Transseksualny satanistyczny anarchista wygrał republikańską nominację na szeryfa hrabstwa

Data: 14.09.2020 09:53

Autor: Borok

prawy.pl

Aria DiMezzo wygrał republikańską nominację na szeryfa hrabstwa Cheshire w stanie New Hampshire. On sam określa się jako transseksualny satanistyczny anarchista. Mało tego – w swojej kampanii używał hasła "je**ć policję"!

DiMezzo przyznał, że spodziewał się porażki. Sądził, że ludzie skorzystają z obowiązującego prawa write-in, czyli możliwości dopisania własnego kandydata. Tymczasem okazało się, że zdeklarowany radykalny lewak wygrał.

#usa #wybory #Ameryka #demokracja #bekazusa

17-latek bronił sklepu swoich rodziców przed BLM. Zabił 2 osoby. Teraz jest oskarżony o morderstwo

Data: 28.08.2020 11:39

Autor: Enviador

brulion24.pl

Na filmie widać wyraźnie, jak młody chłopak jest goniony przez tłum demonstrantów, którzy czyhają na jego życie i powalają go na ziemię. Ma przy sobie karabinek, jednak to nie odstrasza agresorów. Ustępują dopiero, gdy padają strzały. Zobaczmy to na filmie.

#blacklivesmatter #ameryka #kryminalne #prawo

Data: 30.11.2019 14:57

Autor: KLAssurbanipal

Montezuma II Xocoyotzin, ostatni przed przybyciem Hiszpanów władca Azteków w latach 1502-1520 (ilustracja z Kodeksu Ramirez z końca XVI wieku ukazująca wiarygodny wygląd Montezumy).

Za panowania Montezumy imperium Azteków osiągnęło rozkwit. Nie prowadzono już wojen zdobywczych lecz umacniano państwo. Przybycie Hiszpanów pod wodzą Hernana Cortésa w przepowiedzianym i oczekiwanym czasie sprawiło, że Montezuma traktował go jako boga. Po spotkaniu jednak zdał sobie sprawę, że Cortés nie jest bogiem. Jednak nie przeciwstawił się mu. Montezuma nie dołączył do walk przeciwko Hiszpanom w stolicy Tenochtitlán. Przypłacił to życiem. Poddani oburzeni współpracą władcy z Hiszpanami obrzucili go kamieniami oraz strzałami. Montezuma odniósł poważne rany i zmarł. Pewnie wielu z Was patrząc na rysunek pomyślało – dlaczego nie wrzuciłem czegoś bardziej wiarygodnego? Dlaczego wrzuciłem Montezumę z brodą ówczesnych Hiszpanów? Dlaczego nie jest gładko ogolony i nie ma długich włosów? Otóż po małym wstępie kim był Montezuma chciałem się skupić właśnie na jego wyglądzie. Montezuma najprawdopodobniej nosił krótkie włosy i brodę z wąsami, równomiernie, idealnie przystrzyżoną. Trzy hiszpańskie dokumenty: "Prawdziwa historia podboju Nowej Hiszpanii" Bernala Díaza del Castillo, naocznego uczestnika wyprawy Cortesa (jednego z najlepszych źródeł dotyczących podbojów Meksyku przez Hernana Cortesa), Kodeks Mendozy, Kodeks Ramirez oraz Kodeks Florencki (dokumenty hiszpańskie opisujące życie Azteków) opisują i ilustrują Montezumę, jako mężczyznę z brodą co wśród Azteków było rzadkością. Sam opis Diaza przedstawia go tak (moje tłumaczenie): "Wielki Montezuma miał około czterdziestu lat, był wysokiego wzrostu, proporcjonalny, szczupły i niezbyt ciemny, choć cery indiańskiej. Nie nosił długich włosów, tylko przycięte tuż nad uszami, miał krótką czarną brodę, dobrze wyprofilowaną i cienką. Jego twarz była raczej podłużna i radosna, miał piękne oczy, a swoim wyglądem i mimiką mógł wyrażać życzliwość lub w razie potrzeby poważne opanowanie. Był bardzo schludny, czysty i kąpał się każdego popołudnia.

#aztekowie #montezuma #hiszpanie #brodacz #broda #konkwista #ameryka #indianie

Syjonistyczni Żydzi przyznają, że masowa imigracja jest na pierwszym miejscu w ich agendzie

Data: 06.10.2019 21:54

Autor: Cattaleya

bitchute.com

„Syjonistyczni Żydzi przyznają, że masowa imigracja jest na pierwszym miejscu w ich agendzie”

Film jest wywiadem Shalom TV z jednym z pracowników Żydowskiej Rady Spraw Publicznych (JCPA). Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat tutaj: archive.vn/4N9tv ; archive.vn/IJ0Yd

#zydzi #imigranci #europa #ameryka

Intel i Qualcomm chcą zniesienia blokady handlu z Huawei

Data: 18.06.2019 19:12

Autor: ziemianin

ithardware.pl

#huawei #ban #wojnahandlowa #qualcomm #google #intel #smartfon #modem #chiny #ameryka

Okazuje się, że dalsza współpraca z Huawei bardziej leży w interesie Amerykanów, niż blokada firmy.

