Data: 01.09.2020 10:39

Autor: tenji

Czyżby awaria w Czajce to nie wina PIS a atak terrorystyczny ISIS? xD

Bo skoro MPWiK dzień przed awaria zakończył przegląd instalacji i nic nie wykazał to wiadomo, że to musiał być atak terrorystów według MPWiK.

https://fakty.interia.pl/polska/news-sabotaz-w-czajce-zawiadomienie-do-prokuratury,nId,4704770

#czajka #warszawa #bekazpo

Data: 29.08.2020 21:24

Autor: nuubeczek

Przepraszam za spamowanie wykopem, jednak z braku laku i ciekawości zajrzałem na wypok jak ich znalezisko wygląda wobec ponownej awarii w czajce i coś tutaj mi cholernie nie pasuje.

Ta ogromna ilość minusów i plusów w znalezisku, które ma raptem 1400 wykopów.

Czyżby bojówki i farmy botów peło znowu się uaktywniły na wypoczku tak jak to zrobiły podczas ama Andrzeja? Wtedy też dostawał pod każdą odpowiedzią paretysięcy minusów pod rząd, to nie jest normalne. Od kiedy wykopki są pro-platformowi? Nigdy się z tym nie spotkałem przed 2020 rokiem, PO nigdy nie była szanowana ani broniona w takiej ilości na tym portalu, a siedziałem tam aż 5 lat. Można to zauważyć choćby po stosunku wykopów do zakopów albo choćby pod powiązanymi, gdzie są głównie szkalujące po powiązania i są splusowane lekko. Drugim tropem jest fakt, że pod tym jednym komentarzem nie ma innych komentarzy z taką ilością plusów i minusów. Wszystkie inne komentarze mają normalny licznik plusów/minusów a ten konkretny został zaatakowany botami. Iksde

Moim zdaniem michał bez jajek zwyczajnie kłamie gdy mówił o tym, że walczą z manipulacją. Wykop zezwala na farmy botów i manipulowanie głosami. tyle

#wykop #bekazlewactwa #bekazwykopu #bekazpo

Jak wygląda współpraca (a raczej jej brak) Trzaskowskiego z Wodami Polskimi ws. Czajki

Data: 29.08.2020 19:33

Autor: tenji

fakty.interia.pl

Jak zaznaczył prezes Wód Polskich., o kolejnej awarii dowiedział się od służb wojewody. "Osobiście nie zostałem poinformowany po raz kolejny przez MPWiK ani przez pana prezydenta (Warszawy – PAP)" – wyjaśnił. Dodał przy tym, że nie otrzymał też zaproszenia na zwołany przez Rafała Trzaskowskiego sztab kryzysowy, mimo że to Wody Polskie rok temu ratowały sytuację zastępczym rurociągiem.

#polska #warszawa #czajka #bekazpo

W Internecie powstała petycja o przyłączenie Podkarpacia i Lubelszczyzny do Ukrainy

Data: 15.07.2020 19:39

Autor: tenji

korso24.pl

"Dobra chłopaki czas najwyższy pozbyć sie tej dziczy z naszego państwa" (pisownia oryginalna) – tak opisują petycję jej autorzy.

W poniedziałek, 13 lipca w Internecie pojawiła się petycja o przyłączenie Podkarpacia oraz Lubelszczyzny do Ukrainy – prawdopodobnie w związku z niezadowoleniem, iż w tych właśnie województwach obecny prezydent Andrzej Duda uzyskał największe poparcie. Internauci zwracają uwagę, iż głupi żart jest nie tylko uwłaczający dla mieszkańców woj. podkarpackiego i lubelskiego, ale również samych Ukraińców, których to kraj niektórzy wprost nazywają dziczą lub uważają za znacznie gorszy.

