Dla PiS życie norek jest ważniejsze od życia dzieci mordowanych podczas aborcji

Data: 13.09.2020 19:26

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Dla PiS życie norek jest ważniejsze od życia dzieci mordowanych podczas aborcji. Dotychczasowe prawie 5 lat rządów PiS jest dowodem na to, że partia Kaczyńskiego jest partią pro aborcyjną. Jakby Prawo i Sprawiedliwość chciało, to by mogło zakazać mordowania nienarodzonych dzieci w naszym kraju. Niestety PiS nie chce wprowadzić zakazu aborcji.

#bekazpis #bekazlewactwa #morderstwo #aborcja

Wielka Brytania: od marca 500 kobiet dziennie zabija w domach dzieci nienarodzone

Data: 04.09.2020 08:10

Autor: Borok

m.pch24.pl

Od marca 2020 roku ponad 90 tysięcy kobiet dokonało aborcji we własnych domach – to średnio około 500 dziennie. Oto tragiczne skutki wprowadzenia w Wielkiej Brytanii pozwalających na to przepisów związanych z… COVID-19.

#europa #tragedia #aborcja

Indie: do 2030 roku urodzi się o 6,8 mln mniej dziewczynek. To efekt aborcji eugenicznych

Data: 30.08.2020 13:04

Autor: Borok

m.pch24.pl

Przemysł aborcyjny w Indiach niestety wciąż się rozwija, a w ostatnim czasie wzrasta popularność aborcji wykonywanych ze względów eugenicznych. W głównej mierze nie chodzi tu jednak o zabijanie dzieci nienarodzonych, u których wykryto choroby lub wady genetyczne. W Indiach coraz częściej dokonuje się aborcji ze względu na przewidywaną płeć dziecka. Jeśli okaże się, że matka spodziewa się narodzin córki, zwiększa się prawdopodobieństwo, że dziewczynka zostanie abortowana.

#aborcja #zycie #prolife #indie

We Francji stabilnie - iście mistrzowski lewacki fikol...

Data: 11.08.2020 19:30

Autor: Borok

m.pch24.pl

Francja: z powodu koronawirusa aborcja będzie legalna aż do porodu?

Ciosem nie do przyjęcia nazywały organizacje pro-life nową ustawę bioetyczną, którą przyjęło Francuskie Zgromadzenie Narodowe. Na początku mówiło się jedynie, że wprowadza ona zapłodnienie in vitro dla par lesbijskich i samotnych kobiet. Okazało się jednak, że ustawa, mocno kontestowana przez środowiska prorodzinne, przemyciła również „poprawkę” zezwalającą na aborcję aż do samego porodu – ze względu na „niepokój psychospołeczny” matki.

https://www.m.pch24.pl/francja--z-powodu-koronawirusa-aborcja-bedzie-legalna-az-do-porodu--pierwszy-krok-zrobiony,77765,i.html

#aborcja #prolife #morderstwo #lewactwo #francja

Data: 30.06.2020 17:08

Autor: czlowiek_charakterny

Widząc kolejny, żałosny cripple fight na temat środowisk #prolife chyba muszę się wyspowiadać z moich poglądów na temat skrobiania, bo aż czuć zażenowanie. To będzie mój ostatni okołopolityczny wysryw, lurker to chyba nie lekcja WOS-u w gimnazjum.

Generalnie aborcja/skrobanka/zabijanie dzieci/jak zwał, tak zwał, IMO jest domeną mało inteligentnych, bo jakim trzeba być brainletem, żeby, no nie wiem, zadbać o coś takiego ja antykoncepcja? Gumki ani tabletki nie trują, serio ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚a chyba każe dziecko powyżej 13 lvla wie jak dochodzi do zapłodnienia i jak tego uniknąć.

A jeżeli wpadliscie i jesteście zbyt wielkimi pierdołami życiowymi żeby wypic piwo, które nawarzyliście możecie oddać dzieciaka do okna życia, oddać do adopcji, etc…

Choć, z drugiej strony – prawa antyaborcyjne są zbędne, w momencie kiedy można po prostu wyjechać za granicę, gdzie skrobanka jest niestety czy stety legalna. Jedyny sposób na delegalizację aborcji to całkowite zamknięcie granic niczym w KRLD, a tego chyba nikt normalny nie popiera. Kto serio chce bawić się w dzieciobójstwo i tak to zrobi. Jest to niemoralne – trudno.

Reszty argumentów obu stron: muh zlepek komurek! muh depresja poaborcyjna nie biorę pod uwagę bo nie chce mi się xD

Zanim ktoś dostanie biegunki – chodzi mi tylko i wyłacznie o aborcję bez powodu. W momencie kiedy ciąża to wynik gwałtu, płód jest uszkodzony i jego wegetacja będzie tylko nieustannym cierpieniem, albo ciąża zagraża życiu matki nie mam o czym mówić.

#aborcja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi #gownowpis

Data: 09.06.2020 06:45

Autor: Ijon_Tichy

Cześć Lurki i Lukierki.

