Tęczowy Trzaskowski. Prezydent Warszawy otworzy hostel dla homoseksualistów

Data: 23.09.2020 12:01

Autor: Borok

nczas.com

W stolicy powstanie hostel do osób LGBT+, ale w nieokreślonej przyszłości. Natomiast nie będzie centrum kulturalnego i rzecznika tej społeczności przy prezydencie miasta – wynika z odpowiedzi udzielonej przez ratusz w imieniu prezydenta Warszawy na interpelację radnych KO.

#lewactwo #lgbt #czaskosky #warszawa

Data: 23.09.2020 11:28

Autor: Ijon_Tichy

Ponieważ bliźnięta jednojajowe (w literaturze fachowej określane jako monozygotyczne) mają identyczne geny, gdyby homoseksualizm był genetycznie uwarunkowany i ustalony już przy urodzeniu, powinniśmy zakładać, że gdy jeden z braci jest homoseksualny, drugi musi także być homoseksualny (zgodność 100%) (…)

Badacze Peter Bearman oraz Hannah Brückner z uniwersytetów Columbia i Yale przestudiowali dane z National Longitudinal Study of Adolescent Health, i odkryli zgodność zaledwie 6,7% dla męskich oraz 5,3% dla żeńskich bliźniąt jednojajowych. W rzeczywistości, badanie ich obaliło kilka z teorii biologicznych źródeł homoseksualizmu, wykazując że doświadczenia dziecięce są dla rozwoju homoseksualizmu o wiele bardziej znaczące.: "Wzorzec zgodności (podobieństwa w parach) preferencji homoseksualnych dla par rodzeństwa nie sugeruje wpływu genetycznego niezależnego od kontekstu społecznego. Nasze dane falsyfikują hipotezę transferu hormonalnego przez wykazanie pojedynczego warunku eliminującego efekt bliźnięcia płci przeciwnej – obecności starszego rodzeństwa tej samej płci. Rozważyliśmy także i odrzuciliśmy spekulatywną teorię ewolucyjną opierającą się na obserwacji wpływu kolejności urodzeń w rodzeństwie na orientację seksualną. Wręcz przeciwnie, wyniki naszych badań wpierają hipotezę, że niespecyficzna na płci socjalizacja we wczesnym dzieciństwie i dzieciństwie przed okresem dojrzewania kształtuje następnie pojawiające się preferencje seksualne wobec własnej płci.

https://www.homoseksualizm.edu.pl/terapia/faq/337-mit-1-homoseksualizm-jest-wrodzony

#lgbt #nauka #homoseksualizm #stopbzduromlgbt #wojnaidei

Polubił wpis o „Mulan” bez „murzynów i LGBT". Agencja musi zapłacić

Data: 22.09.2020 16:23

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

W czwartek Disney zareagował na jeden z komentarzy pod wpisem o filmie „Mulan”. Internautka pochwaliła efekty i fabułę. Oprócz tego napisała: Bardzo miło obejrzeć film w którym nie ma wepchanych na siłę murzynów i LGBT.

Pod wpisem pojawiło się „serduszko” od Disneya. Jak podaje portal Wirtualne Media – internauci skrytykowali to, że Disney wyraził aprobatę dla wpisu ze zdaniem o braku „wepchanych na siłę murzynów i lgbt”. Pojawiły się zarzuty ksenofobii i opinie, że ta sytuacja jest mocno niekorzystna dla firmy. W odpowiedzi na wiadomości prywatne w takimi ocenami Disney przepraszał za wpis z serduszkiem.

#lewactwo #lewica #lgbt #disney

Gmina Zakrzówek pozywa tęczowego aktywistę rozwieszającego tablice „Strefa wolna od LGBT”

Data: 22.09.2020 09:23

Autor: Niepodleglosci

wprawo.pl

Aktywista LGBT Bart Staszewski jeździ po Polsce, przykręca do słupków z nazwami miejscowości tablice (wyglądające na urzędowe) z napisem „Stefa wolna od LGBT”, robi zdjęcia i wrzuca do Internetu. Cel jego działania jest oczywisty – wmówienie unijnym decydentom, że w Polsce są urzędowo wyznaczone strefy, do których homoseksualiści nie mają wstępu.

Jedną z gmin, w której Staszewski przeprowadził swoją akcję, jest Zakrzówek. Gmina zdecydowała się wnieść przeciw niemu pozew do Sądu Okręgowego w Lublinie o ochronę dóbr osobistych. Reduta Dobrego Imienia, która wspiera gminę w procesie od strony prawnej i finansowej, poinformowała o tym w poniedziałek (21.09.2020).

– Zdecydowaliśmy się wystąpić na drogę prawną przeciwko p. Staszewskiemu ponieważ opisanie przez niego naszej gminy, że jest „strefą wolną od LGBT” jest kłamstwem sugerującym, że w naszej gminie istnieje dyskryminacja czy segregacja ludzi na podstawie jakichkolwiek kryteriów. Nic takiego nie ma miejsca – mówi Wójt Gminy Zakrzówek Józef Potocki.

– Gmina Zakrzówek przyjmuje wszystkich chętnie, turystów, inwestorów, nie mamy do nikogo żadnych uprzedzeń. To, że pan Staszewski przypisuje nam takie ujemne i powszechnie potępiane cechy jest nie tylko krzywdzące i zniesławiające władze Gminy i mieszkańców naszej lokalnej wspólnoty. Pan Staszewski przeprowadził tę akcję – jak sam pisze na swojej stronie www – ponieważ Rada Gminy Zakrzówek przyjęła w swoim czasie deklarację prorodzinną, w której – tak jak większość mieszkańców – opowiada się za tradycyjnymi wartościami rodzinnymi – wyjaśnia wójt.

Gmina Zakrzówek jest jedną z 24 gmin, które do 30 września 2019 roku przyjęły uchwały sprzeciwiające się ekspansji ideologii LGBT. W stanowisku Rady Gminy wyraźnie napisano, że chodzi o „ideologię LGBT”, a nie o dyskryminację osób ze względu na orientację seksualną. Takie deklaracje przyjęło też 18 powiatów oraz 4 województwa. Aktywiści LGBT wykorzystali sytuację, żeby przedstawić homoseksualistów jako ofiary prześladowań w Polsce.

Aktywiści LGBT usiłują wprowadzić do szkół program seksualizacji dzieci realizowany według skandalicznych wytycznych WHO. Napotykają opór w postaci deklaracji, że na tę indoktrynację nie ma zgody. Przedstawiają to jako dyskryminację mniejszości seksualnej. Staszewski cyka fotki tablicy, którą sam zawiesza. W świat idzie przekaz, że Polacy organizują jakieś strefy wykluczenia, tak jak Niemcy robili to wobec Żydów. Tak wygląda mechanizm manipulacji, jaką aktywiści LGBT stosują, żeby postawić na swoim, czyli wymusić wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół, przy czym jest to edukacja nastawiona na rozbudzanie seksualne dzieci już w wieku przedszkolnym.

O skandalicznych wytycznych WHO i tragicznych skutkach wdrażania ideologii LGBT w szkołach i przedszkolach obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książka do nabycia w sklepie internetowym TUTAJ.

Radni gmin przyjmujących deklaracje sprzeciwiające się szerzeniu ideologii LGBT wśród dzieci i młodzieży mają absolutną rację. Nie chodzi o dyskryminację, lecz o powstrzymanie działań, które na Zachodzie już doprowadziły do psychicznego i fizycznego okaleczania dzieci. Poniżej stanowisko gminy Zakrzówek, które doprowadziło do szału aktywistów LGBT dążących do tego, żeby nastolatki „odkrywały” swój rzekomy homoseksualizm, a kilkuletnie dzieci były trwale okaleczane poprzez terapie hormonalne i operacje zmiany płci.

#zakrzowek #polska #lgbt

Czy znajdzie się praca w Polsce dla tej "pięknej" dziewczyny?

Data: 17.09.2020 21:46

Autor: malcolm

zsyp.tv

#lgbt #dania

https://zsyp.tv/video/details/4785/czy-znajdzie-sie-praca-w-polsce-dla-tej-pieknej-dziewczyny

Czy znajdzie się praca w Polsce dla tej "pięknej" dziewczyny?

Unia chce narzucić adopcję dzieci dla LGBTQI.

Data: 17.09.2020 13:59

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #lgbtp #dzieci

– Będę dążyć do wzajemnego uznawania stosunków rodzinnych w Unii. Jeśli jesteś rodzicem w jednym kraju, jesteś rodzicem w każdym kraju – zapowiedziała przewodnicząca KE. Dodała, że przedstawi wkrótce strategię wzmocnienia praw osób należących do mniejszości seksualnych.

Trwa prezydencja niemiecka, oni z tą ideologią chcą jechać jak czołg

Data: 17.09.2020 10:21

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #niemcy #nazisci #eurokolchoz

Rozumiem, że w Komisji Europejskiej trwa teraz prezydencja niemiecka i chcą jechać jak czołg z tą ideologią, ale to nie znaczy, że mamy to przyjmować z dobrodziejstwem. To nie jest nasza cywilizacja, na to nie powinno być naszej zgody – powiedziała w TVP1 europosłanka Beata Kempa.

Mężczyzna zmienił płeć i chciał być „matką niebrzemienną”

Data: 17.09.2020 10:18

Autor: Borok

m.pch24.pl

Kolejna fanaberia lobby LGTB i próba wpisania do ksiąg stanu cywilnego stwierdzenia, które jest po prostu fałszywe. Warto dodać, że takie legitymizacje kłamstw dyskredytują prawo i sądy. Prawo. Niestety, to niemal „klasyczna” metoda działań lobby LGTB.

#bekazlewactwa #lpg #lgbterror #lgbt #gender

Von der Leyen: w UE nie ma miejsca na "strefy wolne od LGBT"

Data: 17.09.2020 09:44

Autor: Jarogniew

polsatnews.pl

  • W Unii Europejskiej nie ma miejsca na "strefy wolne od LGBT" – powiedziała w orędziu wygłaszanym w Parlamencie Europejskim szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Zapowiedziała również rozwiązania, które mają sprawić, że dzieci osób tej samej płci będą uznawane w całej UE.

#europa #polska #ue #lgbt

Szefowa KE: Nie ma miejsca w naszej UE na „strefy wolne od LGBT”

Data: 16.09.2020 19:17

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt

*W UE nie ma miejsca na „strefy wolne od LGBT” – oświadczyła szefowa KE Ursula von der Leyen, zapowiadając przy tym, że kierowana przez nią instytucja przedstawi wkrótce strategię wzmocnienia praw osób należących do mniejszości seksualnych.

– Nie spocznę w wysiłkach na rzecz budowy unii równości, gdzie wszyscy mogą być tym, kim naprawdę są – bez obawy przed oskarżeniami lub dyskryminacją, bo bycie sobą to nie jest ideologia.*

Ps. A narodowcem i polskim patriotą to tęż mogę być jak chcę?

Za dużo flag LGBT widzę codziennie przynajmniej kilka flag LGBT i tematy z dupy! Błagam Przestańcie!

Data: 16.09.2020 17:32

Autor: R20_swap

Jak w tytule. Powymiotować sie idzie już, odkąd tu jestem to nic a nic sie nie zmienia na lepsze jeśli chodzi o kontent to jest już gorzej niż na wykopie.

#lgbt #oswiadczenie #lurker

Jourova sięgnęła wyżyn absurdu. Poszło o tzw. "strefy wolne od LGBT"

Data: 15.09.2020 10:01

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#jourova #antypolonizm #eurokolchoz #lgbt

– Jourova przypomniała, że jak do tej pory – nie miały miejsca żadne represje wobec osób LGBT w związku ze wprowadzeniem tych kart, ale "z pewnością takie represje wystąpią w przyszłości", dlatego już teraz należy Polskę za to bezwzględnie ukarać . Zdaniem unijnych urzędników, strefy wolne od LGBT to te gminy, które przyjęły kartę praw rodziny. Jak stwierdził dzisiaj Michał Rachoń w swoim programie "#Jedziemy" – zabierająca głos podczas debaty wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova – sięgnęła wyżyn absurdu.

Premier Holandii powiedział, że Unię Europejską można stworzyć na nowo bez Polski i Węgier (audio)

Data: 14.09.2020 18:12

Autor: ziemianin

d3ctxlq1ktw2nl.cloudfront.net

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #debata #praworzadnosc #LGBT #ParlamentEuropejski #UniaEuropejska #polska

Dr Zbigniew Kuźmiuk krytycznie odnosi się do ponownej debaty nt. stanu praworządności w Polsce odbywającej się na forum UE i dodaje, że została ona zainspirowana przez polską opozycję.

Premier Holandii powiedział, że Unię Europejską można stworzyć na nowo bez Polski i Węgier (audio)

Europoseł PiS, dr Zbigniew Kuźmiuk ocenia, że sytuacja w Polsce na forum UE porównywana jest do wydarzeń, które dzieją się na Białorusi. Dodaje, że europosłowie z Prawa i Sprawiedliwości namawiają zwolenników rezolucji ws. naruszenia praworządności przez Warszawę, aby odwiedzili nasz kraj i na własne oczy zobaczyły, czy naprawdę dochodzi do sytuacji ze sformułowanych przez nich zarzutów.

Brak demokracji, opozycja w defensywie, nad opozycją znęca się policja polityczna i tak dalej. Teraz doszła jeszcze bardzo mocna rzecz, czyli strefy wolne od LGBT, choć wiemy, że jest to typowy fake news, bo jeden z aktywistów tego ruchu wiesza tego rodzaju tabliczki na nazwach miejscowości, które przyjmują uchwały dotyczące ochrony rodziny.

Rozmówca Krzysztofa Skowrońskiego wskazuje, że unijne rezolucje przygotowywane są z inspiracji polskiej opozycji, szargają reputację kraju i osłabiają naszą pozycję w UE. Dodaje, że premier Holandii oświadczył nawet, że Unię Europejską można stworzyć na nowo, bez Polski i Węgier.

Powiedzmy sobie otwartym tekstem. Ona (rezolucja-przyp. red.) psuje opinię Polski i osłabia naszą pozycję […] To jest szarganie naszej dobrej opinii. Opozycja z jakiś powodów uparła się, że tą strategię ulica i zagranica będzie realizować do końca […] Europejska lewica chwyciła wiatr w żagle i teraz Polska i Węgry są na cenzurowanym. Pan Rutte, premier Holandii był uprzejmy ponoć powiedzieć, że Unię Europejską można stworzyć na nowo od początku, bez Polski i Węgier.

Małopolska policja obala manipulacje działaczy LGBT

Data: 14.09.2020 10:56

Autor: Kamien23

ibb.co

LGBT – zła policja nie szuka sprawców i ignoruje ofiary

Policja: Pan przyszedł na komisariat niemal godzinę po zdarzeniu, miał 2 promile i nie chciał podać danych. Pomocy medycznej nie chciał Uzgodniono że zawiadomienie złoży na następny dzień, po wytrzezwieniu. A z tym rewirem…sprawę będzie prowadził sasiedni komisariat właściwy miejscowo

#lgbt #bekazlgbt #bekazlewactwa

Michał Sz. zaprasza do Polski norweskich aktywistów LGBT. „Poniszczmy jakieś rodziny”

Data: 14.09.2020 08:30

Autor: Borok

m.pch24.pl

#lpg #lgbterror #lgbt #bekazlewactwa

– Polscy rządzący politycy chcą opowiedzieć historię, że jesteśmy gwałcicielami dzieci i generalnie chyba chcą nas zabić – mówi homoaktywista Michał Sz. w nagraniu skierowanym do norweskich działaczy LGBT.

Znany z agresywnych wystąpień lewicowy działacz wraz z niejaką „Lou”, która biologicznie jest wprawdzie kobietą, ale czasami uważa się za homoseksualnego mężczyznę, nagrał film, w którym opowiada Norwegom o ostatnich wydarzeniach w Polsce.

