Data: 24.02.2020 22:16

Autor: Macer

ej mam genialny pomysł racjonalizatorski na transport indywidualny w mieście. Każdy uczy się pływać na windsurfingu i kupuje deskę na kółkach rozmiaru roweru z żaglem. Następnie przebudowujemy ulice miast, stawiając długie i wysokie bloki, tak żeby stworzyć stałe i silne wiatry wzdłuż ciągów komunikacyjnych. Do tego w trudniejszych miejscach można stawiać wiatraki robiące tunele powietrzne. Oprócz małych indywidualnych desek można też budować większe jachty lądowe do transportu towarów lub większej liczby ludzi. Wyobrażacie sobie jak pięknie by wyglądały ulice z setkami białych żagli sunących wzdłuż nich?

#heheszki #wizjonerstwo #urbanistyka

Data: 24.02.2020 21:56

Autor: zakowskijan72

Dzień dobry drogie dzieci.

Na dzisiejszej lekcji omówimy kwestię użycia przecinka, na przykładzie poniższego dowcipu:

Facet wraca do domu z "delegacji".

Żona od razu w progu rzuca się na niego i ciągnie go do łóżka.

Po jakimś czasie widząc, że mąż nie jest bardzo zadowolony, pyta:

– Co się dzieje, kochanie, czegoś ci brakuje?

– Ani, trochę.

#heheszki, #grammarnazi

Data: 22.02.2020 15:36

Autor: ChopinHeuer2137

Ej, ej

Jesli podacie miasta z których jestescie, to po sprawdzeniu na mapie mozna geometryczny srodek wybrac, i zrobic takie lurkowanie integracyjne dla wszystkich lureczkow.

. .

. .

. Czyli wybierze sie miasto gdzie zamówie lożę dla 8 osób (ʘ‿ʘ)

#heheszki #lurker

Data: 22.02.2020 11:53

Autor: raptor

Tańczy Hrabia z jakąś Baronową na balu. W pewnym momencie odzywa się:

– Pani Baronowo, czy oddałaby mi się Pani za milion dolarów?

Baronowa "oburzona":

– No jak to, Panie Hrabio?

Hrabia:

– Niech Pani pomyśli, chodzi o milion dolarów.

Baronowa po chwili:

– Za milion dolarów oddałabym się Panu, Panie Hrabio…

Hrabia po chwili zagaduje:

– A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara?

Baronowa oburzona:

– Ależ Panie Hrabio, za kogo mnie pan ma?

Hrabia:

– To już ustaliliśmy, teraz się targujemy…

#heheszki

Ile kilogramów może dźwigać pracownik?Kodeks karny dyskryminuje kobiety

Data: 16.02.2020 23:35

Autor: raptor

"Szanowni, studiując kodeks pracy zauważyłem ogromną dyskryminację kobiet. Otóż mężczyzna może dźwigać jednorazowo 30 kg przy pracy stałej i 50 kg przy pracy dorywczej. Natomiast kobieta może maksymalnie dźwignąć 12 kg w pracy stałej i 20 kg w pracy dorywczej. Dość tej haniebnej dyskryminacji kobiet!"

#polska #antyfeminizm #heheszki #prawamezczyzn

Data: 15.02.2020 21:57

Autor: FiligranowyGucio

Z cyklu KSIĘDZE RÓŻNE dziś ks. Piotr Glas – egzorcysta, rekolekcjonista. Jego kazania i konferencje przyciągają wielkie ilości Polaków. Rekolekcji internetowych ks. Glasa wysłuchało już setki tysięcy internautów. Znany z ogromnego kultu Matki Boskiej. W 2016 roku na Błoniach jasnogórskich w czasie Wielkiej Pokuty w obecności ponad 200 tysięcy wiernych odmówił modlitwę o uwolnienie Polski spod mocy ciemności.

Dziś wypowiada się z troską o stan zdrowia chorych psychicznie na zachodzie Europy oraz narzeka na brak wychowania demonów w polskich szpitalach psychiatrycznych.

„Na zachodzie, w szpitalach jest mnóstwo młodych ludzi odurzonych lekami, na psychotropach, którzy potrzebują pomocy duchowej (egzorcysty). W XIX w. żył karmelita, bł. Franciszek Palau, który odwiedzał zakłady dla chorych psychicznie i modlił się za każdego z osobna. Jeśli w czasie modlitwy ujawniały się symptomy demonicznego opętania, wiedział, jak im pomóc. Dzisiaj nikt nie chce mnie wpuścić do szpitala psychiatrycznego. Pamiętam, jak byłem w nim kiedyś w cywilnym ubraniu z ukrytym Najświętszym Sakramentem. Kiedy wszedłem, rozległy się głosy (demonów) : „Ty skurczybyku, ty chamie, ty ch…, ty taki i owaki, wynoś się!”.

