Data: 02.07.2020 01:21

Autor: aborygo

Kiedy Konfederaci przyszli odebrać prawa wyborcze kobietom, milczałem,

nie byłem kobietą.

Kiedy odebrali je opozycji, milczałem,

nie byłem opozycją.

Kiedy odebrali je, biednym, milczałem,

nie byłem biedny.

Kiedy odebrali je budżetówce, milczałem,

nie byłem z budżetówki.

Kiedy przyszli odebrać je mi, zbiłem z nimi piąteczkę, bo jestem rojalistą a nie jakąś parówą, która wierzy, że demokratyczny cyrk się sprawdza.

#heheszkipolityczne #4konserwy #myslkonserwatywna #konfederacja

Data: 28.06.2020 10:05

Autor: Bethesda_sucks

Kilka(set) słów prawdy o Murzynach autorstwa Kazimierza Nowaka z książki "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd", która ukazała się za pośrednictwem wydawnictwa DM Sorus. Książka została opracowana przez Łukasza Wierzbickiego, który zebrał listy Kazimierza Nowaka w całość. Książka jest bardzo ciekawa, a do tego zaskakująco aktualna, choć relacje pochodzą z lat 1931-1936.

Wybrałem tylko garstkę fragmentów, które obnażają "inteligencję" Murzynów oraz ich mentalność jednak nawet ta próbka pokazuje gdzie leży problem z czarnymi i dlaczego ustępowanie im jest destrukcyjne zarówno dla nas jak i dla nich.

Fragmenty książki "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd" Kazimierza Nowaka redagowana przez Łukasza Wierzbickiego:


"W ogóle trudno sobie wyobrazić, ile Murzyn potrafi zjeść. Zatrzymany kiedyś ulewnym deszczem (…) stałem się świadkiem uczty trzech starców, której rezultatem było zjedzenie całego wołu, i to w ciągu zaledwie trzech dni! Jedli, piekli, gotowali i jedli, a ich tatuowane brzuchy rozdęły się potwornie, jednak nie pękły.

Jeść dużo, obojętnie co – to rozkosz Murzyna, a potem położyć się w cieniu strzechy i trwać bezmyślnie godzinami. I mieć dużo żon, a potem dużo dzieci, które przeważnie w młodym wieku umierają ze względu na klimat, a także z powodu braku wszelkiej opieki, jak również z chorób wenerycznych, które po rodzicach dziedziczą. Do tych licznych rodzin dochodzą jeszcze niewolnicy, którzy sami dobrowolnie sprzedają się, niewolnictwem swoim spłacając zaciągnięte długi.

Tutejszy Murzyn to duże dziecko. Wystarczy przypatrzyć się, co robią z pieniędzmi w dzień wypłaty. Idą do sklepów i cokolwiek zobaczą kolorowego, kupują bez specjalnej potrzeby: chustki ze sztucznego jedwabiu, biżuterię z kauczuku, korale, przywożone z Europy stare ubrania, lusterka, łańcuszki, wszelką najgorszą tandetę. Biorą, płacąc każdą żądana cenę. A gdy który trochę więcej grosza naraz do ręki dostanie, kupuje nową żonę.

Murzyn nie zna troski o jutro, w ogóle o niczym nie myśli. Jest to bowiem naród, który potomnym nigdy nic nie pozostawiał, a można przekopać całą Afrykę murzyńską i żadnego śladu po zmarłych się nie znajdzie. Żyją w kapanach z chrustu, jak przed wiekami, tak samo jak ich praojcowie nago chodzą, a dziś, gdy warunki im się trochę polepszyły, kupują biżuterię kauczukową i trwonią pieniądze.

(…)

Ogólnie trzeba korzystać z usług tłumaczy, bo Murzyn, widząc człowieka, który go nie rozumie, staje się butny i trzeba mieć dużo zimnej krwi, aby nie doszło do bójki, która przy bezwzględnej większości czarnych mogłaby się skończyć tragicznie.

Nieprzyjemna sytuacja spotkała mnie w osadzie Adrange. Skradziono mi aparat fotograficzny, co było dla mnie ciosem nad wyraz dotkliwym. Do złości dołączyło uczucie wstydu, że dałem się okraść w biały dzień – złodzieje wybili okno, podczas gdy ja siedziałem przed drzwiami i gotowałem kolację. Obiecywałem znaleźne, ale Murzyni wzruszali tylko ramionami. (…)

(…) Murzynki całe dnie poświęcają układaniu najbardziej fantastycznych fryzur, szytych, klejonych kałem lub układanych niby rogi bawołu, antylop czy innych zwierząt. Może mają one swój urok i murzyński sens estetyczny, ale nieraz śmieszą raczej, a dla samych kobiet bywają torturą, siedliskiem pasożytów i brudu (…)

(…) Mistrz ceremonii, władca dusz tej pogańskiej gromady dzikusów, unosi w dłoniach dwa narzędzia: kawałek drewna, rodzaj klina i zwykłą siekierkę murzyńską. Dziewczyna siedząca przed czarownikiem otwiera szeroko usta. Do górnych zębów mistrz przykłada klin, którego szerokość odpowiada szerokości sześciu zębów. Jedno uderzenie siekierką w przeciwny koniec klina – dalej uśmiechnięta dziewczyna wypluwa razem z krwią sześć zdrowych, pięknych, białych zębów. (…)

