Data: 31.03.2020 22:30

Autor: Alojz

Patrzcie jaką Europa się co niektórym marzy.

"W zasadzie UE skapitulowała i zostawiła państwom narodowym podejmowanie decyzji w czasie kryzysu"

https://wiadomosci.wp.pl/olga-tokarczuk-dla-faz-nadejda-nowe-czasy-6494913638913665a

#bekazlewactwa

Instrukcja jak ładnie poskładać flagę UE [VIDEO]

Data: 31.03.2020 15:35

Autor: Enviador

twitter.com

Fabio Rampelli Rzym , 2 sierpnia 1960 r. Jest włoskim politykiem i byłym pływakiem , członkiem Fratelli d'Italia i obecnym wiceprzewodniczącym Izby Deputowanych w XVIII Legislaturze .

Tłumaczenie słów z nagrania: "Być może zobaczymy się później. Być może."

Link: https://twitter.com/PaniRenatka11/status/1244673141596737536

#wlochy #koronawirus #europa #bekazlewactwa #polityka

Demokraci są gotowi pomóc gospodace...jeśli firmy zwiększą diversity

Data: 24.03.2020 10:29

Autor: Kamien23

youtube.com

Kika dni temu Donald Trump zaproponował wysłanie każdemu obywatelowi czeku na 1200 dolarów. Ma to pomóc zrestartować gospodarkę zniszczoną koronawirusem. Demokraci dwukrotnie zablokowali ustawę w senacie, wykorzytując fakt, że cześć z republikanśkich senatorów zostało zdiagnozowanych na koronawirus i nie może głosować. Teraz demokraci sami zaproponowali podobną ustawę, ale z dodanymi małym druczkiem własnymi wysrywami. Aby otrzymać pomoc firmy muszą wprowadzić 'różnorodność' i kontolować swoją produkcję śladu węglowego (Carbon footprint).

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #

Data: 15.03.2020 00:17

Autor: xeerxees

#wirus #bekazlewactwa #hiszpania

Hiszpanie nie odwołali marszów feministek 8 marca pomimo tego że istniało realne zagrożenie rozprzestrzenienia koronawirusa, dziś Hiszpania ma ponad 6,3 tysięcy zachorowań i realizuje scenariusz włoski. Oczywiście bali się posądzenia o mizoginię i faszyzm.

Data: 08.03.2020 15:20

Autor: Alojz

Ciekawy fragment ze spotkania " Die Linke" ( skrajną lewica.)

Pani w widowni opowiada jak to po rewolucji, i po rozstrzelaniu 1% najbogatszych mieszkańców Niemiec, świat będzie dalej wyglądał…

Na końcu skomentował to jeden z szefów Partii Die Linke, Riexinger , " my ich nie rostrzelamy, tylko damy im sensowna pracę "

W mediach nie za bardzo się ktoś przejął ta wypowiedzią, było parę artykułów i koniec tematu.

Najlepszy komentarz napisał w Tageszeitung HARALD MARTENSTEIN.

W dosyć dosadnym tytule "Lewicowi ekstremiści mają pewnie w DNA rozstrzeliwanie "

W Artikel pisze, że mega skandalem w Niemczech, było by, jakby ta sama wypowiedzi i komentarz szefa partii padła na spotkaniu Alternatywy dla Niemiec, tylko zamiast bogaci padło by słowo: obcokrajowcy"

Na końcu pisze że w Niemczech poglądy skarajnie lewicowe są akceptowane w niemieckim społeczeństwie "

Link do artykułu

https://www.tagesspiegel.de/politik/martenstein-zu-einer-ueberspitzten-aeusserung-das-erschiessen-liegt-wohl-in-der-dna-der-linksradikalen/25620736.html

Film

https://youtu.be/2zA_sIQ5odg

#bekazlewactwa #polityka

#wszystkooniemczech

Data: 06.03.2020 12:30

Autor: aborygo

BYĆ MOŻE DLA CIEBIE TO ŻOŁNIERZE WYKLĘCI, DLA MNIE TO KOMUNISTYCZNE BANDY POZOROWANE.


