc logicznie (wg nmM) skoro 100% kont jest zbanowanych, nie możesz stworzyć kolejnego, bo już konto masz, chuj z tym, że zablokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takiej gównianej polityki, nie widziałem jeszcze nigdzie

"Zbanowaliśmy Ci wszystkie konta i chciałbyś popisać z nowego? BAN za multi"

#bekazwykopu #wykop #heheszki

Homo-poprawność

Data: 13.11.2019 19:49

Autor: PanzerBat

Dostałem banana na wykopie za napisanie recenzji o poruczniku kaburze. Dziś (po 2 tygodniach od tego postu) moderator przyczepił treść pod nieodpowiednie z powodu słowa pedał. Brak mi słów na moderatorów wykopu, post był umieszczony na tagu #kapitanbomba (i trzech innych powiązanych z walaszowskimi produkcjami: blokekipa, porucznikkabura). Nawiązując do kapitana bomby trudno nie mówić o ciśnięciu po pedałach. Socjalizm, LGBT i doszukiwanie się mowy nienawiści zeżarło im mózg do reszty. Odwołanie uznane za nieprawidłowe. Super portal.

#bekazwykopu #pedaly #walaszek

Data: 27.10.2019 12:19

Autor: skurwodaktyl

A u sąsiada jak w lesie kurwa, nie u sąsiada jak w chlewie obsranym gównem.

Wykopki to jednak debile, skoro dla nich śmieszkami jest chamskie obrażanie członków rodziny, insynuacje życia w patologii. Oczywiście, tym złym będziesz Ty, bo przecież jak możesz się bronić od śmieszków XD i jeszcze im odpowiadać.

To przecież nic złego, nikomu krzywda się nie stała. Wyzwiemy Ci rodzinę od najgorszych, ale to śmieszki.

Jebani podludzie.

#bekazwykopu #bekazpodludzi

Data: 10.09.2019 20:26

Autor: itsokay

Niezła inba u somsiada ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/link/5124697/mariusz-max-kolonko-grozi-pozwem-mirkowi/

Max #Kolonko na swoim profilu na fb grozi użytkownikowi @WildAnimal który to robił niedawno AMA na wykopie w którym przedstawił sie jako "dowódca najwyższego stopnia" partii #R i obnażył brutalną prawdę na temat Mariusza K. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kolonko na fb wyzywa go od szmat i insynuuje mu alkoholizm i pijaństwo.

AMA

#R od środka

#wykop #bekazwykopu

Data: 02.09.2019 00:11

Autor: Macer

Szczajcie to : wypok ocenzurowal wpis w ktorym gosciu pokazuje zdjecia wyrzuconych przez wisle na brzeg smieci i szczurow. Dodajac 18+ XD to jest juz jakis wyzszy poziom skurwysynstwa XD

#BEKAZwykopu

Data: 04.08.2019 01:28

Autor: Dom_Perignon

Widzę, że sporo osób tutaj przybyło ze strony o treści pedofilskiej.

Czyżby Noc Długich Banów, która została przeprowadzona na konserwatywnej części portalu?

Najprawdopodobniej tak. Jakie to symptomatyczne. Zaraz po tym gdy skompromitowała się przeciwna strona. Kowal zawinił, Cygana powiesili.

Zaraz ktoś napisze, by nie poruszać tematu tamtego portalu. Ale ja do czegoś zmierzam.

Wiecie jak dowiedziałem się o istnieniu lurkera? Przez zupełny przypadek. Ktoś wrzucił screena w komentarzach.

Gdyby nie to, nawet bym nie wiedział, że istnieje taka strona.

Potrzebna jest szersza kampania promocyjna. Ci, którzy jeszcze posiadają niezbanowane konto na tamtym szambie, powinni poinformować innych, że jest miejsce, gdzie mogą się przeprowadzić. To ważne, ponieważ banowani są bardzo aktywni użytkownicy, którzy albo potem znów zakładają nowe konto albo raz na zawsze odchodza z serwisu, ponieważ nie widzą alternatywy.

Plusem lurkera jest niewątpliwie to, że jest to serwis, na którym panują jasne zasady i jest bardzo liberalne podejście co do twórczości użytkowników. Jest to niewątpliwa zaleta, której nie posiada serwis z moderacja złożoną z upośledzonych czerwonych. Ale niewiele to da, jeśli inni nie będą wiedzieć o istnieniu takiego miejsca.

Także apelowałbym o bardziej aktywną kampanię promocyjną.

