Babci skończyła się piwo, więc wywiesiła kartkę: „Potrzebuję więcej piwa”

Data: 25.04.2020 15:39

Autor: ziemianin

twitter.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #ciekawostki #piwo #babcia #zdrowie #zabawne #usa #CoorsLight #covid19 #koronawirus #kwarantanna #Pensylwania #Seminole

Olive Veronesi przykleiła do okna kartkę z napisem: „Potrzebuję więcej piwa!”, jednocześnie izolując się od ludzi. Internet zajął się resztą.

Babci skończyła się piwo, więc wywiesiła kartkę: „Potrzebuję więcej piwa”

Obecnie dyskutuje się na temat tego, jakie produkty są niezbędne, a bez jakich można przeżyć na kwarantannie. Dla Oliwe Veronesi, 93-letniej mieszkanki Seminole w Pensylwanii, jeden produkt jest zdecydowanie niezbędny. Chodzi o piwo.

Veronesi postępuje odpowiedzialnie podczas pandemii COVID-19, siedzi w domu i nie wychodzi na zewnątrz, chyba że jest to absolutna konieczność. Doprowadziło to do sytuacji, że wyczerpały jej się zapasy Coors Light, jej ulubionego piwa, dlatego w zeszłym tygodniu napisała na kartce informację dla sąsiadów informując o tragicznej sytuacji.

„Zostało mi tylko 12 puszek” – powiedziała Veronesi lokalnej stacji telewizyjnej KDKA TV. „Piję piwo każdego wieczoru. Piwo ma w sobie witaminy, jest dla nas dobre, o ile nie przesadzimy”.

Jej publiczna prośba o więcej piwa wkrótce stała się popularna i doprowadziła do tego, że w poniedziałek kobieta doczekała się niespodziewanej dostawy od browaru Coors Brewing Company. Przywieziono jej 150 puszek Coors Light oraz kilka ładnych akcesoriów Coors Light (np. czapeczka z daszkiem), które Veronesi z dumą zaprezentowała.

Zadowolona z prezentu seniorka szybko wywiesiła nową kartę: „Mam więcej piwa!”.


JUST IN: 93-year-old Olive Veronesi of Seminole, PA, who held up a sign at her window asking for more beer, has received a delivery from [@CoorsLight](/u/CoorsLight). The brand tells me 150 cans arrived at her house today. pic.twitter.com/c2lfGFBBTS

— Darren Rovell (@darrenrovell) [April 13, 2020]()https://twitter.com/darrenrovell/status/1249786633550995457?ref_src=twsrc%5Etfw