Na zdjęciu: zalążek pierwszej "bandy pozorowanej" MO, tworzonej przez Gutmana Ałefa vel Gustawa Bolkowiaka (siedzi w środku w drugim rzędzie).


"Bandy pozorowane" – była to jedna z najbardziej perfidnych metod zwalczania Żołnierzy Wyklętych przez komunistów po 1944 r. Ile zbrodni, przypisanych przez historyków i propagandystów komunistycznych podziemiu niepodległościowemu było ich dziełem? Na terenach opanowanych przez partyzantkę antykomunistyczną stosowano taką metodę nawet do lat 50-tych. Już sam fakt, że były one powoływane przez różne formacje, utrudnia ich zbadanie i opisanie. Na terenach za obecną granicą wschodnią takie "bandy" tworzyło NKWD. W Polsce Ludowej były "bandy pozorowane" tworzone przez: Urzędy Bezpieczeństwa, Informację Wojskową, Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Milicję Obywatelską i Ochotniczą Rezerwę Milicji Obywatelskiej. Ponadto własne bojówki, udające "partyzantów", tworzył najbardziej zaufany aktyw Polskiej Partii Robotniczej. Były również "bandy pozorowane", powoływane przez "ludowe" Wojsko Polskie. Włącznie z NKWD było ich aż osiem rodzajów!

Ich rolą było rozpoznawanie terenu, kto i gdzie sprzyja organizacjom niepodległościowym, werbowanie agentury terenowej, w wielu przypadkach – rozbijanie grup prawdziwej partyzantki. Organizacje niepodległościowe od początku potępiały i ujawniały zjawisko powoływania przez komunistów "band pozorowanych", wskazując na drastyczne metody ich działania i związaną z tym powszechną dezinformację. Np. komendant Okręgu Białostockiego Narodowego Zjednoczenia Wojskowego już w czerwcu 1945 r. ostrzegał przed nimi: "zdarza się, że jakieś nieznane, uzbrojone oddziały grasują w nocy po okolicach i w imię patriotyzmu, pod grozą śmierci, biciem nakładają na najlepszych Polaków wysoką kontrybucję lub grabią majątek rzekomo na cele podziemnej organizacji. Przy tym katują ludzi, bijąc dzieci i łamiąc ręce niewiastom".

Czasem dochodziło do rażących "błędów i wypaczeń" w postaci dekonspiracji sprawców. Tak było m.in. w przypadku morderstwa, popełnionego przez ubeckie "szwadrony śmierci" 1 grudnia 1945 r. w Budkach Petrykowskich pod Grójcem na Zbigniewie Hanke, Tadeuszu Liszkiewiczu i Bolesławie Łukowskim. Zbrodnia wyszła na jaw i została nagłośniona już następnego dnia, bowiem czwarta osoba, która też miała być zlikwidowana, Józef Sikorski (działacz PSL) dosłownie wyszedł z grobu. Po strzałach oddanych przez UB-owców udał martwego, został przysypany zmarzniętymi grudami ziemi razem ze zwłokami innych ofiar, a następnie po ucieczce morderców zdołał się wydostać z mogiły. Złożył wyczerpujące zeznanie i ujawnił dane personalne znanych sobie sprawców. Ale mimo to śledztwo nie zostało wszczęte a on, na skutek śmiertelnego zagrożenia, ukrywał się przed sprawcami aż do 1956 r. Sprawa była przedmiotem postępowania w prokuraturze PRL, ale ustaleni sprawcy – funkcjonariusze UB, MO i działacze PPR – zostali objęci amnestią z 1947 r. (przeznaczoną przecież dla podziemia!) i jako "ujawnieni" uniknęli w ten sposób jakiejkolwiek kary.

Funkcjonariusze partyjni ujawniali swój udział w tworzeniu "band pozorowanych", lecz jako sprawców fałszywie wskazywano na… żołnierzy AK! Tak zrobiła m.in. Maria Turlejska: "Wiemy z autopsji, że już jesienią 1944 r. w Otwocku utworzona została specjalna szkoła przy Komendzie Głównej MO do szkolenia dywersantów i terrorystów. Werbowano do niej m. in. chłopców i dziewczęta z AK (…). Z tej właśnie kadry, szkolonej celowo, powstały pierwsze oddziały pozorowane".