#bekazwykopu #lurker #bekazlewactwa

Data: 30.07.2019 13:57

Autor: Macer

nie wiem czy pamietacie dawne forum Onetu – tam bylo pelno troli, i to zatrudnianych przez tamtejsza administracje. pod kompletnie niezwiazanymi z polityka artykulami w minute pojawialy sie wpisy szkalujace pis, katolicyzm, PO. byli agresywni, chamscy, robili wszystko by deprymowac juz nie to ze prawakow, ale kazdego kto mial wlasne zdanie. oni nie posiadaja zadnych poglądów, sa w stanie w dowolnym momencie zmienic strony w jakiejkolwiek sprawie, zaprzeczac sobie samym, byle tylko obrazac wszystkich, ktorzy mają swoją opinie na jakis temat albo sie o cos oburzaja. kiedys wyszukalem u jednego z topowych neuropkow, ze byl zadowolony z regulacji rynku, bo „wiadomo ktora pizza jest prawdziwa a ktora to polacka podrobka”, a pare miesiecy pozniej stawal jako wielki obronca wolnego rynku kiedy pis wprowadzal jakies swoje regulacje. forum onetu zlikwidowano, a teraz te same metody sa uzywane przez neurope. moim zdaniem cala ta ekipa wlasnei z onetu przeszla na wykop. nawet jezyk wypowiadania sie jest bardzo podobny (wnioskuje ze to musza pisac te same osoby).

#bekazwykopu #polityka

Data: 30.07.2019 13:12

Autor: bananaplug

Mała sugestia dla ludzi którzy się nadal ekscytują wypokiem – usuńcie tam konta. Serio. Jeteśmy tutaj bo wiemy że tam już się nic nie zmieni. Jedyne co faktycznie możecie zrobić to usunąć konto, nie wchodzić – bo klikaniem generujecie im ruch i hajs. Niech się spierdoliny duszą swoim smrodem tak, że po pewnej masie krytycznej zapoczątkuje to odpływ normików. I tyle.

A tutaj naprawde nikogo nie obchodzi co tęczowi tam odjebali. Jesteśmy tu po to żeby uciec od tego syfu. Nie psujcie tego dla nas.

#bekazwykopu #wykop

Data: 20.07.2019 17:03

Autor: Monte

U somsiada już nie tylko przypinają polityke dla niezalogowanych na główą z mirko ale cenzurują wszelkie niewygodne wpisy odmienne od poglądów cenzora pod przykrywką "szerzenia nienawiści". Co ciekawe memy-rymowanki o dosłownie rozrywaniu dzieciom jelit przez księży już nie naruszają regulaminu tego śmiesznego portalu XD

Ale jak to mówią w internecie nic nie ginie, polecam przeczytać co według nich jest szerzeniem nienawiści (całkiem trafny wpis):

https://web.archive.org/web/20190720125547/https://www.wykop.pl/wpis/42742611/ekstrema-lewicowa-z-moderacja-usunela-mi-dzisiejsz/

Jak do dobrze, że powstał lukrer gdzie użytkownika traktuje się jak człowieka i nie ma dyskryminacji ze względu na światopogląd (づ•﹏•)づ

#bekazlewactwa #bekazwykopu #wykop

Data: 23.06.2019 21:26

Autor: Gra_Melodia

Jako, że już tak rymujemy, to wrzucę coś co napisałem dawno xD

"Asia, fajnie cyckami w polu machała,

Mihau, każdy wie – to miękka faja. xD

Zanim tagi naprawicie, minie nam życie!

Więc, życzę Wam: "Więcej hajsu z reklam,

wycieczek i więcej rogali!", i ogólnie życia na fali :)

A, moderacji tylko jedno życzę, pocałujcie mnie, w najbrzydszy policzek :P"

#bekazwykopu #wykop #poetarynsztokowy

Data: 16.06.2019 21:20

Autor: drewniany

Lurkeczki kochane, ale z was leniwe bulwy ヽ( ͠°෴ °)ノ

Zero działania!

Kto ma nieplatynowe konto na wykopie, zapraszam do #raid !

Przekonajmy kolegę wykopka żeby jak już zrobi tam #usunkonto przyszedł do nas :')

Pokręćmy Małysza u somiada!

Teraz jest dobra okazja!

Szybka akcja, wiecie co robić ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/wpis/42048809/wiecie-co-wypierdalam-stad-ogolnie-z-wykopu-na-tro/

#raid #bekazwykopu #lurker #afera

Data: 12.06.2019 19:39

Autor: dzin

Trochę irytować dzin, że muszę tutaj przypominać, że żartuję bo mi czasami na serio odpisujecie na żarty. Więcej poczucia humoru proszę. Nie będę Was straszył, że jak tego nie zrobicie to wrócę na wykop. Nigdy tam nie byłem. Ogólnie umieram przy 33 stopniach. Nie powiem Wam, że w ciężarówce na parkingu bo mnie zajebiecie za wyprzedzanie dwuminutowe innej ciężarówki xD Takie tam żarty ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tirynatory #zarty #humor #bekazwykopu #spocony #goroncz #drink #mokryrowek #slonce #jajkamokre