Nawiązując do wpisu kolegi @LadacznicoOdporny https://www.lurker.pl/p/UbLszfiiS

Ten przykład pomoże mi wyjaśnić dlaczego cenię, szanuję Kościół katolicki, choć jestem protestantem. Profesor Bogusław Wolniewicz (ateista) mówił o sobie, że jest chrześcijaninem niewierzącym, bo doskonale rozumiał kluczową rolę chrześcijaństwa w dzisiejszym świecie.

Dziewczyna ze znaleziska walczy o aborcję na życzenie i myśli, że to jakaś wyższa sprawa, walka o ideę… Z jednej strony czuję satysfakcję, że wojująca aborcjonistka została aresztowana. Wolałbym jednak z nią porozmawiać i starać się z szacunkiem przemówić jej do rozumu. Ale chyba tylko samego siebie oszukuję…

Jestem głęboko, głęboko i szczerze zasmucony faktem, że tacy ludzie jak ta dziewczyna naprawdę wierzą, że toczą jakąś walkę o dobro. To kolejny z faktów ukazujących, jak zmanipulowano i zdemoralizowano całe pokolenia młodych. Proces demoralizacji niestety jest nie do odwrócenia, a więc żadnymi argumentami nie jesteśmy w stanie odwrócić skrzywionego sposobu myślenia całych mas ludzi. Jedyną metodą byłoby wychowanie kolejnego pokolenia. Ale to już się nie uda ze względu na fakt, iż pieniądze i większość narzędzi kształtujących nowe okolenia znajdują się w rękach ludzi złych i zepsutych, którzy świadomie dewastują moralność młodych ludzi.

Pozostaje zrobić wszystko, by wychować własne dzieci na ludzi myślących, zachowujących rozum i godność. Jednak w oderwaniu od zespolonego systemu światopoglądowego osadzonego w dużej grupie ludzi wyznających ten sam światopogląd jest to bardzo, ale to bardzo trudne. Dlatego tak ważne w procesie kształtowania człowieka jest jedność kulturowa.

Dlatego też chrześcijaństwo było od kilku dziesięcioleci głównym wrogiem kulturowym nowego marksizmu. I również dlatego tak ważne dla mnie jest chrześcijaństwo. Również dlatego cenię i szanuję Kościół Katolicki, choć jestem protestantem. Kościół Katolicki stanowi w Polsce główną barierę ochronną przed systemowym upadkiem moralnym, kulturowym i społecznym, jakiemu ulegają całe społeczeństwa zachodu.

Chrześcijaństwo w ogóle jest ostatnią ostoją normalności. Nawet w oderwaniu od wierzeń chrześcijańskich, z czysto praktycznego punktu widzenia, każdy rozumny człowiek powinien szanować i chronić chrześcijaństwo.

#chrzescijanstwi #aborcja #wojnaidei #upadekmoralny #marksizmkulturowy #walkapokolen #kulturoznawstwo #socjologia

Liczba ofiar koronawirusa, wypadków drogowych, samobójstw, głodu-niższa niż aborcji

Data: 07.06.2020 20:49

Autor: malcolm

tvp.info

#koronawirus #aborcja #wypadek

Łączna liczba ofiar koronawirusa i takich chorób jak malaria, rak i zakaźne, jak również samobójstw, ruchu drogowego i głodu jest na świecie znacznie niższa niż dzieci zabijanych w łonach swych matek .

Data: 27.05.2020 16:04

Autor: Monte

Wybuchła właśnie afera związana z "Planned Parenthood" – największą w USA siecią klinik aborcyjnych. Do sieci wyciekły nagrania z pracownikami korporacji zeznającymi pod przysięgą, że PP handuje ciałami abortowanych dzieci.

Zarejestrowane zeznania dotyczą m.in. starszej dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast ds. Dostępu do Aborcji Tram Nguyen, dyrektor medycznej dr Dorothy Furgerson i byłej dyrektor naczelnej usług medycznych dr Deborah Nucatola.

Opublikowane filmy z zeznań to dowód, że kierownictwo Planned Parenthood ma pełną świadomość nielegalnego procederu. A nawet celowego dostosowania sposobu przeprowadzania aborcji tak, aby lepiej pozyskiwać szczątki. Na nagraniach widzimy też Mary Gatter, prezes Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation of America, która w 2017 roku negocjowała z udającym zainteresowanego transakcją dziennikarzem, cenę za tkanki nienarodzonych dzieci. Kobieta przyznała, że zawarła porozumienie biznesowe z firmą do pobierania tkanek płodu ludzkiego Novogenix.

