Transseksualista atakował 14-latkę. Jaki byłby finał sprawy, z powołaniem na konwencję stambulską?

Data: 27.07.2020 12:35

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Po czyjej stronie odpowiada się prawo i konwencja stambulska, kiedy zaatakowana zostaje 14-latka, przez człowieka – Rafalalę, który ma 38 lat? – pytał dziś w programie #Jedziemy red. Michał Rachoń. Okazuje się, że pytanie wcale nie jest abstrakcyjne, w świetle zapisów konwencji stambulskiej. Sprowadza się to do definicji "płci społeczno-kulturowej".

#transgender #lewactwo #lewackalogika

Minister z PiS o zatrzymaniu Sławomira N.: To straszne

Data: 20.07.2020 09:27

Autor: malcolm

tvp.info

#nitras #platformaobywatelska #tusk #cba #polityka

To jest straszne, smutne i wstyd, że jeden z najważniejszych polskich polityków, kreowany na geniusza gospodarki, bliski współpracownik premiera Tuska, okazuje się, że nie tylko lubi zegarki, ale jest oskarżony o grubo poważniejsze rzeczy – powiedział w programie „#Jedziemy” minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski,

Ps. Że straszne i wstyd to rozumiem ale dlaczego dla niego to smutne? Chyba dlatego że musieli czekać aż wybory się skończą żeby tego nie podciągnięto pod walkę polityczną – pewnie PO by nie czekało jakby taki smaczek miało.

Sławomir Mentzen wyjaśnił, dlaczego nie wierzy ani Dudzie ani Trzaskowskiemu

Data: 02.07.2020 10:33

Autor: kisiel

nczas.com

Również prezydent Andrzej Duda przypomniał sobie, że nie powinno się raczej więcej podnosić podatków, w związku z czym z pewnym rozbawieniem od kilku dni obserwujemy jak to zarówno PiS, jak i PO puszcza oczko do wyborców Konfederacji. Próbują nas przekonać tym, że byli zawsze wolnorynkowi, wierzyli w gospodarkę wolnorynkową, w niskie podatki i zobowiązują się, że nigdy więcej nie będą podnosić podatków – dodał Sławomir Mentzen.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #jedziemy #mentzen #konfederacja