Sondaż: Co Polacy myślą o działaniu aktywistów z LGBT

Data: 11.09.2020 15:39

Autor: Immortal_Emperor

tvp.info

63 proc. Polaków zgadza się z opinią, że cześć aktywistów LGBT zachowuje się zbyt agresywnie wobec reszty społeczeństwa – wynika z badania pracowni Social Changes, przeprowadzonego dla portalu wpolityce.pl. Jak się okazuje, opinię tę podziela również niemal połowa wyborców Rafała Trzaskowskiego.

#lgbt #bekazlewactwa

Festiwal filmów LGBT w największych polskich miastach.

Data: 10.09.2020 11:52

Autor: Borok

m.pch24.pl

W kinach dziewięciu największych miastach Polski rozpocznie się we wrześniu „LGBT Film Festiwal” podczas którego prezentowane będą obrazy filmowe o tematyce dotyczącej homoseksualizmu. W Poznaniu filmy w ramach festiwalu pokazywane mają być w miejskiej placówce Centrum Kultury „Zamek”. Radni protestują przeciw wsparciu imprezy LGBT publicznymi środkami.

„LGBT Film Festival to jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Odbywa się co roku i jest największym świętem kina LGBT (lesbian, gay, bisexual, transgender) w kraju”, czytamy w opisie wydarzenia.

#lpg #lgbterror #lgbt

Oscary tylko dla filmów z LGBT i mniejszościami rasowymi

Data: 10.09.2020 09:32

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #lewactwo

Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej uznała, że zbyt wielu białych i heteroseksualnych zostaje wyróżnionych Oscarami. Teraz, by mieć poważne szanse na zdobycie tej prestiżowej nagrody, film będzie musiał spełnić konkretne wymagania. Chodzi m.in. o większą obecność kobiet, osób LGBT, reprezentujących mniejszości rasowe lub niepełnosprawnych.

Obozy w Chinach I murzyny na ulicach w usa

Data: 09.09.2020 17:21

Autor: Ach

youtu.be

Chce podzielic sie moimi przemysleniami co do tej calej sytuacji na swiecie.

WG mnie, te zamieszki, ktore powstaly Bo ktos he promowal na FB. Teraz USA, dzieki tej sytuacji, robi maksymalna cenzure- juz legal a, Bo niby powod sie znalazl. Jak ktos nie wie, FB I Google juz zapowiedzialy walke z mowa niemawisci….

Koronka, czy ewentualna W. za chwile -to teatr by wprowadzic owa cenzure.

Wstawiam linka z filmik o obozach w chinach. Pokazuje Jakie firmly korzystaja z obozow pracy przymusowych. SA tam wszystkie praktycznie marki, od odziezowych, technologicznych po samochodowe itd.

Ogolnie jestem przeciwko socjalizmowi, ale od dzisiaj serce mi rosnie jak okradaja te sklepy. Jebac ich jak najmocniej.

My jako spoleczenstwo, musimy sie zebrac I stworzyc gupy konsumenckie. Rafal Orlowski bardzo fajnie o tym opowiada. Polecam poogladac np. w Glos Obywatelski (kanal na yt).

I mam pytanie do was, nie wkur… was to, mam na mysli, ze kupujemy rzeczy, ktore wytworzyl przymusowa, praca za drobne, za wyzywienie, taki nasz a'la dziadek w 45'?

Ps. Sory za przeklenstwa, czy taki wyzdzwiek tego wpisu, ale jestem nabuzowany ta sytuacja. Tak nie powinno byc

#socjalizm

#wojna

#lgbt

#chiny

Hołowna promuje hasła będące zaprzeczeniem Ewangelii

Data: 09.09.2020 15:54

Autor: malcolm

tvp.info

#holownia #polityka #lgbt

Szymon Hołownia pochwalił się pierwszym dużym politycznym transferem. Do jego ruchu Polska 2050 dołączyła posłanka Lewicy Hanna Gill-Piątek – autorka hasła „Pier**** nie rodzę”, zwolenniczka adopcji dzieci przez pary jednopłciowe i wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej.

Posłanka Lewicy Hanna Gill-Piątek znana z promocji środowisk LGBT i prawa dostępu do aborcji dołączyła do ruchu Szymona Hołowni. – Poparcie dla aborcji i walka z krzyżem w przestrzeni publicznej pokazują, że to nie jest już kandydat dla konserwatywnych i katolickich wyborców – mówi portalowi tvp.info działaczka pro-life, psycholog i prawnik Magdalena Korzekwa-Kaliszuk. – Wszedł w sojusze z ludźmi, którzy walczą z Kościołem katolickim – dodaje poseł PiS Piotr Uściński.

Data: 09.09.2020 09:13

Autor: malcolm

#zywiec #lgbt #bojkot

A jak wam bojkot tęczowego Żywca idzie? Było głośno w sieci po poparci przez firmę polityki LGBT – czyżby wyszło na to jak mówili spece od marketingu pracujący dla firmy że nie ma się czym przejmować bo bojkoty w Polsce nie działają a a jest to zgodne z polityką korporacyjną?

Opis

"Zdaniem ekspertów od wizerunku Żywiec nie ma powodów do niepokoju, bo nie była to wpadka, a manifest zgodny z wartościami marki."

https://badaniamarketingowe.wirtualnemedia.pl/artykul/bojkot-piwa-zywiec-teczowa-flaga-koncert-meskie-granie-to-byl-manifest-artystow-a-nie-marki-samej-w-sobie

Polacy wskazali najbardziej tęczowe marki. Na podium Facebook i Netflix

Data: 09.09.2020 00:30

Autor: malcolm

nczas.com

#lgbt

Wśród marek najbardziej kojarzonych ze wspieraniem LGBT na podium znalazły się Facebook (24 proc.), Netflix (21 proc.) i Google (19 proc.). Dalej uplasowały się durex (19 proc.), IKEA (14 proc.), MTV (11 proc.), Microsoft (10 proc.). Stawkę zamykały Empik (9 proc.), Nike (9 proc.) oraz McDonald’s (8 proc.).

Szczególną uwagę analitycy Wavemaker zwrócili na wsparcie środowiska LGBT. Jak się okazuje, zmianę barw marek na tęczowe pozytywnie ocenia tylko 38 proc. badanych. 26 proc. natomiast odbiera to negatywnie. Około połowa z tej ostatniej grupy podkreśla, że sprzeciwia się wszelkim formom wspierania tęczowej rewolucji. Co trzeci z nich natomiast twierdzi, że marki mają czysto marketingowe intencje.

Znany działacz LGBT nie pozostanie bezkarny?

Data: 08.09.2020 12:52

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #lgbterror

Szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski zawiadomił policję o możliwości popełnienia przez działacza LGBT Bartosza"Barta" Staszewskiego wykroczenia polegającego na samowolnym ustawieniu znaków w pasach ruchu drogowego. Chodzi m.in. o tablice "Strefa wolna od LGBT".

Jak czytamy w uzasadnieniu zawiadomienia, do którego dotarła Polska Agencja Prasowa, na kontach społecznościowych Staszewskiego, aktywisty LGBT, znajdują się informacje o samowolnym umieszczaniu w pasach ruchu drogowego znaków w postaci tablic informacyjnych o treści m.in. "Strefa wolna od LGBT", "LGBT free zone" czy "Zone sans LGBT".

Nekrofilia, pedofilia i zoofilia w programie holenderskiej partii

Data: 07.09.2020 14:26

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #pedofilia #lgbtp #zeofila #nekrofila

Legalizacja pedofilii, zoofilii, nekrofilii i posiadania dziecięcej pornografii chce holenderska Partia na Rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności (PNVD).

„Wszyscy ludzie, niezależnie od wieku, w tym dzieci, mają prawo do sprawowania kontroli nad swoim ciałem. Dotyczy to również spraw seksualnych. Każdy może mieć kontakty seksualne za jego zgodą” – czytamy w programie PNVD.

Partia chce też, by „prywatne posiadanie wszelkiej pornografii, w tym dziecięcej, było dozwolone”, a „kontakty seksualne ze zwierzętami stały się ponownie legalne”.

Holandia: reaktywacja „partii pedofilów”. Wśród postulatów legalizacja zoofilii i nekrofilii

Data: 07.09.2020 11:40

Autor: KonfederataRN

pch24.pl

Rozwiązana w roku 2010 holenderska partia PNVD została reaktywowana. Wśród jej potwornych postulatów znajduje się obniżenie granicy wieku legalnego współżycia, a w przyszłości likwidacja jakichkolwiek regulacji w tej materii. To jednak nie wszystko, gdyż ugrupowanie wysuwa także żądania dotyczące innych obrzydliwych wynaturzeń.

#bekazlewactwa #lgbt #lgbtp #lgbtpedo #zboczency #holandia

Eksperyment Pawłowa (LGBT + migranci)

Data: 06.09.2020 22:04

Autor: malcolm

wprawo.pl

#migranci #inzynieriaspoleczna #lgbt

Wszystkie narody europejskie z pełnym powodzeniem zaliczyły eksperyment Pawłowa. Jakieś dwa lata temu, sieć zalały linki z nagraniem pewnego eksperymentu socjalnego, który zaaranżował pewien szwedzki youtuber. Na nagraniu możemy zobaczyć ankietera, pytającego zwykłych przechodni czy zgodziliby się przyjąć uchodźcę do swojego domu. W odpowiedzi zawsze pada przekonujące potwierdzenie, iż każdy z ankietowanych bezzwłocznie gotów jest przyjąć dowolną ilość uchodźców. Następnie zza rogu wyłaniał się pigmenatalnie uposażony dżentelmen, który przedstawiał się jako Ali, i prosił o przyjęcie go do domostwa uczestnika eksperymentu. Każdy z badanych przechodni drżącym głosem odpowiadał, że z różnych powodów akurat dziś nie może tego uczynić, po czym zbłąkanym wzrokiem szukał drogi ucieczki i natychmiast, szybkim krokiem oddalał się od ankiertera i uchodźcy. Cynizm! Hipokryzja! Obłuda! – zdało się to komentować w sieci. Otóż nie. Ludzie ci, po prostu reagowali na pytanie dokładnie tak, jak pies Pawłowa, a więc zgodnie z wytycznymi tresury, jakiej zostali poddani. W końcu nigdy nie wiadomo kto to nagrywa, na jaki użytek i jakie będzie przeznaczenie takiego materiału. Społeczeństwo szwedzkie wyrobiło sobie odruch warunkowy, na każde pytanie dotyczące szeroko pojętej tolerancji wobec uchodźców i LGBT, zawsze udzielając odpowiedzi aprobującej.

Białystok: nowy bilbord w sprawie ideologii LGBT.

Data: 05.09.2020 21:27

Autor: Borok

m.pch24.pl

„I Ja ciebie nie potępiam. Idź, a od tej chwili już nie grzesz!” (J 8, 11) – te słowa Pana Jezusa z Ewangelii według św. Jana znalazły się na najnowszym białostockim bilbordzie „Milczącej Większości”. W ramach tej akcji środowiska katolickie, konserwatywne i prawicowe ukazują społeczeństwu zagrożenia wynikające z wcielania w życie ideologii LGBT oraz przypominają o grzesznym wymiarze homoseksualnych praktyk. Tym razem twórcy inicjatywy postanowili przypomnieć, że istnieje zarówno bezkresne Miłosierdzie Boże, jak i też konieczność walki z ludzkimi słabościami, z których nie powinno czynić się powody do dumy.

#lpg #lgbterror #lgbt #polska

„Tęczowi” znów uderzyli w katolickie świętości! Perfidna profanacja na marszu LGBT w Słubicach

Data: 05.09.2020 21:25

Autor: Borok

m.pch24.pl

Środowisko LGBT po raz kolejny udowodniło, że doniosłe słowa o szacunku, dialogu i tolerancji są dla nich jedynie pustym frazesem używanym wyłącznie do obrony własnych interesów i lansowania swojej ideologii. Tym razem ohydnej antykatolickiej profanacji dopuścili się aktywiści maszerujący w Słubicach. Na czele pochodu, jaki odbył się tam w sobotę, niesiono splugawiony homoseksualną „tęczą” obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Honor miasta uratowała grupa katolików odmawiających Różaniec.

Królowa Polski. Nasza Hetmanka. Najlepsza Matka. Katolicy znają wiele pięknych określeń dotyczących Najświętszej Maryi Panny, a spora ich część odnosi się do niezwykłego nabożeństwa, jakim Matkę Bożą otaczał przez wieki – i nadal otacza! – naród polski. Ciężko także twierdzić, że ktoś wychowany i żyjący w naszym kraju – niezależnie czy wierzący, czy też ateista – nie ma świadomości szczególnej wagi kultu Maryjnego oraz czci oddawanej Częstochowskiej Pani. Dlatego też należy z całą stanowczością powiedzieć, że aktywiści LGBT „przerabiający” Jasnogórski Obraz dopuszczają się celowego prowokowania katolików i z pełną premedytacją obrażają ludzi szczerze kochających Matkę Bożą oraz niewierzących przywiązanych do niezwykle ważnych dla historii narodu symboli. Najgorsze jest jednak to, że „tęczowi” instalują na wizerunku Niepokalanej Dziewicy Maryi symbol nieczystych praktyk seksualnych.

#lpg #lgbterror #lgbt #polska

Data: 05.09.2020 01:19

Autor: Kamien23

Rabbi, watcha doin?

Działacz LGBT Bart Staszewski z tablicami, które przyczepia do szyldów miast, aby zrobić zdjęcie i nagłośnić opresję osób LGBT w Polsce

Jego szkalujący własny kraj post tutaj:

https://twitter.com/BartStaszewski/status/1301807889141637120

#lgbt #bekazlewactwa

Kalifornia łagodzi przepisy o pedofilii. Bo miały dyskryminować osoby LGBT

Data: 04.09.2020 12:52

Autor: Immortal_Emperor

tvp.info

Kalifornijska Stanowa Izba Reprezentantów i Senat przyjęły prawo zmniejszające kary za seks z nieletnimi. Zakłada ono zniesienie obowiązkowej rejestracji sprawcy jako przestępcy seksualnego, nawet w przypadku seksu z 14-latkiem. W uzasadnieniu napisano, że dotychczasowe prawo dyskryminowało osoby LGBT. #lgbt #pedofilia #usa

Data: 03.09.2020 11:30

Autor: Ijon_Tichy

Dziś w oracy wywiązała się mimochodem rozmowa na temat homoseksualizmu. Nie ja zacząłem.

Podałem informacje o badaniach naukowych z zeszłego roku o tym, że przebadano genetycznie ponad pół miliona ludzi i wniosek był taki, że nie ma genów homoseksualizmu, a homoseksualizm, tak jak wiele innych ludzkich zachowań i preferencji, uwarunkowany jest w pewnej mierze różnymi genami i doświadczeniem, warunkami wychowania, kształtowania przez środowisko.

Odpowiedzią było, że te badania są nieprawdziwe xD i powinny być zakazane, bo krzywdzą homoseksualistów.

Ba dum tssss!

Odpowiedziałem, że owe badania są przeprowadzone według najlepszej metodologii, przez bezstronnych specjalistów. Odpowiedź: to jest nienawiść i powinno być zakazane…

#lewactwo #lgbt #marksizmkulturowy #wojnaidei

Dotacje dla deprawatorów z LGBT w Poznaniu

Data: 02.09.2020 22:25

Autor: malcolm

nczas.com

#lgbt #deprawacja #poznan

Fundacja „Pro – Prawo do życia” podaje, że „edukatorzy” seksualni LGBT z Poznania, którzy otrzymali ostatnio miejską dotację na prowadzenie warsztatów w szkołach, dość „mocno” weszli w nowy rok szkolny 2020/21.

Jak podaje związany z Fundacją Mariusz Dzierżawski „na zarządzanym przez nich kanale dotyczącym „edukacji” seksualnej ukazał się cykl videoporadników zachęcający do oddawania się aktom homoseksualnym. Skierowany jest do osób, które jeszcze nigdy tego nie próbowały. Jeden z poradników nosi tytuł: „Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?”.