Czyli nie tylko ideowe zbydlęcenie i dehumanizacja, ale też wielki biznes – o czym wielu mówiło od dawna. Okazało się, że nie są szaleńcami. Szalony znów okazał się #swiatwedluglewicy.

nagranie opublikowane przez The Center for Medical Progress:

https://www.youtube.com/watch?v=PgUULMCzm8c

FoxNews:

https://www.foxnews.com/…/daleiden-planned-parenthood-testi…

CBS This Morning:

https://www.youtube.com/watch?v=wIt5xA5rB2I

wszystkie nagrania z zeznań pod przysięgą na stronie:

https://www.centerformedicalprogress.org/fetal-trafficking-under-oath/testimony

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #prolife #4konserwy #aborcja #zajebanezwykopu (przyda się mirror) #dzieci #aborcja

Data: 17.04.2020 20:08

Autor: Macer

.>rządzisz Polską

.>planujesz zrobić coś zjebanego, co nie spodoba się sp*łeczeństwu

.>wyciągnij z zamrażarki projekt ograniczający aborcję

.>wszystkie zmywarki dostają pierdolca

.>szum medialny i nikt nie daje jebania o merytorykę

.>upierdalasz projekt ustawy

.>potem wprowadź to co chciałeś

.>powtarzaj schemat w nieskończoność

A to Polska właśnie

#heheszki #polityka #aborcja #pis

[TRANSMISJA] Zakaz aborcji, polowania z dziećmi i anty-447. Tymi projektami zajmuje się dzisiaj Sejm

Data: 15.04.2020 11:11

Autor: kisiel

polsatnews.pl

"To są wszystko projekty obywatelskie"

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek wskazała na konferencji prasowej, że Sejm zajmie się pięcioma projektami obywatelskimi, które – jak zauważyła – wywołują "falę komentarzy". Witek w tym kontekście wskazała, że zgodnie z ustawą dotyczącą projektów obywatelskich, te z nich które nie zostały przeprocedowane w danej kadencji Sejmu przechodzą na kolejną kadencję.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #447 #aborcja

Zmarł francuski obrońca życia dr Xavier Dor. Fanatyczna lewica nie kryje radości.

Data: 06.04.2020 10:38

Autor: kisiel

pch24.pl

4 kwietnia 2020 roku w wieku 91 lat zmarł w Paryżu zarażony koronawirusem francuski obrońca życia poczętego dr Xavier Dor.

Niejaka Valerie Rey-Robert nie bez satysfakcji pisze na Twitterze: „w służbie nienawiści do kobiet i instrumentalizacji niepełnosprawnych dzieci. Xavier Dor w końcu nie żyje”.

Pojawia się „komunikat prasowy” Koordynacji stowarzyszeń na rzecz prawa do aborcji i antykoncepcji (Associations pour le Droit à l’Avortement et à la Contraception) i Kolektywu Praw Kobiet: „Dzisiaj dowiadujemy się o śmierci Xaviera Dora, założyciel SOS Tout-Petits, multirecydywisty, zaciekłego przeciwnika kobiet, które chcą skorzystać z prawa do aborcji. (…) W czasie kryzysu zdrowotnego spowodowanego przez Covid-19 należy nadal bronić tego prawa, wydłużając terminy, aby kobiety realnie mogły realnie korzystać z aborcji”.

Jak widać, dla feministek czas zarazy to okazja do rozszerzania legalnego mordowania nienarodzonych o kolejne tygodnie…

Tzw. Kolektyw proaborcyjny pisze o zmarłym, że był „kandydatem do aborcji” jako „faszo-katolik” i dodaje: „A ponadto Xavier Dor nie żyje. Niech żyje prawo do bezpłatnej, powszechnie dostępnej aborcji!”.

#newsy #newsyzeswiata #prolife #aborcja #lewactwo

Prezydent Wrocławia nagrał filmik. Padły szokujące słowa.

Data: 09.03.2020 19:24

Autor: stawo73

dorzeczy.pl

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zapowiedział, że będzie rozwiązywał wszystkie demonstracje zwolenników zakazu aborcji. Do działaczy pro-life zwrócił się słowami: Moje drogie matołki.

W niedzielę prezydent Wrocławia rozwiązał manifestację zwolenników zakazu aborcji na pl. Nowy Targ. Działacze pro-life przynieśli ze sobą zdjęcia i plakaty martwych ludzkich płodów.

Jacek Sutryk zamieścił na swoim profilu na Facebooku film, w którym poinformował, że to właśnie ze względu na drastyczne materiały rozwiązał protest. Zapowiedział też, że tak samo postąpi z każdą inną tego typu manifestacją.

– Zwrócę się do was pieszczotliwie, bo wy tego nie rozumiecie. Otóż moje drogie matołki: wiecie, gdzie jest istota sporu? Nie w tym, żeby głosić swoje poglądy, bo ja nie wnikam w kwestie aborcyjne i antyaborcyjne. Moim zdaniem jest pilnować, żeby ci wszyscy, którzy tędy przechodzą (…) takich rzeczy nie oglądali – tłumaczy Sutryk.

– Jeżeli to jest ograniczanie wolności słowa i cenzura, to tak, jestem cenzorem. Będę tego typu rzeczy z wrocławskiej przestrzeni publicznej wyrzucał, czy wam się to podoba, czy nie – zapowiada prezydenta miasta.

Dalej Sutryk zapewnia, że szanuje prawo każdego do głoszenia swoich poglądów, ale "nie w ten sposób". – Wy to robicie stojąc z tymi masakrycznymi billboardami. Ja wam na to po prostu nie pozwolę – mówi.