#polska #ukraina #bekazlewactwa #bekazpo #bekazpodludzi

Budka dla Polsat News. Uczestnicy Marszu Niepodległości już nie są “skończonymi idiotami”

Data: 30.06.2020 14:01

Autor: tenji

stefczyk.info

Borys Budka w rozmowie z Polsat News odniósł się do kwestii Marszu Niepodległości, gdzie jego zdaniem “tylko niewielka grupka osób głosi na nim niedopuszczalne hasła”. Jeden z internautów wskazał na znaczącą zmianę narracji przewodniczącego PO i przypomniał o jego wcześniejszym poście na temat największej manifestacji narodowej w Polsce.

#polska #polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpo

Płażyński: Fala nienawiści i hejtu politycznego. Grożono śmiercią mojemu dziecku

Data: 19.06.2020 17:10

Autor: tenji

fakty.interia.pl

Polityk zaapelował do marszałka województwa oraz prezydent Gdańska o podjęcie działań, które mają zatrzymać falę nienawiści.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w piątek poseł Prawa i Sprawiedliwości Kacper Płażyńskiego zwrócił uwagę, że w Gdańsku, a także na terenie całego województwa pomorskiego, doszło w ostatnim czasie do aktów agresji politycznej wymierzonej w sympatyków ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy.

#polska #polityka #gdansk #bekazlewactwa #bekazpo

Szury Trzaskowskiego niszczą plakat wyborczy Krzysztofa Bosaka.

Data: 13.06.2020 20:26

Autor: tenji

youtube.com

Art. 67. § 1. Kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny ( do 5 000 tys. złotych ).

#polska #polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpo

Trzaskowski chce wstrzymać przekop Mierzei Wiślanej

Data: 26.05.2020 00:32

Autor: tenji

m.fronda.pl

Rafał Trzaskowski jako prezydent będzie dokonywał starań, by zatrzymać przekop Mierzei Wiślanej – powiedziała współprzewodnicząca Zielonych Małgorzata Tracz. Wcześniej partia oficjalnie zaakceptowała jego kandydaturę w wyborach.

Trzaskowski w zamian zgodził się poprzeć zatrzymanie przekopu Mierzei Wiślanej, wprowadzenie zakazu hodowli na futra, chowu klatkowego i uboju rytualnego, wprowadzenie związków partnerskich czy wetowanie ustaw dążących do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

#polska #polityka #trzaskowski #bekazlewactwa #bekazpo

Minister Szumowski: Za słowa o mojej żonie, Nitrasowi dałbym w pysk

Data: 22.05.2020 18:05

Autor: tenji

fakty.interia.pl

  • Jest taka historia, która mówi, że politycy są po to, żeby się nachapać. Że wszyscy politycy to złodzieje, niezależnie od strony politycznego sporu. Patrzę jednak na polityków w Sejmie i szczerze powiedziawszy, bogatych ludzi nie widziałem. Myślę, że jest tysiąc innych metod uzyskania dużych pieniędzy niż wejście do polityki – mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski w rozmowie z Interią. – Za słowa o mojej żonie, gdybyśmy byli w dawnych czasach, tobym panu Nitrasowi dał w pysk – dodaje.

#polska #polityka #bekazpo

Pisał o gazowaniu „pisowskich szumowin” i „eliminacji kaczego ch***”. Sprawa trafiła do prokuratury

Data: 10.05.2020 14:29

Autor: tenji

niezalezna.pl

W sieci krąży wpis zawierający groźbę karalną, nawołujący do eliminacji polityków Prawa i Sprawiedliwości. "Jestem coraz bliżej decyzji o poświęceniu się dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i fizycznej eliminacji kaczego ch…a” – czytamy we wpisie Kamila Kurosza. Kurosz, to były przewodniczący jednego z przemyskich kół Nowoczesnej, współpracownik Platformy Obywatelskiej.

#polska #bekazlewactwa #bekazpo #nowoczesna #polityka

Ktoś podszył się pod Biuro Analiz Sejmowych. W sprawę zamieszana jest Małgorzata Kidawa-Błońska.

Data: 29.04.2020 19:38

Autor: tenji

tvp.info

Elżbieta Witek pokazała skan dokumentu, wskazując na bezprawnie widniejące tam logo Sejmu i BAS. W sprawę zamieszana jest Małgorzata Kidawa-Błońska.