„Ja byłem taką osobą, że mój pierwszy seks, który uprawiałem w życiu to był seks z mężczyzną i od razu byłem w roli pasywnej.(…) Mój pierwszy seks był świetny, mimo że był bardzo bolesny (…) To była rzeczywista satysfakcja mimo bólu. Teraz potrafię tak zapanować nad swoim ciałem, że nie czuję tego bólu.” – wspomina Gośniowski w ramach jednego z opublikowanych „poradników”.

„LGBT to nowa religia”.

Data: 02.09.2020 21:23

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #ideologialgbt

Tak jak w przeszłości status księdza był źródłem kapitału społecznego, tak obecnie może być nim bycie osobą homoseksualną, osobą trans. W USA tę „świętość” daje z kolei ruch Black Lives Matter – ocenia socjolog Michał Łuczewski.

„Idzie ona nieświadomie śladem archaicznych religii, które ściśle łączyły przemoc i sacrum oraz tworzyły rytuały wokół kozłów ofiarnych."

Michał Łuczewski wskazuje przy tym, że owa liberalna rewolucja atakuje własne dzieci i przypomina, że od obrońców Margot dostało się choćby Rafałowi Trzaskowskiemu (za to, że nie pojawił się w Warszawie na protestach) czy telewizji TVN (za to, że jej dziennikarze nazywali aktywistę Michałem).

„Ponieważ LGBT staje się religią, pojawią się pewne tabu, np. nie będzie można robić niektórych badań, bo będzie się narażonym na oskarżenia, że nie stoimy po stronie ofiar” – ocenia.

Wskazuje, że z antropologicznego punktu widzenia byłaby to „religia rytuału, nieustannego przekroczenia, przełamywania różnic”. „Takie rytuały prowadzą do coraz większego chaosu, a tam gdzie jest chaos, tam musi pojawić się kozioł ofiarny: winowajca, którego trzeba skazać i wygnać” – dodaje Łuczewski.

Socjolog opisuje, że każda religia potrzebuje swojego „totemu”, a LGBT w Polsce może posłużyć się w tym przypadku aresztowanym Michałem Sz.

Data: 02.09.2020 21:02

Autor: bananaplugs

California to jest mem który nigdy nie przestanie dawać lolcontentu. Scott (((Weiner))) przepchnął nową ustawę, która znosi obowiązek wpisywania pedofilów na ichniejszą listę przestępców seksualnych (będzie to teraz w gestii sędziego), jeśli różnica wieku między przestępcą i ofiarą wynosi mniej niż 10 lat.. ale tylko jeśli stosunek jest homoseksualny xD

To również ten sam senator który przepchał w Californii dekryminalizację świadomego zarażenia HIVem (nie jest to już przestępstwo a wykroczenie), co oczywiście spowodowało wzrost zarażeń w tamtym regionie

#lgbt #california #nwo

Znani murem stawali za Margot, a dziś?

Data: 02.09.2020 17:20

Autor: malcolm

tvp.info

#margot #lgbt

Celebryci, duchowni i naukowcy poręczali za Margot, by uniknął tymczasowego aresztu; alarmowali szefową Komisji Europejskiej, że działacz LGBT w żaden sposób nie naruszył prawa. Ministra sprawiedliwości nazwał „jebm chm”, a prezydenta Warszawy „głupim kut***m”. Od dwóch dni udziela kolejnych wywiadów i szokuje słuchaczy. W wywiadzie dla Radia ZET Margot stwierdził, że walka o interesy uzasadnia przemoc, a z rodziną nie ma kontaktu, bo wypowiedział swoim bliskim wojnę.

Opowiadał o tym, że ma partnerkę, ale również partnera seksualnego, a oni mają swoich partnerów. Powołując się na Pismo Święte interpretował, że Jezus wyrzekł się własnej rodziny i powinno się postępować w podobny sposób.

W kontekście tych wypowiedzi i ujawnionych nagrań, pokazujących że – mimo wcześniejszych zapewnień – Michał Sz. faktycznie zaatakował działacza pro-life i niszczył auto tej organizacji, pojawia się pytanie o postawę osób broniących aktywisty.

Wśród znanych osób, które podpisały poręczenie lub list do szefowej KE znaleźli się m.in: Agnieszka Holland, Agnieszka Graff, Olga Tokarczuk, ks. Alfred Marek Wierzbicki, Ewa Jassem, Jacek Jassem, Stanisław Wojciechowicz, ks. Adam Boniecki, Maja Komorowska, ks. Michał Jabłoński, Halina Bortnowska, Sylwia Poleska-Peryt, Paula Sawicka, Michael Schudrich, Jacek Taylor, Naja Marie Aidt, Jan Komasa, Dorota Masłowska, Paweł Pawlikowski, Pedro Almodóvar, Jakuta Alikavazovic, Margaret Atwood, Paul Auster, John Banville, Sebastian Barry, Judith Butler, Sophie Calle, John Maxwell Coetzee, Isabel Coixet, Stephen Daldry, Jean-Baptiste Del Amo, Lucas Dhont, Marion Doring, Cynthia Enloe, Anne Enright, Ildiko Enyedi, Richard Flanagan, Barbara Frey, Timothy Garton Ash, Luca Guadagnino, Miron Hackenbeck, Ed Harris, Aleksander Hemon, Isabelle Huppert, Siri Hustvedt, Aki Kaurismäki, Padraic Kenney, Ivan Krastev, Jan Kubik, Sidi Larbi Cherkaoui, Yorgos Lanthimos, Andrzej Leder, Jacek Leociak, Jonathan Littell, Mike Leigh, Deborah Levi, Edouard Louis, Sergei Loznitsa, Valeria Luiselli, Hisham Matar, Ulrich Matthes, Ian McEwan, Lina Meruane, Teona Mitevska, Chantal Mouffe, James Norton, Claus Offe, Richard Powers,Axel Ranisch, Keith Ridgway, Philippe Sands, Volker Schlöndorff, Marci Shore, Stellan Skarsgaard, Leila Slimani, Timothy Snyder,Johanna ter Steege, Dariusz Stola, Małgorzata Szczęśniak, Małgorzata Szumowska, Colm Toibin, Alia Trabucco Zerán, Fien Troch, Jan Vandenhouwe, Krzysztof Warlikowski, Beau Willimon, Adam Zagajewski, Slavoj Žižek.

Sprzedaż środków na zmianę płci u małoletnich.

Data: 02.09.2020 17:12

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #lgbtp

Rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak w środę skierował do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa nielegalnej sprzedaży osobom małoletnim środków farmakologicznych wspomagających modyfikację płci. Uzasadniając to zawiadomienie, powołał się na artykuł „Zmień sobie płeć, dzieciaku”, opublikowany w sierpniowym wydaniu „Tygodnika Solidarność”. Opisano w nim dziennikarskie śledztwo ujawniające, że „na internetowych czatach dla transaktywistów osoby małoletnie – np. 14-letnia dziewczynka – są informowane m.in. o nielegalnych sposobach zdobycia środków hormonalnych mających wpływać na cechy płciowe”. Trwa tam również – według publikacji – wymiana informacji np. o nagich zdjęciach dzieci.

Senator Kalifornii zamierza załagodzić przepisy o pedofilii dla młodych homoseksualistów

Data: 02.09.2020 13:45

Autor: nuubeczek

sfexaminer.com

Sentaor Wiener z kaliforni chce dać stanowym sądom możliwość decydowania o winie oskarżonego o pedofilie 25-27 latka jeżeli ten będzie uprawiał homoseksualny sex z 15-17 latkiem.

Senator Wiener chce załagodzić wyroki w stosunku do osób LGBT, które dopuściły się ustawowej pedofilii, ograniczenia te jednak wraz z wyrokami dla osób heteronormatywnych pozostaną te same, ponieważ jak uważa senator, takie związki mają możliwość poczęcia dziecka, zaś homoseksualne już nie.

Tutaj ten sam Pan na BDSM evencie

https://twitter.com/Scott_Wiener/status/759872134365663232/photo/4

#lgbt #bekazlewactwa #polityka #prawica

Data: 30.08.2020 19:52

Autor: Monte

Właśnie się dowiedziałem od znajomego Holendra że w Holandii powstała nowa pedofilska partia PNVD, chcą zalegalizować dziecięcą pornografię i chcą, aby był wiek zgody obniżony na 12 lat, ale ostatecznie chcą, aby nie było wieku zgody argumentując, że dzieci mogą robić wszystko, co mogą dorośli czyli głosować, prowadzić samochód, pić, uprawiać seks…

#holandia #liberalizm #wolnosc #pedofilia #lgbt #lewica

„Tolerancja – tak, ale nachalna propaganda i afirmacja ideologii – nie”

Data: 29.08.2020 13:53

Autor: Beconase

tvp.info

Mamy w Polsce pełen zakres swobód, tolerancji dla wszystkich, ale gdy narusza się wolności drugiego człowieka albo prowokuje niepotrzebnie, mówimy „dość”. Tolerancja – tak, ale nachalna propaganda i afirmacja pewnych ideologii – nie – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

#polska #lgbt #polityka #bekazlgbt

Michał Sz. ps. „Margot” został zwolniony z aresztu

Data: 28.08.2020 19:54

Autor: Borok

m.pch24.pl

Aktywista ruchu LGBT, Michał Sz. ps. Margot, wyszedł z aresztu. Choć pierwotnie miał przebywać za kratkami przez dwa miesiące, sąd zdecydował o jego wcześniejszym zwolnieniu.

– Sąd uwzględnił zażalenie na postanowienie o tymczasowym aresztowaniu w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych – podał dziś obrońca Michała Sz., mec. Piotr Girdwoyń. – Dla mnie osobiście jako obrońcy najistotniejsze jest to, że ten areszt po pierwsze się zakończył i, że był realizowany w warunkach, które zapewniły bezpieczeństwo – powiedział prawnik.

#lpg #lgbterror #lgbt

Wielkie oszustwo? Koniec zbiórek i sprawa Margot ucichła. „Stop Bzdurom” przestało nadawać

Data: 28.08.2020 17:14

Autor: Beconase

nczas.com

Zakończyła się zbiórka na Michała Sz. pseud. Margot i nagle o sprawie zrobiło się cicho. Zamilkła również dziewczyna oskarżonego. Zebrano ponad 400 tys. złotych.

Dziennikarz „Wprost”, Marcin Dobski zauważył na Twitterze, że „na temat Margot cisza, druga połowa duetu, Zuzanna Madej, ps. Łania, zapadła się pod ziemię. Na jej FB ostatni wpis z 16 sierpnia, na Stop Bzdurom – 20 sierpnia”.

#lgbt #margot #polska #homoseksualisci

Homoseksualista nie zostawił suchej nitki na środowisku LGBT!

Data: 27.08.2020 21:38

Autor: Borok

prawy.pl

"LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chcę mieć z tym nic wspólnego" – napisał w mediach społecznościowych deklarujący się jako homoseksualista działacz społeczny Kamil Starczyk, .

"Agresywny odłam LGBT to ludzie inwalidzi" – napisał Starczyk na Twitterze, co spotkało się z falą wulgarnej krytyki ze strony środowisk LGBT.

„Przepraszam Was, ale poddaję się. Mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, którzy mnie akceptują, robię w życiu to, co kocham i jestem szczęśliwy. Dziś pierwszy raz od dawna płakałem. LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego” – pisał Starczyk

#lpg #lgbterror #lgbt #bekazlewactwa

Data: 27.08.2020 11:30

Autor: malcolm

#lewactwo #lgbt #wykop

Podsumowanie wniosków :

3/4 jest o wykopie

3/4 jest o lgbt

3/4 jest lewactwie

3/4 jest o polityce

3/4 jest o koronawirusie

3/4 jest o żydach

3/4 jest o PO i trzaskowskim

Tak dalej być nie może! Mamy juz 21/4 treści o kilku tematach! A gdzie miejsce na resztę jak te tematy zajmują 525% całości!! No skandal!

Data: 26.08.2020 11:15

Autor: tonyy94

Daily reminder

Jest środa, 26 sierpnia.

Osoby LGBT cieszą się w Polsce pełnią swobód obywatelskich, mimo to ciągle

żądają więcej:

• mają swoje media i portale,

• zakładają swoje organizacje,

• mają swoje miejsca spotkań: kluby, dark roomy (zaciemnione pomieszczenia

służące do uprawiania seksu z nieznanymi osobami),

• ich czynności erotyczne nie są prawnie zakazane,

• mogą wspólnie wziąć kredyt,

• wspólnie wynająć mieszkanie lub wejść w najem mieszkania komunalnego po

śmierci partnera,

• mogą dziedziczyć po sobie na mocy testamentu,

• mogą odmówić składania zeznań oraz udzielić pełnomocnictw do reprezentacji

w urzędach oraz w kwestiach spadkowych,

• mają prawo do dostępu do dokumentacji medycznej w razie choroby partnera,

także przy braku przytomności, jeśli uprzednio podpiszą stosowne oświadczenie,

• mają prawo do wychowywania własnych dzieci,

• prawo polskie nie zabrania także adopcji osobie samotnej, choć w praktyce

preferowane są małżeństwa,

• chroni je przed dyskryminacją także prawo pracy.

#lgbt #takaprawda #4konserwy

Dewiacje nie przejdą”. Billboardy w Białymstoku

Data: 25.08.2020 23:17

Autor: malcolm

wprawo.pl

#lgbt #bialystok

W ubiegłym tygodniu zawisły w Białymstoku billboardy będące odpowiedzią na agresję i prowokacje aktywistów LGBT. Na billboardach zamieszczono różne hasła, m.in. „Zło dobrem zwyciężaj”, „Dewiacje nie przejdą”, „Białystok przeciw zgorszeniom”, „Prawdy nie zasłonisz kłamstwem”. Wyrazy „zło”, „dewiacje”, „zgorszenie” i „kłamstwo” są w kolorach LGBT. Organizatorzy akcji, określający się jako Milcząca Większość, wyjaśniają motywy swojego działania na Facebooku.

Organizatorzy informują też o reakcji na ich akcję. Piszą, że otrzymali ogromne poparcie z Białegostoku i innych miast z całej Polski. Pojawiają się głosy, że podobne akcje powinny zostać zainicjowane w innych miejscowościach. Jak należało się spodziewać tęczowi agresorzy zalali organizatorów akcji wyzwiskami. Próbowano zerwać jeden z billboardów. Rozpoczęła się nagonka w lewicowych mediach. Dostało się też firmie udostępniającej przestrzeń reklamową. Co ciekawe, ta sama firma w ubiegłym miesiącu udostępniła miejsce na tęczowe billboardy i nikt jej nie atakował.

Data: 25.08.2020 11:22

Autor: Ijon_Tichy

Z książeczki pt.: "Utopia tęczowej rewolucji".

Statystyki dotyczące „zbrodni nienawiści” prowadzone dla wielu krajów przez Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) pokazują, że w Polsce wg statystyk policyjnych zarejestrowano w 2018 r. tylko 7 przypadków, w 2017 – 5 przypadków, w 2016 – 12 przypadków przemocy na tle orientacji seksualnej i tożsamości płciowej28. Gdyby kogoś nie satysfakcjonowały oficjalne statystyki policyjne, to dane ze źródeł niezależnych dla OBWE mówią w 2018 r. o 13 przypadkach przemocy wobec osób LGBT, ale w tym samym czasie o 39 przypadkach przemocy wobec chrześcijan. Czyli „zbrodni nienawiści” wobec chrześcijan jest w naszym kraju trzykrotnie więcej niż wobec osób LGBT! Chcemy tu zaznaczyć, że jakiekolwiek akty przemocy, które owszem, zdarzają się, są tak samo naganne, niezależnie wobec kogo się zdarzają. Przyjrzyjmy się

służbie zdrowia. Rocznie do Rzecznika Praw Pacjenta wpływa ok. 70 tys. skarg,

ale w 2017 r. nie było ani jednego zgłoszenia naruszenia praw pacjenta LGBT, pomimo, że w Kampanii Przeciw Homofobii głośno mówiono o 11% osób LGBT, które doznają tu nadużyć29 i intensywnie szkolono personel medyczny. Przy okazji, autor z ww. organizacji uświadamia, że osoby LGBT różnią się… "problemami zdrowotnymi' (tylko nie dopowiada, że wynikają one z m.in. z nienaturalnej drogi współżycia).

