Zandberg walczy o równość biednych - 200k zł rocznie to zarobki w zarządzie partii RAZEM

Data: 03.07.2020 23:36

Autor: xeerxees

prawy.pl

#bekazlewactwa #raklem #zandberg #komunizm

Tak się walczy o równość biednych pracujących ludzi xD

"Skandal wybuchł po prześwietleniu oświadczeń majątkowych posłów, którzy są również w zarządzie partii Razem. Okazuje się, że w ostatnich miesiącach zarabiali około 30 tys. zł miesięcznie z tytułu zatrudnienia w partii.

W najnowszym oświadczeniu majątkowym Pauliny Matysiak z 29 maja czytamy, że jej dochód z tytułu stanowiska w partii Razem wyniósł ponad 201 tys. zł. W poprzednim oświadczeniu majątkowym z 30 października ubiegłego roku była to suma ponad 21 tys. zł.

W majowym oświadczeniu posła Macieja Koniecznego również widnieje niemała kwota – 199 tys. zł. W listopadzie było to niecałe 50 tys. zł

Wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego Lewica Marcelina Zawisza – jako „członkini Zarządu Krajowego Razem" – zarobiła ponad 200 tys. zł. Wcześniej była to kwota niecałych 50 tys. zł."

Data: 02.07.2020 11:57

Autor: Monte

Ale dzisiaj w (((mediach))) jęczeli, że neonaziści w niemieckich siłach zbrojnych, ale nie powiedzieli czym ten neo nazizm jest i w jaki sposób neonazizmowali, poprostu przylepili łatkę bo gdyby mieli swastyki i czcili hitlera to na pewno by o tym mówili na prawo i lewo, ale pewnie neonazizm objawiał się jedynie w jeden sposób – byli biali i heteroseksualni i cenili sobie swój kraj XD

#bekazlewactwa #bekazmediow #polityka #niemcy

Zwolenniczka Trzaskowskiego o Konfederacji: Potem można zdelegalizować, teraz trzeba ich głosów

Data: 30.06.2020 17:34

Autor: Winstrol

niezalezna.pl

Rafał Trzaskowski robi wszystko, co może by przekonać do siebie wyborców, którzy w pierwszej turze oddali głos na innych kandydatów niż on i Andrzej Duda. Walka trwa również o głosy wyborców Konfederacji. I tu pojawiają się wiele mówiące komentarze zwolenników Trzaskowskiego.

#polityka #wybory #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Data: 30.06.2020 17:08

Autor: czlowiek_charakterny

Widząc kolejny, żałosny cripple fight na temat środowisk #prolife chyba muszę się wyspowiadać z moich poglądów na temat skrobiania, bo aż czuć zażenowanie. To będzie mój ostatni okołopolityczny wysryw, lurker to chyba nie lekcja WOS-u w gimnazjum.

Generalnie aborcja/skrobanka/zabijanie dzieci/jak zwał, tak zwał, IMO jest domeną mało inteligentnych, bo jakim trzeba być brainletem, żeby, no nie wiem, zadbać o coś takiego ja antykoncepcja? Gumki ani tabletki nie trują, serio ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚a chyba każe dziecko powyżej 13 lvla wie jak dochodzi do zapłodnienia i jak tego uniknąć.

A jeżeli wpadliscie i jesteście zbyt wielkimi pierdołami życiowymi żeby wypic piwo, które nawarzyliście możecie oddać dzieciaka do okna życia, oddać do adopcji, etc…

Choć, z drugiej strony – prawa antyaborcyjne są zbędne, w momencie kiedy można po prostu wyjechać za granicę, gdzie skrobanka jest niestety czy stety legalna. Jedyny sposób na delegalizację aborcji to całkowite zamknięcie granic niczym w KRLD, a tego chyba nikt normalny nie popiera. Kto serio chce bawić się w dzieciobójstwo i tak to zrobi. Jest to niemoralne – trudno.

Reszty argumentów obu stron: muh zlepek komurek! muh depresja poaborcyjna nie biorę pod uwagę bo nie chce mi się xD

Zanim ktoś dostanie biegunki – chodzi mi tylko i wyłacznie o aborcję bez powodu. W momencie kiedy ciąża to wynik gwałtu, płód jest uszkodzony i jego wegetacja będzie tylko nieustannym cierpieniem, albo ciąża zagraża życiu matki nie mam o czym mówić.

#aborcja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi #gownowpis

Budka dla Polsat News. Uczestnicy Marszu Niepodległości już nie są “skończonymi idiotami”

Data: 30.06.2020 14:01

Autor: tenji

stefczyk.info

Borys Budka w rozmowie z Polsat News odniósł się do kwestii Marszu Niepodległości, gdzie jego zdaniem “tylko niewielka grupka osób głosi na nim niedopuszczalne hasła”. Jeden z internautów wskazał na znaczącą zmianę narracji przewodniczącego PO i przypomniał o jego wcześniejszym poście na temat największej manifestacji narodowej w Polsce.

#polska #polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpo

Bojówkarze napadli na antypedofilską furgonetkę. Byli szkoleni z „taktyki miejskiej” za pieniądze

Data: 30.06.2020 10:02

Autor: Winstrol

nczas.com

Z reportażu Macieja Zemły wynika, że większość bojówkarzy, którzy pocięli plandekę na antypedofilskiej furgonetce i pobili kierowcę, to mieszkańcy squatu przy ul. Wilczej. Wśród nich byli także aktywiści LGBT z Warszawy – Łania i Margot, tworzący grupę „Stop Bzdurom”.

#wydarzenia #przestepczosc #bekazlewactwa #lewackalogika #lgbt

Data: 28.06.2020 15:31

Autor: aborygo

Kiedyś jak czyimś ciałem miotały demony nadające nowe osobowości, wołano księdza i robiono egzorcyzmy. Naukowcy, czy też ludzie wstrzemięźliwi religijnie uznają takie przypadki za choroby psychiczne lub efekty padaczki. Ciekawi mnie ile zajmie dojście do podobnych konkluzji w przypadku osób niedookreślonych tożsamościowo (w tym płciowo), którzy żyją zasadną "nowy dzień, nowe ja".

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #nowesredniowiecze

Data: 28.06.2020 14:36

Autor: aborygo

Trollowanie postępu level easy. Wczoraj wbiłem na pop-sajta FB o inżynierii, gdzie administratorka wrzuciła zdjęcie lalki Barbi w stroju astronauty, w pudełku z napisem "You can be anything". Od razu poszły lajeczki ludzików z progresywnymi nakładkami na zdjęcia. Piszę, więc komentarz, że co to za uprzedmiotowianie kobiet, iż napisane jest "anything" a nie "anyone". Ci sami progresiści zaczęli lajkować mój komentarz i debatować, aż cały wpis spadł z rowerka. Łatwo poszło.