#wroclaw #sutryk #aborcja #prolife #lewactwo #zamordyzm

Ponownie rusza akcja „Zadzwoń do posła” - dotyczy zatrzymania aborcji eugenicznej

Data: 27.02.2020 11:44

Autor: kisiel

pch24.pl

Rusza ponownie kampania obywatelska, która ma zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej. Na stronie zadzwondoposla.pl znalazły się adresy i telefony biur posłów partii rządzącej. To od nich zależy, czy w Polsce skończy się zabijanie niewinnych dzieci – informuje Fundacja Życie i Rodzina związana z obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, który wciąż czeka na rozpatrzenie przez parlament.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #aborcja

Chcesz zrobić aborcję? Sprawdź, jakie są metody tej zbrodni

Data: 22.02.2020 12:25

Autor: ziemianin

naturalnews.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #kobieta #dziewczyna #aborcja #zdrowie

Aborcja to nic innego, jak zamordowanie nienarodzonego dziecka. Kobieta, podejmując aborcyjną decyzję, musi rozumieć, co robi, co czyni.

Chcesz zrobić aborcję? Sprawdź, jakie są metody tej zbrodni

Kobieta w ciąży przez okres do 10 tygodni, bierze dwie tabletki – mifepriston i mizoprostol – w celu zakończenia ciąży, powoduje zaprzestanie rozwoju płodu, a następnie wydalenie go z macicy, nazywa się to aborcją medyczną.

Kobiety doświadczają różnych poziomów dyskomfortu podczas tej procedury, niektóre porównują ją do ciężkiego okresu ze skurczami, podczas gdy inne doświadczają silniejszego bólu. Niektóre kobiety również doświadczają krwawienia lub plamienia przez kilka tygodni po zażyciu tabletek.

Skutki uboczne aborcji medycznych obejmują:

nudności i wymioty,

gorączka i dreszcze,

biegunka,

bóle głowy, 

zawroty głowy,

inne.

W niektórych przypadkach – około 3 na 100 zabiegów – aborcja medyczna nie działa, co powoduje niepełną aborcję. W takich przypadkach zabieg będzie musiał zostać powtórzony lub kobieta będzie musiała przejść zabieg chirurgiczny, w którym lekarz usunie pozostałą tkankę ciążową, czyli szczypcami usunie cząstki ciała dziecka.

Zasysanie próżniowe

W tej metodzie, lekarz poda pacjentowi lek lub zastrzyk w celu znieczulenia szyjki macicy, a następnie użyje ssania, aby usunąć płód. Innymi słowy, tzw. lekarz rozerwie dziecko na drobne kawałki.

Kobieta zwykle nie odczuwa bólu podczas tej procedury, ale może odczuwać uczucie ciągnięcia.

Możliwe zagrożenia i skutki uboczne tej procedury obejmują:

nudności i wymioty,

gorączka,

zakrzepy,

zawroty głowy,

niekompletne usunięcie płodu,

infekcje,

obfite krwawienie, 

uraz macicy, szyjki macicy lub innych narządów, które mogą uczynić kobietę niepłodną.

Dylatacja

Tego rodzaju zabieg zwykle wykonuje się u kobiet w ciąży od ponad 13 tygodni. Kobieta najpierw zostaje uśpiona znieczuleniem ogólnym, aby nie odczuwała bólu, a następnie lekarz używa cienkich prętów zwanych rozszerzaczami, aby otworzyć szyjkę macicy, w celu usunięcia dziecka. Innymi słowy, tzw. lekarz usypia kobietę, by nie czuła bólu i w tym samym czasie nie przejmując się bólem dziecka, rozrywa je na kawałki. Wyciąga osobno rączki, nogi, tułów, głowę. Wszystko roztrzaskane jest na kawałki. Układa na talerzu, by dowiedzieć się, czy każdą część ciała wyciągnął.

Ta procedura niesie takie samo ryzyko i skutki uboczne, jak zasysanie próżniowe.

Wybór metody

Po konsultacji z lekarzem, dokonuje się wyboru metody aborcji, czyli metody zabicia, zamordowania dziecka.

Kobiety decydując się na taki akt, muszą mieć pełną świadomość, co robią. Kobiety, które nie chcą mieć dzieci, powinny wiedzieć, że życie seksualne z danym partnerem/partnerami, może zakończyć się ciążą.

Warto kontrolować swoje życie i myśleć dwa kroki do przodu. Morderstwo dziecka jest czarną plamą na duszy każdej kobiety i mężczyzny.

USA: ksiądz oraz obrońcy życia aresztowani za odmowę opuszczenia kliniki aborcyjnej

Data: 19.01.2020 11:21

Autor: kisiel

pch24.pl

W amerykańskim Plainfield w stanie New Jersey, policja aresztowała katolickiego księdza oraz pięciu obrońców życia, którzy odmówili opuszczenia kliniki aborcyjnej. Działacze pro life modlili się oraz chcieli udzielać pomocy matkom, które przybyły do kliniki zabić swoje nienarodzone dziecko.