(…) Taki czarownik jest jedynym autorytetem Murzyna i bez jego wskazówek tubylec nie zrobi ani kroku. Hiena idzie za węchem, szakal, choć bojaźliwy, łapie uchem każdy dźwięk i idzie nieomylnie w stronę żeru, a Murzyn? Wybierając się na polowanie, przede wszystkim wstępuje do czarownika, aby zakląć swą dzidę i uzyskać amulet. A choć go potem bawół poszarpie rogami, nie ma żalu, że polowanie się nie udało, bo czarownik zawsze mu wytłumaczy, kto w tym wypadku poniósł winę, czy jakiś przodek zmarły, czy zły duch, czy wreszcie sam łowca. (…)

(…) Oto są bowiem w Afryce także dziwni biali, którzy dają, zamiast brać. Uczą wiary w jedynego Boga, a także jak pracować. Idzie to opornie, bo Murzyn od stworzenia świata nigdy dla siebie nie pracował. Może jednak czarni obudzą się w końcu. (…)

(…) Aby się o tym przekonać, wystarczy przypatrzyć się Murzynom w dniu wypłaty. Wprost od kasy zdążają ku sklepom, łącząc się po drodze z czekającymi już na nich żonami czy przyjaciółkami. Posiadając kilkanaście szylingów w garści, chcieliby zakupić wszystkie towary w sklepie. Oglądają koce, bieliznę, jedwabie, gramofony, zegarki i taniutką biżuterię czeską. Wybierają, przebierają, grzebią między towarami, każą sobie pokazać jak wygląda pięć jardów jakiegoś materiału, a w końcu kupują to, co najbardziej nęci ich wzrok, a najmniej potrzebne jest im do życia.

(…) Przyglądałem się scenie kupowania trzewików. Klient obejrzał dziesięć par, każdą przymierzył, obejrzał nogę w lustrze, w końcu wybrał jedną parę trzewików i zapytał o cenę. – Dwadzieścia pięć szylingów – odrzekł kupiec. Murzyn dał dziesięć szylingów, kupiec opuścił na dwadzieścia i targ trwał prawie godzinę, aż w końcu Murzyn zabierał się do wyjścia, by szczęścia popróbować w innym sklepie. To oczywiście oznaczało stratę klienta, kupiec więc szybko przyjął dziesięć szylingów i zapakował towar w ładny karton, owinął we wzorzysty papier, przewiązał jaskrawą wstążką i wręczył Murzynowi, który natychmiast wyszedł ze sklepu. Nie upłynęło nawet pół godziny, a czarny wbiegł do sklepu zdyszany i uderzając się ręką po prawej nodze, wyjąkał: – Panie, na tę nogę nie ma trzewika, nie ma trzewika, panie! Kupiec na to stwierdził z całym spokojem, że rzeczywiście trzewika tego nie ma, bo przecież klient zapłacił tylko za jeden, a nie za dwa, i żąda dopłaty pięciu szylingów, na co Murzyn zgadza się oczywiście, bo przecież lewy trzewik ma już na nodze.

Inny klient kupował nici, ale zastrzegł sobie, że chce taką szpulkę, na której mało jest drzewa, a dużo nici. Kupiec prezentował różne szpulki, ale nie mógł kupującego przekonać, że ta właśnie ma tyle a tyle jardów nici. W końcu zaproponował Murzynowi wypróbowanie długości. Klient wziął w palce koniec nitki i ruszył w stronę wzgórz oddalonych od sklepu o kilka kilometrów. Szedł i szedł, a nitka ciągnęła się za nim, nie wiedział bowiem, że kupiec odciął ją i szpulkę odłożył na półkę. Dopiero pod wieczór chłopak powrócił zadowolony z długości nici, kupił szpulkę, ale zapłacić musiał za dwie, bo pierwszej nie przyniósł z powrotem! Wieczorami w dnie wypłaty odbywa się zawsze zabawa, urządzana za resztę nie wydanych jeszcze pieniędzy. Do rana słychać wtedy huk bębnów, wszyscy tańczą, radują się życiem, bo na co im pieniądze? Podatek już zapłacili, jutro dostaną codzienną kaszę, za tydzień znowu będzie wypłata."


#ksiazki #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #rowery #podroze #socjologia #takaprawda #4konserwy #bekazlewactwa

Książkę można kupić m.in. na Legimi: https://www.legimi.pl/ebook-rowerem-i-pieszo-przez-czarny-lad-kazimierz-nowak,b153800.html

Data: 24.06.2020 02:33

Autor: Monte

Jeszcze daleko do II tury, ale przypominamy jak głosować aby było nie tylko lepiej dla Konfederacji i ich idei, ale także całej Prawicy słowami dobrego znajomego, politologa.

„Jeśli Duda przegra to będzie dramat, bo to będzie oznaczać, że strona liberalna odzyskała inicjatywę. Tym bardziej, że zdecydowanie łatwiej jest promować swój wizerunek poprzez prezydenturę niż poprzez większość parlamentarną. Taki trzaskowski będzie wtedy wetował każdą ustawę PiSu każdorazowo ku oklaskom troglodytów np. z wykopu, którzy będę mieli wreszcie niezależnego prezydenta, to że będzie to kompletna anarchia to już inna sprawa. Im wystarczy praca czystej negacji. No, a jak tylko strona liberalna odzyska też inicjatywę w parlamencie (a niektórzy z konfederacji atakując PiS bardzo na to pracują) to wkrótce dostaniemy pakiet ustaw w stylu ustawy o mowie nienawiści, gdzie w zasadzie konserwatyści nawet gdyby chcieli głosić swoje poglądy, to nie będą tego mogli robić. Na dodatek Trzaskowski rozumie grę, co pokazał w Warszawie poprzez wprowadzenie karty lgbt+ tj. jeśli chcesz brać udział w przetargach musisz mieć poglądy takie jak trzeba. A młodzi konserwatyści zamiast brać przykład i proponować kontr-karty które uniemożliwiały by udział w rządowych przetargach firmom, które promują liberalne przekonania to idą w to korwinowskie gadanie o socjalizmie byleby tylko oddać się progresywistom z PO."