#bekazlewactwa #heheszki

Data: 28.06.2020 10:05

Autor: Bethesda_sucks

Kilka(set) słów prawdy o Murzynach autorstwa Kazimierza Nowaka z książki "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd", która ukazała się za pośrednictwem wydawnictwa DM Sorus. Książka została opracowana przez Łukasza Wierzbickiego, który zebrał listy Kazimierza Nowaka w całość. Książka jest bardzo ciekawa, a do tego zaskakująco aktualna, choć relacje pochodzą z lat 1931-1936.

Wybrałem tylko garstkę fragmentów, które obnażają "inteligencję" Murzynów oraz ich mentalność jednak nawet ta próbka pokazuje gdzie leży problem z czarnymi i dlaczego ustępowanie im jest destrukcyjne zarówno dla nas jak i dla nich.

Fragmenty książki "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd" Kazimierza Nowaka redagowana przez Łukasza Wierzbickiego:


"W ogóle trudno sobie wyobrazić, ile Murzyn potrafi zjeść. Zatrzymany kiedyś ulewnym deszczem (…) stałem się świadkiem uczty trzech starców, której rezultatem było zjedzenie całego wołu, i to w ciągu zaledwie trzech dni! Jedli, piekli, gotowali i jedli, a ich tatuowane brzuchy rozdęły się potwornie, jednak nie pękły.

Jeść dużo, obojętnie co – to rozkosz Murzyna, a potem położyć się w cieniu strzechy i trwać bezmyślnie godzinami. I mieć dużo żon, a potem dużo dzieci, które przeważnie w młodym wieku umierają ze względu na klimat, a także z powodu braku wszelkiej opieki, jak również z chorób wenerycznych, które po rodzicach dziedziczą. Do tych licznych rodzin dochodzą jeszcze niewolnicy, którzy sami dobrowolnie sprzedają się, niewolnictwem swoim spłacając zaciągnięte długi.

Tutejszy Murzyn to duże dziecko. Wystarczy przypatrzyć się, co robią z pieniędzmi w dzień wypłaty. Idą do sklepów i cokolwiek zobaczą kolorowego, kupują bez specjalnej potrzeby: chustki ze sztucznego jedwabiu, biżuterię z kauczuku, korale, przywożone z Europy stare ubrania, lusterka, łańcuszki, wszelką najgorszą tandetę. Biorą, płacąc każdą żądana cenę. A gdy który trochę więcej grosza naraz do ręki dostanie, kupuje nową żonę.

Murzyn nie zna troski o jutro, w ogóle o niczym nie myśli. Jest to bowiem naród, który potomnym nigdy nic nie pozostawiał, a można przekopać całą Afrykę murzyńską i żadnego śladu po zmarłych się nie znajdzie. Żyją w kapanach z chrustu, jak przed wiekami, tak samo jak ich praojcowie nago chodzą, a dziś, gdy warunki im się trochę polepszyły, kupują biżuterię kauczukową i trwonią pieniądze.

(…)

Ogólnie trzeba korzystać z usług tłumaczy, bo Murzyn, widząc człowieka, który go nie rozumie, staje się butny i trzeba mieć dużo zimnej krwi, aby nie doszło do bójki, która przy bezwzględnej większości czarnych mogłaby się skończyć tragicznie.

Nieprzyjemna sytuacja spotkała mnie w osadzie Adrange. Skradziono mi aparat fotograficzny, co było dla mnie ciosem nad wyraz dotkliwym. Do złości dołączyło uczucie wstydu, że dałem się okraść w biały dzień – złodzieje wybili okno, podczas gdy ja siedziałem przed drzwiami i gotowałem kolację. Obiecywałem znaleźne, ale Murzyni wzruszali tylko ramionami. (…)

(…) Murzynki całe dnie poświęcają układaniu najbardziej fantastycznych fryzur, szytych, klejonych kałem lub układanych niby rogi bawołu, antylop czy innych zwierząt. Może mają one swój urok i murzyński sens estetyczny, ale nieraz śmieszą raczej, a dla samych kobiet bywają torturą, siedliskiem pasożytów i brudu (…)

(…) Mistrz ceremonii, władca dusz tej pogańskiej gromady dzikusów, unosi w dłoniach dwa narzędzia: kawałek drewna, rodzaj klina i zwykłą siekierkę murzyńską. Dziewczyna siedząca przed czarownikiem otwiera szeroko usta. Do górnych zębów mistrz przykłada klin, którego szerokość odpowiada szerokości sześciu zębów. Jedno uderzenie siekierką w przeciwny koniec klina – dalej uśmiechnięta dziewczyna wypluwa razem z krwią sześć zdrowych, pięknych, białych zębów. (…)

(…) Taki czarownik jest jedynym autorytetem Murzyna i bez jego wskazówek tubylec nie zrobi ani kroku. Hiena idzie za węchem, szakal, choć bojaźliwy, łapie uchem każdy dźwięk i idzie nieomylnie w stronę żeru, a Murzyn? Wybierając się na polowanie, przede wszystkim wstępuje do czarownika, aby zakląć swą dzidę i uzyskać amulet. A choć go potem bawół poszarpie rogami, nie ma żalu, że polowanie się nie udało, bo czarownik zawsze mu wytłumaczy, kto w tym wypadku poniósł winę, czy jakiś przodek zmarły, czy zły duch, czy wreszcie sam łowca. (…)

(…) Oto są bowiem w Afryce także dziwni biali, którzy dają, zamiast brać. Uczą wiary w jedynego Boga, a także jak pracować. Idzie to opornie, bo Murzyn od stworzenia świata nigdy dla siebie nie pracował. Może jednak czarni obudzą się w końcu. (…)

(…) Aby się o tym przekonać, wystarczy przypatrzyć się Murzynom w dniu wypłaty. Wprost od kasy zdążają ku sklepom, łącząc się po drodze z czekającymi już na nich żonami czy przyjaciółkami. Posiadając kilkanaście szylingów w garści, chcieliby zakupić wszystkie towary w sklepie. Oglądają koce, bieliznę, jedwabie, gramofony, zegarki i taniutką biżuterię czeską. Wybierają, przebierają, grzebią między towarami, każą sobie pokazać jak wygląda pięć jardów jakiegoś materiału, a w końcu kupują to, co najbardziej nęci ich wzrok, a najmniej potrzebne jest im do życia.

