Data: 17.12.2019 01:26

Autor: ZorD

#gownowpis #shitposting #alkoholizm

Zawsze piłem whisky z lodówki/zamrażarki. Później moja dziunią sprawdzała ile ubylo bądź ile jest. Tym razem kupiłem butelkę i schowałem ja centralnie na wierzchu za napojem. A to co było w lodówce nie ruszałem.

Nie zgadnięcie, lodówkę sprawdziła tyle słyszałem a centralnie na blacie za napojem nie zauważyła. Jestem troszkę PRO alkus (ง ° ͜ ʖ °)ง

Jolanta Kwaśniewska: To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu

Data: 13.12.2019 18:56

Autor: malcolm

tvp.info

#kwachu #alkoholizm #glupota

– My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia – powiedziała Kwaśniewska.

Data: 28.11.2019 20:58

Autor: Nietzsche

Kobieta w moim bloku jest uzależniona od "małpek", chleje dzień w dzień, spoko. Zanieczyszcza jednak klatkę schodową i windę pustymi buteleczkami, pije pewnie po kryjomu przed mężem. Jakiś czas temu, był spokój, bo wyzbierałem te buteleczki i zawiozłem jej na 8 piętro na wycieraczkę. Zostawiła nawet w skrzynce z licznikami prądu! Teraz po kilku miesiącach znowu się zaczynają pojawiać xD

#alkoholizm

Data: 09.11.2019 14:56

Autor: Lukmar

Kiedyśtam na lurku przy okazji jakiejś dyskusji wspomniałem że kampanie antyalkoholowe nie mają się w Polsce najlepiej. Dzisiaj trafiłem na mieście na całkiem niezły przykład. W pierwszej chwili myślałem że to reklama z jakiegoś supermarketu. Dopiero logo Warszawy uświadomiło mnie ze to akcja społecznościowa. Żeby doczytać wszystkie napisy nad butelkami trzebaby przystanąć na chwile i mocno sie przyjrzeć. Nie wiadomo jaki jest przekaz, ani o co konkretnie chodzi.

Teraz pewnie ktoś powie "kurde lukmar, Ty to jesteś gupi, jak sie wczytać to przecież wiadomo o co chodzi." Tylko że to jest billboard. On nie bedzie działał jak artykuł w gazecie czy chociażby spot reklamowy, któremu odbiorca poświęci wiecej uwagi i dostrzeże wiecej niuansów. Billboard ma mignąć przed oczami, przy przejeździe przez miasto i pozostawić bardzo krótką informację. I moim zdaniem ten zostawia niejasną. Większości odbiorców mignie przed oczami flaszka i tyle z tego będzie.

#alkoholizm #reklama #kampaniaspoleczna