Istnienie owej "szkoły" i fakt, że decyzje zapadały na najwyższym szczeblu, potwierdził jej pierwszy komendant Gutman Ałef vel Gustaw Alef-Bolkowiak: "Do oddziału naszego została włączona 25-osobowa grupa „Czwartaków”." Nie byli to więc "chłopcy i dziewczęta z AK", których po latach usiłowała fałszywie obciążyć Turlejska, tylko najbardziej zaufani AL-owcy, nawet we własnych szeregach określani jako skrajnie zdemoralizowani przestępcy!

"Ściśle tajny" raport płk. (później gen.) Janusza Neugebauera vel Zarzyckiego z Informacji Wojskowej ("Taktyka walki z bandami" z 5 stycznia 1946 r.) nakazywał:

"Tworzyć z aktywistów partyjnych, robotników, żołnierzy, oficerów oddziały partyzanckie, ubrane po cywilnemu, wypuszczać w las celem wprowadzenia dezorganizacji w szeregach band.

Zaostrzyć represje wobec członków band, osób współpracujących. Złamać bezkarność chłopstwa, ukrywającego bandytów. Na bandycki terror reakcji odpowiedzieć naszym terrorem. Postawić zasadę odpowiedzialności zbiorowej za zbrodnie dokonywane na jej terenie. Na akty zbrodnicze reagować natychmiast […]:

– natychmiastowe na miejscu rozstrzeliwanie schwytanych z bronią w ręku, właścicieli domów, w których broń została znaleziona;

– w skrajnych wypadkach, przy napotkaniu na zbrojny opór wsi, spalenie wsi".

#zolnierzewykleci #bekazlewactwa #prl #historia #iiwojnaswiatowa #neuropa #4konserwy

Hipokryzja socjalistów. Związki zawodowe- tak! No chyba, że w mojej firmie, to wtedy nie...

Data: 02.03.2020 14:04

Autor: Kamien23

youtube.com

Bernie nienawidzi milionerów, kiedy sam nim jest. Chce rozdysponować cudzy majątek, ale nie własny. Publiczna edukacja jest dobra…ale moje dziecko pójdzie do drogiej szkoły prywatnej. Zasoby powinny być uczciwie rozdysponowane…tylko nie z mojej firmy, bo włożyłem w nią zbyt dużo pracy… Jak ci ludzie mogą spojrzeć w lustro?

#bekazlewactwa #lewackalogika #socjalizm #bekazrazem #razem #polityka #4konserwy

Prof. Monika Płatek: Homoseksualizm i biseksualizm jest naturalny

Data: 24.02.2020 12:41

Autor: kisiel

wpolityce.pl

"W związku z tym jeżeli rzeczywiście chodziłoby o ochronę rodziny to jak najbardziej uchwałę tę należy odczytać w takim duchu, że jesteście Państwo na tym terenie za tym, aby wreszcie przestać dyskryminować ludzi ze względu na coś, co jest naturalne. Orientacja psychoseksualna jest naturalna. Ludzi są heteroseksualni, homoseksualni, biseksualni lub aseksualni. Te naturalne orientacje psychoseksualne nie są równoliczne, ale są równoważne. Tak, jak Konstytucja nakazuje nam na to patrzeć, to uznawać, szanować te relacje bez względu na nazwy im przyznane" – prof. Monika Płatek.

https://www.youtube.com/watch?v=QHLE_HpnBbg – cała debata „Rodzina – zagrożenia i mity”

#polska #newsy #newsyzkraju #homoseksualizm #lewackalogika #bekazlewactwa

Data: 17.02.2020 02:10

Autor: Monte

Nie wiem jak wysłać plik .mp4 więc wyśle może pośrednio przez discord. OSTRZEGAM JEŻELI NIE CHCESZ STRACIX APETYTU NA NASTĘPNY MIESIĄC TO TEGO NIE OGLĄDAJ, ja obejrzałem i żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ubogacacz kulturowy uciekł z wakandy

https://cdn.discordapp.com/attachments/658393172900315177/678377660254126117/1_5062119021378273393.mp4

#multikulti #bekazlewactwa #obrzydliwe

Data: 14.02.2020 12:42

Autor: Monte

#bekazlewactwa #multikulti #kolorowaagitacja #indoktrynacja

W komentarzu więcej

"Now I’m MAD!!! My 5yrs old daughter received a welcoming pack at PREP today. Inside there were some books and this little puzzle, at first you think is just a innocent puzzle until you realise there are no white people! Australia for example only have blacks, muslims and Asians! As long I’m awarded aborigines and Anglo-Saxon are the real Australians. Hummm not at my house this shit is going to the rubbish!"