(…) Przyglądałem się scenie kupowania trzewików. Klient obejrzał dziesięć par, każdą przymierzył, obejrzał nogę w lustrze, w końcu wybrał jedną parę trzewików i zapytał o cenę. – Dwadzieścia pięć szylingów – odrzekł kupiec. Murzyn dał dziesięć szylingów, kupiec opuścił na dwadzieścia i targ trwał prawie godzinę, aż w końcu Murzyn zabierał się do wyjścia, by szczęścia popróbować w innym sklepie. To oczywiście oznaczało stratę klienta, kupiec więc szybko przyjął dziesięć szylingów i zapakował towar w ładny karton, owinął we wzorzysty papier, przewiązał jaskrawą wstążką i wręczył Murzynowi, który natychmiast wyszedł ze sklepu. Nie upłynęło nawet pół godziny, a czarny wbiegł do sklepu zdyszany i uderzając się ręką po prawej nodze, wyjąkał: – Panie, na tę nogę nie ma trzewika, nie ma trzewika, panie! Kupiec na to stwierdził z całym spokojem, że rzeczywiście trzewika tego nie ma, bo przecież klient zapłacił tylko za jeden, a nie za dwa, i żąda dopłaty pięciu szylingów, na co Murzyn zgadza się oczywiście, bo przecież lewy trzewik ma już na nodze.

Inny klient kupował nici, ale zastrzegł sobie, że chce taką szpulkę, na której mało jest drzewa, a dużo nici. Kupiec prezentował różne szpulki, ale nie mógł kupującego przekonać, że ta właśnie ma tyle a tyle jardów nici. W końcu zaproponował Murzynowi wypróbowanie długości. Klient wziął w palce koniec nitki i ruszył w stronę wzgórz oddalonych od sklepu o kilka kilometrów. Szedł i szedł, a nitka ciągnęła się za nim, nie wiedział bowiem, że kupiec odciął ją i szpulkę odłożył na półkę. Dopiero pod wieczór chłopak powrócił zadowolony z długości nici, kupił szpulkę, ale zapłacić musiał za dwie, bo pierwszej nie przyniósł z powrotem! Wieczorami w dnie wypłaty odbywa się zawsze zabawa, urządzana za resztę nie wydanych jeszcze pieniędzy. Do rana słychać wtedy huk bębnów, wszyscy tańczą, radują się życiem, bo na co im pieniądze? Podatek już zapłacili, jutro dostaną codzienną kaszę, za tydzień znowu będzie wypłata."


#ksiazki #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #rowery #podroze #socjologia #takaprawda #4konserwy #bekazlewactwa

Książkę można kupić m.in. na Legimi: https://www.legimi.pl/ebook-rowerem-i-pieszo-przez-czarny-lad-kazimierz-nowak,b153800.html

Data: 28.06.2020 09:17

Autor: xeerxees

#ekonomia #ciekawostki #bekazlewactwa #ekologia

Dodruk pieniądza, zadłużanie kraju i dewaluacja waluty prowadzi do inflacji, inflacja prowadzi do zwiększonej konsumpcji a to do zwiększonej produkcji śmieci. Jedyne ekologiczne rozwiązanie to deflacja bo pozwala odsunąć konsumpcję w czasie w nadziei na spadek cen w przyszłości. Każdy ekolog powinien stać na straży zachowania wartości waluty, żeby nagradzać ograniczanie konsumpcji. Poza tym w systemie deflacyjnym nie potrzebny jest system emerytalny, bo wartość oszczędności rośnie a nie spada, co ma sens bo nagradzamy pracę ludzi którzy wykonali narzędzia z których my korzystamy dziś do tworzenia kolejnego bogactwa. Budowlaniec który pracuje przy budowie drogi – droga którą zbudował przynosi olbrzymie zyski bo umożliwia transport towarów etc. więc jego praca przyczyniła się do wzrostu bogactwa – dlatego system deflacyjny jest sprawiedliwy (taki budowlaniec jeśli oszczędza ze swojej pensji – wartość jego oszczędności rośnie i jest de facto dywidendą z pracy jaką wykonał)

Biali aktorzy nie będą już podkładać głosów pod inne niż białe postacie w "Simpsonach"

Data: 28.06.2020 01:39

Autor: deux

tvn24.pl

Amerykańska kreskówka "Simpsonowie" nie będzie już zatrudniała białych aktorów do podkładania głosów pod postacie z innych grup etnicznych. O swojej decyzji poinformowali producenci serialu. – Wszyscy wspólnie podjęliśmy decyzję. Wszyscy się na to zgodziliśmy. Wszyscy czujemy, że to właściwe – powiedział związany z serialem od lat aktor Hank Azaria.

#blm #bekazlewactwa #blacklivesmatter #blacklivesbullshit #swiat #usa #seriale

,,Ty pier***ony neonazistowski kawałku g***a!''. Szokujący atak antify na konserwatywnego...

Data: 27.06.2020 22:56

Autor: Winstrol

fronda.pl

Nieprawdopodobna wprost agresja lewackich bojówek z antify. Gdy w miejscu rozruchów związanych z protestami „Black Lives Matter” pojawił się dziennikarz Jack Posobiec, został zaatakowany słownie i oblany wodą przez manifestantów. Próbowano mu też ukraść telefon.

#antifa #stopantifa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka #wydarzenia #proudboysteam

Bill Cosby odsiaduje wyrok za molestowanie i napaść. Jego żona twierdzi, że skazano go...

Data: 26.06.2020 11:57

Autor: Winstrol

niezalezna.pl

Żona skazanego za napaść i molestowanie seksualne komika Billa Cosby'ego – Camille wciąż nie wierzy w winę męża. Podczas gdy 82-latek od dwóch lat przebywa w więzieniu, kobieta teraz zarzuca ruchowi #MeToo rasizm i twierdzi, że aktor został skazany, bo jest… czarny

#wydarzenia #rasizm #bekazblm #prawo #molestowanie #przestepczosc #bekazlewactwa

Zwolennikom Dudy posłanka PO chciała wyłączyć głośnik. Przypadkowo dostała w twarz [WIDEO]

Data: 26.06.2020 10:12

Autor: Winstrol

wprawo.pl

Podczas jednego ze spotkań pojawiła się grupa przeciwników prezydenta Warszawy, jawnie wspierająca kandydaturę Andrzeja Dudy. Nie spodobało się to posłance Platformy Obywatelskiej Agnieszce Pomaskiej, która przeciwnikom „ambasadora LGBT” próbowała wyłączyć głośnik. Przez przypadek dostała po twarzy…

Dobre wideo (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszkipolityczne

Powstaje film przedstawiający Jezusa jako lesbijkę. Główną rolę gra córka Michaela Jacksona

Data: 26.06.2020 09:54

Autor: Winstrol

nczas.com

Amerykanie już wystartowali z petycją mającą zatrzymać powstawanie obrazoburczego dzieła. Poza Paris Jackson w produkcji mają pojawić się m.in. Bella Thorne i Gavin Rossdale.