Data: 12.06.2019 14:13

Autor: Monte

MOJE OFICJALNE OŚWIADCZENIE DOT. "WYKOPU"

Od znajomego dostałem link gdzie piszą , że niby mam jakieś multikonta na wykopie. Tutaj daje oficjalne oświadczenie:

Moja przygoda z wykopem się już zakończyła na zawsze, nie mam tam żadnego konta i nie przeglądam nawet tej strony, bo to czysty masochizm, moderacja prmuje jakieś antykapitalistyczne komunistyczne wpisy, przypina je na główną albo inne bekazpisu, oczywiście bez tagów polityka i zgaduje że zgłoszenia braku tagu odrzucają, zawsze odrzucali, ale jak wstawiłem kiedyś mema z kebabem to już dodali tag polityka czy do durnego rapowania korwina.

Moderacja chroni użytkowników jak mają takie same "antykapitalistyczne", antyklerykalne poglądy jak oni – mogą mieć nawet multikonta [1]

Potrafi ten [2] obrazek usunąć w 3 minuty od zapostowania, usuwa komenatrze "unia musi zostać zniszczona" jako nienawiść lub przemoc, ale gdy neuropek nabija się i pisze o rozrywaniu dzieciom jelit poprzez seks analny to im już to nie przeszkadza i nie narusza to ich regulaminu i zgłoszenia odrzucają [3]

Ale skoro już o dzieciach i degeneratach mowa – placki, strach przeglądać tę stronę publicznie, a gdy użytkownicy piszą, że zawiadomili służby o tym to dostają perma, gdy ktoś doda znalezisko by zmienili hasło i uważali – znalzisko skasowane i permik, zamiatanie sprawy pod dywan, jeden mireczek gdy był zgłosić te sprawe też na policję to opowiadał panu policjantowi o tym wszystkim to policjant mało nie spadł z krzesła gdy usłyszał co robi administracja z moderacją :)

Zamiast działać z użytkownikami to traktują ich jak śmieci i rozdawają permy, gdy tylko ktoś ośmieli się powiedzieć o contencie na tej stronie.

Ale skoro już mówimy o traktowaniu użytkowników jak śmieci. Użytkownicy, którzy mają 10 letni staż na wykopie, gdy mają odmienne poglądy od cenzora dla zmylenia przeciwnika nazywani moderatorami dostają permy i są wyrzucani jak śmieci albo bany na pół roku za uwaga cytuję "WOJNY Z LEWACTWEM" XDDDD.

Gdy inny użytkownik, ładnie rozpisuje o manipulacjach moderacji i chronionych użytkownikach z neuropy, to neuropek niejaki Maliszak zgłasza tego użytkownika i cyk ten użytkownik za wytykanie manipulacji moderacji i neuropy dostaje bana za "wojenki polityczne" XD [Link](https://www.lurker.pl/p/ZmaRzrRFc

No ale jak się można skontaktować z moderacją lub administracją? A no nie można, bo traktują swoich użytkowników jak śmieci, mają ich gdzieś i nie odpowiadaja nigdy na pytania, jedyny kontakt z nimi to robienie znalezisk za które dostaje się bana XDDD

Nie chce pisać ściany tekstu ale tego jest mnóstwo, jak banowanie za "mowe nienawiści" jak stwierdzi się fakt, że ciemnoskórzy mają statystycznie mniejsze iQ niż inne rasy XD

I bez czarnych list oraz bycie niezalogowanym nie da się tego szamba przeglądać naprawdę, co drugi wpis to prymitywne memy bekazkatoli, plucie na katolików, wolnościowców, prawice – sam jad. Mnóstwo tzw. "normictwa" którzy przeglądają tak wykop mają podobne zdanie i mocno ich to zniechęca do wykopu i ja dopinguje wykopowi, oby tak dalej – zostaniecie tam sami z neuropkami na multikontach XDDD

A lurker? Lurker jest wspaniały, mogę pisać co chcę, mogę wyrażać swoją opinię, mam jakieś wątpliwości pisze do moderatora on mi wszystko ładnie wyjaśnia, niebo a ziemia, użytkownicy też są świetni otwarci na dyskusje, content też jest świetny tutaj – nie ma żadnego powodu dla którego miałbym wracać na wykop bo poprostu na Lurker jest dużo, dużo lepiej. Chcę tu zostać i pomóć w rozwijaniu tej wolnościowej społeczności, mam mnóstwo pomysłów na content, zabawy i nie dostanę bana z dupy w środku wykonywania non profit dla społeczności jakiejś zabawy. Zostaję z Lurkerami tu jest niesamowicie (。◕‿‿◕。)