Dlaczego nie warto głosować na Trzaskowskiego w mojej opinii i przeto głosować na Dudę?

– PO/KO to umierająca progresywna partia. Gdyby przegrali te wybory, musieliby się ukorzyć. Być może byłby to gwóźdź do trumny

– jego ratusz finansuje Antife

– karta LGBTQ

– rozdawnictwo na obrazoburcze muzea nowoczesne (nk wrzuci pastę o psie i wystawie w galerii sztuki nowoczesnej)

– Trzaskowski brał udział w spotkaniach grupy Bilderberg, jest globalistą

– nie zrobił nic z mafią reprywatyzacyjną

Jak mówię, jest to tylko prywatna opinia podparta politologicznym wywodem. Nie zmuszę was do głosowania na Dudę i tego nie zamierzam.

Muszę jednak brać pod uwagę dobro całej Prawicy.

Dobijmy PO/KO, sprawmy aby się rozpadła albo rozwaliła na partykularne grupy. Przegrała ostatnie 5 wyborów. Ta przegrana sprawi, że progresywizm w Polsce dostanie mocne uderzenie a my nie będziemy ograniczani tak jak konserwatyści na Zachodzie.

#konfederacja #pis #polityka #altright #4konserwy

Lewica organizuje wystawę w muzeum fałszującą historię i oskarżającą Polaków o pogromy

Data: 13.06.2020 07:34

Autor: aleqsandrov

youtu.be

To jest śmieszne, że w XXI wieku można bezkarnie siać taką propagandę i fałszywe oszczerstwa. To jest kolejne pisanie historii na nowo. Jest realizowane super konsekwentnie i za kolejne 50 lat nikt nie będzie się orientował dlaczego wybuchła II wojna świata, że wywołali ją Niemcy i że to oni są winni za holokaust. A potem się dziwimy, że tak nas postrzegają inne narody, jeśli pozwalamy tak mówić o sobie w polskim muzeum.

Polecam też zapoznać się z kuratorami powyższej wystawy. Jednym z nich jest obecna i wieloletnia dyrektor znana z dość kontrowersyjnych inwestycji ( często kupowanie przez MOCAK (w rzeczywistości z pieniędzy Państwa czyli naszych) 3-ligowych zagranicznych, mało znanych prac artystów, natomiast brak zainteresowania polskim rynkiem sztuki). Warto wspomnieć o marnej jakości "wystawach" artystycznych i wątpliwej jakości treści merytorycznych powyższych. Chcę przypomnieć również o kontrowersyjnym przejęciu przez MOCAK Bunkru Sztuki pomimo sprzeciwu społeczności artystycznej i kulturalnej Krakowa.

Co do kuratora wystawy numer 2, osoba ta publicznie prezentuje swoją sympatie do Żydów. To też mogłoby być wskazówką co do specyficznej narracji.

#historia #lewackalogika #neuropa #4konserwy

Małpy w kosmosie, LGBT, Przeminęło z wiatrem, Hotel Zacisze, Little Britain, Konfederacja

Data: 13.06.2020 05:51

Autor: wigilius

youtube.com

Pitu Pitu 12.06.2020 m.in:

#FakeNews Węglarczyka o #FortTrump. Info wziął z #Reuters'a, #Reuters z rosyjskiej agencji #TASS. Czyli Węglarczyk puścił ruskiego fejka xD Dementowała wszystko Żorżetta, że będzie taki #FortTrump, że jeszcze oko wszystkim zbieleje.

#FakeNews x2 Węglarczyka o tym, że za zamieszki w #USA odpowiadają ultraprawicowe milicje xD

– Rabiej ogłosił światu, że #TeczoweDisco to jest prowokacja Kaczafiego, że Kaczafi przebierze się za dziewczynkę z długimi włosami i razem z Terleckim, też przebranym za krasnala, będą pląsać sobie z tęczowymi flagami, żeby sprowokować zamieszki antyhomoseksualne xDDD

#pitupitu #rafalotokafrackiewicz #rof #bekazlewactwa #4konserwy #polityka #heheszki #usa #blm #protesty

Data: 08.06.2020 15:52

Autor: Monte

Świetny wpis, postuje go w orginale po angielsku dla was #4konserwy

A note on the psychological warfare against European men on a sexual level.

Note how the mainstream always seeks to present the White guy as weak and unattractive, often contrasted to an athletic and exotic 'Other'. Also, note that whenever a mixed-race couple is shown (in commercials etc.) it is basically never a White man involved.

This is not a coincidence. It is part of an ongoing demoralizing campaign against White men.

What can we do to reverse this image? We can post physique!

We must embody lord Byron's cultured thug.

Getting jacked and training MMA is not only good for an increasingly insecure urban environment. It is also a good way to counter the narrative of the White guy as a limp-wristed loser. Thus it is not only a service to yourself, but also to your biocultural brothers.

Remember, this low-intensity culture war takes place on many levels, and the proper response is always to become the best version of yourself.

#gloriouspill #4konserwy #bekazlewactwa #samorozwoj #lurkokoksy

Data: 07.06.2020 17:57

Autor: gruby333

USA: W 2018 roku 23% ludzi w wieku 18-29 lat nie uprawiało seksu w ciągu ostatniego roku. Według płci 18% kobiet i 28% mężczyzn.