#newsy #newsyzeswiata #usa #aborcja

Dr Bawer Aondo-Akaa został ukarany za walkę o życie nienarodzonych

Data: 11.01.2020 09:17

Autor: kisiel

nczas.com

Aondo-Akaa to jeden z najpopularniejszych obrońców życia w naszym kraju. Niestety, w parze z rozpoznawalnością idzie również napiętnowanie przez zwolenników cywilizacji śmierci. Sąd w Nowym Sączu ukarał właśnie dra grzywną o wysokości 1200 zł. Wszystko dlatego, że powiesił on bilbord informujący o procederze aborcji, którego dokonują poszczególne szpitale.

#polska #newsy #newsyzkraju #aborcja

Konfederacja z PiS i PSL-K'15 chce, aby TK zbadał czy aborcja eugeniczna jest zgodna z konstytucją

Data: 23.12.2019 18:50

Autor: kisiel

nczas.com

Posłowie Konfederacji przekonali PiS i PSL-Kukiz, by podpisali oni ważny wniosek. Chodzi o zbadanie czy przepisy dotyczące tzw. aborcji eugenicznej są zgodne z konstytucją. Poseł Bartłomiej Wróblewski (PiS) powiedział podczas briefingu przed bramą Trybunału, że wniosku „nie należy traktować jako polityczny”. Jak zaznaczył, powstał on ponad podziałami politycznymi, zawiera merytoryczne i prawne argumenty.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #konfederacja #aborcja

Data: 12.12.2019 17:22

Autor: drewniany

Znalazłem w internecie 'tajne' forum polskich aborcjonistek, po utworzeniu konta i zalogowaniu można zobaczyć porady jak zabić swoje dziecko( ಠ_ಠ) Polecam zajrzeć i pomóc nagłośnić sprawę, może do jakiś prolife? Założenie konta jest proste. Lurker umie w rajdy?

https://www.maszwybor.net

https://www.maszwybor.net/blog/

https://www.facebook.com/kobiety.wsieci

#aborcja #feminizm #rajd #przestepczosc

Aborcja Bez Granic. Kobiety będą mogły samodzielnie usunąć ciążę. Gdzie jest PiS?

Data: 12.12.2019 13:01

Autor: kisiel

kobieta.wp.pl

Aborcja Bez Granic jest nowo powstałą inicjatywą sześciu organizacji prokobiecych, które będą udzielać pomocy kobietom chcącym usunąć ciążę – czy to w domowym zaciszu, czy za granicami Polski. Inicjatywę tworzą Aborcyjny Dream Team, Kobiety W Sieci – aborcja po polsku, Abortion Support Network, Ciocia Basia, Abortion Network Amsterdam, Women Help Women. Od 11 grudnia Polki w godzinach 8-20 mogą dzwonić pod numer 22 29 22 579 i uzyskać wszelkie informacje dotyczącą aborcji.

#polska #newsy #newsyzkraju #aborcja #lewactwo

Nowicka o aborcji: Proszę nie używać języka „zabić dziecko”

Data: 10.12.2019 19:50

Autor: kisiel

tvp.info

– Mówiąc o płodach i nazywając je ludźmi dopuścił się pan nadużycia językowego – tak posłanka Wiosny Wanda Nowicka strofowała dziennikarza TVP i Polskiego Radia Michała Rachonia podczas rozmowy na antenie PR. Gdy dziennikarz spytał, czy jej zdaniem matka, która nie akceptuje ciąży, może zabić dziecko, Nowicka oburzona oświadczyła: proszę nie używać języka „zabić dziecko”.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #aborcja #lewackalogika

Obowiązek wysłuchania bicia serca dziecka przed dokonaniem aborcji na Słowacji?

Data: 30.11.2019 10:14

Autor: kisiel

dorzeczy.pl

Parlament Słowacji zajmie się projektem w myśl którego kobiety chcące dokonać aborcji będą musiały posłuchać bicia serca swojego nienarodzonego dziecka.

Projekt ustawy został zgłoszony przez trzech parlamentarzystów konserwatywnej Słowackiej Partii Narodowej. Politycy tłumaczą, że celem ich inicjatywy jest "zapewnienie, aby kobiety były informowane o obecnym etapie ciąży" przed aborcją.

#newsy #newsyzeswiata #slowacja #aborcja

PIS pomógł wybrać skrajną lewaczkę na przewodniczącą sejmowej komisji rodziny.

Data: 15.11.2019 12:56

Autor: stawo73

naszdziennik.pl

Głosami posłów PiS na szefa sejmowej komisji rodziny wybrano aborcyjną aktywistkę Magdalenę Biejat.

Prawo i Sprawiedliwość, deklarujące w kampanii wyborczej kierowanie się katolicką nauką społeczną, a także troską o rodzinę, zakpiło ze swoich wyborców. W myśl ponadpartyjnego porozumienia na czele jednej z najważniejszych sejmowych komisji – Polityki Społecznej i Rodziny – stanie poseł Magdalena Biejat, wybrana z listy lewicy, z partii Razem.