Zastanawia mnie dlaczego Jezus, a nie Mahomet? Boja sie, ze moze powtorzyc sie sytuacja jak w Charlie Hebdo? Penery…

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #filmy #chrzescijanstwo

Mieszkancy Seattle pozywają miasto. Chodzi o lewacki terror w „strefie wolnej od policji”

Data: 26.06.2020 09:46

Autor: Winstrol

nczas.com

Kilkunastu mieszkańców Seattle złożyło pozew zbiorowy przeciwko miastu za naruszenie gwarantowanego im przez konstytucję prawa własności. Chodzi o pozostawienie bez nadzoru służb „strefy autonomicznej” w dzielnicy Capitol Hill, utworzonej przez bojówkarzy Antify i anarchistów.

Bardzo mnie to cieszy i napawa optymizmem. Mam nadzieje, ze do pozwow dolaczy wiecej osob i Seattle nie wybuli sie na odszkodowania, a wlodarze tego lewackiego miasta zostana pogonieni raz na zawsze razem z tym motlochem ktory okupuje tzw. CHAZ.

#prawo #polityka #bekazlewactwa #bekazantify #bekazpodludzi #proudboys

Teraz już nie tylko ty zostaniesz zwolniony za złą opinię, ale i twoja rodzina

Data: 25.06.2020 19:28

Autor: Kamien23

summit.news

Facet zorganizwał wielki banner WHITE LIVES MATTER. Twitterowa mafia szybko go namierzyła, jednak on powiedział, że ma ich w d***. Mafia namierzyła więc jego partnerkę i zaczeła spamować jej pracodawcę. Firma ją zatrudniająca zwolniła ją, twierdząc, że dali jej szanse zostać w firmie, jeśli podda się ona intensywnemu kursowi REEDUKACYJNEMU

KUR$^^ to już jest totalitaryzm

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi

Szachy grą rasitowską... :(

Data: 25.06.2020 09:32

Autor: Winstrol

nczas.com

Szachy są rasistowską grą. Białe są uprzywilejowane, bo zaczynają jako pierwsze. Australijska stacja ABC przygotowuje debatę, która ma rozstrzygnąć, czy szachy nie są aby rasistowską grą. W końcu białe zaczynają jako pierwsze.

Czy tym lewakom już tak siadło na beret czy z dobrobytu nie mają co robić i zajmują się takimi pierdołami?

#bekazlewactwa #bekazblm #polityka #bialezaczynajoiwygrywajo #szachy #australia

Data: 25.06.2020 00:17

Autor: aborygo

A czy Ty odebrałeś już swoje darmowe dobra od tęczowego CDProjektu? Zbiór tapet, grafik, plakatów i materiałów do samodzielnego druku jest na całkiem przyzwoitym poziomie. Najlepsze są jednak plakaty, odnoszące się do przerysowanych stylówek ze świata gier. Jest to coś co śmiało mógłbym wydrukować i powiesić na ścianie w antyramach, gdyby… gdyby nie ten brak inkluzywności. Mianowicie są cztery plakaty poświęcone stylówce:

– necessity over style – wielki Murzyn + biała mała baba

– style over substance – wielka biała baba + mały brzydki Chińczyk

– style and substance – znów wielki czarny Murzyn + mała biała baba albo trans

– substance over style – wielka biała baba albo trans + zamaskowany mały …. albo mała. No nie widać.

Na zadnym plakacie ze stylów nie ma dominującego białego faceta, a czarni faceci wyglądają jak przy przygłupy albo alfonsi.

Link do paczki (wymaga konta na GOG): https://www.gog.com/game/cyberpunk_2077_goodies_collection?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

#cyberpunk2077 #bekazlewactwa #sztukanowoczesna

Symulował podcięcie gardła abp. Jędraszewskiemu. Drag queen usłyszał zarzuty

Data: 24.06.2020 17:15

Autor: Kamien23

dorzeczy.pl

Jeden z uczestników wyborów Mr Gay Poland 2019, które odbyły się w Poznaniu, trzymał w rękach dmuchaną lalkę ze zdjęciem abp. Jędraszewskiego i imitował poderżnięcie mu gardła. Na koszulce mężczyzny były czerwone plamy, które miały przypominać ślady krwi.

#lgbt #bekazlewactwa #bekaztrans

15 agentów FBI badało...sznurek do otwierania drzwi garażowych. Histeria BLM w praktyce

Data: 24.06.2020 14:53

Autor: Kamien23

youtube.com

Jedyny czarnoskóry kierowca NASCAR znalazł w swoim garażu pętlę i uznał, że ktoś chce go powiesić. Wybuchła afera, kireowcy zorganizowano paradę, media dostały szału, a poparcie dla murzyna wyrazili niemal wszyscy. FBI wysłało 15 agentów do zbadania sprawy. Okazało się, że na końcu sznurka do otwierania drzwi garażowych ktoś zawiązał pęltę, aby mieć lepszy uchwyt i to ponad rok temu, czyli w gdy murzyn jeszcze nie dostał tego garażu.

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi #fakenews

Czarny Hitler! Okładka czeskiego tygodnika wywołała wściekłość aktywistów BLM!

Data: 24.06.2020 14:32

Autor: Enviador

cai24.pl

"Redakcyjna prowokacja spełniła zadanie. Konto tygodnika w sieciach społecznościowych zalała powódź wściekłych postów i gróźb fanatyków BLM z całego świata. Na życzenie aktywistów konto redaktora naczelnego „Reflexu” Marka Stonisza zostało natychmiast poddane cenzurze i represjonowane 24- godzinnym wyłączeniem."