Biedroń: W moim kraju żyją ludzie, którzy są gorsi od komunistów

Data: 12.02.2020 07:59

Autor: kisiel

dorzeczy.pl

– Wstydzę się, że w moim kraju żyją ludzie, którzy są gorsi od komunistów, bo zniszczyli mój kraj bardziej niż komuniści – krzyczał Robert Biedroń do przedstawicieli PiS w Parlamencie Europejskim.

– Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Ziobro na skinienie Jarosława Kaczyńskiego niszczy polski system prawny. Idzie niestety na całkowite starcie z instytucjami europejskimi i własnymi obywatelami – tłumaczył Biedroń.

#polityka #newsy #ue #lewackalogika #bekazlewactwa

Lewactwo pożera się nawzajem odc .2343. Tym razem poszło o książki.

Data: 07.02.2020 00:38

Autor: Kamien23

onet.pl

W USA trwa Black History Month. Do akcji włączyła się księgarnia Barnes & Noble. W mediach społecznościowych pokazała nowe okładki klasycznych powieści. Na nowych ilustracjach widać głównych bohaterów przedstawionych jako osoby czarnoskóre, mimo że w książkowej fabule opisano je jako białe. Co na to lewactwo? Jedno słowo: blackface.

#heheszki #ksiazki #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

16-letnia lesbijka napisała, że islam to religia nienawiści. Policja bada sprawę

Data: 05.02.2020 10:47

Autor: Kamien23

bbc.co.uk

W swojej stabilności Francja doszła już do etapu w którym policja bada przypadki bluźnierstwa przeciw islamowi.

Co ciekawe pokojowi wyznawcy islamu, tak się zdenerwowli nazwaniem ich religii nienawistną, że wysyłają nastolatce groźby śmierci.

#bekazlewactwa #lgbt #francja #stabilnie

Data: 27.01.2020 09:06

Autor: Cpp17

Zlepiłem najbardziej merytoryczne komentarze wykopków nt. sytuacji w Polsce. Miłej lektury. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Odechciewa mi się żyć w tym kraju. Wszystko idzie w górę. Wczoraj mleko za 1,99 zł, dzisiaj już za 2,15 zł. Na wszystko brakuje pieniędzy, ale nie na telewizję Kurskiego. Składki w ZUSie znowu rosną, tylko po co to płacić, skoro już jest bankrutem. Czekajmy na kolejny rok dobrobytu. Komunistyczny, chory umysł Kaczyńskiego prowadzi nas do Wenezueli. Łatwo się odbić od dna, ale prosperity się kończy. Maks. dwa lata i obudzimy się z ręką w nocniku. Nie mogę się doczekać lamentu madek jak zabiorą 500+. Bynajmniej bombelkom dali. Teraz mamy kompletnie zniszczone sądownictwo, zrozum, na czym polega trójpodział władzy, pisowski trollu do budy. Duda – długopis wszystko podpisze. Po raz kolejny socjalistyczny rząd udowadnia, że bardziej sobie ceni nierobów i pasożytów, niż ludzi uczciwie pracujących, którzy utrzymują cały ten burdel. Banda pisowskich tępaków. Jeśli natomiast ktoś uczciwie i ciężko pracuje, to niech spier$%la. Podobno za ssanie pały prezesowi płacą lepiej niż za komentarze na wykopie, przebranżuj się. To jest wasza ostatnia kadencja socjalistyczne, wredne mordy. Smog truje wszędzie. Kaczyści nie widzą problemu w swoich apartamentach z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym. Idioci ani myślą podnieść stopy procentowe. SN/UE/TSUE swoje, a Piśdzielcy swoje. Lepiej rzucić pieniądze dla ludu niż wybudować nowoczesną elektrownię atomową. Stonoga wszystko przewidział. Uchodźcy zalewają Polskę tylnymi drzwiami. To są po prostu sk@%%ysyny w czystej postaci a największym hipokryta Morawiecki stojący na czele tego (nie)rządu. Szanowni, młodzi rodacy, chyba pora pakować skromny dorobek, rezerwować bilet na samolot i spie$%lać stad. Niech elektorat emerytów, beneficjentów socjalu i innych kombinatorów dalej sam próbuje ciągnąć ten wózek do przodu. W żaden sposób nie da się przemówić już ludziom do rozumów, ludzie nałykali się tępej propagandy i teraz mamy efekty. Dalej głosujcie na komunistów, ja już wymieniłem złotówki na euro i się z was śmieje, durne polaczki. Polska to getto. Mentalność nie różniąca się zbyt wiele od dyktatury. Usuń konto. I cyk, 50 groszy wpadło. To taki macie teraz przekaz dnia? Powiedz swojemu kurduplowi, że wykop nie jest szmatławcem typu Gazeta Polska. TVP = zakop. Won / bzdura / dlaczego kłamiesz? A w Polsce dalej jak w chlewie. Państwo z dykty. Pisowska szczujnia nie nadąża z paskami. Jeśli ten burdel nie skończy się Trybunałem Stanu to zwątpię w ten naród. Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział mi jak będzie wyglądać Polska 2020 to nie uwierzyłbym.