#lgbt #prawda #wojnaidei

Rozpoczęła się nagonka na firmę, która wynajęła powierzchnię na bilbordach w Białymstoku.

Data: 22.08.2020 21:41

Autor: Jarogniew

stowarzyszenierkw.org

Żadnej niespodzianki nie było w zachowaniu tęczowych środowisk oraz ich akolitów. Po tym jak pojawiły się bilbordy w przestrzeni publicznej, padły oczywiście słowa o faszyzmie, homofobii i tradycyjnie rozpoczęła się nagonka na firmę, która wynajęła powierzchnię reklamową. Choć ta sama firma jeszcze miesiąc temu wynajmowała swoje powierzchnie reklamowe bilbordom, które zamówił Tęczowy Białystok.

#lgbt #bekazlewactwa

Data: 21.08.2020 20:12

Autor: Thanos

ACHTUNG! szybkie ogłoszenie. kończę właśnie pisać testy (tak jest, lurek w nowej wersji będzie mieć napisane pełne testy unit + e2e, yaaay!), myślę że na weekend wszystko pokończę i przetestuję. tak więc w przyszłym tygodniu pojawi się ostatnia już wersja bety przed finalnym odpaleniem. po jej potestowaniu przez Was zostanie już prosta droga do wdrożenia. w ostatnie 2 tygodnie przepisałem 30% apki (siedze dzień i noc => jakby ktoś się pytał, dlaczego nie moderuję ani nie wchodzę z butami w wojenki z werdyktami rozstrzygającymi, odpowiadam: bo nie mam czasu iksde).

jeszcze krótkie info nt. #LGBT: tak widzę, główna zasypana po brzegi. liczę, że niedługo temat się znudzi (bo ileż można). powiem tylko do wszystkich posterów tego typu newsów: każdy wpis nt. LGBT przyczynia się do propagowania tematu i zwiększa tolerancję obyczajową (jeszcze 5 lat temu koleś w pończochach nie nadawał się nawet do pieprzonego cyrku, a dziś – jest to coś na porządku dziennym. wszyscy już doskonale wiemy, że istnieje takie zjawisko, bo faceci tak naprawdę to lubią polatać w pończochach, i to niemało ich jest, bo aż 10% ogółu społeczeństwa <huehue>

jako stricte wolnościowiec absolutnie nie mam zamiaru dyktować, co kto ma robić w sypialni: dopóki nikomu nie dzieje się krzywda, może odwalać najdziwniejsze akcje. po prostu zakończmy temat LGBT i pozwólmy się mu wyciszyć (umrzeć śmiercią naturalną). przecież tym zboczuszkom chodzi o to, żeby każdego dnia było coś o LGBT, aby kazdy dzień był wokół LGBT. nic, tylko LGBT. niech sprawa nie gaśnie, cały świat to LGBT, i nie liczy sie nic wiecej. zastanówcie się drogie lurki-posterzy, co robicie i czy chcecie isć tą drogą. ja nikogo ograniczać nie będę, userzy plusami i minusami zdecydują, co chcą oglądać na głównej. to tyle ode mnie, ide troche przewietrzyć mózgownicę. miłego weekendu, bo wlasnie sie zaczyna! :)))

#lurkerchangelog

Lewatywa przed seksem analnym – szokujące porady edukatorów z Poznania

Data: 21.08.2020 20:11

Autor: Jarogniew

stronazycia.pl

Grupa aktywistów LGBT Stonewall z Poznania otrzymała niedawno dofinansowanie od władz miasta na prowadzenie zajęć i warsztatów w szkołach. Rok szkolny jeszcze się nie zaczął a edukatorzy LGBT już szokują treścią prowadzonej przez siebie edukacji seksualnej…

#lgbt #lgbtp #bekazlewactwa

Data: 21.08.2020 15:44

Autor: Enviador

pozdrawiam #neuropa z #wykop, bo widzę, że czytacie.

Trochę śmieszne i przykre zarazem, że widzicie bany, przez które użytkownicy wykop.pl przechodzą na lurker.pl, ale nie widzicie powodów banów. Cenzura na wykopie? A gdzie skąd, w waszych oczach to tylko #bekazprawakow i kolejne #stobanowdlaprawakow. Zgadzam się, agresywne i obrażające osoby trzeba banować, nieważne czy #neuropa czy #4konserwy. Jakby się temu jednak przyjrzeć bliżej, sytuacja wygląda nieco mniej binarnie. Moderatorzy portalu wykop.pl usuwają treści i banują użytkowników za treści, materiały dowodowe i opinie niewygodne dla #lgbt i #blm.

Może na moim przykładzie (staram się zachowywać kulturę w internecie, przeważnie), chociaż to tylko jeden z wielu przypadków:

steemm: Spadłem z rowerka na #wykop za znalezisko z linkiem do https://centrummedialne.pl/polska/przy-uzyciu-ideologii-lgbt-probuje-sie-w-polsce-powtorzyc-wariant-amerykanski w znalezisku https://www.wykop.pl/link/5642293/przy-uzyciu-ideologii-lgbt-probuje-sie-w-polsce-powtorzyc-wariant-amerykanski/ Nie jest to raczej powód do radości, że moderacja portalu wykop.pl za takie coś daje 3 miesięczny ban.

Homoseksualizm nie jest wrodzony. Naukowcy przedstawiają wyniki badań

Data: 20.08.2020 15:05

Autor: KonfederataRN

nczas.com

Nie istnieje coś takiego jak „gen homoseksualizmu” – twierdzą naukowcy z najlepszych światowych ośrodków badawczych. Skłonności homoseksualne nabywa się poprzez wpływy środowiska i kultury.

To nie były badania prowadzone po to, by udowodnić jakąś ideologiczną tezę. Nie zamówili ich prawicowcy ani lewicowcy i nie przeprowadził ich jakiś podrzędny ośrodek badawczy.

Badania przeprowadzili eksperci z Broad Massachusetts Institute of Technology oraz Uniwersytetu Harvarda przy udziale niezależnego eksperta z Włoch Andrei Ganny. Zbadano prawie pół miliona przypadków. Wyniki opublikowano w prestiżowym magazynie „Science”.

Biorąc pod uwagę to wszystko – lewica nie może zarzucić, że są to zmanipulowane dane lub „mowa nienawiści”.

To nie „mowa nienawiści”. To nauka

A teraz do rzeczy. M.in. dzięki danym pochodzącym z brytyjskiego banku danych genetycznych UK Biobank, oraz danym z powiązanego z koncernem Google serwisu 23andMe przestudiowano aż 478 tys indywidualnych przypadków. To ogromna liczba i mało które badania prowadzi się aż tak skrupulatnie.

Na podstawie pozyskanych informacji naukowcy stwierdzili, że przy pomocy obserwacji indywidualnych wariantów genetycznych nie można stwierdzić, że ktoś będzie w przyszłości homoseksualistą. Innymi słowy nieprawdą jest teza, którą forsuje środowisko LGBT+, że można się urodzić z preferencjami homseksualnymi.

– Poprzednie badania sugerowały obecność silnych sygnałów genetycznych, które mogłyby uczynić przewidywalnymi postawy seksualne, przy czym jeden z najbardziej znanych takich sygnałów wskazywał na chromosom X, ale w naszych badaniach z próbką sto razy silniejszą, pokazaliśmy, że tak nie jest – wyjaśnił prof. Ganna w rozmowie z włoską agencją prasową ANSA.

Skąd więc biorą się takie preferencje? Najprawdopodobniej są one nabyte. Tj. powstają w wyniku indywidualnych przeżyć lub przez wpływ środowiska.

Źródło: sciencealert.com

#bekazlewactwa #lgbt #lgbtp #lgbtpedo

Data: 20.08.2020 09:31

Autor: malcolm

#lgbt #nazisci

Tak sobie oglądałem starcia w USA lgbt z przeciwnikami i tam homo wyzywaja innych od nazistów, a u nas od faszystów. Czyżby dlatego żeby nie obrażać uczuć bratniej antify zabezpieczającej bojówkowo "protest"?

Data: 20.08.2020 07:26

Autor: Ijon_Tichy

Lurker uczy, lurker bawi.

A propos nieprawdziwego twierdzenia, iż homoseksualizm jest czymś naturalnym u zwierząt i powoływania się na to, że u pingwinów zdarza się, że dwa samce próbują wspólnie wysiadywać kamień… (Desmond Morris) "Przeprowadzano doświadczenia na normalnych zwierzętach i uczyniono z nich osobniki trwale homoseksualne. Np. młode dzikie kaczorki hodowane w jednopłciowych grupach po 5-10 sztuk i nie mające w ciągu pierwszych 75 dni kontaktu z płcią przeciwną. Gdy się je wypuści do stawu z normalna populacją obupłciową owe samczyki tworzą miedzy sobą homoseksualne związki par. Zdarzało się np. że dwa samce gołębia, na których przeprowadzono tego typu badanie, tworzyły ze sobą związek par, łącznie ze wspólna budową gniazda i próba prokreacji, wysiadywaniu podrzuconych przez naukowców jaj i wychowywaniu młodych."


Pominąwszy fakt, że sprowadzanie całej narracji do pingwina jest groteską dodam, iż Desmond Morris (wybitny zoolog) w książce pt.: "ludzkie zoo" wyjaśnił i udowodnił ostatecznie (eksperymentalnie), że zachowania homoseksualne mogą występować w ZOO jako wynik choroby psychicznej, adaptacyjnej zwierzęcia uwięzionego i odizolowanego od normalnych warunków i kontaktów z innymi osobnikami (NIE INACZEJ!) Homoseksualizm ten jest więc wynikiem zaburzenia i eksperymentalnie przetestowanej choroby psychicznej zwierząt.

U danych gatunków nie ma w naturalnych warunkach u zwierząt czegoś takiego jak homoseksualizm, w sensie takim, że żadne zwierzę, o ile jest zdrowe psychicznie, nie tworzy związku pary z osobnikiem tej samej płci i wybierze osobnika płci przeciwnej, jeśli taki jest dostępny. Zachowania homoseksualne występujące u zwierząt są bardzo rzadkie i mogą co najwyżej być (poza chorobą psychiczną):

1) sposobem oznaczenia statusu dominacji, pozycji w stadzie (szczególnie u zwierząt naczelnych), przy czym nie kończą się orgazmem, bo mają znaczenie symboliczne;

2) desperacką próbą rozładowania napięcia seksualnego, z powodu braku dostępu do samicy. Dany osobnik jednak woli samice, zatem nie jest "homoseksualny".

W normalnych warunkach, zdrowy osobnik zawsze i bez wyjątku preferuje osobnika płci przeciwnej i chęć rozrodu, dlatego samiec wybierze samicę, jeśli taka jest dostępna.


Fragmenty zaczerpnięte z książki pt.: "Ludzkie zoo". Parafraza. Jest tego znacznie więcej w tej książce, mnóstwo badań i dowodów naukowych, ale nie chcę tworzyć tutaj potężnej ściany teksu.

"Przeprowadzano doświadczenia na normalnych zwierzętach i czyniono z nich osobniki trwale homoseksualne. Np. młode dzikie kaczorki hodowane w jednopłciowych grupach po 5-10 sztuk i nie mające w ciągu pierwszych 75 dni kontaktu z płcią przeciwną. Gdy się je wypuści do stawu z normalna populacją obupłciową owe samczyki tworzą miedzy sobą homoseksualne związki par. Zdarzało się np. że dwa samce gołębia, na których przeprowadzono tego typu badanie, tworzyły ze sobą związek par, łącznie ze wspólna budową gniazda i próba prokreacji, wysiadywaniu podrzuconych przez naukowców jaj i wychowywaniu młodych."

"Jeżeli w danym środowisku nie ma dostępu do przedstawiciel płci przeciwnej, przedstawiciele tej samej płci zaczynają stanowić jedyne obiekty kontaktów seksualnych. Za przykład mogą posłużyć więzienia, wojsko, statki, internaty, klasztory. Jeżeli homoseksualista jest pozbawiony płci przeciwnej przez lata, to może w końcu uzależnić się od tych wymuszonych wzorców seksualnych i trwać w nich nawet po powrocie do środowiska heteroseksualnego".

HOMOSEKSUALIM JEST FORMĄ FAŁSZYWEGO WPOJENIA

– Zjawisko jest złożone, a fałszywe wpojenie stanowi jego cześć.

– Zachowanie homoseksualne może powstawać na jeden z 4 sposobów:

1) W wyniku fałszywego wpojenia. Gdy najwcześniejsze doświadczenie seksualne jest związane z silnym przeżyciem z osobą tej samej płci (molestowanie, pedofilia homoseksualna).

2) Drugą przyczyną może być nieprzyjemne zachowanie się osób płci przeciwnej wobec danej osoby, budzące mechanizm lęku. Chłopiec, którego dziewczyny przerażają swoim zachowaniem łatwiej może uznawać za atrakcyjniejsze osoby tej samej płci, to samo dotyczy dziewczynek.

3) Trzecim czynnikiem jest ocena roli spełnianej przez rodziców. Na przykład jeżeli chłopiec ma ojca zdominowanego przez matkę, lub jest wychowywany w środowisku kobiecym, bez wzorca męskiego, jest przez to szczególnie skłonny do pomieszania i odwrócenia ról właściwych dla obydwu płci.

4) Jeżeli w danym środowisku nie ma w ogóle przedstawiciel płci przeciwnej, przedstawiciele tej samej płci zaczynają Stanowic jedyne obiekty kontaktów seksualnych. Za przykład mogą posłużyć więzienia, wojsko, statki, internaty, klasztory. Jeżeli homoseksualista jest pozbawiony płci przeciwnej przez lata, to może w końcu uzależnić się od tych wymuszonych wzorców seksualnych i trwać w nich nawet po powrocie do środowiska heteroseksualnego.

Powyższe czynniki mogą się na siebie nakładać i wzmacniać prawdopodobieństwo homoseksualizacji danej osoby.

#lgbt #nauka #zwierzeta #zoo #ciekawostki

Data: 19.08.2020 09:18

Autor: Macer

Tęczowa międzynarodówka

*Powstań lesbijko i pedale

Przewietrzyć genitalia swe.

My rżniemy się zapamiętale

By tak realizować się!

Nie damy się moralizować

Zabrania się zabraniać nam.

By normalnych sterroryzować

Żydokomuna już ma plan.

Pod tęczowym sztandarem

Zboczonych orgii szał.

Z internacjonałem

W otwory naszych ciał! (bis)

Chociaż trzymają nas w pogardzie

Ci, co tradycji dają cześć

Nas postawiono w awangardzie

By wszystkich zerżnąć ich i zjeść!

Bo my, zastępczy proletariat

Solą tej ziemi jesteśmy

Kurwa i złodziej, zbok i wariat

Nie jutro – dziś już wszystkim my!

Pod tęczowym sztandarem

Zboczonych orgii szał.

Z internacjonałem

W otwory naszych ciał! (bis)*

Stanisław Michalkiewicz

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4765

#heheszki #poezja #polityka #lgbt #bekazlewactwa #poezja

Minister MOCNO o środowiskach LGBT+P!

Data: 18.08.2020 07:53

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Nie milkną komentarze po licznych prowokacjach dokonanych w ostatnich tygodniach przez aktywistów LGBT. Profanacja figury Chrystusa, pomnika św. Jana Pawła II i wiele innych czynów spotkało się z ostrą krytyką, nawet ze strony części ludzi lewicy. Wydarzenia skomentował również były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski w wywiadzie dla tygodnika "Do Rzeczy".

