Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy na LinkedIn. "Gdziekolwiek."

Data: 24.07.2020 22:12

Autor: 2_M_A

msn.com

Marcinkiewicz opisuje się jako 60-letni „niezależny doradca”, przed którym jeszcze jakieś 10 lat aktywności zawodowej.

Może jest jakieś interesujące miejsce dla mężczyzny z tak rozległym doświadczeniem jak moje? Łączę doświadczenie z pracy w wielkich instytucjach jak EBRD, Goldman Sachs (…). Co więcej, jestem niezwykle zmotywowany, ekstremalnie elastyczny i w pełni dostępny, więc gotowy do pracy kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to potrzebne – napisał Marcinkiewicz.

Chyba wizja oglądania świata przez firanki w kratkę złamała ex-premiera. W końcu alimenty na Isabel w wysokości 4 kantów ziko na miech same się nie spłacą. Teoretycznie Marcinkiewicz musi je płacić Isabel do końca życia. Swojego, lub jej. Nawet, jeżeli nie mają razem potomstwa.

#kazimierzmarcinkiewicz #marcinkiewicz #alimenty #linkedin #zwiazki #matriarchat

O tym, że jest ojcem dowiedział się od... komornika.

Data: 15.07.2020 20:27

Autor: 2_M_A

msn.com

Matka pozwała mężczyznę za jego plecami o ustalenie ojcostwa dziecka. Z racji niemożności ustalenia miejsca przebywania domniemanego ojca, sąd ustanowił dla niego kuratora dla osoby nieznanej z miejsca pobytu, który reprezentował go w postępowaniu. Sam zainteresowany nie wiedział o czymkolwiek.

Kurator z łapanki biernie zaakceptował powództwo cywilne matki i przystał na wszystkie jej żądania, włącznie z uznaniem ojcostwa zastępowanego mężczyzny, zasądzeniem kosztów okołoporodowych, oraz alimentów dla dziecka, co sąd w 2014 roku zasądził. Orzeczenie uprawomocniło się, bo nikt nie złożył apelacji.

Mężczyzna o wyroku dowiedział się on dopiero od komornika sądowego, który przystąpił do egzekwowania zasądzonych alimentów. Twierdzi, że nie jest prawdopodobne, aby był on rzeczywistym ojcem dziecka, jednak postępowanie sądowe już zamknęło prawną możliwość dochodzenia ojcostwa.

#alimenty #sadownictwo #prawo