#lurker #wykop #bekazwykopu #oswiadczenie #wykopcontent

Data: 03.06.2019 21:36

Autor: Immortal_Emperor

Zauważyłem że coraz więcej osób zbanowanych na wykopie, żali się tu na tamtejszą moderacje a w zasadzie na jej stronniczość. Dlaczego do was jeszcze nie dotarło że tamtejsza moderacja to zamknięta grupa o jedynych słusznych poglądach? "Zaszczytny" tytuł Strażnik Wykopu przyznawany jest tylko byłym i obecnym moderatorom. Są to użytkownicy nietykalni którzy wielokrotnie łamali regulamin a mimo to nie pokryli się wieczną platyną. Po nickach i awatarach widać że zdecydowana większość z nich to czołowi przedstawiciele tagu #neuropa. Oczywiście tożsamość moderatora na wykopie to najściślejsza tajemnica, która nigdy nie zostanie ujawniona. Na innych portalach nie ma problemu z jawnością osób działających w moderacji. Wasze narzekanie nic nie zimni, a walka z tamtejszą moderacją to walka z wiatrakami. Nie chcę nic sugerować, ale wiele razy zastanawiałem się dlaczego jeszcze nikt nie zaczął działać w realu. Każdy zna adres ich siedziby w Poznaniu. Powiem jeszcze że miejsce zamieszkania gwiazdki moderacji nie powinno być trudne do ustalenia, a wtedy skończyło by się dla nich śmieszkowanie…

#bekazwykopu #przemyslenia

Upośledzona moderacja z wykop.pl kontratakuje.

Data: 02.06.2019 23:30

Autor: metzger3

wykop.pl

Dodałem wpis w którym znajdował się obrazek niżej. Odnosi się do wydarzenia w Warszawie, gdzie:

https://warszawawpigulce.pl/taniec-lgbt-na-patelni-tancem-w-homofobow-wideo/

Wpis się ludziom nawet podobał, lecz moderator "4gjd" go usunął za "Nieodpowiednie treści". Użytkownik Lavie przyznał się, że zgłosił owy wpis.

Podwójne standardy na wykopie mają się dobrze, ciekawe jaki kwik lewactwa byłby jakby tak zdejmowaną wpisy obrażające katolików?

Na wykopie po staremu jak widać.**

#bekazwykopu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazneuropy :)

Data: 24.05.2019 13:47

Autor: Bartek

Haha, gość który przypominał codziennie moderacji pytanie o to, czym są te polityczne wojenki będące powodem bana u sąsiada dostał bana na 3 miesiące XDDD https://www.wykop.pl/ludzie/kamien23/

Oczywiście prawicowiec, jakby był lewakiem już po pierwszym pytaniu by go przeprosiły pieski

Może by go tak tu zaprosić? #bekazwykopu

Data: 22.05.2019 18:09

Autor: Emil18

Patrzę co w gorących u sąsiada i widzę wpis o moderacji która usuwa wpisy prawilnego mirka sprzedającego coś tam, a na ewidentną reklamę reagują "nieprawidłowe"

Aż mi ciśnienie skoczyło

Jak ja się cieszę, że mnie tam zbanowali

Jednocześnie chcę podziękować naszej moderacji za to, że nie jest zjebana(。◕‿‿◕。)

#bekazwykopu #lurker #moderacja

Cenzura u somsiada. Moje #pokazmorde u Atora

Data: 18.05.2019 08:21

Autor: Major_Bialkov

youtu.be

Od ponad roku mam bana na wypoku. Dokładnie dziś przypada rocznica publikacji mojego wywiadu u Krzyśka Woźniaka. Z tej okazji robię oficjalne #pokazmorde

Szkoda że nie było wtedy Lurka bo bym zareklamował ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trochę się wstydam ale proszę, bądźcie łaskawi. Trema mnie zżarła na początku|૦ઁ෴૦ઁ| potem jest trochę lepiej (ಠ‸ಠ)

#bekazwykopu #cenzura #ator

Data: 14.05.2019 16:50

Autor: L3stko

kamien23 codziennie próbuje uzyskać informację, co oznaczają wojenki polityczne. Poniżej znajduje się treść mojego wpisu, który Maliszak zgłosił moderacji i doprowadził do dwumiesięcznego bana dla mnie. Oczywiście moderacja ignoruje próby wyjaśnienia sprawy.

#bekazwykopu #bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy

================

Tego jeszcze nie grali! @WodzNaczelny dostał bana a jego znalezisko zostało usunięte w oparciu o nieprawdziwy powód. W uzasadnieniu podano link do kompletnie innej sprawy. Znalezisko @WodzNaczelny było o utylizacji książek z powodu treści rasistowskich, tymczasem w uzasadnieniu podano artykuł o usunięciu zasłon z wesołego miasteczka.