#ksiadz #heheszki #egzorcyzmy #psychiatria

Data: 13.02.2020 17:25

Autor: Alojz

Wpisz w google: thanos,

Naciśnij enter

Po pojawieniu się wyników wyszukiwarki nacisnij na rękawice po prawej stronie ekranu, u góry ( żółta ikona )

Thanos weź się za kodowanie strony a nie takie zabawy ;)

#heheszki

Data: 13.02.2020 10:57

Autor: raptor

Poliklinika, gabinet terapeuty. W gabinecie lekarz z opuszczonymi spodniami i młoda pacjentka robiąca mu loda. Przełykając, pacjentka z niepokojem pyta:

– I jak?

Lekarz zamyślił się chwilę:

– Tak, kochana. To zdecydowanie powiększone migdałki.

#heheszki i chyba #grazynacore

Data: 11.02.2020 16:08

Autor: FiligranowyGucio

Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS_FB

Można chorować na zapalenie płuc, można mieć nowotwór, wrastające ósemki albo anginę. Nie można za to mieć depresji czy schizofrenii, bo przecież wystarczy tylko „wziąć się w garść”. Psycholodzy mówią, że na 10 pracowników statystycznie 1-2 ma jakieś zaburzenia psychiczne. Ilu z nich zdecyduje się na terapię? Ilu pójdzie na zwolnienie lekarskie? Kiedy psychiatra może wystawić takie zwolnienie? Zachęcamy do lektury!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Choroby-psychiczne-Wstydliwy-problem-polskich-biurowcow-7767142.html?fbclid=IwAR19DML-IRdo6r7GUXdcuolIPnLPZw0nSmJchn1VlO8pWgY7rBFkA5lm0dU

#uniwersytet #swps #psychologia #zdrowie #heheszki

Lewactwo pożera się nawzajem odc .2343. Tym razem poszło o książki.

Data: 07.02.2020 00:38

Autor: Kamien23

onet.pl

W USA trwa Black History Month. Do akcji włączyła się księgarnia Barnes & Noble. W mediach społecznościowych pokazała nowe okładki klasycznych powieści. Na nowych ilustracjach widać głównych bohaterów przedstawionych jako osoby czarnoskóre, mimo że w książkowej fabule opisano je jako białe. Co na to lewactwo? Jedno słowo: blackface.

#heheszki #ksiazki #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

Data: 06.02.2020 20:41

Autor: Macer

tata mi opowiedzial smieszną historię, co słyszał od znajomego, o Polakach na saksach na Pomorzu Przednim w latach 90. u jakiegoś Bauera pracowało kilku takich typów cwaniaczków. szkoda im było kasy na jedzenie, to zastawiali pułapki na dzikie kaczki. taką pułapkę robi się z płucek, wkłada się do nich haczyk jak na rybę, tylko większy, do haczyka linkę, którą się gdzieś przywiązuje. no i kiedyś zapomnieli zebrać kaczki z tej pułapki i ktoś się zczaił, przyjechała policja. okazało się, że kaczki latały na uwięzi w kółko przez kilka godzin xD

inna rzecz, że namiętnie kradli paliwo. odlewali z traktora do karnistrów, szef w końcu gdzieś znalazł taki schowany karnister i dosypał do niego cukru. jeden z gosci pare dni pozniej mowi ze popsul mu sie silnik. wymyślili rozwiązanie: pojechali na autozłom. w nocy xD i do Bauera znowu dzwoni policja:

-pracuje u pana taki i taki polak?

-no tak. a co zrobili?

-włamali się do salonu samochodowego i ukradli silnik z nowego forda

#heheszki #emigracja #niemcy

Data: 05.02.2020 16:51

Autor: FiligranowyGucio

Eksperyment psychologiczny,napiszę kilka zdań a wy dopiszcie swoją historię,najlepiej jakąś śmieszną na temat ogłoszenie matrymonialne.Podobnie jak w obrazku,do wygrania pralka.

Słowa to narcyz,monopolowy,blondynka i schizofrenia.

Teoria spostrzegania siebie, teoria autopercepcji – stworzona przez Daryla Bema teoria próbująca wyjaśnić proces samopoznawania (zbierania informacji na temat własnej osoby i tworzenia wyobrażenia siebie). Podstawowym założeniem teorii jest twierdzenie, że podczas poznawania siebie ludzie dokonują takich samych zabiegów jak przy poznawaniu (rozumieniu) innych ludzi – poprzez obserwowanie i wnioskowanie z tych obserwacji.Gdy chcemy dowiedzieć się co ktoś czuje, obserwujemy go i wyciągamy wnioski. Podobnie dzieje się, gdy chcemy się dowiedzieć jakie sami posiadamy cechy: obserwujemy swoje zachowania i okoliczności, w których one występują (ewentualnie przypominamy sobie jak zachowaliśmy się w przeszłości) i wyciągamy z tego odpowiednie wnioski.wiki

https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_spostrzegania_siebie

#heheszki #psychologia #ogloszenie #ciekawostki

Data: 29.01.2020 14:18

Autor: raptor

Przeglądam opinie o perfumach na pewnym portalu i ta odnosnie Jean Paul GGaultier mnie rozwaliła xD

"Zabiła go popularność i miliardy podróbek i teraz wąchając oryginał, chcąc nie chcąc, zawsze kojarzy mi się z jego sztampowym (przynajmniej w naszym kraju) użytkownikiem czyli typowym panem Mirkiem z wąsem w rybackiej kamizelce i starymi skarpetami do kanciatych sandałów który właśnie wybiera jak najtańsze kołki rozporowe w markecie budowlanym Ale oryginalny Le Male to świetny zapach."