Tylko ok. 56% wszystkich starszych uczniów szkół średnich poszło na randki w 2015 r . Odsetek w przypadku starszych pokoleń wynosił ok. 85%.

W Japonii 47% wszystkich małżeństw badanych zgłosiło brak seksu w poprzednim miesiącu

Badanie Japońskiej Federacji Planowania Rodziny wykazało że 46% kobiet i 25% mężczyzn w wieku od 16 do 25 lat gardzi kontaktami seksualnymi

Według psychologów jedna z głównych przyczyn spadku zainteresowania seksem to pornografia. Według Psychology Today 75% mężczyzn i 41% kobiet w USA ogląda pornografię, a ponad 60 milionów ludzi ma problemy z nadmiernym użyciem. Pornografia jest bezpośrednio związana z masturbacją,. W latach 1992–2014 odsetek mężczyzn amerykańskich, którzy przyznali się do masturbacji w tym tygodniu, podwoił się do 54%, a odsetek kobiet trzykrotnie do 26%.

Moje znalezisko na ten temat:

https://www.lurker.pl/p/mkwImqUmo

Link bezpośredni:

https://nowakonfederacja.pl/en/sexual-recession/

#4konserwy #ciekawostki #ciekawostkigrubego #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

USA: W 2018 roku 23% ludzi w wieku 18-29 lat nie uprawiało seksu w ciągu ostatniego roku

Data: 07.06.2020 17:54

Autor: gruby333

nowakonfederacja.pl

 • Według płci 18% kobiet i 28% mężczyzn w wieku 18-29 lat nie uprawiało seksu w ciągu ostatniego roku

 • Tylko ok. 56% wszystkich starszych uczniów szkół średnich poszło na randki w 2015 r . Odsetek w przypadku starszych pokoleń wynosił ok. 85%.

 • W Japonii 47% wszystkich małżeństw badanych zgłosiło brak seksu w poprzednim miesiącu

 • Badanie Japońskiej Federacji Planowania Rodziny wykazało że 46% kobiet i 25% mężczyzn w wieku od 16 do 25 lat gardzi kontaktami seksualnymi

 • Według psychologów jedna z głównych przyczyn spadku zainteresowania seksem to pornografia. Według Psychology Today 75% mężczyzn i 41% kobiet w USA ogląda pornografię, a ponad 60 milionów ludzi ma problemy z nadmiernym użyciem. Pornografia jest bezpośrednio związana z masturbacją,. W latach 1992–2014 odsetek mężczyzn amerykańskich, którzy przyznali się do masturbacji w tym tygodniu, podwoił się do 54%, a odsetek kobiet trzykrotnie do 26%.

#4konserwy #ciekawostki #ciekawostkigrubego #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Uniwersytet w Waszyngtonie wezwał wykładowców do łagodniejszego oceniania czarnych studentow

Data: 06.06.2020 18:20

Autor: gruby333

campusreform.org

Wcześniej studenci Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles żądali wyrzucenia wykładowców, którzy odmawiają zwolnienia czarnych uczniów z egzaminów końcowych po śmierci Floyda. Profesorowi grozi bunt za odmowę dania studentom forów wg kryteriów rasowych.

https://freebeacon.com/latest-news/ucla-students-demand-dismissal-of-professors-who-refuse-to-cancel-final-exams-over-floyd-death/

Obecnie mamy zmianę kryteriów przyjęcia na studia aby czarni mogli łatwiej mogli dostać się na uczelnie kosztem białych i azjatów. Następnie pojawiły się wezwania do łagodniejszego traktowania czarnych studentów bo sobie nie radzą a za kilka lat będzie awantura o to, że firmy nie traktują tak samo dyplomów czarnych i białych ponieważ jedna grupa została przepchnięta przez studia w nieuczciwy sposób.

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #ciekawostkigrubego

Data: 06.06.2020 17:23

Autor: gruby333

Nowa afera na wykopie z powodu politycznie poprawnej cenzury. Kilka dni temu sam dostałem bana za znalezisko dotyczące rezygnacji z testów SAT w USA ponieważ biali osiągali lepsze wyniki niż czarni. Od dawna pisałem, że wykop się kończy i trzeba promować lurkera.

Pewnym problemem na lurkerze są neuropejskie trolle zakładające nowe multikonta do celowego wkurzania innych uzytkowników.

#4konserwy #lurker #wykop

Data: 30.05.2020 04:46

Autor: Monte

Jest już rocznica ataków na @Ijon_Tichy to ja stanę w jego obronie. Myślę, że powinniśmy się uczyć od niego podejścia do dyskusji. Zawsze podchodzi do dyskusji ze spokojem i rozwagą, nie ważne jakie skrajne by miał poglądy on czy jego oponent.

Ja przywlokłem z wykopu największego raka, którego staram się pozbyć do dziś – czyli emocjonalnej manipulacji, jak się wkurwie to mi się to włącza, tak jak dzisiaj w dyskusji z @lisq jak ochłonąłem to zacząłem argumentować tak jak się powinno czyli sensownie i chyba nasza dyskusja wyglądała na jakimś poziomie.

Wyuczyłem się tego na wykopie do perfekcji, to nie wymaga żadnej wiedzy i stosują to wykopki szczególnie neuropa i najgorsze, że to działa.

Wiecie, ktoś ma inne spojrzenie na sprawę, to zamiast argumentacji, mówienie mu czemu się myli, to bazuje się na emocjach, szczególnie tak by osoba trzecia czytająca to podpalała, złapała emocje z tekstu i wyłączyła myślenie – i tu chodzi właśnie o te osobe czytającą by ją przekonać i by dała plusa Tobie (a później już samo leci, bo widzisz plusa dajesz plusa), no i robi się z tego mocny śmietnik z którego nic nie wynika i tworzą się jakies ideologiczne podziały i nikt nie próbuje nikogo zrozumieć, byle dojebać drugiej stronie – dlatego na wykopie jest takie szambo.