Naruszenie regulaminu – informacja nieprawdziwa:

https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=5958571

Artykuł do którego prowadziło znalezisko OPa: https://www.tvp.info/33204072/szwedzka-biblioteka-pali-ksiazki-o-pippi-lngstrumpf-powod-krol-murzynow

Uzasadnienie usunięcia znaleziska: https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=5958571

We wcześniejszym moim wpisie opisałem, dlaczego treść znaleziska jest prawdziwa. W skrócie: biblioteka potwierdziła, że książki zostały poddane utylizacji i nie ma pojęcia co firma recyklingowa z nimi zrobiła. Kontrowersje mógł wzbudzić clickbaitowy tytuł z TVP na co OP nie miał jednak wpływu.

Co mają do tego zasłony? @wykop czy wy jesteście poważni?

#wykop #moderacja #moderacjacontent #manipulacja #cenzura #afera

================

Rzut oka na sąsiada Milanosa

Data: 28.04.2019 23:51

Autor: drewniany

milanos.pl

Aktywność na pierwszy rzut oka nie wiele mniejsza niż u nas ALE.

Składa się głównie ze "znalezisk" dodawanych przez jedną osobę, miniblog mało aktywny, do tego panuję tam straszna patola i większość wpisów to zwyczajny szitposting.

Komentarzy pod "znaleziskami" prawie brak.

Według mnie jako konkurencja Wykopu, Milanos nie dorasta nam do pięt i niedługo spadnie z rowerka niczym Strimi.

Co o tym myślicie?

#milanos #bekazwykopu #wykop #lurker #internet #strimi

Data: 18.04.2019 21:11

Autor: L3stko

Co wykop przede mną ukrywa? Wysłałem im takie oto zgłoszenie.

Dlaczego w uzasadnieniu mojego gównianego bana nie widzę pełnego opisu? Inni użytkownicy cytują że jest tam jeszcze "trollowanie". Pomijam fakt, że to gówno prawda ale dlaczego ja tego nie widzę?

#bekazwykopu #wykop

Data: 18.04.2019 18:33

Autor: piotre94

Gdybyście się zastanawiali dlaczego ostatnio główna Wypoku jest zalewana coraz to głupszymi i płytszymi "artykułami" typu

Zaginęła (tu wpisz wiek) (tu wpisz imię) (tu wpisz miejscowość)

albo

Złodzieje ukradli z (Żabki/Biedronki/stacji paliw) dwa piwa oto ich podobizna

czy

Biedny (piesek/kotek) (potrącony/pobity) pomóżmy znaleźć sprawcę

to jest to zasługą niebieskiego użytkownika o nazwie @ESKA_INFO

Myślicie pewnie że częste pojawianie się tych znalezisk jest związane głównie z wykupieniem za rogale promowania znalezisk na głównej?

Otóż nie do końca

Jest lepszy sposób – wystarczy by każdy pracownik utworzył sobie tu prywatne konto i w myśl idei "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność"

wykopywał w ciemno znaleziska celem promocji i nabijania wyświetleń. Najwidoczniej samo płacenie za promowanie treści nie wystarcza żeby dane znalezisko zostało wykopane… no kto by się spodziewał przy takich wartościowych i ciekawych treściach.

Dlatego właśnie jak wchodzi się w wykopalisko to widać dużo wysoko zindeksowanych znalezisk z domeny eska.pl W kilka minut od utworzenia zazwyczaj mają one po kilka wykopów

Z tego miejsca chciałem pozdrowić panów i panie manipulujących znaleziskami to jest:

Rafal_Strzelec – śląsk eska

ZnawcaTematu77 – białystok eska

andreas999 – kraków eska

fajneznalezionew_sieci – lublin eska

slow550 – toruń eska

kormoran_bdg – bydgoszcz eska

adrianna-gorzka – ta pani skupia sie tylko na wykopywaniu znalezisk kolegów (na 79 wykopań tylko jedno znalezisko bylo nie związane z eską – zapewne przez przypadek)

jest tego pewno więcej ale na chwile obecną tyle udało mi się znaleźć

A co @moderacja na to? na moje pierwsze zgłoszenie zareagowali o dziwo dobrze bo przyznali mi racje ze jest to manipulacja…. ale to by było na tyle. Zero ostrzeżeń, banów, konsekwencji.

Z drugim już było trochę gorzej… zostało podjęte i po chwili oddane bez jakiejkolwiek reakcji.