#heheszki #perfumy

Data: 28.01.2020 22:28

Autor: FiligranowyGucio

Walka z wirusem

11 rad jak walczyć z wirusami.

 1. Jak powszechnie wiadomo, wirus może przejść po kablu, dlatego należy łączyć się z internetem bezprzewodowo.

 2. Sygnał dobrze jest przefiltrować za pomocą kilku warstw waty szklanej. Jeśli nie posiadacie waty to możecie ją zastąpić kilkoma warstwami bibuły filtracyjnej.

 3. Sygnał można także filtrować za pomocą gąbki ze starego materaca nasączonej środkiem dezynfekcyjnym. Najbardziej jadowity wirus zrobi dziurę, ale nie przejdzie!

 4. Jeśli już łączycie się przez kabel, to zawiążcie na nim kilka supełków. Żaden wir nie przejdzie!

 5. Dobre wyniki daje stosowanie firewalla. Obok kompa rozpalcie ognisko i wrzućcie do niego kabel.Tylko pamiętajcie żeby go owinąć alu folią żeby się nie zjarał.

 6. Świetne wyniki daje obłożenie kompa starymi tenisówkami i długo noszonymi skarpetami. Żaden wir się go nie czepi!

 7. Całkiem śmiało można zastosować krucyfix i wodę święconą. Krusyfix położyć na kompie i wszystko skropić wodą święconą. Jednak dla własnego bezpieczeństwa przed kropieniem trzeba wyłączyć z sieci wszystkie kable zasilające!

 8. Można zastosować także okłady z czosnku.

 9. Do monitora można przykleić święty obrazek.

 10. Jeśli komp złapał już wirusa, to dobrym sposobem jest rozbicie na proszek 2 tabletek aspiryny i wsypanie ich do napędu CD. Kompa natychmiast trzeba natrzeć jakąś maścią rozgrzewającą. Na monitor naciągnąć ciepłą czapkę, na klawiature założyć rękawiczki, a na myszkę naciągnąć wełnianą skarpetkę.Wszystko położyć do łóżeczka i nakryć kołderką żeby się wypociło.

 11. Jeśli mimo wszystko stan kompa pogarsza się i zaczyna on zarażać inne kompy, to trzeba o północy zabrać go na cmentarz położyć na świeżej mogile i wbić w niego osikowy kołek.

#komputery #wirusy #heheszki #ziemia

Data: 22.01.2020 18:28

Autor: Alojz

W Berlinie, antyterroryści wbili się na chatę 63 latka,pomylili go z inną osobą. Zdarza się ,ale co najlepsze ,co podaje prasa, 63 latek ma 23 dzieci z 17 kobietami.

#wszystkooniemczech

#berlin #heheszki

Link.

https://www.bild.de/bild-plus/regional/berlin/berlin-aktuell/23-kinder-von-17-frauen-sek-einsatz-bei-berlins-supervater-67477720,view=conversionToLogin.bild.html

Data: 20.01.2020 17:59

Autor: PostironicznyPowerUser

buhahaha czaicie jak te wszystkie cichodajki będą miały mokro po tym seansie erotycznym?

będą sobie fantazjować, że może po wyjściu z kina porwie ich jakiś brutal i wykorzysta sami wiecie jak xD

nic tylko stanąć pod kinem i wybrać sobie tą najładniejszą z największą plamą między nogami xDDDDDD

#heheszki #film #365dni

Data: 19.01.2020 11:19

Autor: lukasj

Dzień 74 no fap

Gdy opuściłem swój pojazd, aby udać się do pracy, wyczułem woń rozgrzanej samicy 73,35 metra pod wiatr. Ze względu na mgłę nie mogłem jej jeszcze dostrzec, ale po zapachu osądziłem jej wiek na około 25 lat, a stan zdrowia na dobry. Mój ultra wyczulony zmysł słuchu zdołał wychwycić jej chód, który wskazywał na wzrost 167,64 centymetra. Mój umysł, wolny od ograniczeń pornografii oraz nieprzyzwoitej obrazowości, był w stanie obliczyć jej wagę na podstawie wahania kontinuum testosteronu spowodowanego przez jej oddalające się ode mnie kroki.

Ponieważ byłem w pracy 10 minut przed czasem, rozpocząłem pościg i podążyłem za nią przez mgłę nadal bez wzrokowego kontaktu. Byłem niczym pilot nawigujący przez białą pustkę jedynie urządzeniami. Znajdowałem się około 130 metrów za nią, gdy poczułem przez chodnik wibrujący w jej torebce telefon. Przystawiwszy ucho do ziemi, byłem w stanie niewyraźnie usłyszeć rozmowę z jej beta chłopakiem. Sądząc po jej zdenerwowanym tonie głosu, wiedziałem, że teraz nadszedł dla mnie czas, by uderzyć.