Ciężko na zawołanie mi przywołać jak to w praktyce wygląda, ale mniej wiecej tak:

Z lewej strony:

Ktoś chwali sobie tradycyjne życie i patriarchat to "lewak" w 90% odpisze, że kobiety są uciskane, są kurami domowymi i klasyczny argument, że są bite przez męża (nie wiem skąd to biorą ale za każdym razem przywołują ten argument), Ale argumentujący "lewak" bardzo dobrze wie, że tak nie jest i bardzo dobrze wie, że oponent chce zwykłej szczęśliwej rodziny, ale nie może pozwolić na przesunięcie okna overtona w prawo, więc jeździ emocjonalnie bo tak najszybciej i najłatwiej manipulować.

Z prawej strony:

Tutaj ciężko mi coś przytoczyć bo jednak prawica nie jest tak wyrachowana i emocjonalna jak lewa strona.

Bardzo dobrze to było widać z użytkownikiem @gwiazda_polarna gdy robił tu ideologiczny śmietnik, dokładnie znał zasady emocjonalnej gry i gdy próbowałem wymusić na nim dyskusje to obracał kota ogonem i dalej sprowadzał dyskusję do emocji, byle mi dojebać ale nogdy przekonać. Przykład z Tommie Lindh, opisałem sprawę (to ten 19 letni Szwed który uratował dziewczynę, lub próbował przed gwałtem i dostał kose od nachodzcy), to ten neuropek nazwał go patusem i narodowcem – przyklejał łatkę, którą neuropki budują od lat że każdy, komu jest bliski jego własny naród to bezzębny seba spod osiedla. Bardzo dobrze wiedział, że Tommie to chłopak, który chce dobrze dla Szwecji i kedt bohaterem ale jego ideologia nie pozwala mu na przesunięcie okna overtona w prawo.

Podsumowując, jeżeli mielibyśmy sprowadzać tu wykopków, trzeba narzucić jakiś standard dyskusji, by nie było tego emocjonalnego ścieku. A @Ijon_Tichy jest naprawdę świetny w dyskusji, tak samo @gruby333 .

#wojnaidei #wojnainformatyczna #lurker #neuropa #4konserwy #wykop

Data: 29.05.2020 20:52

Autor: gruby333

Bardzo lubię oglądać programy historyczne i ponieważ można tam zobaczyć, że ludzie nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie i w nienormalnych czasach.

Pamiętam jak oglądałem film historyczny o ZSRR w czasach rządów Stalina. Mąż jednej z Rosjanek został aresztowany i oskarżony o spiskowanie przeciwko władzy. Kobieta uznała, że skoro został aresztowany to musiał być winny. Dopiero po latach zauważyła jak bardzo była ogłupiona przez system.

Inny przykład to młody niemiecki żołnierz który był już w niewoli pod koniec wojny ale gdy zobaczył dziwną chmurę to uznał, że to może być wunderwaffe. Po latach dotarło do niego jak bardzo był manipulowany.

Obserwuję społeczeństwo i widzę, że teraz ludzie również nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie i w nienormalnych czasach. Dodaję nieoprawne politycznie znaleziska aby to ludziom uświadomić.

Każda ideologia potrzebuje wroga i obiekt kultu.W ZSRR wrogiem był kułak a obiektem kultu był chłop i robotnik Obecnie obiektem kultu jest egzotyczny imigrant a wrogiem biały mężczyzna. Pomimo mnogości informacji w mediach ludzie nie zauważają jak bardzo są manipulowani.

Przykładem manipulacji mediów są ostatnie zamieszki w USA. Afroamerykanie popełniają 90 proc. przestępstw międzyrasowych pomiędzy białymi i czarnymi chociaż stanowią 13 proc. ludności. Media nagłaśniają przypadki gdy to czarny był ofiarą a przypadki gdy ofiara jest biała nie są tak mocno nagłaśniane. Skutek to zamieszki wywołane przez Afroamerykanów chociaż sami popełniają 90 proc. przestępstw międzyrasowych.

https://www.bjs.gov/index.cfm?ty=pbdetail&iid=6686

Inny przykład to faworyzowanie niebiałych w dostępie do rynku pracy. Biali ludzie są tak zmanipulowani, że pozwalają aby dyskryminować ich ze względu na pochodzenie i nadal popierają ten system.

https://twitter.com/BBCNewsbeat/status/953602152311803905

W Wielkiej Brytanii poprawność polityczna spowodowała, że policja przymykała oko na przestępstwa grooming gangs ale ludzie nadal nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie

https://www.thetimes.co.uk/edition/news/police-chief-we-ignored-sex-abuse-of-children-hgrhc358v

#4konserwy #poprawnoscpolityczna #ciekawostkigrubego #honkhonk #bekazlewactwa

Prezes proimigranckiego stowarzyszenia został zabity metalowym prętem przez imigranta z Afganistanu

Data: 29.05.2020 20:48

Autor: gruby333

twitter.com

Ofiara działała od lat na rzecz "bezwarunkowego przyjmowania" imigrantów. To jeden z wielu przypadków ataku egzotycznych imigrantów na proimigracyjnych działaczy.