Fajny ten wykop, taki nie za uczciwy względem reszty użytkowników i dodawanych przez nich treści… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam. #bekazwykopu https://www.lurker.pl/p/cRiEcGuAC

Data: 15.04.2019 22:29

Autor: Mishkaa

Dla katolikow – druga najslynniejsza swiatynia w europie albo na swiecie

Dla ateisty – jedno z najwiekszych dziel sztuki

Dla wykopka – chu* dupa kościół sie paaaali niech se plonieee xDDD

Dobrze ze nie jestem juz czescia tej spolecznosci…

#francja #bekazwykopu

Data: 11.04.2019 17:48

Autor: Bartek

Jakie to jest żałosne. Przez #strajknauczycieli do pilnowania egzaminów gimnazjalnych zgłosili sie katecheci i siostry zakonne żeby jakoś pomóc dzieciakom na których wypięli się nauczyciele zdać potrzebne testy. Co robi wykopowe lewactwo? Oczywiście wyśmiewa tę postawę bez której w niektórych szkołach była by lipa. Żenada.

#bekazwykopu #bekazlewactwa

Data: 03.04.2019 19:15

Autor: WodzNaczelny

Moderacja Wykopu znowu odpierdala

Dostałem bana na wykopie.

Miałem nie pisać tego i siedzieć cicho, bo chuj z tym, głową muru nie przebiję.

Ale zaangażowali się konkretni ludzie, by mi pomóc, którym zamknięto mordy i sprzedano po banie, a to już jest czysta cenzura, co przy tym że Białek wypłakuje krokodyle łzy nad Art. 13, jest czystą, jebaną hipokryzją.

Wszystko zaczęło się parę dni temu, kiedy to neuropa wielce piała, że "Katole palom ksionszki hehe, tosz to faszys, nazis! Katole palom ksionszki, Hitler tesz palił ksionszki. Katole pijom wode, Hitler tesz pił wode!!!!111!!!!1!".

Znalazłem całkowicie przypadkiem artykuł, mówiący o tym, że jacyś Brudstockowicze 2 lata temu spalili Biblię, a neuropki mało że nie oburzały się tak, to jeszcze sam fakt palenia Biblii propsowały na bezczelnego i zamieściłem go.

Osiągnął ponad około 800 wykopów, mimo iż został dosłownie zalany szambem neuropy kwikającej i wściekle ujadającej że "TO JINNA SYTUACJAAAAA!", bo ktoś raczył obnażyć ich podwójne standardy, a zdarzały się nawet przykłady bezczelnego dwójmyślenia, gdzie w jednym komentarzu ziomek pochwala palenie Biblii i uważa że to był wielki protest i potępienie treści (bo jebać katoli, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) ) a szkaluje palenie jakichś bibelotów i książek ezoterycznych jako akt dowodzący wiary zabobonom i nienawiści.(pic rel, resztę będę się starał podawać w komentarzach).

Myślałem że wtedy dostanę bana, bo wielu neuropków mnie summonowało(nie robiłem wtedy screenów, nie przypuszczałem że się przydadzą) i namawiało bezczelnie do zgłaszania mnie(co z manipulacją głosami? Czy nie powinni za to spaść? Naaaaah, to nasze ziomeczki(pic rel 1 pod komentarzem)(anyway to śmieszne, że atencjusze wypisują wysrywy "NOOOO JA ZGUASZAM USZYTKOFNIGA XYZ BO MI NIE PASUJE". Kurwa-nie pasuje ci to zgłoś, a nie trąb całemu światu. To pewnie ten sam sort ludzi, którzy na twitterze i snapchacie wrzucają foty swego żarcia bo Instagram im nie starcza), przecież siedzimy i ciśniemy prawaków pod jednym tagiem razem). Oczywiście po banie, zmowy na rajdy na mirko zniknęły magicznie jak sen złoty.

Znów całkowicie przypadkiem, wyskoczył mi następny artykuł, tym razem o paleniu ściśle książek ogólnych, wiekowych, a mianowicie książek o Pippi, autorstwa Astrid Lindgren.

Stwierdziłem że czemu nie-jak piecze ich prawda to niech zażyją następnej porcji red pilla( ͡º ͜ʖ͡º)

W robocie na przerwie krótko polurkowałem w kibelku wypok(bordo samo się nie zrobi, prawda?), miła niespodzianka-moje znalezisko na głównej!

A zaledwie minutę po tej informacji znów widzę następny link gdzie zwołują się na mnie(rel2)… a naraz zonk.

Banik na ryj, zarzut to niewłaściwe tagi. Kurwa, szkoda że nie zrobiłem screena, dopiero potem jak napisałem odwołanie(rel3). Zobaczcie uważnie, co o dziesiątej wyświetla się na uzasadnieniu bana.

Zapytałem w odwołaniu, że skoro jest szwedzka książka, to jakich oni tagów innych od podanych oczekują? Nie moja wina że serwis daje tylko 6.