Przygotowałem swe nogi i skoncentrowałem wszystkie Testo-czakry w mych mięśniach Vastus Medialus, w czasie gdy przyjąłem pozycję startową sprintera. Eksplodowałem przed siebie w kataklizmie napędzanego hormonami płciowymi szału. Dokładnie 2,54 nanosekundy później zacząłem płynąć przez czas i przestrzeń, harmonizując się z kontinuum testosteronu. Gdy błysnąłem przez bezradny żeński cel, doszedłem bezpośrednio w oba jej jajowody, dewastując nienaruszoną wcześniej błonę dziewiczą i powodując u niej NATYCHMIASTOWY orgazm. Gdy zacząłem zwalniać 33,6 lat świetlnych później, zdałem sobie sprawę, że choć chciałaby na pewno podziękować mi za dar mego nasienia, to już długo była martwa, za życia wychowawszy moje potomstwo CHADÓW, by na nowo zaludnić Ziemię.

Podczas gdy dryfuję w gwiezdny bezkres wielkiej Mgławicy Kraba, nie przepełnia mnie żal, że opuściłem swój świat, lecz raczej radość, że uczyniłem go lepszym miejscem.

#nofap #heheszki #pasty

Data: 18.01.2020 13:37

Autor: Macer

Bruksela: Nowe energooszczędne wtyczki od 1.05.2020 r.

Grozi nam katastrofa klimatyczna, energia elektryczna staje się coraz droższa: Komisja Europejska chce do 1 stycznia 2023 r. stopniowo obniżyć życie energii elektrycznej w europejskich gospodarstwach domowych o połowę przez wprowadzenie nowych, energooszczędnych wtyczek.

Nowe wtyczki trudno odróżnić od zwykłej wtyczki gołym okiem. Jednak zmniejszenie liczby bolców z dwóch do tylko jednego sugeruje, że 50 procent energii zostanie zaoszczędzone w perspektywie długoterminowej.

Pomimo rewolucyjnej technologii wtyczka jest również w pełni kompatybilna ze starszymi gniazdami. Jednak w dłuższej perspektywie wszystkie gniazda w całej UE mają zostać przekonwertowane na nowy standard – od 2023 r. Podłączenie wszystkich z obecnie zużywanych urządzeń będzie całkowicie niemożliwe.

W sieci krąży już wiele instrukcji, które powinny umożliwić każdemu przekształcenie starego urządzenia za pomocą zwykłych szczypiec w energooszczędny cud.

Odpowiedź jest bardzo pozytywna. Wielu hobbystów chce zaoszczędzić nawet 100 procent energii po modernizacji – znacznie więcej niż obiecuje to prawo.

#heheszki #pasta #uniaeuropejska #globalneocieplenie

Data: 17.01.2020 14:12

Autor: FiligranowyGucio

Osho, Bhagwan Shree Rajneesh właśc. Rajneesh Chandra Mohan Jain (hindi रजनीश चन्द्र मोहन जैन) (ur. 11 grudnia 1931 w Kuchwadzie, stan Madhya Pradesh w Indiach, zm. 19 stycznia 1990 w Punie) – hinduski guru, pisarz. Założyciel ruchu religijnego Neo-Sannyas (którego uczniowie nazywani są sannjasinami).

https://www.youtube.com/watch?v=-eG9CgN04l8

#indie #ludzie #osho #heheszki #filmy #yt

Data: 14.01.2020 00:16

Autor: Macer

JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY KOMPUTEROWIEC NAJAKTUALNIEJSZY NA SWIECIE OO JAKI DOBRY AKTUALNY, PODKREŚLAM AKTUALNY SYSTEM. ALBO "OO KUPIE SOBIE SYSTEM, ALE NIE JAKIŚ DOBRY, MUSI BYĆ NOWY, JESTEM LEPSZY BO MAM NOWY SYSTEM A WY CO NADAL XP CZY 7KA? JA ZAPIERDALAM NA 10 BETA, DZIALA GORZEJ NIZ XP SP2 ALE ZAPIERDALAM, NIEBO W KOMPIE, GDYBY BYŁ CIUT BARDZIEJ AKTUALNY TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE AKTUALNE I DX12 I KAFELKI. ROZUMIEM POPRAWIAĆ WYDAJNOŚĆ, ALE ZABIJAĆ CAŁĄ PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTANIA Z KOMPUTERA DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI BYCIA PODSŁUCHIWANYM Z KAŻDYM KLIKNIĘCIEM? NAKLIKASZ SIE, ROBI AKTUALIZACJE CO 10 MINUT I TRACISZ DANE. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ GRUPKA NA FEJSIE CZY SPOTKANIE W PRACY. CO TAM MATI ZAMAWIAMY NOWE LAPTOPY, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOAKTUALNY Z DODATKOWYMI SPYWARE'AMI, HEHE COŚ NIEAKTUALNY, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE UŻYWAĆ TAKIE STARE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ NAUCZ SIĘ ZGADYWAĆ CO OZNACZAJĄ TE OBRAZKI BO TEKSTOWO JUŻ SIĘ NIE OBSŁUGUJE XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA AKTUALNYM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO AKTUALIZACJI.