#polityka #neomarksizm #aborcja #rodzina #pis #razem

Data: 18.09.2019 22:21

Autor: LadacznicoOdporny

@Ijon_Tichy,

Wyściskałbyś takiego bąbelka?

#aborcja

EDIT:

Odpowiedzi brak, a minusy zaraz to zakopią. Więc wytłumaczę po co ten post. Po co to pytanie.

Dziecko na zdjęciu cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Na moje pytanie nie było poprawnej odpowiedzi. Gdybyś je "wyściskał", to byś je prawdopodobnie zabił. Samo przytulenie prawdopodobnie złamałoby jakąś kość.

Gdybyś zaś je odrzucił, to też nie byłby super wybór.

Na myśli mam to, że świat nie do końca działa tak jakbyś sobie tego życzył, a małe dzieci to nie zawsze uśmiechnięte miniaturki dorosłych. Niektóre rodzą się z kilkoma złamaniami i od początku do końca jedynie cierpią. Życzyłbyś komuś takiego życia? Bo gdyby mój stan zdrowia teraz miał dorównywać stanowi zdrowia dziecka ze zdjęcia, to błagałbym o to by mnie dobić. W tej chorobie żebra potrafią się połamać od samego oddychania. Chyba już wystarczy tego opisu.

Czy jest dobre wyjście z tej sytuacji? Tak. Niedopuszczenie do jej zaistnienia.

Sorki za "nieociosany" argument i edycję posta. Mam nadzieję, że zrozumieliście mój punkt widzenia i widzicie w nim pewne racje.

Edit edita : Jednak pojawiła się odpowiedź ;)

Aborcja Chirurgiczna 2 trymestr ciąży - Nawrócony Aborcjonista mówi jak wygląda Aborcja

Data: 18.09.2019 10:22

Autor: ziemianin

youtube.com

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #medycyna #aborcja #wtf #BractwoMalychStopek

Aborcja Chirurgiczna 2 trymestr ciąży – Nawrócony Aborcjonista mówi jak wygląda Aborcja

Aborcja Chirurgiczna 2 trymestr ciąży – Nawrócony Aborcjonista mówi jak wygląda Aborcja

link do omijanie blokady wieku YouTube bypass – http://youtube-bypass.capaciouscore.pl/

Data: 17.08.2019 08:48

Autor: Ijon_Tichy

"CHODZIŁO WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZE"

Była szefowa klinik aborcyjnych, Carol Everett w książce pt. "krwawe pieniądze" przyznaje, że nie chodziło o pomoc kobietom, lecz wyłącznie o pieniądze. Schemat był prosty:

– Rozpoczynano od założenia organizacji non profit, która dzięki swojemu statusowi korzystała z przywilejów podatkowych.

– tworzono następnie sieć ośrodków oferujących darmowe testy ciążowe i "porady". Bezpłatność miała przyciągnąć jak największą ilość kobiet, a tzw. "[porady" miały nakłonić kobietę do usunięcia ciąży.

– Po stwierdzeniu ciąży i rozmowach (manipulacji) kobiety kierowane były do "klinik" aborcyjnych, które kierowane były PRZEZ TĘ SAMĄ EKIPĘ (SIC!)

– Utrzymywano bezustanny kontakt z pracownikami społecznymi, którzy mogli kierować ciężarne kobiety do aborcyjnych placówek.

– Everett kierowała siedmioma ośrodkami. Przyznaje, że w rozwinięciu biznesu bardzo pomogły jej środowiska feministyczne.

NARAL – organizacja, która od 1968 roku prowadziła przemyślaną strategię mającą na celu legalizację aborcji w USA. W ciągu 5 lat intensywnej kampanii udało się im przekonać Sąd Najwyższy USA do wydania w 1973 r. decyzji legalizującej aborcję NA ŻĄDANIE DO 9 MIESIĄCA CIĄŻY. Od tamtej pory w Stanach Zjednoczonych życie "legalnie" straciło około 60 milionów nienarodzonych dzieci.

Profesor Nathanson – założyciel NARAL, który przyczynił się do wykonania 75 tysięcy aborcji, z których wiele wykonał osobiście – wyznaje, że dokonano całego szeregu kłamstw, manipulacji, fałszerstw i innych podłości, by przekonać społeczeństwo do tego, że liberalizacja aborcji jest konieczna. Skutkiem m.in. tej działalności stał się ogólnoświatowy paradygmat, który przyczynia się do postępującej liberalizacji prawa aborcyjnego na świecie. Zdaje się jednak, jakby nie miał znaczenia fakt, iż chodzi wyłącznie o przemysł – ogólnoświatowy, gigantyczny, wielomiliardowy przemysł śmierci.

NIEKTÓRE Z METOD KŁAMSTWA I MANIPULACJI ABORCJONISTÓW:

Prof. Nathanson stwierdza: "W walce na rzecz aborcji wykorzystywane było cyniczne kłamstwo". W swoich wyznaniach ujawnia metody działania aborcjonistów.