Czytaj wincej: https://cai24.pl/polecane/6833/humor-po-czesku/

#blacklivesmatter #bekazlewactwa

Czas nazywac rzeczy po imieniu i nie tylko w kontekscie wyborow

Data: 24.06.2020 11:43

Autor: Winstrol

alaluna.pl

“W TVN24 ‘ekspert’ nazywa Biedronia chorym umysłowo. Powód? Nie poparł kandydata Platformy (tak, tego, z którym właśnie konkuruje w wyborach). Dziennikarz po serii obelg nie protestuje. Po chwili widzowie słyszą od niego, że wyborcy podobnie oceniają Biedronia. Wysokie standardy” – napisał Adrian Zandberg, kolega Biedronia z Lewicy.

Widac, ze lewactwo to stan umyslu nawet wsrod "elyty"… 乁(ツ)ㄏ ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polityka #bekazlewactwa #wybory #wydarzenia #ciekawostki

Data: 23.06.2020 21:17

Autor: xeerxees

#usa #bekazlewactwa #wojnadomowa

Z okazji święta niepodległości – 4 lipca prawaki w USA chcą wejść w okupowaną nielegalnie przez Antifę strefę (CHAZ). Do akcji pokojowego odbicia zgłosiło się już kilka tysięcy chętnych – mają przejść pokojowo z flagami w strefę okupowaną – stanowi ją wg. amerykańskiego prawa "przestrzeń publiczna" dostępna dla wszystkich obywateli. Prawdopodobnie bd masa policji żeby bojówkarze nie niszczyli flag i nie atakowali uczestników. Ma to być pokojowe odbicie strefy i zakończenie tej farsy.

Data: 23.06.2020 20:49

Autor: xeerxees

#rasizm #homofobia #bekazlewactwa

Najbardziej rasistowskie, homofobiczne jest twierdzenie że jeśli jesteś konkretnego koloru skóry lub orientacji seksualnej musisz głosować na konkretnego kandydata (lewicowego) bo on został dla niego stworzony xD To robienie z ludzi na siłę swojego elektoratu i udawania przyjaciela za głosy naiwnych wyborców. Tak lewica tworzy swoją żelazną bazę wyborczą – wykorzystują do tego napędzanie wojny ideologicznej i uprzedzeń, jeśli zniknie homofobia i rasizm co zaproponuje współczesna lewica swoim wyborcom?

Jaka ja mam beke z lewaczki z wykopu ktora nabija sie z prawakow, religii i kreci beke z normalnych

Data: 23.06.2020 19:17

Autor: Winstrol

… tymczasem okazuje sie, ze jest psychicznie chora… ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czyli nic sie nie zmienilo w teczowej neuropie. Najbardziej aktywne teczowe towarzystwo nasmiewajace sie z wartosci chrzescijanskich czy np. z normalnej rodziny najzwyczajniej w swiecie jest chore psychicznie behehehe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeszcze bronia jej jakby byla normalna XDDD

#wykop #bekazlewactwa #neuropa #lgbt #bekazwykopu #teczowibialorycerze

Data: 21.06.2020 21:39

Autor: Monte

Jest sobie taki "artysta" Cleon Peterson, który tworzy charakterystyczne obrazy: czarne postacie które mordują, dekapitują, wieszają, defekują się na białe postacie. Czarne postacie gwałcą i mordują również białe kobiece postacie. Wrzucam w komentarzu sklejke z jego prac. No można powiedzieć sobie, że jakiś chory lewus chce być edgy – tylko, że tu historia się nie kończy.

Maxi Edmond de Rothschild członek najbogatszej żydowskiej rodziny na tej planecie, szczyt finansjery – zatrudnił tego "artyste" by wymalował mu tak jacht. Źródło forbes:

https://www.forbes.com/sites/tmullen/2017/09/21/rothschild-trimaran-catapults-edgy-la-street-art-to-the-high-seas/

Tu chwali się na tweterze współpracą z Rotschildami:

https://mobile.twitter.com/cleonpeterson/status/848944595203502080

Jego praca jest namalowana pod wieżą Eiffla jest to pierwszy w historii mural na tej wieży:

#whitelivesmatter #4konserw #altright #blm #finansjera #sztuka #whitegenocide #bialeludobojstwo

#bekazlewactwa #nwo

„Klękam tylko przed królową i moją żoną”. Furia lewicy po słowach brytyjskiego polityka

Data: 19.06.2020 18:42

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Dominic Raab wywołał skandal, kiedy w jednym z wywiadów stwierdził, że klękanie – będące elementem obecnych „antyrasistowskich” protestów – zostało przez ich uczestników zaczerpnięte z "Gry o Tron". Stwierdził, że on sam nie ma zamiaru tego robić.

#wielkabrytania #lgtb #bekazlewactwa

Płażyński: Fala nienawiści i hejtu politycznego. Grożono śmiercią mojemu dziecku

Data: 19.06.2020 17:10

Autor: tenji

fakty.interia.pl

Polityk zaapelował do marszałka województwa oraz prezydent Gdańska o podjęcie działań, które mają zatrzymać falę nienawiści.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w piątek poseł Prawa i Sprawiedliwości Kacper Płażyńskiego zwrócił uwagę, że w Gdańsku, a także na terenie całego województwa pomorskiego, doszło w ostatnim czasie do aktów agresji politycznej wymierzonej w sympatyków ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy.

#polska #polityka #gdansk #bekazlewactwa #bekazpo

Data: 19.06.2020 13:34

Autor: Monte

Apropos fake newsów rozpowrzechnianych przez Tatrzowskiego i WHO jako żeby kobiety zarabiały mniej. PewDiePie ładnie to wyjaśnił pod koniec

https://youtu.be/rrDD5NTnoU4

Kobiety zarabiają mniej bo wybierają mniej wymagająca pracę, biorą sporo urlopów, mniej godzin pracują etc, dlatego wygląda to tak, że statystycznie kobieta mniej zarabia, ale kobieta i mężczyzna na tych samych stanowiskach zarabiają tak samo, to było by też nielegalne aby płacili kobietom mniej za samą ich płeć.

#bekazlewactwa #fakenews #dezinformacja

Data: 18.06.2020 23:44

Autor: aborygo

8 sierpnia we francuskim Nantes pojawi się „instalacja artystyczna”, inspirowana brukselskim Manneken-Pis. 3-metrowa, emaliowana rzeźba z piaskowca stanie na Place Royale, jako „hołd złożony triumfalnej postaci kobiecości”.

„Dzieło” stworzyła Elsa Sahal. Ta wyjaśnia ideę, jaka kierowała nią w twórczym procesie: „dziewczynki też mogą sikać grubo, daleko i ciągle. I, jak na ironię, może się to zdarzyć w miejscach publicznych, gdzie dopuszcza się tylko męski mocz!”