#polska #polityka #pis #bekazlewactwa

Mężczyzna z dowodem napaści seksualnej przez kobietę (nagranie) uznany za winnego

Data: 25.01.2020 02:27

Autor: Kamien23

dailycaller.com

Kobieta uwodziła mężczyzne przez cały wieczór. W końcu poszła do jego pokoju gdzie wielokrotnie powtarzała “Don’t you wanna fuck me?”. W końcu facetowi się odechciało, więc partnerka się popłakała i błagała żeby został. Facet wyszedł. Wszystko miał nagrane na komórce. Na drugi dzień kobieta złożyła na niego donos o napaść seksualną. Uniwerek rozpoczął śledztwo. Odmówiono w nim głosu mężczynie i nie uznano jego nagrań. Teraz mężczyna skarży uniwersytet na $25 milionów dolarów. I bardzo kur%$ dobrze.

#bekazlewactwa #studbaza #studia #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

Policjant zabrania nazywać Osamę bin ladena terrorystą, bo...religia pokoju

Data: 19.01.2020 21:12

Autor: Kamien23

youtube.com

Na dziennikarza przerowadzającego wywiady z uczestnikami marszu wezwana zostałą policja. Z powodu zadawanych przez niego niewygodnych pytań. Policjant powiedział, że dziennikarzowi nie wolno nazywać nikogo terrorystą, bo może to spowodować niepokój społeczny. Co ciekawe na tej samej demnstracji ludzie nieśli transparenty z napisem "Donald Trump to terrorysta"

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #cenzura #polityka #kanada

Data: 17.01.2020 22:40

Autor: Alojz

We Frankfurcie, na uniwersytecie,odbyła się edyskusja na temat tradycyjnego nakrycia głowy dla kobiet w krajach muzułmańskich.

Dyskusje prowadziła Naila Chikhi, urodzona w Algierii która walczy o prawa kobiet w państwach islamskich.

I co się stało ? Dokladnie, przyszli lewacy, zakłócali dyskusje,a na końcu publiczność z nimi okładali się pięściami.

Policja musiała zaprowadzić porządek.