Polityk stwierdził m.in., że skrajnie lewicowa ideologia wciąż postępuje i współcześnie mamy do czynienia z jej ewolucją. Marksizm i leninizm wcale nie upadł, a jedynie przybrał nową postać.

– Francis Fukuyama, formułując w swym słynnym eseju tezę o „Końcu historii", popełnił błąd. Zakładał bowiem, że wraz z upadkiem Związku Sowieckiego upadły idee marksizmu i leninizmu. Dzisiaj widzimy, że ten engelsowski marksizm jedynie się przepoczwarzył i zamiast rewolucji proletariatu zaczął szukać rewolucji innego typu. Jednocześnie stworzył koncepcję marszu przez instytucje, czyli zamiast Majdanu rewolucjoniści tworzą własne instytucje lub też poprzez narzucanie własnego języka próbują przejmować istniejące instytucje – tłumaczył Waszczykowski. Jak dodał, jednym z ważnych elementów wojny ideologicznej jest anarchia życia publicznego.

– [Jednocześnie] obserwujemy rewolucję polegającą na wojnie z państwem. Na wiecach LGBT nie mówi się już o prawie do odwiedzin w szpitalach czy o prawie do dziedziczenia. Ci aktywiści mówią wprost: walczmy z państwem prawa. Hasło „jeb…ć pały i sąd cały" to początek etapu anarchizacji państwa – wyjaśniał były szef resortu spraw zagranicznych. Jego zdaniem, aktywiści LGBT walczą o prawa, które już posiadają.

– [Bo] co oni chcą jeszcze wywalczyć? Przecież posiadają wszystkie prawa obywatelskie. Mają takie same prawo do opieki społecznej jak każdy inny. Mogą ze sobą legalnie mieszkać. Mają prawo wskazać u lekarza swojego partnera, partnerkę lub najbliższego przyjaciela jako osobę upoważnioną do informacji medycznej. Jeśli chodzi o prawo do dziedziczenia lub ustanowienie wspólnoty majątkowej, to wystarczy spisać odpowiednią umowę cywilnoprawną – zaznaczył polityk, który ocenił, że działania skrajnie lewicowych aktywistów są niebezpieczne z punktu widzenia państwa.

– To nie opresyjne państwo atakuje środowisko LGBT, lecz lewicowi ideowcy tworzą w kraju sztuczne podziały, aby atakować państwo, rozbijać tradycyjny system wartości oraz rozbijać instytucje państwowe. Mam tu na myśli np. stygmatyzowanie policji. Anarchiści chcą doprowadzić do tego, że policjanci będą bali się interweniować. A jeśli im się to uda, to są w stanie wejść do każdego urzędu, bo będą one pozbawione ochrony – przekonywał Waszczykowski. Wskazywał również liczne absurdy, jakie niesie za sobą ideologia LGBT.

– Każde państwo oparte na prawie nadaje tożsamość zgodnie z biologią. Oczywiście również w Polsce legalnie można dokonać operacji zmiany płci. Podobnie można też zmienić religię lub zostać ateistą, a także zmienić zawód lub wykształcenie. Nie możemy sobie jednak pozwolić na to, aby od stanu emocjonalnego czy od chwilowego widzimisię zależało to, czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną. Bo co ma zrobić ZUS, jeśli mężczyzna po ukończeniu 60. roku życia nagle uzna, że jest kobietą. Czy w takiej sytuacji nabywa prawa do emerytury? A co, jeśli człowiek uzna, że jest myszą, i zagrażają mu wszystkie koty w okolicy? Przecież to się ociera o psychiatrię – stwierdził były minister spraw zagranicznych w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy".

W niedzielę po południu przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego doszło do protestu środowisk narodowych przeciwko agresji LGBT. Zorganizowały go wspólnie Ruch Narodowy, stowarzyszenie Marsz Niepodległości i Młodzież Wszechpolska. W jej trakcie uczestnicy zbierali podpisy pod obywatelskimi projektami ustawy ws. wypowiedzenia konwencji stambulskiej oraz ustawy delegalizującej parady równości. Spalili także tęczową flagę.

– Sprzeciw wobec rewolucji kulturowej to nasz obowiązek – mówił w trakcie manifestacji poseł Konfederacji Krzysztof Bosak. Podkreślił, że środowiska narodowe nie mogą pozwolić na narzucenie ideologii LGBT polskiemu społeczeństwu.

– Wyrażanie otwartego sprzeciwu wobec rewolucji kulturowej, którą chce przeprowadzić skrajna lewica jest naszym moralnym obowiązkiem i jedynym środkiem do jej powstrzymania – mówił, zachęcając do aktywności w powstrzymywaniu tej rewolucji.

Po drugiej stronie ulicy Krakowskie Przedmieście, oddzieleni od narodowców kordonem policji, kontrmanifestację urządzili lewicowcy i zwolennicy LGBT. „Stop faszyzmowi, stop policyjnej przemocy” – skandowali. Oprócz tęczowych flag machali też flagami Antify – skrajnie lewicowej organizacji odpowiedzialnej za przemoc polityczną na zachodzie, którą USA planują uznać za organizację terrorystyczną.

#bekazlewactwa #lgbtp #lgbtpedo #lgbt

Almodóvar, Harris, Holland, Tokarczuk, Pawlikowski chcą działań UE wobec „homofobicznej” Polski

Data: 17.08.2020 21:31

Autor: Borok

m.pch24.pl

Mniej i bardziej znani ludzie kultury wystosowali list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. Artyści są oburzeni… represjonowaniem w Polsce osób ze społeczności LGBT+ i oczekują działań ze strony Brukseli – podaje Polsat News. Fakt, że żadne represje nie mają miejsca, wydaje się pozostawać bez znaczenia.

#lpg #lgbt #lgbterror

Bojowa odezwa dziewczyny "Margot": "W Polsce w dwa tygodnie można zrobić przewrót"

Data: 17.08.2020 21:29

Autor: Borok

wpolityce.pl

Skoro można w dwa tygodnie zrobić w Polsce przewrót, wprowadzić słowo „queer” do potocznego języka, wykonać taki fikołek narracyjny, że wszyscy zaczynają mówić o przemocy politycznej i braku ochrony ze strony państwa, to może i spotkanie z papieżem się uda – mówi w rozmowie z serwisem polityka.pl „Łania”, aktywistka LGBT z kolektywu „Stop Bzdurom” i dziewczyna Michała Sz. „Margot”. Działaczka bardzo chętnie udziela teraz wywiadów przyjaznym jej środowisku mediom i zaczyna mówić o radykalnych działaniach, które będą podejmowane przez tęczowych aktywistów.

#lpg #lgbt #lgbterror

Internauci wzywają do bojkotu produktów Grupy Żywiec

Data: 17.08.2020 20:23

Autor: malcolm

wgospodarce.pl

#zywiec #lgbt #ideologia

Podczas sobotniego (08.08) koncertu Męskie Granie sponsorowanego przez Grupę Żywiec artyści wyrazili swoje poparcie dla społeczności LGBT m.in. poprzez tęczowe flagi na scenie. W internecie prawie natychmiast pojawiły się z tego powodu wezwania do bojkotu piw produkowanych przez Grupę.

Zdaniem ekspertów od wizerunku Żywiec nie ma powodów do niepokoju, bo bojkoty nie działają w Polsce, a wystąpienie artystów było manifestem artystów, a nie marki samej w sobie. Marek Gonsior, niezależny konsultant i doradca marki – Jego zdaniem, manifest artystów raczej nie odbije się negatywnie na wizerunku marki a bojkot raczej nie będzie skuteczny.

Jak donoszą wirtualnemedia.pl, po koncercie prawie natychmiast pojawiły się na Twitterze wezwania do bojkotu piw produkowanych przez Grupę Żywiec. Tomasz Sommer, redaktor „Najwyższego czasu” napisał: Czyli męskie granie przemieniło się w sodomickie granie. Żywiec mi już więcej przez gardło nie przejdzie. Czy @GrupaZywiec popiera radykałów LGBT? Sądzę, że wielu waszych klientów chciałoby to wiedzieć. Jeśli tak, to proszę, nie ograniczajcie się i dajcie tęczowe flagi na etykietach swoich piw. Niech każdy klient wie. #Zywiec – skomentował z kolei Paweł Rybicki. Publicysta Rafał Ziemkiewicz stwierdził natomiast, Żywiec – piwo dla mężczyzn zniewieściałych. Genialna, nowatorska strategia marketingowa.

Grupa Żywiec poproszona przez portal o komentarz – odpowiedziała, że firma nie będzie tego komentować.

Data: 17.08.2020 18:13

Autor: print_skrin

Bosak to mógłby serio się już odpier…ić od homo, zakochał się i się boi przyznać?

Ehhhh nie mam siły, od 15-20 lat istnieje ten temat, od początku mówiło się by po prostu dać ludziom równe prawa majątkowe, normalne prawa rodzinne jak dla OROSŁYCH LUDZI DO CHOLERY, a kościółek zachować dla pajacowania 'normalnych'

Tymczasem na tapetę wchodzą jakieś margoty czy inne pajace od klepania się po jajach z balkonu

Serio? Nie czujecie zażenowania tą sytuacją? Bo naprawdę cały czas chodzi o jakąś pierdołę skoro wiadomo że adopcji nie będzie

#konfederacja #bosak #polityka #lgbt

Tęczowa utopia. 10 pytań, 100 argumentow

Data: 17.08.2020 18:03

Autor: Borok

teczowautopia.pl

Myślę, że na tym portalu wszyscy są świadomi, że tolerancja LPG to ściema i narzędzie inżynierii społecznej, ale może musicie kogoś uświadomić, albo wrzucić na fb, albo jak ktoś chce bana, może spróbować na w.

https://teczowautopia.pl/

#lpg #lgbt #lgbterror

Petycja online w sprawie oczyszczenia polskiego prawa ze szkodliwej ideologii gender

Data: 17.08.2020 08:25

Autor: KonfederataRN

zatrzymajgender.pl

Oczyszczenie polskiego prawa ze szkodliwej ideologii gender jest na wyciągnięcie ręki. Wspólnie musimy jednak postawić ostatni krok i uzyskać od rządzących spełnienie wielokrotnie składanej obietnicy.

Podpisz naszą petycję i zaapeluj do premiera Mateusza Morawieckiego o wypowiedzenie niebezpiecznej konwencji stambulskiej. Nie możemy pozwolić, aby pod płaszczykiem „walki z przemocą wobec kobiet” wprowadzano do polskich szkół i sądów ideologię gender.

#bekazlewactwa #lgbt #lgbtp #lgbtpedo #gender #zboczency #konwencjastambulska

„Wyrzućmy konwencję gender z Polski!”. Dołącz do protestu!

Data: 17.08.2020 08:10

Autor: Borok

m.pch24.pl

Akcję społeczną na rzecz wypowiedzenia przez Polskę konwencji stambulskiej prowadzimy już drugi rok, mobilizując opinię publiczną do sprzeciwu wobec tego traktatu. Uznaliśmy za nasz obowiązek powiedzieć Polakom prawdę o zapisach tej szkodliwej konwencji: o jej podłożu ideowym zaczerpniętym z postulatów radykalnego nurtu feministycznego, o jej preambule i artykułach, w których przemyca się do polskiego porządku prawnego kategorię płci społeczno-kulturowej, która neutralizuje, jeśli nie neguje (sic!), płeć biologiczną jako główny wektor egzekwowania prawa w sprawach dotyczących przemocy domowej – mówi dr Paweł Momro, koordynator akcji „Wyrzućmy konwencję gender z Polski!”.

#lpg #lgbt #polska

Szef „Homokomando” pobity.

Data: 17.08.2020 00:14

Autor: malcolm

nczas.com

#lgbt #homokomando

Linus Lewandowski, twórca organizacji „Homokomando”, został pobity. Do ataku miało dojść, gdy trzymał się z partnerem za ręce pod domem.

Lewandowski to jeden z aktywistów LGBT, który blokował radiowóz z Michałem Sz. ps. Margot. To również jeden z aktywistów, który atakował furgonetkę fundacji pro-life.

LGBT: "Czas na delikatną walkę się skończył".

Data: 16.08.2020 23:27

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt

Podczas niedzielnej manifestacji środowisk LGBT w Warszawie jeden z aktywistów udzielił wywiadu Onetowi, w którym zapowiedział kolejne happeningi polegające na zawieszaniu tęczowych flag. – Będziemy je wieszać na każdym pomniku i budynku – powiedział. Dodał też, że "czas na delikatną walkę o nasze prawa się skończył".

Środowiska narodowe protestowały przeciwko „agresji ideologii LGBT”

Data: 16.08.2020 22:10

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #narodowcy

Przeciwko „agresji ideologii LGBT” protestowali w niedzielę po południu przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego przedstawiciele środowisk narodowych. –Sprzeciw wobec rewolucji kulturowej to nasz obowiązek – mówił poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

Data: 16.08.2020 13:40

Autor: Ijon_Tichy

Wiadomość z dziś – facet zerwał z homoseksualizmem i zakochuje się w kobiecie, pisze, że to piękne i niesamowite. https://www.reddit.com/r/TrueChristian/comments/iagrrs/exqueer_my_first_date_with_a_woman_went_amazingly/

Tłumaczenie:

"Ex-queer. Moja pierwsza randka z kobietą poszła niesamowicie. DZIĘKUJĘ WAM!.

Wcześniej napisałem o tym, jak dla Chrystusa zerwałem z moją queerową tożsamością. Pomyślałem, że zaktualizuję informacje dla was wszystkich.

Nie, nie wpadłem w nic. Ale wydawało się to takie proste i właściwe. Gdy spojrzałem jej w oczy, poleciały iskry. Kiedy zobaczyłem jej uśmiech. I iskry romantyzmu, a nie pożądania, jak wtedy, gdy patrzyłem w oczy mężczyzn, z którymi się umawiałem. Rozmawialiśmy o normalnych sprawach z pierwszej randki – chmury, owoce, kawalerki, trochę o naszej przeszłości i oczywiście Jezus Chrystus. Powiedziała, że chce przejść się po innym parku, co mnie ekscytuje.

Wciąż muszę się wiele nauczyć, jest wiele do zrobienia.

Ale Chrystus jest PRAWDĄ. Miłość między mężczyzną a kobietą to PRAWDA.

Dziękuję bardzo za wskazówki i wsparcie !!! Dzięki Bogu! Nawet jeśli jutro opuści moje życie, z jakiegokolwiek powodu, teraz znam prawdę. Jestem mężczyzną i byłem przeznaczony dla kobiety".

#chrzescijanstwo #wiara #uzdrowienie #lgbt

Pamiętacie zeszłoroczną walkę ojca o syna? Ciąg dalszy sprawy.

Data: 16.08.2020 11:14

Autor: Monte

revolver.news

W zeszłym roku James stał się celebrytą prawej strony sceny politycznej. Jego ojciec, Jeffrey Younger, złożył pozew, aby powstrzymać szaloną matkę Jamesa, Anne Georgulas, przed przekształceniem go w "dziewczynę" z niebezpiecznymi hormonami, chemiczną kastracją tzw. „terapią” i operacjami. Ojciec Jamesa pierwotnie wygrał apelację, ale teraz ta decyzja została unieważniona przez szaloną sędzinę Mary Brown. Mały James nie tylko zostanie zmuszony do „przemiany” w dziewczynę o imieniu „Luna”, ale jego szczęśliwy ojciec będzie mógł płacić za ten przywilej 5 000 $ miesięcznie!

#Teksas #Trans #Dzieci #rozwod #lgbt #usa

Data: 16.08.2020 11:02

Autor: Monte

Apropo LGBT:

Rods from God

New research finds that a powerful airburst from a meteor colliding with the atmosphere may have wiped out a Bronze Age civilization along the north side of the Dead Se

a some 3,700 years ago. While the findings come from the excavation of the Tall el-Hammam archaeological site in Jordan, many believe that the same place was once known as Sodom.