Najprościej mówiąc – Qualcomm chce ponownie móc sprzedawać swoje układy firmie Huawei, które będąc wykorzystywane w smartfonach nie stanowią żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa, o co oskarżany jest sprzęt chińskiego producenta. Również i Google niedawno domagało się wznowienia współpracy z Huawei, choć akurat w tym przypadku argumentowano to w inny sposób. Forma obawia się powstania i rozprzestrzeniania niezabezpieczonego zamiennika dla Androida, nad którym pracuje Huawei. Okazuje się, że dalsza współpraca z Huawei bardziej leży w interesie Amerykanów, niż blokada firmy.

Intel i Qualcomm chcą zniesienia blokady handlu z Huawei

Data: 30.04.2019 12:08

Autor: FiligranowyGucio

Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem-Fb

Już się wszyscy napodniecali powieszoną kukłą Judasza na Podkarpaciu?

Przenieśmy się więc do Winnipeg w Kanadzie. Miasto wielkości naszego Poznania, niewiele mniejsze od Krakowa. W ostatnich miesiącach na koszernej, żydowskiej restauracji BerMax pojawiały się regularnie wulgarne, antysemickie napisy. Cztery takie obrzydliwe ataki w ciągu pięciu miesięcy.

Zdecydowanie najgorszy był ten ostatni – bo łączył się z antysemicką napaścią na pracującą w restauracji kobietę. Sterroryzował ją, nabazgrał czarnym graffiti hasła wymierzone przeciw Żydom, potłukł filiżanki, talerze, powywracał stoły. Zszokowana kobietę przewieziono do lekarza.

Głos w sprawie zabrała Elaine Goldstine, przewodnicząca Żydowskiej Federacji Winnipeg. ,,Zwyczajnie nie mieści mi się w głowie, jak i dlaczego ludzie robią coś tak potwornego. Jesteśmy przerażeni i bardzo zasmuceni. Ten brutalny atak to kolejny poziom agresji. W dodatku wydarzyło się to w czasie ważnego dla nas żydowskiego święta…"

Głos zabrał również Adam Levy, dyrektor Żydowskiej Federacji Winnipeg. ,,Jesteśmy w totalnym szoku po tym bezsensownym akcie nienawiści, który wydarzył się w naszej społeczności, na naszym podwórku. To najbardziej odrażający akt antysemityzmu w historii naszej społeczności. Mamy nadzieję, że nie jest to wstęp do kolejnych wydarzeń…" – poajwajował pan dyrektor Levy. Ustanowiono zbiórkę pieniędzy na pokrzywdzoną rodzinę właścicieli tej żydowskiej restauracji.

Policja ostro wzięła się do roboty. Zatrudniono do tej sprawy aż 25 oficerów śledczych, którzy odłożyli inne pilne śledztwa i poświęcili tym aktom antysemityzmu łącznie ponad tysiąc godzin.

Kto śledzi moje wpisy regularnie, domyśla się już puenty tej historii, tu nie ma żadnej niespodzianki.

Kto, według policyjnego śledztwa, dokonał tych obrzydliwych antysemickich ataków, wręcz bluźnierczych, bo dokonanych w dniu Święta Paschy, obchodzonego na pamiątkę wyzwolenia Żydów z niewoli egipskiej?

Kto dokonał tego – jak ujął dyrektor żydowskiej społeczności – NAJBARDZIEJ ODRAŻAJĄCEGO AKTU ANTYSEMITYZMU w historii Winnipeg?

Polak patriota katolik, Jan Nowak, ubrany w koszulkę z logo PiS.

Żartowałem.

Najbardziej odrażającego aktu antysemityzmu w historii Winnipeg dokonali, w czasie jednego z najważniejszych świąt żydowskich…

…Żydzi.

A konkretnie żydowscy właściciele tej koszernej restauracji.

Zostali aresztowani, usłyszeli zarzuty, niedługo zaczyna się rozprawa. Oszustwem i wyreżyserowaną manipulacją był nawet antysemicki atak na Żydówkę w restauracji. Policja doszła do takich ustaleń między innymi na podstawie analizy nagrań z monitoringu.

Jaka płynie z tego lekcja? Otóż, antysemityzm najbardziej jest potrzebny właśnie im. Bardzo wielu przedstawicielom społeczności żydowskiej. Żywią się nim. Potrzebują go jak tlenu. Żerują na nim, i rozgrywają go dla swoich potrzeb. Nie potrafią bez niego żyć. Jeśli w jakimś kraju, w jakimś mieście, nie ma antysemityzmu, natychmiast trzeba uruchomić go sztucznie. Żeby móc mieszkańców oskarżyć o antysemityzm, mieć o co ich oskarżać, wywoływać w nich poczucie winy i finalnie – werbalizować swoje roszczenia względem nich.

Kiedy widzisz w swoim mieście obrzydliwe antysemickie i rasistowskie hasła napisane na murach, kogo widzisz oczami wyobraźni? Łysego naziola w skórzanej kurtce, kolczykiem w nosie i sprejem w dłoni?

Wiesz, że równie dobrze możesz wyobrazić sobie brodatego faceta w kapeluszu, z kręconymi lokami zapadającymi na policzki, albo redaktora lokalnej gazety broniącej demokracji i konstytucji…?

Chcesz ograniczyć ilość antysemickich napisów na murach?

Zabierz Żydowi sprej.

#zydzi #ameryka #religia #wandalizm #hipokryzja