„To feministyczna odpowiedź na Manneken-pis w Brukseli” – wyjaśnia Marie Dupas, odpowiedzialna za całe artystyczne wydarzenie. Rzeźba ma prezentować sobą „narrację, dialog i feminizm”. Rzeźbę wystawiono już w 2012 roku w Tuluzie oraz Paryżu. XD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #degeneraci

Monika Jaruzelska na liście obok neofaszytów.

Data: 17.06.2020 17:57

Autor: aborygo

rp.pl

Ukazująca się od 1996 roku „Brunatna księga” Stowarzyszenia Nigdy Więcej to najbardziej znane opracowanie na temat przemocy ksenofobicznej w Polsce. Dokumentuje m.in. pobicia, dewastacje cmentarzy, skrajnie nacjonalistyczne manifestacje, rasistowskie wyzwiska i mowę nienawiści w mediach. Jak ustaliła „Rzeczpospolita”, do „Brunatnej księgi” za 2020 rok trafi Monika Jaruzelska, córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego.

#jaruzelska #nigdywiecej #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Czy LGBT to ideologia?

Data: 17.06.2020 09:32

Autor: wigilius

partiaraklem.pl

Historia ruchu LGBT sięga dużo dalej, bo aż do lat 60-tych XX wieku. Wówczas to powstało kilka organizacji walczących o prawa osób homoseksualnych, przede wszystkim o dekryminalizację kontaktów jednopłciowych. Najbardziej znane są Mattachin Society oraz Gay Liberation. Ta druga jest ciekawa, bowiem wydała własny… manifest! Czy manifestów nie wydaje się w celu deklaracji ideowej?

#bekazlewactwa #ideologialgbt #partiaraklem

Data: 16.06.2020 19:58

Autor: Ijon_Tichy

Trochę #chwalesie ale też trochę #zalesie bo w sumie to smutny opis chorej rzeczywistości pewnych środowisk… :/

Dzisiaj na fejsbuku mój brat gej wrzucił posta, w którym zawarty był apel jakiegoś związku powstańców warszawskich, czy coś w tym stylu, o nie dehumanizowanie osób LGBT. To taki rezonans kampanii wyborczej będący nawiązaniem do akcji z TVN, gdy Kolenda-Zalewska histerycznie wyrzuciła z programu człowieka za to, że użył sformułowania "ideologia LGBT".

Pozwoliłem sobie na delikatne wejście w polemikę z tezą owego posta, bardzo grzeczne i bez najmniejszego ataku. Momentalnie rzuciło się na mnie lobby LGBT, wyzwano mnie od najgorszych, po chamsku i agresywnie. A ja z typowym dla siebie spokojem i kulturą osobistą grzecznie odpowiadałem na ich wściekłe ataki. Post wzbogacił się o około 200 komentarzy, które niezbicie dowiodły, iż za osobami LGBT kryje się fundamentalistyczna ideologia, myślenie autorytarne, rewolucyjne, wściekle zideologizowane i nie znoszące odmiennego zdania.

Niestety post został usunięty. Żałuję, bo wymiana zdań była świadectwem tego, że mam rację. Generalnie wymiana zdań dowiodła, iż osoby LGBT są pełne jadowitej ideologii, chcą seksualizacji dzieci, odbierania praw rodzicom do decydowania o wychowaniu dzieci w zgodzie z własnym sumieniem, chcą kulturowego przewrotu i zmiany norm społecznych, że myślą rewolucyjnie i naprawdę są nowym proletariatem nowego marksizmu, choć nie zdają sobie z tego sprawy. Są pełni jadu i nienawiści do typowego Polaka, a nawet z pogardą i obrzydzeniem wyrażały się niektóre osoby o białym heteroseksualnym mężczyźnie, jako o synonimie faszyzmu i opresji xD lol…. Wykazali wyraźnie, że nie są zdolni do jakiejkolwiek rozmowy i są nastawieni na wojnę ideologiczną, stając na froncie agresywnej walki z normami społecznymi.

Porażające wypranie mózgu i zaprzęgnięcie tych biednych ludzi w wojnę ideologiczną antykultury. Ręce opadają….

#lgbtpedo #wojnaidei #bekazlewactwa #seksualizacja #stoppedofilii #marksizmkulturowy

Data: 16.06.2020 00:41

Autor: Negan

Ogólnie ideologia LGBT promuje w ramach równości przywileje dla "prześladowanych" i prześladowanie dla "prześladujących".

Tak jest z każdą ideologią lewacką:

-ruchy feministyczne nienawidzą mężczyzn i chcą ich prześladować

-ruchy antify prześladują za wszelki przejaw organizacji lub własność osobistej, chcą komunizmu

-ruchy LGBT prześladują za wszelkie przejawy tradycyjnych wartości rodzinnych

-lewicowi antyklarykałowie (sam jestem ateistą) profanują symbole religijne

-ruchy antyrasistowskie nienawidzą białych mężczyzn

-weganie nienawidzą mięsożerców

Wszystkie te lewicowe ruchy starają się dążyć do specjalnych przywilejów dla własnych członków, a kto nie z nimi powinien być w ramach postępu represjonowany.

#bekazlewactwa #takaprawda

Dziennikarka TVN skrytykowała agresywne seksualne parady. LGBT ruszyły z hejtem.

Data: 16.06.2020 00:23

Autor: tenji

wpolityce.pl

nna Kalczyńska z „Dzień Dobry TVN” nie ma szczęścia. Najpierw trafiła w ogień krytyki po żartach z koreańskiej gwiazdy. Teraz wylała się na nią fala hejtu ze strony lewicy i środowisk LGBT. Cóż takiego zrobiła? Dziennikarka zakwestionowała bowiem sens organizowania „agresywnych seksualnych parad”.

#lgbt #polska #tvn #bekazlewactwa

Pracownicy Fundacji Stefana Batorego znowu rozsiewają nieprawdę w Internecie

Data: 15.06.2020 22:32

Autor: tenji

wykop.pl

14 czerwca była 80. rocznica pierwszego transportu więźniów do obozu w Auschwitz.