Yes, as in Sodom and Gomorrah from the Bible, Torah and Quran – the cities of sin supposedly destroyed with brimstone and fire sent from God.

Samples from the site show that an extremely hot, explosive event leveled an area of almost 200 square miles including the Middle Ghor – a circular plain to the north of the Dead Sea.

"…not only wiping out 100 percent of the Middle Bronze Age cities and towns, but also stripping agricultural soils from once-fertile fields," reads the abstract from the conference presentation.

https://www.forbes.com/sites/ericmack/2018/12/04/new-science-suggests-biblical-city-of-sodom-was-smote-by-an-exploding-meteor/

#Rods #Sodom #Meteoryt #Bog #sodomia #lgbt

Ks. Dariusz Kowalczyk: no to mamy wojnę i to na wielu frontach!

Data: 15.08.2020 15:29

Autor: Borok

m.pch24.pl

„No to mamy wojnę. Toczy się ona na wielu frontach. Politycznym, prawnym, kulturowym… Nie jest to zwyczajny spór. (…) Nie są to też jakieś wybryki chuliganów, pojedyncze incydenty. To zaplanowana, rozpisana na wiele bitew wojna. Jej strategię przygotowano m.in. na neomarksizujących uczelniach Zachodu”, pisze na łamach tygodnika „Idziemy” ks. prof. Dariusz Kowalczyk, wykładowca Wydziału Teologicznego Papieskiego Uniwersytetu Gregorianum w Rzymie.

#lpg #lgbt #lgbterror #wiara

„Byłam molestowana”. Michał Sz. o relacji z Suchanow

Data: 13.08.2020 23:13

Autor: malcolm

tvp.info

#lgbt #lewactwo

"Moje granice są przekraczane raz za razem. Bardzo długo brakło mi odwagi, by zmierzyć się z myślą, że byłam molestowana – pisze na Facebooku Michał Sz. „Margot”, który przedstawia się jako Małgorzata. W pełnym oskarżeń wyznaniu aktywista LGBT opisuje skomplikowaną relację z aktywistką Klementyną Suchanow. „Nie podoba mi się, gdy Klementyna Suchanow zapraszana jest na wydarzenia równościowe w roli ekspertki, gdyż jest sprawczynią przemocy, również tej o podłożu seksualnym” – pisze. "

Wychodzi na to że najbardziej uciśnieni są LGBT przez innych LGBT :D

Aktywiści LGBT (i posłowie) nie zwalniają tempa. Tęczowa flaga na maszcie poznańskiego ratusza!

Data: 13.08.2020 18:39

Autor: Borok

niezalezna.pl

Znowu Posen…

Działacze LGBT z Grupy Stonewall zawiesili dziś na maszcie poznańskiego ratusza tęczową flagę. Przekazali też postulaty skierowane do prezydenta Poznania, których realizacja miałaby być gestem solidarności z osobami LGBT. Działaczom towarzyszyli posłowie – Franciszek Sterczewski z Koalicji Obywatelskiej i Katarzyna Ueberhan z Lewicy.

Ueberhan, co to za nazwisko… Wiem, że będzie trudno, ale warto zapamiętać, i przy nadchodzących wyborach wiecie co z nią zrobić…

#lpg #lgbterror #poznan #wydarzenia #lgbt

Data: 13.08.2020 17:16

Autor: malcolm

#lgbt #lewackalogika

Jak jakiś facet uważa że jest kobietą to wszyscy powinni go traktować jak kobietę również państwo w zakresie przepisów prawa. I ponoć to normalne bo ma do tego mieć prawo (pomijam kwestie biologiczne). Więc idąc tą "logiką" jeśli ja czuję się emerytem mundurowym lub górnicznym (tu akurat da się pogodzić naukę – biologię np z tym "zachciołkiem" to państwo powinno to uszanować i powinienem otrzymywać świadczenia emerytalne ?

Data: 13.08.2020 14:31

Autor: Enviador

Z komentarzy:

"Mamy tu młodą osobę której ewidentnie potrzebna jest pomocna dłoń bo coś tam w środku ją boli. Rozmowa, terapia… A zamiast myśleć o pomocy lewaccy politycy stymulują destrukcyjną ideologią bo potrzeba mięsa armatniego"

https://twitter.com/EmiliaKaminska/status/1293862425398304768

#takaprawda #lgbt #polityka

Data: 12.08.2020 23:35

Autor: Enviador

Tak się robi rewolucję! Oto 4 etapy wojny informacyjnej, która zmiotła pół świata. Na którym etapie jest Polska i kto rozgrywa uliczne protesty?

https://wpolityce.pl/polityka/512889-4-etapy-wojny-informacyjnej-na-ktorym-z-nich-jest-polska

#lgbt #gownowpis

Michał Sz. "Margot" ma kolejnych obrońców.

Data: 12.08.2020 22:29

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #gross

Michał Sz. "Margot" ma swoich obrońców już nie tylko wśród polityków totalnej opozycji. Za aktywistą LGBT wstawili się też naukowcy z całego świata. Zrobili to w apelu, który opublikowała "Gazeta Wyborcza". Na liście podpisów znalazły się nazwiska m.in. Magdaleny Środy i Jana Tomasza Grossa.

„Ped*ł w areszcie.” Komentarz Jacka Międlara

Data: 12.08.2020 22:04

Autor: malcolm

wprawo.pl

#lgbt #profanacja

" Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie chłopak podający się za dziewczynę, który kilka dni temu zabłysną „wyszczaniem się” na symbole chrześcijańskie, został zawinięty przez policję i umieszczony w areszcie śledczym. Przesiedzi/przeleży tam dwa miesiące.

W jakich okolicznościach został zawinięty? Ano w takich, które ordynarnemu wyrostkowi, doczepią łatkę męczennika-LGBT, a zagranicznym gadzinówkom dadzą materiał do pałkowania „homofobicznej” Polski. Zamiast zawinąć go po cichu, najlepiej o 6 rano lub pod budynkiem KPH, gdzie sam pchał się do kabaryny, a gapiów nie było tak wielu, na Krakowskim Przedmieściu policja zrobiła istny teatr. Skąd przyszły rozkazy ? Z magistratu czy MSWiA?"

Data: 12.08.2020 16:12

Autor: Enviador

Czy moderacja portalu wykop.pl jest homofobiczna?

Z podglądu znaleziska zostało usunięte zdjęcie z flagą LGBT i słodkimi pieskami! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Była miniaturka: http://archive.is/VZU8F

Nie ma miniaturki: https://www.wykop.pl/link/5647145/polscy-tworcy-ksiazek-dla-dzieci-i-mlodziezy-bezkrytycznie-wsparli-protesty-lgbt/

#wykop #lgbt #cenzura #homofobia

W Polsce podczas demonstracji LGBT... zginęli ludzie

Data: 12.08.2020 13:23

Autor: Harnas

tysol.pl

Fake news aktywisty LGBT "Barta Staszewskiego" o "strefach wolnych od LGBT" w Polsce, rozpętał przeciwko Polakom falę nienawiści, ale to nie koniec. Wiralem [gwałtownie zyskującą zasięgi treścią – przyp. red] na Tik-Toku jest film o tym, jak to podczas demonstracji LGBT w Polsce… mili zginąć ludzie.

#lgbt #polska #wojna

Moderacja serwisu wykop zabrania prawdy o LGBT

Data: 11.08.2020 21:18

Autor: Mintaa

Filmik

Własnie za ten filmik zostałem dzisiaj banowany przez lewicową moderację Vikop.RU Filmik ukazywał kobietę która krzyczała do policjantów "kurwy, faszyści" a potem skakała po samochodzie policyjnym za co została zatrzymana. Niestety serwis wykop pozwala tylko na znaleziska pochlebne dla LGBT a każdy kto się temu sprzeciwi zostaje nagrodzony banem.

Usuwanie są również wpisy mówiące prawdę o zachowaniu zatrzymanych osób. Niestety na naszych oczach rodzi się nowa wolność internetu..

Usunięty wpis

#wykop #lgbt #bekazlewactwa #neuropa

Data: 11.08.2020 18:43

Autor: nuubeczek

W odnesieniu do postu neuropka na wykopie, który nie ma zielonego pojęcia o niczym co związane z chrześcijaństwem, chciałbym wam przedstawić chrześcijańską tęcze, którą od tęczy lgbt wyróżnia 2 różne odcienie niebieskiego oraz liczba kolorów 7 zamiast 6.

https://www.wykop.pl/wpis/51332239/papiez-franciszek-profanuje-symbole-religijne-i-ni/

Tęcza ma symbolizować obietnice Pana, że już nigdy nie zniszczy ziemii i cywilizacji człowieka drugi raz (Genesis 9:13–17), jest to również znak umowy pomiędzy Bogiem a wszystkimi żyjącymi stworzeniami na ziemii o jego panowaniu nad światem. Franciszek może sobie taką flage nosić tak długo jak mu się podoba i nie ma na to żadnych przeciwskazań teologicznych.

Flaga lgbt na początku była bardzo podobna do tej chrześcijańskiej, ale po jakims czasie ją zmieniono.

#chrzescijanstwo #flaga #lgbt #bekazlewactwa

Data: 11.08.2020 17:33

Autor: malcolm

#parytety #lgbt

Prawda jest taka że wciąż jest mnóstwo zawodów gdzie jest mało kobiet jak i gejów, trans etc. Są to zawody zdominowane przez zadeklarowanych mężczyzn i pora z tym skończyć! I to nie problem w tym że są jakieś bariery ale w tym że kobiety i geje nie chcą tam robić! Trzeba zmienić przepisy aby ich zmusić do parytetów:

  1. Murarze

  2. Cieśle

  3. Brukarze

  4. Kanalarze

etc, etc, etc.

Data: 11.08.2020 16:22

Autor: malcolm

#lgbt #lgbtp

Czy geje i lezbijki nie są wykorzystywani? Ogólnie geje byli, uciążliwość mieli taką jak grubi, chudzi, niscy czy z odstającymi uszami, a lezbijki nawet jeszcze lepiej. Teraz różne dziwadła wrzucają ich do jednego wora i stary pryk w różowej sukience udający szeciolatkę i domagający się prawa do chodzenia do przedszkola jest na równi z nimi traktowany. Co ciekawe wychodzą inni do szeregu – pedofile, nekrofile, zeofile, koprofile etc. Ciekawe czy się geje i lesbijki zbuntują :D

W sprawie bojówki Margot'a mogą być kolejne zatrzymania i zarzuty dla innych aktywistów

Data: 11.08.2020 10:21

Autor: PszenicznaAborcjonistkaElfa32

wprost.pl

Z ustaleń „Wprost” wynika, że oprócz tych dla Michała Sz. (ps. Margot), możliwe są kolejne zarzuty dla aktywistów LGBT, którzy brali udział w ataku na furgonetkę Fundacji Pro – Prawo do Życia. Kluczowymi przesłankami za tym są: zarzut udziału w zbiegowisku i nagrania z monitoringu, na którym widać grupę atakujących.

#lewackiterroryzm #lgbt #bekazlewactwa #codziennaprasowka #polska

Data: 11.08.2020 09:36

Autor: malcolm

#lgbt #faszyzm #nazizm

Tak się zastanawiam dlaczego u nas lgbteki krzyczą "przecz z faszyznem". Przecież Polska doświadczyła tylko nazizmu niemieckiego który prześladował również LGBT więć powinni krzyczeć precz z "nazizmem". Rozumiem że kiedyś media były niemieckie i słowo "nazizm" by przez drukarnię nie przeszło ale teraz ponoć są już amerykańskie i cenzurę można odpuścić.

Konfa nie zmienia poglądów...

Data: 10.08.2020 16:56

Autor: Borok

m.pch24.pl

W napływie tęczowej propagandy i przy licznych próbach zbijania politycznego kapitału na teczakach, Konfederacja jak latarnia morska twardo stoi na swoim konserwatywnym stanowisku. Zapiszcie moje słowa, myślę że już w najbliższych wyborach zabiorą elektorat pisiorow i staną się jedna z trzech największych sił politycznych… Przy kwiku "łże-elit" i Brukseli…

https://www.m.pch24.pl/konfederacja-apeluje-do-rzadu-w-sprawie-prowokacji-lgbt--karac-z-cala-surowoscia,77741,i.html

#konfederacja #lpg #lgbt #polityka

Czaskowska poczuła parcie na szkło...

Data: 10.08.2020 15:56

Autor: Borok

wpolityce.pl

Tęczowa zaraza rozprzestrzenia się szybciej niż koronawirus… Zwłaszcza że przybywa nosicieli, a maseczki są nieskuteczne.

Pani Czaskowska, znana z tego, że jest żoną swojego męża coraz bardziej bryluje w mediach wskazując że problem tęczowego terroryzmu tkwi w nietolerancyjnych, homofobicznych i zacofanych polskich faszystach…

https://wpolityce.pl/polityka/512821-trzaskowska-przylaczyla-sie-do-manipulacji-aktywistow-lgbt

#lpg #lgbt #polityka

Nie ma ideologii LGBT - krzyczą politycy lewicy.

Data: 10.08.2020 10:18

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #lgbtp #lewica #lewackalogika

"Jesteśmy ludźmi, nie ideologią" – to słyszeliśmy już wielokrotnie od działaczy LGBT. A wydarzenia ostatnich tygodni, a nawet dni, temu przeczą… Wezwania do niemalże rewolucyjnych działań, żądania bezkarności, łamanie prawa pod przykrywką tęczowej flagi, atakowanie innych pod hasłem "tolerancji". Nic dziwnego, że internauci punktują hipokryzję ideologów LGBT – nierzadko mocno, ale celnie.

"Postawić tamę tęczowemu terroryzmowi!"

Data: 10.08.2020 10:16

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #lgbtpedo

Protesty środowisk LGBT to już nie zaczepki, ale pełen agresji szturm. Dewastacja pomników, bezczeszczenie świętości chrześcijańskiej wspólnoty, akty chuligańskie wycelowane w policję – to wszystko mogliśmy obserwować w ostatnich dniach. – Oni liczą, że przyzwyczają Polaków do swoich tęczowych barw, do swojego obscenicznego i wulgarnego zachowania. Nie możemy się poddać temu tęczowemu terroryzmowi, musimy mu postawić twardą tamę – apeluje na łamach „Codziennej” Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji.

Łukasz Sz. siedzi w Zakładzie Karnym w Płocku

Data: 09.08.2020 20:03

Autor: n0002

i.imgur.com

Link prowadzi do screenshota na imgur żeby nie nabijać GW wyświetleń (zwłaszcza że upierają się przy nazywaniu go "aktywistką") ale jeśli ktoś chce przeczytać oryginał to tu jest adres https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26196179,margot-przebywa-w-zakladzie-karnym-w-plocku-odwiedzila-ja-przedstawicielka.html

Polecam poczytać komantarze, o dziwo są antylewicowe pomimo że to Wyborcza.

#4konserwy #lgbt #margot #plock #aktualnosci

Data: 09.08.2020 17:59

Autor: PanFizyk

https://streamable.com/0r3cgi

A kto to tak brzydko mówi tutaj? I nagle cała maska miłości i tolerancji opadła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakoś słabo działa w Polsce państwo totalitarne, skoro osoba na którą jest nakaz aresztowania może w międzyczasie wyzywać policjanta i nic mu się nie dzieje z tego powodu xD

#bekazlewactwa #bekazlgbt #lgbt

Zatrzymaj finansowanie terrorystów ze StopBzdurom!

Data: 09.08.2020 07:36

Autor: Bing

Kopia postu utworzonego na wykop przez @Parogracz, jak było to usunąć.