W 2019 roku proimigrancka aktywistka Audrey Coignard została zasztyletowana przez imigranta i swojego byłego partnera

https://nationalfile.com/europe-immigration-activist-stabbed-to-death-by-immigrant-she-was-housing

#4konserwy #poprawnoscpolityczna

Data: 27.05.2020 16:04

Autor: Monte

Wybuchła właśnie afera związana z "Planned Parenthood" – największą w USA siecią klinik aborcyjnych. Do sieci wyciekły nagrania z pracownikami korporacji zeznającymi pod przysięgą, że PP handuje ciałami abortowanych dzieci.

Zarejestrowane zeznania dotyczą m.in. starszej dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast ds. Dostępu do Aborcji Tram Nguyen, dyrektor medycznej dr Dorothy Furgerson i byłej dyrektor naczelnej usług medycznych dr Deborah Nucatola.

Opublikowane filmy z zeznań to dowód, że kierownictwo Planned Parenthood ma pełną świadomość nielegalnego procederu. A nawet celowego dostosowania sposobu przeprowadzania aborcji tak, aby lepiej pozyskiwać szczątki. Na nagraniach widzimy też Mary Gatter, prezes Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation of America, która w 2017 roku negocjowała z udającym zainteresowanego transakcją dziennikarzem, cenę za tkanki nienarodzonych dzieci. Kobieta przyznała, że zawarła porozumienie biznesowe z firmą do pobierania tkanek płodu ludzkiego Novogenix.

Czyli nie tylko ideowe zbydlęcenie i dehumanizacja, ale też wielki biznes – o czym wielu mówiło od dawna. Okazało się, że nie są szaleńcami. Szalony znów okazał się #swiatwedluglewicy.

nagranie opublikowane przez The Center for Medical Progress:

https://www.youtube.com/watch?v=PgUULMCzm8c

FoxNews:

https://www.foxnews.com/…/daleiden-planned-parenthood-testi…

CBS This Morning:

https://www.youtube.com/watch?v=wIt5xA5rB2I

wszystkie nagrania z zeznań pod przysięgą na stronie:

https://www.centerformedicalprogress.org/fetal-trafficking-under-oath/testimony

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #prolife #4konserwy #aborcja #zajebanezwykopu (przyda się mirror) #dzieci #aborcja

Po długiej walce, mężczyna wygrał odszkodowanie od oskarżającej go o gwałt kobiety

Data: 23.05.2020 03:01

Autor: Kamien23

foxnews.com

Zszargana reputacja, zniszczone życie. Wszystko przez to, że kiedyś byli parą, jednak kiedy pojawiły się zgrzyty, kobieta nie chciała opuścić mieszkania i trzeba było załatwiać sprawę sądownie. Po otrzymaniu nakazu eksmisji kobieta przypomniała sobie, że trzy lata wcześniej profesor wybił jej trzy zęby, zgwałcił i próbował rozjechać autem. Mimo braku jakichkolwiek dowodów czy świadków i dosyć oczywistego motywu pomówienia z zemsty, władze aresztowały mężczynę, który musiał spędzić trzy tygodnie w areszcie.

Teraz wygrał proces o odszkodowanie, ale zszarganej reputacji nie zwróci mu nikt.

#metoo #logikarozowychpaskow #4konserwy

Berlin wprowadził domniemanie winy w oskarżeniach o dyskryminację np. rasizm

Data: 20.05.2020 19:25

Autor: gruby333

bz-berlin.de

Czerwono-zielona większość w Senacie Berlina przyjęła "państwową ustawę antydyskryminacyjną", która odwraca ciężar dowodu w wypadku policjantów oskarżonych o dyskryminację. To policjanci, którym postawiono zarzuty, muszą udowodnić, że są niewinni.

Jeżeli policjant w Berlinie skontroluję dilera narkotyków z Afryki, to diler może stwierdzić, że był dyskryminowany przez tą kontrolę. Następnie policjant musi udowodnić, że kontrola nie stanowiła dyskryminacji, ale była uzasadniona. Diler nie ryzykuje w takiej sytuacji sporu sądowego.

https://twitter.com/delestoile/status/1262851131866308614

#4konserwy

PAP: CZIPY JUŻ ZATWIERDZONE

Data: 15.05.2020 00:27

Autor: Enviador

biznes.pap.pl

Źródło: http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237

Niech mi ktoś wyjaśni, że to nic.

Poniżej mirror strony, pogrubiłem co istotniejsze:

"RB_ASO: Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19

PAP

Data: 2020-05-10

Spis tresci:

 1. RAPORT BIEŻĄCY

 2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

 3. INFORMACJE O PODMIOCIE

 4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Nazwa arkusza: RAPORT BIEŻĄCY

Firma: HEMP & WOOD SPÓŁKA AKCYJNA

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 21 / 2020

Data sporządzenia: 2020-05-10

Skrócona nazwa emitenta

HEMP & WOOD S.A.

Temat

Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Treść raportu:

Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. dalej "Alivecel" umowę Memorandum Of Understanding dalej MOU na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce dalej "JV".

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania R&D w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.

Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.

Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści 30 do sześćdziesięciu 60 dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej.

JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi.

JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Emitenta Leszka Borkowskiego.

Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.

Emitent będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV, oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBiR Polskie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju lub NCN Polskie Narodowe Centrum Nauki _, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital.

