Data: 06.08.2019 15:00

Autor: MrHardy

BRAWO YOUTUBE !!!!!!!!

Radio Maryja z pierwszym ostrzeżeniem od YouTube

Radio Maryja złamało zasady YouTube zamieszczając na stronie treści szerzące nienawiść. Chodzi o homilię wygłoszoną w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, w której ks. abp. Marek Jędraszewski postanowił zabawić się w prawicowego polityka. "Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, a tęczowa", grzmiał kapłan.

https://www.instalki.pl/aktualnosci/internet/37039-youtube-wystosowalo-pierwsze-ostrzezenie-dla-radio-maryja.html

#youtube #bekazkatoli

Data: 27.07.2019 16:02

Autor: kosmitolog

Hydrologia sakralna w najlepszym wydaniu – jak widać magiczna woda to ich specjalność. Czy tutejsi specjalsi od niewidzialnych stworków zechcą się wypowiedzieć na temat artykułu czy tylko zminusują, jak to mają w zwyczaju?

(✌ ゚ ∀ ゚)☞

https://www.pch24.pl/cuchnace-morze-wysycha--jak-natura-reaguje-na-homorewolucje,63952,i.html

#bekazkatoli #heheszki

Tajemnicza przeszłość Rydzyka, w tle SB i wyjazd do Niemiec, skąd wrócił jako...

Data: 24.05.2019 17:50

Autor: Apollo

msn.com

ŻADEN kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza… a wrócił jako ojciec… CUD? W 1986r pisał: "Ateizm przyszłością", pojawiał się i znikał wiele miesięcy, nikt nie wie co robił w Niemczech czy Czechosłowacji, paszport dostał w biurze SB.

#polska #rydzyk #bekazkatoli #sb #radiomaryja

Ojciec 10-latki, którą skazano na katechezę, wciąż walczy w sądzie.

Data: 23.05.2019 12:05

Autor: cytrynkaa97

polityka.pl

Dziewczynka orzeczeniem Sądu Rejonowego została zmuszona do udziału w lekcjach religii, mimo że bardzo tego nie chce. Jej mamie zamarzyła się córka w białej komunijnej sukience. Pełnomocnik ojca właśnie zaskarżył postanowienie grodziskiego sądu.

#polska #bekazkatoli