StopBzdurom a właściwie "antifowa" organizacja działająca w Warszawie, odpowiedzialna między innymi za ataki na furgonetkę ProLife, profanacje pomników, naklejanie na nich kartek z wulgarnymi napisami oraz kradzież znicza poświęconego powstańcom warszawskim od dłuższego czasu szuka możliwości finansowania jej poprzez portal Zrzutka.pl. Ostatnimi dniami udało im się zebrać kwotę w wysokości (na stan obecny) 201 985 zł przy celu ustawionym na 100 000 zł, jak sami piszą, pieniądze te mają trafić na "dalsze dzikie akcje" oraz prawników.

Jeżeli nic z tym nie zrobimy, w najbliższym czasie dostaną oni potężny zastrzyk gotówki umożliwiający im dalszą działalność opartą na wandalizmowi, przemocy, kradzieży oraz profanacji i obrazie uczuć religijnych [jakżeby inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)] katolików. Za każdym razem nikt z nas nie wie jak daleko mogą posunąć się Ci ludzie przy następnej akcji, jedno jest jednak pewne: nie działają oni zgodnie z prawem.

Co można więc zrobić? Możemy wspólnie zasypać portal Zrzutka.pl zgłoszeniami dotyczącymi tej konkretnej zbiórki i użytkownika! To już nie jest akcja typu "Powiedz stop terroryzmowi tęczowych anarchistów!", tylko "Zatrzymaj ich póki jeszcze możemy"! Na tą walkę mamy tylko 7 dni!

Kroki działania:

0) Niestety aby zgłosić zbiórkę trzeba być zalogowanym więc jeżeli nie masz konta musisz je założyć. Jeżeli nie chcesz zaśmiecać maila z pomocą może przyjść 10minMail:

https://10minut.xyz/

1) Wchodzimy na link zrzutki: https://zrzutka.pl/ex3vfh i klikamy Zgłoś nadużycie

#lgbt #zrzutka #antifa #terroryzm

Twarz lgbt jest najprawdopodobniej twarzą zabójcy ks. Blachnickiego

Data: 08.08.2020 23:12

Autor: Borok

salon24.pl

Gdyby ktoś się nie orientował, to jedna z kluczowych warszawskich działaczek lgbt jest prawdopodobnie odpowiedzialna za śmierć bł. Ks. Blachnickiego… Śledztwo trwa, ale poszlaki są bardzo mocne…

https://www.salon24.pl/u/aleszum/1052501,jolanta-lange-gontarczyk-warszawski-esbecki-salon

#historia #lgbt

Data: 08.08.2020 13:14

Autor: Monte

Poskładajmy fakty:

– jakiś lewicowy aktywista, który trolling uznał za aktywizm polityczny zaatakował i pobił kolesia z samochodu pro-life wraz z jakąś drugą laską

– potem, żeby się osłonić przed aresztowaniem, zawiesił flagi LGBT w Warszawie żeby wyglądało jakby złe Państwo buuuu Policjanci aresztują go za to.

– ziomkowie zbierają hajs na prawników chociaż są prowadzone czynności dowodowe XDDD

– dzisiaj straszny ból i incydent warszawskiego ruchu LGBTQ bo zgodnie z prawem aresztują ziomka oskarżonego o pobicie i zniszczenie mienia

– zamiast honorowo wyjść i oddać się pod Temidę typ bez wstydu ogłasza wszem i wobec, że potrzebuje ochrony od swoich frajerskich kolegów

– koledzy nie pomogli

Klasyczne, fałszywe typy.

Ale śmieszne są i psuja PR ruchowi LGBTQ ergo trochę fajnie. Najlepsze, że miał się zabarykadować, a jak policja przyjechała, to sam wyszedł i się dziwił, że go nie chcą aresztować xD

Próbją dezinformować, że zatrzymanie ma związek z rozwieszaniem flag, co jest bzdurą.

#bekazlewactwa #lgbt #clownworld

Działacz LGBT opierdziela reportera TVN za używanie złych zaimków XD

Data: 07.08.2020 22:12

Autor: Kamien23

twitter.com

Prokuratura zmieniła dozór na 2 miesięczny areszt dla Michała Sz, pseudonim "Margot". Michał Sz ma postawionych 6 zarzutów. Aktywista LGBT opierdziela reportera TVN za podawanie imienia podejrzanego czyli MIchał Sz. a nie jego urojonego imienia kobiecego czyli Margot

#heheszki #bekazlewactwa #lgbt

Data: 07.08.2020 22:07

Autor: Negan

"Dyskryminacja pozytywna", bo jakiś gościu nie może sobie wpisać dowolnej płci w profil. Bullshit! Jeśli @Thanos nad tym pracujesz, jest tylko jeden prosty wybór: mężczyzna i kobieta. Jeśli ktoś się utożsamia z żelazkiem, to jego problem. W ogóle literka T w LGBT bardzo im szkodzi. O ile L, G, B to naturalne koleje rzeczy i od tysięcy lat znikomy procent społeczeństwa taka jest, o tyle T to poważna choroba klasyfikowana przez WHO i wszystkie organizacje zdrowia. Leczy się ją behawioralnie u psychiatry, psychotropami, a na końcu jak nic nie pomaga, robi się tą nieszczęsną operację + hormony, tylko po to, by osobnik nie strzelił samobója, a nie po to by poprawiać naturę i był szczęśliwy. Po prostu nie ma innego rodzaju leczenia na obecne czasy. Za 100 lat będą porównywać operację zmiany płci do lobotomii i elektrowstrząsów.

#lgbt #lurker

Zalando wspiera osoby LGBT w Polsce. Naprawi ich ubrania zniszczone w "szale agresji".

Data: 07.08.2020 16:17

Autor: ShroudInMist

msn.com

Celem projektu jest przedstawienie cierpienia i prześladowania osób LGBTQIA+ w Polsce. W tym celu Zalando, wspólnie z MISBHV, stworzyło pięć projektów powstałych z… uszkodzonych podczas aktów przemocy wobec osób LGBTQIA+ ubrań.

"Zniszczone części garderoby zyskały nowe życie i siłę wyrazu – projekty podkreślają zmianę, jaka zachodzi w wymowie powstałych ubrań – z pozostałości po traumatycznych przeżyciach zmieniają się w symbole walki o tolerancję i protestu przeciw homofobii. Każde zniszczenie ubioru reprezentuje osobiste doświadczenie bohatera kampanii" – napisano w oświadczeniu niemieckiej firmy.

"Wspólnym mianownikiem opowiadanych historii nie jest zakorzeniona w nich trauma, lecz chęć dążenia do zmiany i promowania tolerancji. Odzież ma stać się symbolem odwagi i niezłomności społeczności LGBTQIA+, która wciąż walczy w Polsce o równość i szacunek" – czytamy dalej w komunikacie.

#zalando #odziez #misbhv #lgbt #bekazlewactwa #polska #urojeniadewiancyjne

Czy ideologia LGBT istnieje? Odpowiadamy.

Data: 06.08.2020 10:19

Autor: tonyy94

wykop.pl

Dość ciekawy tekst mireczka @malleonamalo jak na wypop. Wklejam wpis w opis abyście nie musieli wchodzić na wiadome źródło.

Uwaga, odpowiadam na pytanie "co to jest ideologia lgbt.

Nie jestem autorem tego tekstu, jest to zbiór wybranych i nieco opracowanych fragmentów z bardo obszernego artykułu Marcina Przeciszewskiego z eKai, którego lekturę polecam jako rozszerzenie i uzupełnienie.

Poniżej są również linki do 3 dokumentów programowych – warto je przynajmniej przeklikać, żeby zorientować się w skali i tematyce działań.


Zacznijmy od definicji słowa "ideologia".

Słownik PWN:

Pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory poglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata

Strategia zmian oraz zespół ideałów nadających kierunek politycznemu i społecznemu działaniu

Wikipedia:

Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – religijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania)

Czyli ideologia to światopogląd, wizja świata i strategia zmian. Na podstawie założeń ideologii publikowane są szczegółowe deklaracje programowe oraz prowadzone są konkretne działania polityczno-społeczne, których celem jest realizacja programu ideologii, a więc "przekształcenie świata" zgodnie z przyjętym światopoglądem.


Deklaracje programowe ruchu lgbt w Polsce:

  1. 2016: "Strategia wprowadzenia równości małżeńskiej w Polsce na lata 2016–2025" (https://mnw.org.pl/app/uploads/2017/08/Strategia-rownosci-malzenskiej.pdf) – podstawowy dokument określający zakrojony na dekadę, szeroki projekt społeczno polityczny, którego celem jest realizacja postulatów ruchu lgbt w Polsce do 2025 roku (dziś wydaje się to niemożliwe, zwłaszcza jeśli Trzaskowski przegra wybory, dlatego tak panicznie i zaciekle jest pompowany przez tęczowców).

  2. 2019: "Warszawska Deklaracja LGBT+" (https://mnw.org.pl/warszawska-deklaracja-lgbt/), podpisana przez Trzaskowskiego słynna karta lgbt. W tym samym roku liczba marszy lgbt wzrosła o 40% w stosunku do roku poprzedniego.

  3. 2019: "Deklaracja Kongresu LGBT+" (https://mnw.org.pl/kongreslgbt/) – wspólna deklaracja programowa podpisana przez 27 organizacji LGBT z całego kraju


Jakie są główne założenia "ideologii lgbt"?

Program formułowany przez środowiska LGBT+ wydaje się wyczerpywać podane wyżej pojęcie ideologii. Wysuwa on bowiem jasno sformułowaną, szeroko zakrojoną, realizowaną jednocześnie na wielu frontach „strategię zmian oraz zespół ideałów nadających kierunek politycznemu i społecznemu działaniu”.

Podstawowym ideałem, jaki ma być zrealizowany – czytamy w Deklaracji Kongresu LGBT – jest zbudowanie „Polski, w której wszystkie osoby cieszą się pełnią praw, w której prawo będzie chronić zamiast dyskryminować, w której ludzie będą chcieli żyć, będą mogli tworzyć rodziny, bez względu na tożsamość płciową, orientację seksualną, ekspresję płciową i cechy płciowe”. Ponadto „Strategia wprowadzenia równości małżeńskiej w Polsce na lata 2016-2025” deklaruje cały katalog wartości, jakim mają służyć postulowane reformy prawa oraz systemu edukacji. Znajdujemy wśród nich: wolność kreowania własnego życia, równość wszystkich osób niezależnie od ich tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, godność i uznanie praw każdego człowieka, a także otwartość i współpracę.

Podobnie jak przedstawiciele każdej ze znanych nam ideologii, środowiska LGBT+ formułują pozytywny cel, jakim ma być zbudowanie społeczeństwa, w którym – po dokonaniu radykalnych zmian – każdy będzie mógł być szczęśliwy, zapanuje powszechna sprawiedliwość i nikt nie będzie już prześladowany czy marginalizowany. Jest to charakterystyczny i obecny w każdej ideologii rys utopijny, zakładający, że dokonanie pewnych radykalnych i szybkich zmian otworzy epokę dobra i szczęścia, w której każdy będzie mógł uczestniczyć i nie będzie podlegać żadnej dyskryminacji.

Ideologia marksistowska obiecywała zbudowanie powszechnej sprawiedliwości społecznej i definitywne zakończenie wyzysku robotników, pod warunkiem wyzwolenia proletariatu i radykalnego ograniczenia roli klas posiadających. Ideologia nazistowska z kolei obiecywała odzyskanie należnej przestrzeni życiowej i możliwości nieskrępowanego rozwoju dla narodu niemieckiego, pod warunkiem oczyszczenia cywilizacji europejskiej z obcych i szkodliwych wpływów, jakimi była ona zanieczyszczana przez tzw. żywioł żydowski.

Podobnie – mający cechy klasycznej ideologii społecznej program LGBT – zakłada, że szczęśliwe społeczeństwo, wolne od dyskryminacji, w którym każdy będzie mógł bez przeszkód się realizować, zostanie zbudowane o ile zostanie zmieniony system prawny, zawierający liczne ograniczenia dyktowane przez tradycyjnie pojmowane, konserwatywne struktury społeczne.

A główną zmianą ma być zrównanie statusu związków homoseksualnych z rodziną pojmowaną jako związek mężczyzny i kobiety, otwarty na poczęcie i urodzenie dzieci. Przypomnijmy, że cywilizacja Zachodu wyrasta m. in. z zagwarantowania szczególnego statusu rodzinie, która pozostaje pod szczególną ochroną państwa, co wyraża się w określonym systemie prawnym. A tę szczególną ochronę i pomoc ze strony państwa rodzina zawdzięcza temu, że jest instytucją społeczną spełniającą wyjątkową rolę dla przyszłości społeczeństwa, poprzez zrodzenie i wychowanie przyszłych obywateli. Tymczasem związki homoseksualne nie spełniają analogicznej roli społecznej, stąd nie ma żadnych argumentów, aby przyznać im te same przywileje czy środki wsparcia, jakimi darzona jest rodzina.

Ponadto nie ma żadnych podstaw, aby brak równości prawnej pomiędzy małżeństwem kobiety i mężczyzny a związkiem homoseksualnym uznawać za dyskryminację tego ostatniego. Od dawna, a szczególnie w epoce współczesnej, takie związki są tolerowane w społeczeństwie, mają one prawo do wspólnego życia bez żadnych przeszkód, a ich członkowie korzystają z pełni praw obywatelskich i ludzkich. Żadne prawo tych osób w polskim społeczeństwie nie dyskryminuje, ani w żaden sposób ich nie marginalizuje.

Natomiast hasło daleko zakrojonych zmian – w prawie, edukacji, systemie zdrowia a przede wszystkim w świadomości społecznej – celem przeciwstawienia się dyskryminacji osób o orientacji homoseksualnej, jest typowym hasłem natury ideologicznej. Ma ono uruchomić energię społeczną celem dokonania określonych zmian, rozpoczynając od dziedziny prawa. Generalnie chodzi w nich o osłabienie roli tradycyjnych struktur społecznych (z rodziną na czele), jak i konserwatywnie rozumianego systemu wartości. Jest to dość typowy dla wielu ideologi postulat rewolucji społeczno-kulturowej. Zmiany te mają po pierwsze zlikwidować uprzywilejowaną pozycję społeczną rodziny, po drugie wprowadzić takie reformy w systemie edukacji, które zapewnią możliwość promocji zachowań homoseksualnych wśród najmłodszych – jako rzeczy zupełnie normalnej, po prostu alternatywnej ścieżki realizacji swojej seksualności.

Po trzecie – pod hasłem tzw. walki z homofobią – zmiany prawa mają uniemożliwić jakąkolwiek publiczną krytykę zachowań homoseksualnych bądź postulatów czy programów wysuwanych przez środowiska LGBT+. Będzie to bowiem traktowane jako przejaw dyskryminacji. Oczywiste jest, że wprowadzenie takich zmian w Kodeksie Karnym (które zresztą zostały już przygotowane w formie projektu ustawy), w dość radykalny sposób ograniczą wolność słowa, będącą jedną z podstaw demokracji. Ograniczą wolność badań naukowych, gdyż nie będzie można prezentować takich ich wyników, które np. krytycznie będą oceniać pewne zachowania homoseksualne, np. dla kształtowania i rozwoju osobowości człowieka. (O tym, że tak się dzieje, świadczy wiele faktów z USA i Europy Zachodniej). Uderzą wreszcie w konstytucyjne zasady wolności religijnej i bezstronności państwa w kwestiach religijnych i światopoglądowych.


Czemu słyszymy o tej "ideologii" od raptem paru lat, a przedtem tylko o "ideologii gender"?

Realizacja "zachodniego" programu lgbt rozpoczęła się w Polsce na poważnie po 2015 roku, jak pokazuje powyższa lista deklaracji programowych. Działalność finansowana jest z funduszy EOG ("Strategia wprowadzenia równości małżeńskiej w Polsce na lata 2016–2025") oraz przez ILGA.

Zdaniem ILGA-Europe (z około 2017-2018 roku) nasz kraj nie dorasta do standardów państw Unii Europejskiej, czego potwierdzeniem ma być fakt, że w rankingu, sporządzonym w 2018 r., Polska zajęła przedostatnie, 27 miejsce. Stąd znaczne środki zostaną skierowane właśnie tutaj. W 2019 ilość marszy wzrosła o 40% w stosunku do roku 2018.