Według trola z Fundacji Stefana Batorego (Print_Screen) Prezydent Andrzej Duda przemilczał mord Żydów. To najwyraźniej nie przeszkadza pracownikowi żyda Sorosa, że pierwszy transport składał się wyłącznie albo w ogromnej większości z Polaków, a nie żydów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Auschwitz-Birkenau#Auschwitz_I

#wykopcontent #propaganda #bekazlewactwa #wykop

Data: 15.06.2020 17:57

Autor: Negan

  1. Można wyznawać ideologię LGBT, nie będąc homoseksualistą. Dążysz do świata i wartości, które LGBT proponuje

  2. Można być homoseksualistą i nie wyznawać ideologii LGBT, chcieć innego świata, niż organizacje LGBT proponują

Bycie homoseksualistą, to bycie homoseksualistą, a nie wyznawanie ideologii LGBT, która od dawna proponuje w mediach, kulturze, społeczeństwie:

-równość, ale nie jako równość, tylko wyjątkową opiekę nad osobami homoseksualnymi, macie im dawać specjalne przywileje

-homoseksualizm ma być czymś lepszym od heteroseksualizmu, osoba homoseksualna jest pożądana społecznie, a ostatnio nawet zawodowo, ma mieć pierwszeństwo przed heteroseksualnymi

-homoseksualiści w mediach/popkulturze mają być ukazywani jako społeczność równie wielka co osoby heteroseksualne, mimo, że takich osób w Polsce jest około 2% – musimy koniecznie przejąć amerykańską drogę i wciskać lewactwo także u nas

-homoseksualiści jako osoby uprzywilejowane, mogą robić parady i pokazywać dupę i genitalia w miejscach publicznych

-mamy uczyć już od przedszkola, że homoseksualiści to normalność i pożądany wzorzec seksualności, w książeczkach dla dzieci homoseksualne pary mają być tak samo reprezentowane jak heteroseksualne, mimo, że jest tylko 2% gejów

LGBT miesza się również z ruchami "antyfaszystowskimi", weganami, ruchami feministycznymi, migrantami, komunistami i aktualnie próbuje wywrócić porządek państwowy w USA. MÓWIĘ NIE IDEOLOGII LGBT – JESZCZE MOGĘ, za 20 lat lewaccy faszyści zabronią.

#polityka #lgbt #bekazlewactwa #bekazmatkibiedronia

Data: 15.06.2020 14:11

Autor: bananaplugs

CHAZ to najpiękniejszy speedrun komunizmu o jaki mogli prosić socjologowie

• ⁠pierwszego dnia jeden z "liderów" pod presją reszty społeczności dokonuje samokrytyki przed ludźmi a potem w nocy popełnia samobójstwo,

• ⁠nikt nie potrafi najprostszego ogródka zrobić, przez co będzie tam głód, kiła i mogiła,

• ⁠dowodzi nimi brutalny 'dyktator', reszta boi się mu przeciwstawić,

• ⁠chcieli nakarmić głodnych ale zamiast pomysleć o planie na dłuższą metę po prostu udostępnili jedzenie wszystkim, przez co banda prawie 100 bezdomnych zeżarła prawie wszystkie zapasy w ciągu paru godzin

Dodatkowo pięknie pokazuje dwójmyślenie ludzi po lewej stronie:

• ⁠są niby przeciw przemocy a dowodzi tam teraz dosłowny watażka który jako jedyny wniósł tam masę broni i siłą terroryzuje resztę (oraz atakują ludzi o innych poglądach),

• ⁠twierdzą że tylko tchórze zakrywają się bronią i że coś takiego jak policja jest zbędna, po czym parę ludzi przejęło funkcję policji po tym jak dostali broń od tego watażki i robią patrole z bronią na wierzchu,

• ⁠głoszą że światu nie są potrzebne granice jednocześnie odgradzając się od reszty Seattle i robiac kontrolę dokumentów przy przekraczaniu granicy,

• ⁠tak samo głosili, że jest to pokojowa komuna a na ich subreddicie przez dłuższy czas był post o tym jak się bronić domowo zrobioną bronią chemiczną

• ⁠są niby przeciw rasizmowi, a już jest parę filmów ze strefy jak atakują czarnoskórego mężczyznę za to że niósł flagę USA i wyzywali go od zdrajców rasy; jest też film w którym "proszą" wszystkich białych do "podarowania" 10 dolców każdemu czarnoskóremu.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że robiąc to wszystko nie pomogli nikomu poza tym złym i tfu tfu niedobrym republikanom którzy teraz dosłownie nie muszą nic robić tylko siedzieć z założonymi rękami i tylko pokazywać wydarzenia z CHAZ reszcie kraju

A osobiście to takiej beki w internecie to nie miałem od czasów jak 4chan polował na flagę Shii Labeouf.

#bekazlewactwa #seattle #komunizm #chaz

Data: 14.06.2020 18:33

Autor: Negan

Od razu mówię, nie lubię PiS i Dudy, ale jak mnie wkurwiają te artykuły z Guardiana, Reuters, New York Times czy innych amerykańskich gadzinówek. Jeszcze nazywają naszego prezydenta idiotą. (w Polsce jest przepis, że nie możesz obrażać głowy innego państwa, egzekwowany). Jakby media zaczęły pisać, że Putin lub Trump to idioci, wkroczyłby prokurator.

Zresztą o co się oni plują. Przecież to sama prawda, LGBT to ideologia, a nie ludzie. Nawet dzisiaj Duda na Twitterze wyjaśnił, że jest za równością i różnorodnością, ale nie za narzucaniem przez mniejszość większości, swojej ideologii.

#bekazlewactwa

Data: 14.06.2020 15:23

Autor: Negan

Nie jestem PiSowcem, ale popieram, że trzeba walczyć z lewacką ideologią na każdym froncie. Czy jest to LGBT, antifa, równouprawnienie, antyrasizm, weganizm, komunizm – ideologię lewaków trzeba niszczyć. Dlatego ostatni kwik lewactwa, artykuły w amerykańskich lewackich gadzinówkach, to wszystko mnie nakręciło na następujące głosowanie:

1 tura – Bosak

2 tura – Andrzej Duda, bo zarówno Trzaskowski, jak i Hołownia, to lewackie wysrywy

#polityka #bekazlewactwa

Data: 14.06.2020 15:16

Autor: Macer

ale mnie smieszy jak to kilku moich znajomych na fejsie ktorzy „nigdy nie wypowiadaja sie w tematach polityki” wszyscy sie zesrali i opublikowali lamenty na całą stronę w momencie jak dziennikarze z wyborczej napisali dla nie majacego pojecia o polskiej polityce reutersa paszkwil na dude ktory rzekomo jest strasznym homofobem i wogle wyslalby pedalow do gazu xD

wcale nie jest tak ze jego slowa to tania zagrywka pod publiczke dla przyciagniecia w 2 turze wyborcow komfy, zwlaszcza ze pare miesiecy temu duda deklarowal ze podpisalby ustawe o zwiazkach partnerskich.

jakie to jest żałosne. mogą nas okradać, mogą gnębić, niszczą nasze szanse rozwoju, oszukują na co dzień. ale jedyny powod do protestow jest kiedy ktorys cos zlego powie o pedałach XD

#bekazlewactwa #polityka #lgbt #pis

Szury Trzaskowskiego niszczą plakat wyborczy Krzysztofa Bosaka.