#polska #sejm #bekazpo

Data: 06.04.2020 18:43

Autor: tenji

Władza nie wykupi spotów w telewizji o największej oglądalności bo jest im nie po drodze ze sobą? Niemożliwe, przecież to byłoby igranie z życiem Polaków, nie mogą być aż tak bezczelni.

Czy jednak mogą?

https://www.wykop.pl/link/5433825/#comment-75535955

Bo niewykupienie reklam w TVNowskim ścieku to igranie z życiem Polaków Uczcie sie Platfusowe lemingi jak komentować xD

#bekazpo #bekazplatfusow #koronawirus #tvn

Grodzki wrócił do Polski z Włoch. Chciał uniknąć na lotnisku procedur zw. z koronawirusem.

Data: 08.03.2020 02:44

Autor: tenji

wiadomosci.onet.pl

Grodzki odmówił wypełnienia procedur na lotnisku po powrocie z urlopu na którym przebywał we Włoszech. Nie chciał uzupełnić karty lokalizacji pasażera, co ze względu na wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego, jest obowiązkowe. Są to zabezpieczenia wprowadzone ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa – podał nieoficjalnie portal TVP Info.

Procedury sa dla plebsu, nie dla krula Polski.

#polska #bekazpo #grodzki #lapowkarstwo #koronawirus

Data: 02.03.2020 22:43

Autor: tenji

Sztur znowu megaloman idiots mysli ze jest wiekszością Polaków.

https://www.onet.pl/film/onetfilm/orly-2020-maciej-stuhr-ostro-o-tvp-pokonalem-wiadomosci-o-kilka-dlugosci/7kzdsys,681c1dfa

Nie moge z takich idiotów co myślą, ze jak sa aktorami to inni maja sie ich słuchać

#polska #stuhrdebil #bekazpo

Data: 09.10.2019 05:28

Autor: Bethesda_sucks

Z programu Koalicji Obywatelskiej: https://koalicjaobywatelska.pl/program/polska-edukacji-i-kultury

Dbałość o kulturę, która budowana jest na trwałych i nieprzemijających wartościach, polega przede wszystkim na tworzeniu przestrzeni dla wolności wypowiedzi oraz swobodnej ekspresji twórczej, w tym zapewnieniu prawa do artystycznego eksperymentu. Twórców i ich twórczość uwolnimy od widocznego dziś zagrożenia jakąkolwiek formą cenzury: od urzędniczej, po ideologiczną.

No chyba że spalisz kukłę żyda albo skrytykujesz żydów albo nazwiesz pedała pedałem nawet podczas "performance". Wtedy cenzura jest dobra, bo mamy do czynienia "z mową nienawiści". Oczywiście plucie na katolików, Polaków, heteroseksualnych mężczyzn, itp.

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu #bekazpo #edukacja #sztuka

Anyway, tak przeglądam ich program i są tu same ogólniki i puste frazesy, ewentualnie zrzynają część pomysłów konfederacji. Śmieszna partia dla ograniczonych umysłowo ludzi. Jeśli ktoś na nich głosuje albo jest idiotą albo kieruje się zasadą "byle nie PiS, a na Konfederację nie zagłosuję bo i tak nie wejdą" ewentualnie "byle nie PiS, a Konfederacja to faszyści"… Lewica (w szczególności Wiosna) to jeszcze gorsze ścierwo, ale tego chyba nie muszę pisać.

Komisja ds. VAT: Trybunał Stanu dla Tuska, Kopacz, Rostowskiego i Szczurka

Data: 12.09.2019 20:39

Autor: tenji

tvp.info

Szef komisji śledczej ds. VAT Marcin Horała w swoim projekcie raportu z prac komisji zaproponował postawienie przed Trybunałem Stanu b. premierów Donalda Tuska i Ewy Kopacz, oraz b. ministrów finansów – Jacka Rostowskiego i Mateusza Szczurka.

#polityka #vat #polska #bekazpo