Nazwa arkusza: MESSAGE (ENGLISH VERSION)

MESSAGE _ENGLISH VERSION_  

Nazwa arkusza: INFORMACJE O PODMIOCIE

  HEMP & WOOD SPÓŁKA AKCYJNA     _pełna nazwa emitenta_     HEMP & WOOD S.A.    Finanse inne _fin_     _skrócona nazwa emitenta_    _sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie_      00-071   WARSZAWA      _kod pocztowy_   _miejscowość_      Krakowskie Przedmieście     13     _ulica_     _numer_       +48 _22_ 419 20 70   +48 _22_ 419 20 69     _telefon_      _fax_          www.hempandwood.pl     _e-mail_      _www_      525-23-82-713    140778886      _NIP_      _REGON_     

Nazwa arkusza: PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ  Data  Imię i Nazwisko   Stanowisko/Funkcja Podpis 2020-05-10 Leszek Borkowski  Prezes Zarządu   

Identyfikator raportu g3rnkvrut1

Nazwa raportu RB_ASO

Symbol raportu RB_ASO

Nazwa emitenta HEMP & WOOD SPÓŁKA AKCYJNA

Symbol Emitenta HEMP & WOOD S.A.

Tytul Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19

Sektor Finanse inne (fin)

Kod 00-071

Miasto WARSZAWA

Ulica Krakowskie Przedmieście

Nr 13

Tel. +48 (22) 419 20 70

Fax +48 (22) 419 20 69

e-mail

NIP 525-23-82-713

REGON 140778886

Data sporzadzenia 2020-05-10

Rok biezacy 2020

Numer 21

adres www www.hempandwood.pl"

#nwo #4konserwy #koronawirus

Media: niewinny czarnoskóry zastrzelony. Nagranie: czarnoskóry włamywał się do mieszkania

Data: 10.05.2020 16:21

Autor: Kamien23

youtube.com

Od kilku dni lewa cześć sceny politycznej w USA żyje sprawą Ahmauda Arbery'ego. Wyszedł pobiegać i został zastrzelony z zimną krwią przez dwóch 'białych suprematów'. Okazuje się jednak, że w okolicy w tym samym czasie policja otrzymała kilka telefonów od zaniepokojonych mieszkańców, a świeżo ujawnione nagranie pokazuje, że przez swoim 'joggingiem' Ahmaud wszedł na cudzy teren a 'biali supremaci' próbowali go zatrzymać. Oczywiście nie oznacza to, że jego zabicie jest usprawiedliwione, jednak pokazuje hipokryję mediów próbujących go za wszelką cenę wybielić i przedstawić jako nieskalaną owieczkę.

#wydarzenia #kryminalne #bekazlewactwa #lewackalogika #usa #4konserwy

Czym są karmione nasze dzieci. Kompilacja zebrana po 15 minutach przeglądania "głównej" TikToka.

Data: 07.05.2020 15:08

Autor: gruby333

streamable.com

Większość użytkowników TikToka to osoby w wieku 13-15 lat.

Wojna z białymi w reklamach – ciekawy artykuł

https://www.counter-currents.com/2018/03/the-war-against-whites-in-advertising/

Propagandowe książki dla dzieci w Niemczech, Belgi i w Francji

https://files.catbox.moe/rdpowt.jpeg

Plan Coudenhove-Kalergi

https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/18934-plan-coudenhove-kalergi-czy-na-naszych-oczach-dochodzi-do-zniszczenia-europy-w-jej-tradycyjnym-historycznym-i-kulturowym-ksztalcie

USA: 82 proc. mieszanych dzieci dostaje socjal

https://nczas.com/2018/12/30/czarnoskora-amerykanka-masakruje-politpoprawnosciuchow-pokazuje-dane-ilu-kolorowych-mezczyzn-ucieka-od-ojcostwa/

#kolorowaagitacja #4konserwy #bekazlewactwa

Kolejny lewicowy fake news króluje w internetach. Trump nie kazał wstrzykiwać sobie wybielacza

Data: 25.04.2020 05:26

Autor: Kamien23

youtube.com

Trump wspomniał o tym, że światło UV i środki do dezynfekcji niszczą wirusy w przeciągu sekund (na zewnątrz ciała), więc dobrze byłoby mieć lek działąjący w podobny sposób od wewnątrz. Media przekręciły jego słowa i stworzyły fake newsa o tym jak Trump zalecił ludziom zastrzyki z Domestosu

#bekazlewactwa #manipulacja #fakenews #4konserwy #koronawirus

Brytyjski polityk został oskarżony o rasizm ponieważ broni białych mężczyzn

Data: 24.04.2020 19:57

Autor: gruby333

breitbart.com

Poseł Robert Halfon zajął się tematem dyskryminacji białych mężczyzn. Biali są odrzucani podczas rekrutacji przez pracodawców którzy pod presją mediów wprowadzają różnorodność w firmach. Rząd UK planował przejęcie nieaktywnych kont bankowych i przekazanie pieniędzy niebiałej młodzieży.

#4konserwy

CNN dalej brnie w zaparte w sprawie reportera, który wdał się w awanturę

Data: 21.04.2020 16:35

Autor: Kamien23

foxnews.com

Resporter CNN, Chris Cuomo miał przez ostatnie kilka tygodni izolować się w domu z powodu koronawirusa. Problem w tym, że w czasie rzekomej izolacji wdał się w awanturę z rowerzystą. Okazuje się, że Cuomo z rodziną odwiedził swój drugi, znajdujący się w budowie dom. Poszkodowany mężczyna zgłosił sprawę na policję. Sam Cuomo w wywiadzie radiowym, narzekał na zaczepiających go cyklistów. Mimo tych wszystkich dowodów, CNN nadal promuje fake newsy o tym, że ich reportes spędził ostatnie kilka tygodni w zamknięciu.

#bekazlewactwa #lewackalogika #cnn #usa #4konserwy

Czy chińczycy wysługują się Światową organizacją zdrowia?