1- Fabrykowano sondaże.

2 – Straszono ciążą, przedstawiano ją jako śmiertelne zagrożenie, na równi z najgroźniejszymi chorobami.

3 – Ogłaszano, że rocznie około 10 tys. kobiet umiera z powodu dokonywania nielegalnych aborcji. W rzeczywistości było to zaledwie 200 takich przypadków.

4 – Oznajmiano, że rocznie dokonuje się ponad milion nielegalnych aborcji, podczas gdy było to ok. 100 tys.

5 – W mediach wyśmiewano środowiska "pro-life" i kłamano, że przeciwni aborcji są tylko duchowni, a nie osoby świeckie.

6 – Ze sporym sukcesem blokowano informacje o naukowych dowodach przemawiających "za życiem".

Profesor Nathanson w roku 1979 zobaczył proces dokonywanej przez siebie aborcji na USG i widział, jak dziecko walczy, odpycha rączkami narzędzia i "krzyczy", rusza buzią próbując krzyczeć w łonie matki. Od tamtej pory stał się zagorzałym przeciwnikiem aborcji i prowadził intensywną walkę ze złem, do którego się przyczynił….

W oparciu o książkę: "Pułapka gender" – Marzena Nykiel.

#zlo #smierc #cywilizacjasmierci #aborcja #biznes #feminizm #gender #ksiazka #kontrowersje

Spurek z Wiosny martwi się o wystrzelone ptaki. Padły mocne KOMENTARZE: "A aborcja?!"

Data: 16.08.2019 11:07

Autor: kisiel

wpolityce.pl

Sylwia Spurek, zanim rozpoczęła karierę polityczną, była zastępcą rzecznika praw obywatelskich. Co z tego, jeśli bardziej ujmuje się za… ptakami. Internauci byli oburzeni. Przypomnieli europosłance Wiosny o zabijaniu nienarodzonych dzieci.

"PO PIERWSZE, NIE ZABIJAJ! Każdy przyzwoity człowiek powinien głośno protestować, kiedy krzywdzone i zabijane są zwierzęta, zabijane niestety w majestacie prawa. Od 15.08 w PL zaczyna się masowe zabijanie dzikich ptaków. Rocznie myśliwi zabijają ponad 200 tys. ptaków!" – pisze Spurek.

#polska #newsy #newsyzkraju #aborcja #polityka

Data: 13.08.2019 12:57

Autor: Ijon_Tichy

Naprawdę mocny materiał na głównej i komentarze zainspirowały mnie do tego krótkiego wpisu.

UWAGA. Wiem, że będzie bardzo kontrowersyjnie.

Już w momencie, gdy zdecydujesz się uprawiać sex ZAWIERASZ UMOWĘ, A UMÓW SIĘ DOTRZYMUJE (pozdrawiam @arti. Ludzka godność wymaga tego, by umieć brać odpowiedzialność za swoje czyny. Jeżeli nie umiesz ponosić odpowiedzialności, to nie zasługujesz na prawo do podejmowania czynności, które z definicji domagają się dojrzałości i odpowiedzialności.

Poza tym jakie to ordynarnie podłe, bzykać się z myślą, że w przypadku zajścia w ciążę, pfff…. najwyżej się usunie. Jest w tym coś obrzydliwie prymitywnego. To jest to prymitywne zło, które kojarzy mi się z Wołyniem i kobietami przeciętnymi na pół piłami do drewna. Wybaczcie skojarzenie, ale ci Ukraińcy myśleli podobnie. Podobnie prymitywnie odczłowieczyli Polaków, jak świadomi aborcjoniści uprawiając sex pozbawiają go znamion człowieczeństwa i ludzkiej godności.

#aborcja #wscieklosc #gniew #wojnaidei

Magdalena Środa porównuje PiS do państwa Hitlera

Data: 25.07.2019 13:44

Autor: kisiel

nczas.com

"Może warto przypomnieć, że w faszystowskich Niemczech w 1937 roku powstała "Narodowa Centrala do Walki z Homoseksualizmem i Aborcją". Uroda nazewnictwa bardzo przypomina instytucje, które teraz powstają w Polsce. Faszystowskie Niemcy, tak jak chce tego naczelny "Gazety Polskiej" i paru biskupów, po kilku latach rządów Hitlera a pod szczególną pieczą Himmlera, były rzeczywiście "wolne od LGBT". Co prawda trzeba było w tym celu użyć obozów koncentracyjnych ale dziś można prościej: można zgnoić, zastraszyć, pobić, ocenzurować, nie pozwolić żyć. Z błogosławieństwem władzy i Kościoła. W którą to stronę zmierzasz Polsko PiS? Jak daleko oddalisz się od demokracji i chrześcijaństwa?" – tak napisała na FB.