To kolejny odcinek tego co robią lewacy w Niemczech,czyli zakłócanie dabaty bez merytorycznej dyskusji.Po prostu przychodzą na spotkania które im nie pasują ,stają z plakatami,krzyczą swoje haselka i zakłócają dyskusje…taka ich demokracja

#wszystkooniemczech

#bekazlewactwa

Linki

https://www.bild.de/politik/kolumnen/kolumne/kommentar-nach-universitaets-schlaegerei-bedrohte-freiheit-67395412.bild.html

.

https://www.faz.net/aktuell/rhein-main/goethe-uni-frankfurt-kopftuch-debatte-endet-in-schlaegerei-16585977.html

Organizator kampanii Sandersa: Gułagi są potrzebne do „reedukacji”, aby nie być „pier$%# nazistą”

Data: 15.01.2020 14:53

Autor: Enviador

realclearpolitics.com

Organizator kampanii Bernie Sandersa ostrzegał przed masową przemocą jeżeli Sanders nie dostanie nominacji. Opowiadał się za stworzeniem gułagów do „reedukacji” znazyfikowanych osób…nie mamy zbyt wiele czasu na ocalenie cywilizacji" – mówił, w rozmowie nagranej ukrytą kamerą przez projekt Veritas.

Artykuł: LINK

Całe nagranie: LINK

#usa #bekazlewactwa #wybory #kultura #4konserwy #historia

Prezenterka mało znanego programu dostała tyle samo co popularny dziennikarz

Data: 14.01.2020 00:42

Autor: Kamien23

youtube.com

Prezenterka programu informacyjnego o kiepskiej oglądalności złożyła skargę, że nie dostaje tyle pieniędzy co dziennikarz prowadzący konkurencyjny program o o wiele wieększej oglądalności. Wygrała w sądzie pracy i dostanie kasę podatników.

Witamy w lewackim świecie gdzie nie liczą się zdolności a odpowiednia płeć.

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #feminizm

Data: 11.01.2020 23:11

Autor: xeerxees

#ue #bekazlewactwa #neuropa

Hiszpania, Katalonia – bójki, zamieszki, ranni w starciach z policją – reakcja UE : meh…

Paryż, Francja – protesty przez 2 lata, ranni, zabici, tysiące spalonych samochodów – rekcja UE: meh…

Warszawa, Polska – mohery michnika z wyborczej i ubeki krzyczą O-T-U-A – reakcja UE: skandal! trzeba interweniować!

Kiedy uważasz się za piewcę tolerancji a nabijasz się z cudego nieszczęścia

Data: 07.01.2020 01:02

Autor: Kamien23

youtube.com

TL;DW – rysowniczka komiksów o lewackich poglądach zrobiła komiks w którym główna bohaterka nabija się z fakty, że dom PewDiePie został obrabowany. W jej wizji jest ona pozytywną postacią, a gość, który jej się pyta jak by się czuła jaky to jej dom obrabowali jest burakiem. Klientka został obiektem drwin a lewactwo przeszło do defensywy, twierdząc, że ataki na nią spowodowane są jej homoseksulaizmem (sic)

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

Data: 05.01.2020 02:06

Autor: R20_swap

A z tym to jeszcze hmm. Właśnie zawsze to pierdolone "bój się BOGA" no i zawsze się bałem. Nie umiem tego opisać, ale zawsze się bałem.

No i w 2017-2015 kiedy był napływ ścierwa? Do UE to mnie tak wzmocniło jakoś.. NoBo jak to islam pedofilny?Islam bombowy>\? To jo byda prawdziwom POLOKIEM Z KRWI I DUPY SŁAWINEM itp.

Ale niedługo p.oźniej zostałem na dworcu okradziony(skrojony totalnie przez "SEBKA") I wtedy zacząłem już myśleć tak logicznie. Dlaczego, ja mam być Z bo ktoś jest A, dlaczego musi być tak bo pseudonarodowiec macha c horongiewką w usraelu24 itd. I wtedy też ostatecznie rozprawiłem się z moją psychiką, która zawszę bała się odejść od katolstwa.

Już wześniej miałem przebłyski, żrgo wiarae w kadej chwili mogłbym odejść od wiary, b=no jako goj i tak nie wiem czym to jest, a tylko z jednego prostego powodu, bo pomijając to, że o czymś takim wiem o tym tylko od ludzi, to jeszcze pozostje kwestia ilości wyznań. Zawzę pytałem starych dlaczego nie jestem islamuchem, przeciez, to ze jesteśmy katolami, to tylko dlatego, że się tu urodziliśmy, ale gdybyśmy w tym samym czsie urodili się w afryce, to może bogiem dla nas byłby smolot?(cargo wiara)

Katole są ciężcy, ale chętnie się rozprawie z oprawcami psychiki bo lubie, bo nie lubie złych i głupich.