#heheszki #pasta #windows #oc #autorskie

Płatne jednorazówki w Tajlandii. Klienci starają się zaoszczędzić

Data: 13.01.2020 11:55

Autor: swiatoze

swiatoze.pl

Od 1 stycznia w większości sklepów wprowadzono zakaz rozdawania bezpłatnych jednorazówek. Mieszkańcy Tajlandii zasypują media społecznościowe swoimi pomysłami na oszczędzanie. Klienci przychodzą do sklepów z koszami na bieliznę, walizkami, a nawet z taczką.

#heheszki #ciekawostki #tajlandia

Data: 13.01.2020 01:49

Autor: Macer

ale swietna #pasta #heheszki

Mój stary to fanatyk brukarstwa. Cały pokój zajebany trylinką, kostką bauma i krawężnikami. Ma tego tyle, że u sąsiada na dole sufit pęka i tynk płatami odpada.

Raz ten sąsiad przyszedł i powiedział, że jeśli stary jeszcze jedną kostkę bauma przyniesie do domu, to mu własnoręcznie tą kostką wybije wszystkie zęby jeden po drugim, a potem wciśnie w dupę i poprawi kopem. A w ogóle to niech mój stary wypierdala z tym gównem z domu i jak chce, to niech se z tego nagrobek zbuduje, będzie miał pomnik po taniości, a sąsiad przyjdzie i chętnie mu naszcza na ten grób z trylinki i krawężnika. Bo sąsiad nie chce, żeby cały dom mu się na łeb zawalił.

Wtedy stary wkurwiony zalogował się na taką grupę dyskusyjną na fejsie dla brukarzy i innych pojebów, co lubią nawierzchnie takie twarde i z kostki, i z trylinki, i chuj wie czego jeszcze. I jak się zalogował, to zaczął zaraz napierdalać na wszystkich, że słabe zdjęcia i na nich mało widać trylinki i krawężnika, tylko jakieś bloki i samochody dookoła i co w ogóle gnoje sobie wyobrażają, i że on by zrobił lepsze zdjęcia, ale ciągle ma Nokię 3210. I mu tam napisali, że se może co najwyżej w węża popykać i żeby spadał.

A stary się wkurwił jeszcze bardziej i jeszcze więcej zaczął się dopierdalać do tych, co tam te zdjęcia wrzucają, i w godzinę napisał jakieś 120 postów, że się chuja znają, i że trylinkę się inaczej fotografuje, a inaczej kostkę bauma, a asfalt jeszcze inaczej, a w ogóle polbruk to co innego niż bauma, i pisał kilometrowe posty na szesnaście ekranów i bluzgał jeszcze na wszystkich.

Po drugiej godzinie go zbanowali i jeszcze dostał ze dwadzieścia prywatnych wiadomości, żeby się tą trylinką porządnie jebnął w czerep, a krawężnik se do szyi przywiązał i się do Odry rzucił.

Stary się nie na żarty wkurwił i że jak tak, to on tym durniom pokaże, jak się układa kostki, trylinki i asfalty. I zaczął te swoje zbiory wynosić z domu i na chodniku kłaść przed domem. I nosił po dwie trylinki na raz, taki był wkurwiony, bo normalnie ledwo jedną niósł i pocił się, i był cały czerwony i pierdział wtedy strasznie.

I na to sąsiad wyjrzał, jak stary nosił te trylinki, i stanął w drzwiach i patrzył, a jego stara zaczęła go szarpać za rękaw: "Stefan zadzwoń na policję, on zwariował, jeszcze komu tymi kamieniami krzywdę zrobi." Ale Stefan, sąsiad ten z dołu, był cwany i poczekał, aż stary wyniesie całą trylinkę i resztę gówna z domu i aż się sufit wyprostował u niego, a u nas podłoga przestała być wklęsła.

Jak stary wyniósł to przed blok, to Stefan dopiero na policję zadzwonił. A jemu tam powiedzieli, żeby spierdalał, i po pijaku nie dzwonił i nie opowiadał jakichś głupot o krawężnikach, bo go aresztują za obrażanie policji i bezpodstawne wzywanie służb.

W tym czasie stary już zaczął układać te trylinki na ulicy przed blokiem. A to nie była mała osiedlowa uliczka, tylko taka główniejsza, trzy pasy w jedną stronę miała. Ale było już późno w nocy i mało aut jeździło, a stary zaczął to układać na ulicy, na asfalcie. No to sąsiad dzwoni znowu na policję i mówi, że włamanie do piekarni i bułki, i chleb kradną, i bagiety, i żeby przyjechali, Dworcowa 7.

Dyżurny, jak usłyszał, że dzwoni ten świr, co najpierw wyzywał gliniarzy od krawężników, a teraz od bagiet, to się wkurwił i powiedział, że jak tak, to on wysyła radiowóz i zobaczymy.