10 minut ciśnięcia kloca później, widzę piejących z radości neuropków że "HEHE GUPI PRAFAK DOSTAU BANA, TO ZNACZY SZE JEGO WYKOPY TO MANIPULACJA BO TAG MUFI MODERACJA".(rel4)

(anyway nawet nie jestem prawakiem ale to inna sprawa (。◕‿‿◕。) )

Ban na ryj wbrew obiegowej opinii u lewaków, nie sprawił że naraz będę płakać w kącie, zatem wróciłem do tego, czego neuropki nigdy nie zaznają, a więc uczciwej pracy.

Po powrocie na spokojnie zjadłem obiadek, wypiłem herbatkę i dopiero teraz usiadłem, by zobaczyć że do bana mam dopisaną…manipulację(rel5), zatem całe moje odwołanie jest odrzucone, bo pisałem nie na ten temat, na który mnie zbanowano.

Con fuckin gratulations, wykop.

Dlaczego według neuropków dopuściłem się manipulacji?

Bo tytuł artykułu(jakbym to ja pisał artykuł xD) sugeruje że książki zostały spalone, a to nieprawda według nich, bo książki zostały "zutylizowane"(czyli spalone, bo taki jest protokół u praktycznie wszystkich bibliotek i archiw w przypadku zbiorów zbędnych).

Czyli manipulacja jest dlatego, bo pisze że facet został zabity, a on nie został zabity, tylko zadźgany na śmierć. Aha. Wykurwista logika, no ale czego się spodziewać po gimnastyce intelektualnej zjebów, którzy stają na głowie byleby nie widzieć prawdy.

I to z jakiegoś dziwnego powodu wszystko zmienia. Nie ma znaczenia, że powodem przekazania do zniszczenia był fakt, iż w książce biały rządzi nad czarnymi, którzy dodatkowo są określani jako "negro", znaczenie ma sposób nazewnictwa niszczenia literatury.

Mało tego, link podany w uzasadnieniu dlaczego niby przeprowadziłem "manipulację"(PONOWNIE, NIE JA JESTEM AUTOREM ARTYKUŁU) prowadzi do…newsa o tym jak usunięto jakieś zasłony z wesołego miasteczka. Co ma piernik do wiatraka? Czy ktokolwiek z moderacji czytał to, czy przyjebaliście na zasadzie "Głosi to co nam się nie podoba, elo". Bo sami użytkownicy, twierdzą że raczej to drugie(pic rel 1).

I może położyłbym na to chuja, gdyby nie fakt, że pojawili się ludzie którzy mi pomagali, (rel6) bronili mnie przed chamską wręcz cenzurą i sami oberwali za to banem na ryj(jeden z wielu przykładów: rel7).

"Wykorzystywanie serwisu do politycznych wojenek"-serio kurwa?

Jak kuceria czy neuropa spamuje swoje wysrywy od rana do nocy, wszędzie wpierdalając się ze swoim gównem z buciorami, to jest spoko i nie mają banów(bo nabijają hajs z reklam, nie Biauek?), ale jak jeden facet z drugim zauważy że moderacja leci w chuja i banuje na zasadzie widzimisię, jednocześnie perfidnie zmieniając powód bana kiedy odwołanie już poszło, to to już jest polityczna wojenka.

Kurwa mać.

Nie mam puenty na koniec, zostawiam wszystko tak jak jest i nie zamierzam dalej opisywać wszystkiego, bo mi się zwyczajnie nie chce.

Dodam jedynie, że aby moje znalezisko weszło na główną(pewnie z automatu) musiało zdobyć ponad 600 wykopów.

Na jego miejsce weszło znalezisko z zaledwie 300-ileś głosami z Hołownią, który to z kolei wielce określał samo spalenie jako "upadek Kościoła"(Kościół juz tyle razy według Hołowni, niby "wzorowego katolika" upadał, że teraz to praktycznie musi nakurwiać fikołki), które pasuje idealnie do neuropkowej narracji.

Pewnie ktoś zapyta, czy wrócę po banie. Odpowiedź brzmi-jak najbardziej.

Neuropkom właśnie zależy na tym, aby jeden mający odmienne od nich poglądy z drugim rzucił w piździec wszystko i odszedł, by mogli mieć własne środowisko, gdzie nawzajem będą sobie lizać się po siurkach w towarzystwie wzajemnej adoracji, żyjąc w bańce z daleka od innych poglądów.

By wykop był następną fortecą lemingostanu i neuropków, tak jak kiedyś był fortecą korwinizmu.

Nigdy tak nie powinno być.

Wykop jak i inne portale, powinny być bogate w ludzi o innych poglądach, którzy powinni się nimi wymieniać. Wymiana poglądów zabezpiecza przed radykalizacją i egocentryzmem oraz czarno-białym myśleniem.