Warszawski Kongres LGBT+ – w którym wzięli udział przedstawiciele 27 polskich organizacji i stowarzyszeń – został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Miłość Nie Wyklucza” przy wsparciu koncepcyjnym i finansowym ILGA-Europe. ILGA-Europe jest międzynarodową, pozarządową organizacją zrzeszającą blisko 600 organizacji z 54 krajów w Europie i Azji Środkowej. Jednym z jej głównych celów jest „wzmocnienie ruchu LGBT w Europie i Azji Środkowej poprzez zapewnienie szkoleń i wsparcia dla organizacji członkowskich i innych grup LGBT w zakresie rzecznictwa, pozyskiwania funduszy, rozwoju organizacyjnego, komunikacji strategicznej i wielu innych”. Federacja ta – czytamy na jej stronach internetowych – „składa się z płatnych aktywistów, organizacji pozarządowych i grup społecznych, wolontariuszy i naukowców”. Zajmuje się m. in. szkoleniem aktywistów, speców od komunikacji oraz pośredniczy w pozyskiwaniu funduszy. A konkretnie „działa jako pośrednik, zarządzając i dystrybuując do wielu innych organizacji pieniądze otrzymane od dużych fundatorów”.


Metody działania (czyli to co widzimy od kilku lat) zdefiniowane w dokumencie z 2016 roku:

Podstawową metodą postulowanego działania jest powołanie,jak czytamy: „oddolnego, aktywnego ruchu obywatelskiego, stojącego na straży równości małżeńskiej, opierającego się na sieci organizacji LGBT+ i osób prywatnych”. A pierwszym krokiem ma być „stworzenie i rozwijanie sprawnie działającej koalicji organizacji LGBT+ działającej m.in. na rzecz wzmocnienia organizacji (ze szczególnym uwzględnieniem wzmocnienia organizacji poza dużymi ośrodkami)”.

Niezależnie od sprawnie działającej koalicji organizacji LGBT+, w dokumencie postuluje się pozyskiwanie licznych partnerów społecznych, czemu ma służyć ”nagłaśnianie działań organizacji i osób LGBT+ w obszarach ważnych społecznie i politycznie, ale niezwiązanych stricte z tematyką LGBT+”. Dalszym krokiem ma być „pozyskiwanie ambasadorów i ambasadorek, promocja tematu wśród znanych osób ze świata kultury, sportu, nauki itp.”. Proponuje się także poszukiwanie „nieoczywistych sojuszników” np. ze „związków zawodowych, organizacji zrzeszających ekspertów z różnych dziedzin, np.: prawników, ekspertów marketingu”. Nie bez znaczenia jest również „inicjowanie powstawania grup LGBT+ w firmach lub w grupach zawodowych”.

Ważną rolę w planowanej strategii zajmują działania medialne. Postuluje się „uruchomienie i rozwijanie narzędzi, umożliwiających deklarowanie poparcia dla równości małżeńskiej, np. platform internetowych, portali społecznościowych, systemów wspierania petycji”. Szczególne znaczenie ma, jak czytamy: „prowadzenie kampanii społecznych w mediach mainstreamowych, w tym kampanii zachęcających do coming outów oraz dotyczących tematyki tęczowego rodzicielstwa”. Kolejny krok to „zwiększenie widoczności wyoutowanych osób LGBT+ i tematyki LGBT+ w mediach mainstreamowych tak ogólnopolskich, jak i regionalnych oraz lokalnych”.

Osobnym sektorem proponowanych działań jest „lobbing” wobec świata politycznego. Autorzy strategii przyznają, że „wprowadzenie równości małżeńskiej w Polsce jest uwarunkowane zbudowaniem woli politycznej”. Ich zdaniem, konieczny jest „lobbing polityków i partii politycznych na rzecz idei i ustawy o równości małżeńskiej, wprowadzenie tematu równości małżeńskiej do programów partii politycznych”. A współpraca organizacji LGBT+ z partiami politycznymi „powinna obejmować zarówno partnerów będących obecnie w Sejmie jak i tych, którzy mają szanse znaleźć się w nim po kolejnych wyborach”.


LGBT to ludzie czy ideologia?

Sam skrótowiec wskazuje na ludzi, ale twierdzenie że "lgbt to ludzie" ma tą samą siłę co twierdzenie że "PiS to prawo i sprawiedliwość". Tak czy inaczej, moim zdaniem powinno się mówić "ideologia ruchu lgbt", żeby uciąć narrację o "dehumanizowaniu" jakichś "osób".

#ciekawostki #lgbt #4konserwy #neuropa

Tęczowe „flagi” w psich kupach odpowiedzią na profanację

Data: 05.08.2020 19:07

Autor: malcolm

wprawo.pl

#lgbt #lgbtp #profanacja

Profanacja symboli Rzeczpospolitej i wyznawców Chrystusa w wykonaniu aktywistów LGBT zdaje się być normą. Aktywiści LGBT poczuli się bezkarnie obserwując bierność polskich służb i wymiaru sprawiedliwości wobec ich skandalicznych zachowań, równocześnie obserwując jak polskim patriotom dorabia się gębę „ekstremistów”. Lewicowi celebryci także pozwalają sobie na haniebne zachowania. Przykładem niech będzie prezenter TVN, Jakub Wojewódzki, który kilka lat temu, nie protestował na widok chronionej prawem flagi Polski, którą produkcja programu wsadziła w psie odchody.

Publicysta Jan Bodakowski przypomniał akcję Jakuba Perkowskiego, który w zeszłym roku rozpoczął akcje wtykania tęczowych flag w psie kupy,

Pisarze fantasy opublikowali list otwarty w obronie Komudy.

Data: 05.08.2020 18:46

Autor: motorcycleman

spidersweb.pl

Na początku lipca „Nowa Fantastyka” musiała zmierzyć się z szeregiem krytycznych opinii za opublikowanie jawnie homofobicznego tekstu Jacka Komudy. Redakcja pisma przeprosiła i złożyła samokrytykę. To zdenerwowało jednak część środowiska literackiego, które napisało w tej sprawie list otwarty. Podpisali się pod nim m.in. Rafał Ziemkiewicz, Jacek Dukaj i Andrzej Pilipiuk.

#fantastyka #nowafantastyka #ideologialgbt #lgbt #protest #polska #polityka

Trzaskowski oburzony zatrzymaniem sprawców profanacji figury Chrystusa

Data: 05.08.2020 13:37

Autor: jabolsy

dorzeczy.pl

Trzaskowski oburzony, że członkowie radykalnego ugrupowania są zatrzymani, bo przecież tylko sobie wieszali niewinne flagi na pomnikach. No to już wiadomo jak by jego prezydentura wyglądała skoro nie widzi w tym nic złego.

#trzaskowski #lgbt #polityka

Data: 04.08.2020 20:16

Autor: nuubeczek

Chciałbym się odnieść do posta napisanego przez @Multikonto_

https://www.lurker.pl/p/s7Mbq3XVx

Są również badania które wykazują błędną metolodie tych badań, zarzuca się im np, że badają zachowania dzieci otwarcie z góry założoną tezą że małżeństwa homoseksualne są okej i mogą normalnie wychowywać dzieci. Wytyka się błędy poznawcze oraz próbke badawczą tych badań, przez co zakłamują one rzeczywistość.

Nie wszystkie badania wykazują prawidłowy rozwój dzieci w małżeństwach homo, np te :

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4903140/ – Pisze o zwiększnym 2.6 krotnie ryzyku depresji przez dzieci w tych małżeństwach.

"Logistic regression based risk ratios were estimated from longitudinal measures of mental health outcomes observed in three waves (at ages 15, 22, and 28) of the US National Survey of Adolescent to Adult Health (n = 15,701). At age 28, the adults raised by same-sex parents were at over twice the risk of depression (CES-D: risk ratio 2.6, 95% CI 1.4–4.6) as persons raised by man-woman parents. These findings should be interpreted with caution. Elevated risk was associated with imbalanced parental closeness and parental child abuse in family of origin; depression, suicidality, and anxiety at age 15; and stigma and obesity. More research and policy attention to potentially problematic conditions for children with same-sex parents appears warranted."

Jeżeli ktoś bierze pare badań i uważa je za pewnik, że napewno tak jest w takiej giętkiej i zależnej od wszystkiego socjologii i psychologii ten nie powinien uważać się za człowieka oświeconego, bo nie na tym polega nauka.

Tak wczoraj pisano, że homoseksualizm jest to orientacja zapisana w genach tak dzisiaj istnieją badania, które przeczą tej tezie i na wychowanie seksualne i orientacje ogromny wpływ mają czynniki środowiskowe, wychowanie i rodzice.

https://www.scientificamerican.com/article/massive-study-finds-no-single-genetic-cause-of-same-sex-sexual-behavior/

https://www.faithandfreedom.com/environmental-factors-may-influence-sexual-orientation/

https://www.researchgate.net/publication/12572213_Genetics_and_Environmental_Influences_on_Sexual_Orientation_and_Its_Correlates_in_an_Australian_Twin_Sample

#badania #nauka #psychologia #4konserwy #lgbt

Data: 04.08.2020 12:50

Autor: MuItikonto_

Dlaczego prawica jest przeciwna adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Większość prawicowców jakich spotkałam w życiu kreauje się na ludzi racjonalnych, wierzących w naukę, ale dlaczego nieuznających obecnych badań naukowych na temat wychowania dzieci przez ww. pary? Nie wiem. Dlatego pytam Was.

Przytłaczająca większość tychże badań uznaje, że dzieci wychowane czy to przez gejów czy lezbijki rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par hetero i po osiągnięciu pełnoletności funkcjonują prawidłowo w społeczeństwie. Nie istnieje też procentowa nadreprezentacja wykorzystywania seksualnego wśród takich rodzin w porównaniu z rodzinami tradycyjnymi. Oczywiście, proszę darować sobie argumentu pokroju przekupstwa naukowców. Naprawdę trudno byłoby przekupić miliony ludzi, a zwłaszcza tych, którzy pochodzą z państw/społeczeństw konserwatywnych.

btw. nie jestem trollem, po prostu interesuje mnie wasz odmienny punkt widzenia i czym jest on motywowany jeśli nie obecną wiedzą naukową :)

Źródła:

https://whatweknow.inequality.cornell.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-wellbeing-of-children-with-gay-or-lesbian-parents/

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_os%C3%B3b_LGBT (tak wiem, Wikipedia, na samym dole strony są odnośniki do źródeł, więc w razie "W" możecie się przyczepić.)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/LGBT_parenting

#lgbt #4konserwy #konserwatyzm #konfederacja #bekazlewactwa

Data: 04.08.2020 10:12

Autor: tonyy94

Kurde to jak to jest, rzecznik neuropy mówił że to prawicowy prowokator bo czapeczka z MAGA. Ktoś inny że z TVP. Słyszałem też, że typ który lubi klepać się po jajach nie jest z LGBT bo flaga miała inne kolory. Nic nie rozumiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lgbt #bekazlgbt

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny - brońmy konstytucji!

Data: 04.08.2020 09:03

Autor: malcolm

ordoiuris.pl

#lgbt #lgbtp #homoseksualizm #kod #konstytucja

"Artykuł poświęcony jest normatywnej treści art. 18 Konstytucji RP z 1997 r., w myśl którego małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, znajdujący się, podobnie jak rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo, pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Wskazuje się, że sformułowanie związek kobiety i mężczyzny stanowi istotne novum w polskiej legislacji konstytucyjnej. Powodem ich umieszczenia w tekście ustawy zasadniczej, jak wyraźnie deklarowano w toku prac w Zgromadzeniu Narodowym i w kampanii przed referendum konstytucyjnym, była intencja wykluczenia prawnej instytucjonalizacji związków osób tej samej płci."

Data: 04.08.2020 08:26

Autor: MuItikonto_

Mam pytanie to niektórych osób z prawej strony w tym WOLNOŚCIOWCÓW z Konfederacji. Dlaczego jesteście przeciwni związkom partnerskim pomiędzy osobami tej samej płci? Przecież wasza wolność nie ucierpi jeśli te osoby za pomocą jednej umowy będę miały łatwiejsze dziedziczenie spadków, łatwiejszą informację o stanie zdrowia partnera czy wspólne rozliczenia podatkowe. Naprawdę nie rozumiem skąd wasz sprzeciw wobec takich rozwiązań, jakby nie kierowała wami wolność tylko nienawiść do prawnej grupy ludzi i chęć utrudnienia im życia.

#lgbt #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #pytanie

Tomasz Sakiewicz o prowokacjach LGBT: "Oni z tego żyją. To sposób na zarabianie pieniędzy"

Data: 03.08.2020 13:01

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

"Oni z tego żyją, mają taki sposób na zarabianie pieniędzy i na istnienie polityczne. Celem jest rewolucja kulturalna, społeczna" – powiedział o prowokacjach LGBT Tomasz Sakiewicz w TVP Info. Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" dodał też, że obecnie każda krytyka "tego ultralewackiego ruchu, to jest rzekomo atak na homoseksualistów".

#lgbt #lewactwo

Tęczowa profanacja w Warszawie to wypowiedzenie wojny!

Data: 03.08.2020 09:14

Autor: malcolm

youtu.be

#lgbt #lgbtp #profanacja #katolicyzm

Powiedzmy to sobie otwarcie: przeciwko nam toczy się wojna! A każdy, kto temu zaprzecza, powinien być nazwany NEGACJONISTĄ PRZEŚLADOWANIA CHRZEŚCIJAN. Również tego odnoszącego się do sfery przemocy symbolicznej.

https://youtu.be/J3F5xcRMS6o

Data: 31.07.2020 01:08

Autor: nuubeczek

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4903140/

"Logistic regression based risk ratios were estimated from longitudinal measures of mental health outcomes observed in three waves (at ages 15, 22, and 28) of the US National Survey of Adolescent to Adult Health (n = 15,701). At age 28, the adults raised by same-sex parents were at over twice the risk of depression (CES-D: risk ratio 2.6, 95% CI 1.4–4.6) as persons raised by man-woman parents. These findings should be interpreted with caution. Elevated risk was associated with imbalanced parental closeness and parental child abuse in family of origin; depression, suicidality, and anxiety at age 15; and stigma and obesity. More research and policy attention to potentially problematic conditions for children with same-sex parents appears warranted."

#badania #nauka #psychologia #4konserwy #lgbt

Data: 31.07.2020 00:55

Autor: retopology

Wiecie co tak zupełnie serio oczekuję, że R. Biedroń przeprosi za profanacje i akty agresji jakich dopuścili się jego ludzie. Jeżeli tego nie zrobi to dla mnie jest już całkowicie skończony jako polityk.

#ddlgbt #lgbt

Co kryje się za 6-kolorową tęczą?

Data: 30.07.2020 23:30

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #lgbtp #teczowepaski

W odpowiedzi na profanacje katolickich świętości Fundacja Życie i Rodzina (FŻiR) zorganizowała akcję, która pokazuje prawdziwe oblicze środowiska LGBT. Przed siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii zawisły banery przypominające zbrodnie popełnione na dzieciach przez zadeklarowanych homoseksualistów.

"- Nowozelandczyk Peter Truong oraz Amerykanin Mark Newton od 2002 roku szukali matki zastępczej dla dziecka, które chcieli wychowywać. W Rosji znaleźli kobietę, która za 8 tysięcy dolarów zgodziła się urodzić dla nich dziecko. W 2005 roku kilka dni po narodzinach, homoseksualiści przewieźli chłopca do Australii. Okazało się, że para wykorzystywała adoptowanego syna niemal od urodzenia! Mark Newton wykorzystywał seksualnie chłopczyka w wieku zaledwie dwóch tygodni, ale to nie wszystko. Para mężczyzn miała „wypożyczać maleńkie dziecko swoim znajomym, inkasując za to pieniądze."