Data: 13.06.2020 20:26

Autor: tenji

youtube.com

Art. 67. § 1. Kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny ( do 5 000 tys. złotych ).

#polska #polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpo

Małpy w kosmosie, LGBT, Przeminęło z wiatrem, Hotel Zacisze, Little Britain, Konfederacja

Data: 13.06.2020 05:51

Autor: wigilius

youtube.com

Pitu Pitu 12.06.2020 m.in:

#FakeNews Węglarczyka o #FortTrump. Info wziął z #Reuters'a, #Reuters z rosyjskiej agencji #TASS. Czyli Węglarczyk puścił ruskiego fejka xD Dementowała wszystko Żorżetta, że będzie taki #FortTrump, że jeszcze oko wszystkim zbieleje.

#FakeNews x2 Węglarczyka o tym, że za zamieszki w #USA odpowiadają ultraprawicowe milicje xD

– Rabiej ogłosił światu, że #TeczoweDisco to jest prowokacja Kaczafiego, że Kaczafi przebierze się za dziewczynkę z długimi włosami i razem z Terleckim, też przebranym za krasnala, będą pląsać sobie z tęczowymi flagami, żeby sprowokować zamieszki antyhomoseksualne xDDD

#pitupitu #rafalotokafrackiewicz #rof #bekazlewactwa #4konserwy #polityka #heheszki #usa #blm #protesty

Data: 11.06.2020 22:31

Autor: Dom_Perignon

LGBT jeszcze niedawno: naziścierwo trzeba usunąć, spalmy polską flagę, narysujmy waginę Maryji. "Stare kurwy muszą zdechnąć, hehehe".

LGBT dziś: w naszym kraju brakuje tolerancji( chlip, chlip). Nie mogę kochać się ze swoim partnerem( chlip, chlip). Polska nas nie kocha (chlip, chlip)

#bekazlewactwa

Data: 11.06.2020 17:29

Autor: Dom_Perignon

Zauważyliście, że gdy lewary mają przewagę, to od razu narzucają swój dyktat bez oglądania się na głos sprzeciwu. ale gdy szala zwycięstwa przesuwa się na drugą stronę to od razu wchodzą w tryb ofiary i próbują grać na emocjach (chli chlip, nikt mnie nie chce)?

tfu!

#bekazlewactwa

Wydawca gry karcianej usuwa z niej karty - BO RASIZM!

Data: 11.06.2020 06:16

Autor: Andrzej_Zielinski

youtu.be

Wizards of the Coast wydawca kart do gry "Magic the Gathering" opartej na fikcyjnym baśniowym świecie usuwa z niej karty które są rzekomo "rasistowskie".

Mimo, że raczej poprawniej by było napisać iż niektórzy użytkownicy (grupka lewoskrętnych) doszukała się w kartach odniesień "rasistowskich" o czym czym prędzej doniosła do wydawcy (szantażując go?).

W oparach antyrasistowskiego absurdu wydawca ukląkł przed zarzutami postępowców. Pierwsza partia 7 kart została przez niego usunięta z oficjalnej rozgrywki.

Obowiązek wirtualnego sygnalizmu został spełniony.

Co zawierały te karty? Odejmowanie punktów czarnym (mrocznym) postaciom, wizerunki przypominające postacie z KKK?, rycerzy z chrześcijańskimi krzyżami, wizerunek uwięzionego murzyna?, nawiązania do krucjat, dodawanie białym postaciom punktów i cyganów.

Warto zaznaczyć, że karty o przeciwstawnych cechach nie zostały zabronione.

Jednak nie łudźmy się. To dopiero początek. Inkwizytorzy antyrasizmu zaraz znajdą kolejne niepoprawne politycznie dziedziny do ocenzurowania.

#gra #rasizm #blm #bekazlewactwa #cenzura #usa #MagictheGathering #Gathering

Czy aby na pewno?

Data: 11.06.2020 02:11

Autor: Pajonk_STRACHU

wykop.pl

Jest na wykopku typ, który dodaje filmiki z TVPiS, ogólnie taki prześmieszek. Dodał ostatnio wycinek o Czosnkowskim że niby za nim G. Soros stoi. Odpaliłem i mocno się zdziwiłem że to "SAMO GRUBE" z opisu wykopka to zwykłe zakłamywanie rzeczywistości przez nueropskich komuszków z wykopu. W materiale są wypowiedzi Czosnkowskiego dzie chwali się stypendium od Soros… . Ja rozumiem że TVPiS leci z Polakami w hooya. Tylko że ta komusza zaraza jedzie na kanwie spalonej reputacji TVPiS'u, dzięki temu mając ułatwione zadanie siania swojej propagandy i promowania Czosnkowskiego.

Link bezpośredni do fragmentu z TVPiS: https://streamable.com/ysq95j

W Polsce nie zmieni się nic do póki ludzie nie zrozumieją że tego syjo-komuszego raka trzeba wyciąć raz na zawsze.

#WszystkichDoWoraIDoJeziora !

#tvpis #bekazlewactwa #neuropa #zaklinaczerzeczywistosci #soros #trzaskowski #czosnkowski #2020

Data: 10.06.2020 01:47

Autor: Monte

Niby się tak nabijacie z @Ijon_Tichy hehe no jak to marksizm kulturowy, idź z tymi teoriami spiskowymi gdzie indziej.

A patrzcie jak ten ruch BLM został rozpowszechniony przez globalne media i korporacje i jest teraz używany do demontowania pomników i ogólnie do usuwania historii i kultury białych ludzi.

-Najpierw wyczyszczą pomniki i inne elementy kultury z przestrzeni publicznej

-Potem usunął je ze szkół

-Potem cenzurują muzea

-I będą tworzyć historię na nowo.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8401935/Sadiq-Khan-calls-Londons-slave-trader-statues-removed-orders-landmarks-review.html

Ciekawe kiedy libetarianie, kuce od korwina wszelkiej maści wolnorynkowi puryści się obudzą.

#whitelivesmatter #bekazlewactwa