#polska #lgbt #aborcja

Data: 30.06.2019 18:37

Autor: Macer

dobra, trzeba rozruszac towarzystwo. zapraszam do gównoburzy. Aborcja – powinna byc legalna czy nie?

oczywiscie wiadomo, ze jedyne sluszne stanowisko to „mam mieszane uczucia, z jednej strony fajnie bo zabija sie dzieci, ale z drugiej slabo bo daje to wygode kobietom”.

ja osobiscie uwazam, ze jest zła; powinna byc legalna, ALE powszechnie potępiana. tak zeby nie stawala sie narzedziem do unikania konsekwencji dla szmat ruchających się na każdym płocie, ale życie dorosłej kobiety jest dla mnie więcej warte niż życie dziecka, wiec w razie zagrozenia zycia nie powinno byc zadnych wątpliwosci ani barier. podobnie w przypadku gwałtu, chociaz tutaj raczej sprawe moze zalatwic pigulka wczesnoporonna. nie przekonują mnie tłumaczenia „zycie zaczyna sie od poczecia”, bardziej stoje po stronie utylitaryzmu – im mniej dzieci, tym gorzej. inna sprawa, ze prawne zakazywanie nie przyniesie zadnych wymiernych skutkow w momencie kiedy jest tak latwo dostepna jak dzis. takze o wiele wazniejsze moim zdaniem niz rozwiazywanie problemu przez legislacje jest zatamowanie szkodliwej lewackiej propagandy pokazującej zabijanie dzieci jako coś fajnego i dobrego.

#polityka #aborcja

Data: 20.04.2019 06:05

Autor: Ijon_Tichy

Planned Parenthood to amerykańska organizacja non-profit (jaaaasne….), działająca na rzecz propagowania aborcji i antykoncepcji z siedzibą w Nowym Jorku.

To właśnie z powodu bardzo aktywnej działalności na rynku usług aborcyjnych, organizacją tą już kilka lat temu zajęło się The Center for Medical Progress (Centrum Postępu Medycznego).

W związku z ich dochodzeniem na jaw wyszły prawdziwie skandaliczne fakty. Okazało się, że Planned Parenthood handluje usuniętymi tkankami dzieci.

W dziennikarskim śledztwie natrafiono na niejaką Mary Gatter, która jest prezesem Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation of America.

Kobieta w rozmowie z działającym incognito dziennikarzem nie tylko przyznała się do sprzedaży tkanek abortowanych dzieci, ale dodatkowo omówiła szczegóły handlu, wyjawiając, że organizacja dysponuje płodami usuniętymi do 16 tygodnia ciąży i można zgłosić się do niej po odbiór konkretnych organów, takich jak płuca czy „nienaruszony mózg” (ma co najmniej 70-80% obu półkul mózgowych).

Oddział w Planned Parenthood w Los Angeles wykonuje rocznie ponad 15 000 aborcji. W Stanach Zjednoczonych organizacja przeprowadza prawie 330 000 aborcji rocznie, co stanowi prawie jedną trzecią wszystkich aborcji w USA.

Kto i do czego potrzebuje narządów z abortowanych płodów?

Dr Stanley Plotkin amerykański lekarz pracujący jako konsultant w wytwórniach szczepionek, takich jak Sanofi Pasteur, jak również w firmach biotechnologicznych, organizacjach non-profit i rządowych, 11 stycznia 2018 r. przyznał pod przysięgą, że materiał z usuniętych płodów jest wykorzystywany do produkcji szczepionek.

Usuwano zazwyczaj już dobrze rozwinięte płody, z których **pozyskiwano narządy, mózg i tkanki skórne. Z pozyskanego w ten sposób materiału komórkowego namnaża się wirusy.

Pobrania komórek dokonuje się z żywych organizmów, bo jedynie takie są w stanie dalej rozmnażać się w warunkach laboratoryjnych, gdy dziecko jeszcze chwilę po aborcji wykazuje oznaki życia.**

W 2011 roku portal Natural News odkrył podczas swoich badań, że firma biotechnologiczna Senomyx z Kalifornii, wykorzystuje tkankę embrionalną z aborcji płodów w celu wytwarzania sztucznych słodkich

i pikantnych aromatów, które później trafiają, np. do produkcji napojów bezalkoholowych, herbatników, chipsów i słodyczy.

Co ciekawe, LifeSiteNews donosi, że firma Senomyx współpracuje z głównymi koncernami spożywczymi, zwłaszcza PepsiCo, Kraft Foods, Cadbury i Nestlé.

Do opracowywania wzmacniaczy smaku dodawanych do produktów spożywczych tychże producentów wykorzystuje się linię komórkową HEK-293, czyli komórki nerek ludzkich embrionów pobranych z zabitego dziecka.

Sam wzmacniacz powinien następnie zostać wytworzony syntetycznie.

Na stronie Senomyx można przeczytać:

"Korzystając z wyizolowanych ludzkich receptorów smaku, stworzyliśmy własne receptory smaku oparte na analizie systemów, które zapewniają biochemiczne lub elektroniczne odczyty, gdy składnik smakowy wchodzi w interakcję z receptorem.

Na opakowaniu produktów z takim dodatkiem może później znajdować się informacja o obecności „sztucznych / naturalnych aromatów”.

Smacznego.

#aborcja #morderstwo #satanizm #upadekczlowieczenstwa