A stary już pół ulicy wyłożył trylinką, a drugie pół kostką bauma i polbrukiem, tak na asfalcie wykładał, a w poprzek jeszcze pierdolnął krawężnik. I akurat jak skończył, to te bagiety na bombach jadą, a stary siedzi na trzech trylinkach co mu zostały wolne. I bagiety w radioli nie widziały, że tam sztuka ułożona na jezdni była i się wjebali na pełnym gazie na ten krawężnik, aż chłopaki cmoknęli przednią szybę tak, że dwie dziury zostały. Jak wysiedli, to zobaczyli tylko starego, jak spierdalał na górę. I w długą za nim, ale potknęli się na tej trylince, co została na chodniku. Jeden jeszcze bardziej rozjebał sobie głowę, a drugi, jak się przewracał o tego pierwszego, to złamał rękę.

No i teraz staremu z matką nosimy paczki do aresztu na Smutnej 4. Stary milczy jak kamień.

Data: 08.01.2020 12:57

Autor: Ijon_Tichy

Zanim zaczęła się jazda w Iranie mój wujek i ciocia (siostra mojego taty) wykupili sobie jakiś drogi wypoczynek w Iranie. Ogólnie są nadzianymi ludźmi i bezustannie podróżują po świecie, ale dlaczego wybrali Iran? xD Może to być powiązane z którymś z jego interesów, a może to przypadek. Tak czy inaczej moja ciocia zacięła się i żali się mojemu tacie codziennie przez telefon, że nie pojedzie nawet, gdyby ją końmi chcieli tam ciągnąć. A wujek jest wściekły i bardzo się kłócą, bo on ne widzi problemu, bo twierdzi, że jest bezpiecznie xD Ponoć wyjazd jest opłacony i kosztował mnóstwo siana.

#truestory #heheszki #iran #wojna

Data: 06.01.2020 20:08

Autor: BlaziuBlaz

Ej patrzcie, kurde.

To jest Minóg Rzeczny.

Na pierwszy rzut oka jego wygląd jest niedorzeczny.

Jednak jego wygląd jest zdeterminowany przez jego nawyki i styl życia i to dotyczy wszystkiego co żyje we wszechświecie.

Jaki jest Minóg?

Dorastają zagrzebane w mule.

Wyłapują szczątki roślinne i mikroskopijne glony.

Są pasożytnicze i są bezżuchwowcami.

Lubią europejskie plaże.

Dopływają do Wisły.

Są bardzo podobne do Minogów Strumieniowych. (!)

Mają zęby. (!)

Dzięki utraconemu lękowi przed światłem wypływają na płytkie wody.

Wytwarzają wtedy penis. (!)

I mają tarło.

Nie konsumują tylko kopulują.

Ruchają się dupami! (!)

Wychodzi z tego 10 do 25 tysięcy jaj.

Po tarle osobniki dorosłe giną.

(ツ)

"Odżywiają się płynami ciała i mięsem drobnych ryb, do których przyczepiają się przyssawką. W jamie gębowej tego bezżuchwowca znajdują się gruczoły, których wydzielina uniemożliwia krzepnięcie krwi."

Można jeść, podobno dobre.

Jednak nie, bo pod ochroną.

"Ciekawostki:

Z powodu przejedzenia minogami zmarli prawdopodobnie: król Anglii Henryk I Beauclerci Amalryk z Lusignan, tytularny król Jerozolimy i król Cypru (w 1205 r.)."

Przeredagowałem artykuł z Wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Min%C3%B3g_rzeczny

#ciekawostki #heheszki #przyroda #ryby #pasozyty #kuchnia

Data: 03.01.2020 11:06

Autor: rebul4

Na jednej z angielskojęzycznych stron internetowych znalazłem list rodziców 15 letniej córki, którzy z dobroci serca postanowili pomóc swojemu dziecku w naprawianiu zepsutego przez nich świata.

Może stanie się inspiracją dla was?

„Kiedy nasza córka w wieku 15 lat została poruszona i rozpłakała się po przemowie Grety Thunberg podczas zjazdu ONZ, rozgniewała się na nasze pokolenie, „które przez trzydzieści lat nic nie robiło”.

Postanowiliśmy więc pomóc jej w zapobieganiu temu, co dziewczyna w telewizji ogłosiła „masową eradykację i zanikanie całych ekosystemów”.

Jesteśmy teraz zobowiązani do zapewnienia naszej córce przyszłości, robiąc wszystko, aby pomóc ochłodzić planetę o cztery stopnie.

Od teraz będzie jeździć na rowerze, ponieważ jazda samochodem wymaga paliwa, a paliwo powoduje emisję do atmosfery. Oczywiście, że niedługo będzie zima, a potem będzie chciała jechać autobusem, ale jazda na rowerze przez mróz buduje odporność.

Oczywiście, teraz prosi o rower elektryczny, ale pokazaliśmy jej dewastację spowodowaną na obszarach planety w wyniku wydobycia litu i innych minerałów używanych do produkcji akumulatorów do rowerów elektrycznych, więc będzie pedałować lub chodzić.

Co nie zaszkodzi jej ani planecie. Jeździliśmy też na rowerze i chodziliśmy do szkoły.