Taka chamska cenzura to jedynie przytyk do tego, aby wytworzyć sterylne środowisko.

#lewackalogika #wykop #neuropa #moderacja #kurwamac #bekazwykopu

Data: 31.03.2019 18:07

Autor: m__d

Czy to nie zabawny chichot losu, że osoby swoim portfelem wspierające popularyzację patologii w polskim Internecie (tj. wykopki opłacające live walk żuli i pomiotów bagiennych w oktagonie), rozkręcają teraz aferę, bo nie otrzymali dostępu do owej transmisji? XD

No i tak nawiązując do tematu: Czy tylko mi się wydaje, że zmierzch somsiada zaczął się, kiedy został zalany miłośnikami oglądania patusów? Wydaje mi się, że mniej więcej wtedy zaczęło pojawiać się dużo byle jakich treści i na sile zaczęły przybierać polityczne przepychanki.

Na zdjęciu Filemon dla zasięgu. Bardzo ciągnie go na dwór, ale boimy się go puszczać samego. :<

Data: 31.03.2019 14:59

Autor: Emil18

Wchodzę na mirko naszego somsiada, a tam ludzie narzekający na cp

Białkov jedyne co robi to każe zaznaczać hydranty i sygnalizacje świetlne XD

Jakby captcha miała zatrzymać tego zwyrola

Dziękuję Pan @Thanos za sprawny system ochrony (。◕‿‿◕。)

Data: 30.03.2019 18:26

Autor: piotre94

Dopiero po 18, a na mirko znowu pedofile wybili. Jedno zdjęcie otworzyłem ze spoilera kurwa mać. Białek ty chuju idę sądu i się nie wypłacisz (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Data: 28.03.2019 10:42

Autor: UpadlySzczurr

Mam i ja 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ, już któryś z kolei perm, ban akurat dzień po robieniu afery na wykopie, xD. Multikonta wyjaśniałem i dostałem unbana ale w powód wpisali xD

Data: 24.03.2019 21:19

Autor: Monte

Na wykopie już poleciało kilka permów, a cenzorska moderacja dalej szaleje. OP dodał znalezisko o pedofilii wśród LGBT moderacja zdjęła znalezisko w 24 minuty po dodaniu na prośbe neuropka + moderacja dała perma OPowi XD

https://www.wykop.pl/wpis/39916695/afera-moderacjacontent-usuwajo-4konserwy-moderacja/

Data: 22.03.2019 13:53

Autor: Immortal_Emperor

Wykop promuje tego zdrajce Boniego z PO co głosował za ACTA. W ramach protestu użytkownicy zakopują jego ama.

https://www.wykop.pl/link/4858413/ama-michal-boni-posel-do-parlamentu-europejskiego/

Mimo przewagi "zakopów" znalezisko nie chce spaść z rowerka, widocznie moderacja przy nim majstrowała.

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!

Data: 21.03.2019 12:13

Autor: Immortal_Emperor

Dziwie się że jeszcze nie powstało znalezisko która pokazuje jakim hipokrytą jest Białek i tamtejsza moderacja. Jedyne co jest pozytywne w acta2 to to że w końcu trzeba będzie zamknąć ten portal.

Data: 19.03.2019 19:51

Autor: benethor

W związku z ostatnią działalnością pracowników Wykop sp. z o.o. sugerującą skrajną niekompetencję, witam wszystkich na lurkierze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Data: 19.03.2019 19:48

Autor: Cpp17

Nie wiem, kto zarządza Lurkerem, ale na pewno jest na wyższym poziomie intelektualnym niż moderacja Wykopu, gdzie dostałem bana za zboże po aferze z pedofilem. Początki sa trudne, ale trzymam kciuki za ten projekt. Konkurencja jest – ogólnie rzecz biorąc – czymś pozytywnym. :D

Data: 19.03.2019 07:55

Autor: Emil18

Skoro na wypoku panują takie emocje to może by spróbować się zareklamować?

https://www.wykop.pl/wpis/39760077/brawo-a-s-m-b-moderacja-jestem-z-was-dumny-znow-pe/

Data: 16.03.2019 15:49

Autor: Immortal_Emperor

Na wykopie trwa zaciekła walka moderacji z wolnością słowa. Praktycznie wszystkie wpisy które neutralnie odnoszą się do ostatniego zamachu są usuwane. Podobny los spotka memy. Użytkownicy są banowani za wspominanie o cenzurze moderacji a ich treścią są usuwane pod pretekstem walki z nienawiścią i islamofobią. Na tagu #zamach wpisy praktycznie znikają po samym dodaniu jako treść nieodpowiednia. Cenzura święci swój tryumf.