#bekazlewactwa #bekazprawactwa #bekazkatoli

Data: 29.12.2019 09:44

Autor: Ijon_Tichy

Cześć Lurki i Lukrecje. Zabawna historia świąteczna.

W te święta dom moich rodziców odwiedziła ciocia z wujkiem oraz ich 21-letnia córka. Po całym dniu razem, już w późnych godzinach zaczęła się kulturalna polemika na tematy gender, LGBT itd. Wszystko w kulturalnej atmosferze. Ja w ogóle nie zabrałem głosu, tylko się przysłuchiwałem.

Aby uczynić historię krótką: głównymi stronami dyskusji była moja kuzynka 21-lat, studentka psychologii, bardzo broniła ideologii LGBT, zaś jej oponentem był mój tata. Rozmowa toczyła się w taki sposób, że moja kuzynka stroiła miny mędrca, tak jakby pouczała mojego "niededukowanego" tatę, gdyż z całą pewnością nie rozumie on świata, skoro należy do pokolenia jej dziadków ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Ą" "Ę", "Ję bułkę przez bibułkę", "na studiach to", "a na studiach tamto". Mój tata natomiast, skromny facet po szkole średniej, niepozorny, ale przez całe życie pasjonował się literaturą i na prawdę ma ogromną wiedzę i światły umysł. W kilka chwil obnażył absurdy rozumowania mojej kuzynki. Najpierw broniła ona tezy o tym, że LGBTowcy powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, a po kilku pytaniach i pociągnięciu rozmowy przez mojego tatę sama stwierdziła, że dziecko powinno mieć wzorzec mężczyzny i kobiety, aby prawidłowo się wychowywać i nawet to uzasadniała XD Gdy zdała sobie sprawę z tego, że przy wsparciu mojego taty sama sobie zaprzecza, zareagowała…. Płaczem xD

Była to scena równie zaskakująca, co komiczna – w obliczu braku argumentów, gdy wyszły na jaw absurdy jej rozumowania, gdy sam fakt bycia studentem okazuje się niewystarczający w wymianie światopoglądowej, dziewczyna po prostu wpadła w intelektualną panikę i zaczęła płakać.

Ciocia zaczęła ją pocieszać, atmosfera skwasiła się na chwilę, ale zaraz wszystko wróciło do normy. EDIT: Żeby nie było: przez cały wieczór było kulturalnie, miło i właśnie dlatego reakcja mojej kuzynki była zaskoczeniem.

#bekazlewactwa #antyautorytaryzm #marksizmkulturowy #lgbt #dyskusje #heheszki

Data: 24.12.2019 16:44

Autor: Ijon_Tichy

"Do szwedzkich służb socjalnych napłynęły donosy od osób zaniepokojonych możliwością wykorzystywania dotkniętej zespołem Aspergera 16-letniej Grety przez jej rodziców celebrytów. Szczegóły postępowania pozostają niejawne"

xD

https://www.magnapolonia.org/greta-wroci-do-szkoly-do-sluzb-socjalnych-naplynely-donosy/?fbclid=IwAR3OqRA856Uv4pUGojeaAu94acwRSj688goD7PD1vJfEtVCq5w36suEOmC0

#gretathunberg #bekazlewactwa #wiadomosci

Data: 22.12.2019 03:21

Autor: Monte

Kościół „chrześcijański” Pro-LGBT pomaga prokuratorom wysłać mężczyznę do więzienia na 16 lat za jego anty-gejowskie przekonania

Za kradzież flagi LGBT „Pride” z kościoła i spalenie jej przed lokalnym klubem ze striptizem wylądował w więzieniu, został skazany na 16 lat więzienia za przestępstwa nienawiści "trzeciego stopnia".

30-letni Adolfo Martinez został uznany za winnego przestępstwa z nienawiści, prześladowania trzeciego stopnia i lekkomyślnego użycia ognia oraz kradzieży. Został aresztowany po tym, jak policja powiedziała, że ​​ukradł sztandar lgbt wiszący w kościele Chrystusowym Ames United 11 czerwca.