Ponieważ dziewczyna w telewizji zażądała „musimy pozbyć się naszej zależności od paliw kopalnych”, a nasza córka się z nią zgodziła, odłączyliśmy otwór wentylacyjny z nawiewem w jej pokoju. Temperatura spada teraz wieczorem do dwunastu stopni, a zimą spadnie poniżej zera, obiecaliśmy jej kupić dodatkowy sweter, czapkę, rajstopy, rękawiczki i koc.

Z tego samego powodu zdecydowaliśmy, że odtąd bierze tylko zimny prysznic. Umyje ubrania ręcznie drewnianą tarą, ponieważ pralka jest po prostu konsumentem energii, a ponieważ suszarka korzysta z gazu ziemnego, zawiesi swoje ubrania na linie, aby wyschły, tak jak kiedyś moi rodzice i dziadkowie robili.

Mówiąc o ubraniach, wszystkie te, które obecnie ma, są syntetyczne, a więc wykonane z ropy naftowej. Dlatego w poniedziałek przyniesiemy całą jej markową odzież do sklepu z odzieżą używaną.

Znaleźliśmy sklep ekologiczny, w którym jedyne sprzedawane przez nich ubrania są wykonane z niebarwionej i niebielonej bielizny z juty. Nie można też mieć ubrań wykonanych z wełny, ponieważ emisje z pierdzących owiec prawdopodobnie powodują złą pogodę.

Nie powinno mieć znaczenia, czy dobrze na niej wygląda lub czy będą się z niej śmiać, gdy ubiera się w bezbarwne, nijakie ubrania , ale to cena, którą musi zapłacić za korzyść Klimatu.

Bawełna nie wchodzi w rachubę, ponieważ pochodzi z odległych krain i używa się do niej pestycydów. Bardzo szkodliwe dla środowiska.

Właśnie zobaczyliśmy na jej Instagramie, że jest na nas zła. To nie była nasza intencja.

Odtąd o godz. 19:00 wyłączymy Wi-Fi i włączymy je dopiero następnego dnia po obiedzie na dwie godziny. W ten sposób zaoszczędzimy na elektryczności, dzięki czemu nie będzie ona niepokojona przez stres elektryczny i będzie całkowicie odizolowana od świata zewnętrznego. W ten sposób może skoncentrować się wyłącznie na pracy domowej. O jedenastej wieczorem pstrykniemy wyłącznik, aby wyłączyć zasilanie jej pokoju, żeby wiedziała, że ciemność jest naprawdę ciemna. Pozwoli to zaoszczędzić dużo CO2.

Nie będzie już brać udziału w sportach zimowych w ośrodkach narciarskich, nie będzie też wyjeżdżać z nami na wakacje, ponieważ nasze miejsca na wakacje są praktycznie niedostępne na rowerze.

Ponieważ nasza córka w pełni zgadza się z dziewczyną w telewizji, że emisje CO2 i życie pokoleń po jej pradziadkach jest winne „zabicia naszej planety”, to wszystko to po prostu oznacza, że ona również musi żyć jak pradziadkowie którzy nigdy nie mieli wakacji, samochodu ani nawet roweru.

Nie rozmawialiśmy jeszcze o śladzie węglowym żywności.

Zero śladu CO2 oznacza brak mięsa, ryb i drobiu, ale także brak substytutów mięsa opartych na soi (w końcu rośnie na polach rolników, które używają maszyn do zbioru fasoli, ciężarówki do transportu do zakładów przetwórczych, gdzie zużywa się więcej energii, a następnie przewozi samochodem do pakowalni / konserw i ponownie przewozi do sklepów), a także nie importuje żywności, ponieważ ma to negatywny wpływ ekologiczny. I absolutnie bez czekolady z Afryki, bez kawy z Ameryki Południowej i bez herbaty z Azji.

Tylko domowe ziemniaki, warzywa i owoce, które były uprawiane w miejscowej chłodnej glebie, ponieważ szklarnie działają na kotłach wyrzucających CO2 i sztucznym świetle. Najwyraźniej te rzeczy są również złe dla Klimatu. Nauczymy ją, jak uprawiać własne jedzenie.

Chleb jest nadal możliwy, ale masło, mleko, ser i jogurt, twarożek i śmietana pochodzą od krów i emitują CO2. Na patelni nie będzie już więcej margaryny i olejów, ponieważ tłuszczem jest olej palmowy z plantacji na Borneo, gdzie są niszczone lasy deszczowe.

Latem nie ma lodów. Bez napojów bezalkoholowych i bez napojów energetycznych, ponieważ bąbelki są CO2.

Zablokujemy również wszystkie tworzywa sztuczne, ponieważ pochodzą one z fabryk chemicznych. Wszystko wykonane ze stali i aluminium również musi zostać usunięte. Czy kiedykolwiek widziałeś ilość energii, którą zużywa wielki piec lub huta aluminium? Wszystko szkodzi klimatowi!

Zastąpimy jej materac piankowy z pamięcią górną, jutową torbą wypełnioną słomą, poduszką z włosia końskiego.

I w końcu nie będzie już używać makijażu, mydła, szamponu, kremu, balsamu, odżywki, pasty do zębów i leków. Pędzle będą lniane, które będzie mogła prać ręcznie drewnianą tarą, tak jak robili to jej przodkowie, zanim spowodowali zmiany klimatu, przez co była na nas zła za zniszczenie jej przyszłości.

W ten sposób pomożemy jej udzielać się, aby zapobiec masowemu wyginięciu, podnoszeniu się poziomu wody i zanikaniu całych ekosystemów.

Jeśli naprawdę wierzy i chce z nami dyskutować o dziewczynie w telewizji, chętnie zaakceptuje i z radością przyjmie nowy styl życia.

Pozdrowienia,

#heheszki #co2 #ekologia #klimat #rower #pasta

Data: 01.01.2020 11:39

Autor: Ijon_Tichy

Siemano! Wszystkiego najlepszego w kolejnym okrążeniu. Mam nadzieję, że do ostatniej prostej czeka was jeszcze wiele okrążeń.


Czas poszerzyć wiedzę, by stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia. Dziś na internetach dowiedziałem się, że populacja Urugwaju, to 3 457 000 ludzi, a populacja kangurów w Australii, to 45 000 000. A więc gdyby populacja kangurów napadła na Urugwaj, to każdy Urugwajczyk musiałby stoczyć walkę z 13 kangurami.

#wiedzabezuzyteczna #wojna #ciekawostki #heheszki #2020

Data: 30.12.2019 17:58

Autor: Alojz

Co za szaleństwo wśród publiczności,szacun dla ochrony że powstrzymali publikę przed wtargnięciem na scenę.

Zespół z Korei południowej, wystąpił w Korei północnej.

https://youtu.be/93_c_eD3tgE

#heheszki #muzyka

Data: 29.12.2019 09:44

Autor: Ijon_Tichy

Cześć Lurki i Lukrecje. Zabawna historia świąteczna.

W te święta dom moich rodziców odwiedziła ciocia z wujkiem oraz ich 21-letnia córka. Po całym dniu razem, już w późnych godzinach zaczęła się kulturalna polemika na tematy gender, LGBT itd. Wszystko w kulturalnej atmosferze. Ja w ogóle nie zabrałem głosu, tylko się przysłuchiwałem.

Aby uczynić historię krótką: głównymi stronami dyskusji była moja kuzynka 21-lat, studentka psychologii, bardzo broniła ideologii LGBT, zaś jej oponentem był mój tata. Rozmowa toczyła się w taki sposób, że moja kuzynka stroiła miny mędrca, tak jakby pouczała mojego "niededukowanego" tatę, gdyż z całą pewnością nie rozumie on świata, skoro należy do pokolenia jej dziadków ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Ą" "Ę", "Ję bułkę przez bibułkę", "na studiach to", "a na studiach tamto". Mój tata natomiast, skromny facet po szkole średniej, niepozorny, ale przez całe życie pasjonował się literaturą i na prawdę ma ogromną wiedzę i światły umysł. W kilka chwil obnażył absurdy rozumowania mojej kuzynki. Najpierw broniła ona tezy o tym, że LGBTowcy powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, a po kilku pytaniach i pociągnięciu rozmowy przez mojego tatę sama stwierdziła, że dziecko powinno mieć wzorzec mężczyzny i kobiety, aby prawidłowo się wychowywać i nawet to uzasadniała XD Gdy zdała sobie sprawę z tego, że przy wsparciu mojego taty sama sobie zaprzecza, zareagowała…. Płaczem xD

Była to scena równie zaskakująca, co komiczna – w obliczu braku argumentów, gdy wyszły na jaw absurdy jej rozumowania, gdy sam fakt bycia studentem okazuje się niewystarczający w wymianie światopoglądowej, dziewczyna po prostu wpadła w intelektualną panikę i zaczęła płakać.

Ciocia zaczęła ją pocieszać, atmosfera skwasiła się na chwilę, ale zaraz wszystko wróciło do normy. EDIT: Żeby nie było: przez cały wieczór było kulturalnie, miło i właśnie dlatego reakcja mojej kuzynki była zaskoczeniem.

#bekazlewactwa #antyautorytaryzm #marksizmkulturowy #lgbt #dyskusje #heheszki

Data: 27.12.2019 20:06

Autor: Monte

Zbieram na fabryke produkującą samochody, mam w planach zrobić najbardziej wkurwiający samochód ever:

-Silnik wankla umiejscowiony z tyłu by utrudnić naprawę + napędzany dizlem.

-Napęd na przód,

-4 osobowy, dwudrzwiowy suv (przez srodek bedzie szła wielka kolumna do zmiany biegów)

-Automat ze zmienianiem biegów na pokrętło,

-Wielkie 2 tablety na desce rozdzielczej, zero fizycznych przycisków,

-Brak podłokietnika

-Brak cupholdera

-Soczewki zamiast normalnych świateł + dzienne ledy z biedry

coś jezcze wymyślę

narazie auto w fazie projektu w mojej głowie

#heheszki #motoryzacja