Martinez później spalił skradzioną flagę, oblaną łatwopalnym płynem, przed Klubem " the Dangerous Curves Gentleman’s Club,", z któego został wyrzucony wcześniej tego dnia. Groził także spaleniem klubu.

Martinez przyznał się do spalenia flagi i został uznany za winnego w zeszłym miesiącu. Został skazany w środę na 16 lat pozbawienia wolności. Surowy wyrok wynika głównie z zarzutu przestępstwa z nienawiści, który jest przestępstwem klasy D.

Prokurator okręgowy Story, Jessica Reynolds, powiedziała, że ​​zarzut o przestępstwa z nienawiści wynikał z faktu, że władze uważają, że Martinez spalił flagę z powodu „tego, co reprezentuje w zakresie orientacji seksualnej”.

Martinez przyznał wcześniej w mediach po aresztowaniu, że „sprzeciwiał się homoseksualizmowi” i że „był winien oskarżenia”.

„Spaliłem ich flagę, jasne i proste” – powiedział. Cytat został później wykorzystany przeciwko niemu przez prokuratorów. Reynolds powiedział, że Martinez jest pierwszą osobą w historii hrabstwa, która została skazana za przestępstwo z nienawiści.

Jak na ironię, gdyby Martinez postanowił ukraść i spalić amerykańską flagę, byłby traktowany o wiele mniej surowo. Sąd Najwyższy USA orzekł w 1989 r., Że spalanie "Old Glory" jest aktem chronionym na mocy Pierwszej Poprawki.

Gdyby ten „chrześcijański” kościół „nadstawił drugi policzek” i okazał litość temu człowiekowi, odmawiając mu postawienia zarzutów, nie byłoby przeciwko niemu żadnej sprawy, a są szanse, że odszedłby jako wolny człowiek.

Ale wyraźnie ten kościół jest o wiele bardziej zainteresowany działaniem politycznym, anty-biblijnym, niż podtrzymywanie prawdziwych nauk Chrystusa.

I to jest naprawdę smutny stan rzeczy, gdy Meksykanin ma odwagę stawić czoła hipokryzji tego kościoła, a BIali, którzy wypełniają ławki w tym kościele i akceptują sodomię.

https://christiansfortruth.com/pro-gay-christian-church-helps-prosecutors-send-man-to-prison-for-16-years-for-his-anti-gay-beliefs/

#polityka #mowanienawisci #marksizmkulturowy #bekazlewactwa

Data: 15.12.2019 19:07

Autor: Bethesda_sucks

lol

Upośledzona moderacja usunęła mojego posta sprzed ponad 2,5 roku jako powód podając "nieodpowiednie treści." Oczywiście te dzbany nigdy nie sprecyzują czym są te "nieodpowiednie treści", macie do oceny: https://www.wykop.pl/wpis/24182617/obejrzalem-w-koncu-serial-wiedzmin-i-jestem-zszoko/

lol

Czyli twój zarzut to słabe efekty + charakteryzacja i kostiumy, czyli sfera wizualna, a jako wzór podajesz jeden z najdroższych seriali jakie kiedykolwiek powstały… Nie wiem czy śmiać się czy płakać. No i sory, ale GoT po pierwszym sezonie to g*wno, wrzucili pedalstwo (które w książkach było bardzo rzadkie i jeśli się zdarzało to było mocno zawoalowane

Dalej nie pamiętam co tam było, bo zbyt dawno pisałem komentarz. W każdym razie wywalanie całego komentarza za użycie słowa g*wno to jednak lekka przesada. #pdk

#wiedzmin #bekazlewactwa #moderacjacwel #moderacjatodzbany #netflix #podwojnestandardy #afera

Post powyższej treści też usunęli, ale jeszcze bana mi nie dali. Czekam na perma, w VPN-y czy inne myki nie będzie mi się chciało bawić, ale póki co jeszcze tam siedzę, bo parę interesujących tagów tam jest, do tego do promowania interesujących treści nie ma niestety nic lepszego.