Data: 01.04.2020 16:02

Autor: Kamien23

youtube.com

Wiele na to wskazuje. Od początku WHO przekazywało informacje zgodne z wytycznymi komunistcznej partii i twierdziło, że koronawirus nie jest zaraźliwy. Organizacja odmówiła też uznania pandemii i skupiła się na 'rasizmie' w kierunku chińczyków. Na pytania o Taiwan, oficjel WHO przerwał wywiad.

#koronawirus #polityka #4konserwy #wydarzenia

Kiedy szalała świńska grypa, Kopacz: „Śpijcie spokojnie, cieszcie się wiosną”.

Data: 26.03.2020 17:40

Autor: MaX

youtu.be

Ktoś ma wątpliwości, ze dziś nie mówili by tego samego? Mieliśmy wtedy dużo szczęścia, że A/H1N1 nie był tak zaraźliwy jak obecny. Gdyby byli u władzy to dziś byśmy zazdrościli Włochom małej ilości ofiar…

#polska #koronawirus #4konserwy

Demokraci są gotowi pomóc gospodace...jeśli firmy zwiększą diversity

Data: 24.03.2020 10:29

Autor: Kamien23

youtube.com

Kika dni temu Donald Trump zaproponował wysłanie każdemu obywatelowi czeku na 1200 dolarów. Ma to pomóc zrestartować gospodarkę zniszczoną koronawirusem. Demokraci dwukrotnie zablokowali ustawę w senacie, wykorzytując fakt, że cześć z republikanśkich senatorów zostało zdiagnozowanych na koronawirus i nie może głosować. Teraz demokraci sami zaproponowali podobną ustawę, ale z dodanymi małym druczkiem własnymi wysrywami. Aby otrzymać pomoc firmy muszą wprowadzić 'różnorodność' i kontolować swoją produkcję śladu węglowego (Carbon footprint).

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #

Israel zamierza śledzić na żywo telefony pod pretekstem wykrycia nieprzestrzegających kwarantanny

Data: 17.03.2020 10:07

Autor: Enviador

dw.com

Israel zamierza monitorować narzędziami antyterrorystycznymi telefony obywateli pod pretekstem wykrycia osób nieprzestrzegających kwarantanny. Według Netanyahu władza zaimplementuje technologie monitorującą na żywo telefony, która umożliwia wgląd kto z kim i gdzie przebywa.

https://www.dw.com/en/israel-to-use-counterterror-tools-to-track-quarantine-breakers/a-52782336

#koronawirus #israel #4konserwy #technologia #totalitaryzm #inwigilacja

Stan zagrożenia w Serbii, prezydent ze łzami w oczach: " Solidarność europejska nie istnieje"

Data: 17.03.2020 09:25

Autor: Enviador

youtube.com

Solidarność europejska nie istnieje, to była bajka. Prezydent Serbii prosi Chiny o pomoc!

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=P42OrsA045M

Artykuł: https://www.nationalreview.com/news/coronavirus-outbreak-serbian-president-aleksandar-vucic-labels-european-solidarity-fairy-tale-says-only-china-can-assist-in-coronavirus-response/

#serbia #europa #koronawirus #4konserwy

Data: 06.03.2020 12:30

Autor: aborygo

BYĆ MOŻE DLA CIEBIE TO ŻOŁNIERZE WYKLĘCI, DLA MNIE TO KOMUNISTYCZNE BANDY POZOROWANE.


Na zdjęciu: zalążek pierwszej "bandy pozorowanej" MO, tworzonej przez Gutmana Ałefa vel Gustawa Bolkowiaka (siedzi w środku w drugim rzędzie).


"Bandy pozorowane" – była to jedna z najbardziej perfidnych metod zwalczania Żołnierzy Wyklętych przez komunistów po 1944 r. Ile zbrodni, przypisanych przez historyków i propagandystów komunistycznych podziemiu niepodległościowemu było ich dziełem? Na terenach opanowanych przez partyzantkę antykomunistyczną stosowano taką metodę nawet do lat 50-tych. Już sam fakt, że były one powoływane przez różne formacje, utrudnia ich zbadanie i opisanie. Na terenach za obecną granicą wschodnią takie "bandy" tworzyło NKWD. W Polsce Ludowej były "bandy pozorowane" tworzone przez: Urzędy Bezpieczeństwa, Informację Wojskową, Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Milicję Obywatelską i Ochotniczą Rezerwę Milicji Obywatelskiej. Ponadto własne bojówki, udające "partyzantów", tworzył najbardziej zaufany aktyw Polskiej Partii Robotniczej. Były również "bandy pozorowane", powoływane przez "ludowe" Wojsko Polskie. Włącznie z NKWD było ich aż osiem rodzajów!

Ich rolą było rozpoznawanie terenu, kto i gdzie sprzyja organizacjom niepodległościowym, werbowanie agentury terenowej, w wielu przypadkach – rozbijanie grup prawdziwej partyzantki. Organizacje niepodległościowe od początku potępiały i ujawniały zjawisko powoływania przez komunistów "band pozorowanych", wskazując na drastyczne metody ich działania i związaną z tym powszechną dezinformację. Np. komendant Okręgu Białostockiego Narodowego Zjednoczenia Wojskowego już w czerwcu 1945 r. ostrzegał przed nimi: "zdarza się, że jakieś nieznane, uzbrojone oddziały grasują w nocy po okolicach i w imię patriotyzmu, pod grozą śmierci, biciem nakładają na najlepszych Polaków wysoką kontrybucję lub grabią majątek rzekomo na cele podziemnej organizacji. Przy tym katują ludzi, bijąc dzieci i łamiąc ręce niewiastom".

Czasem dochodziło do rażących "błędów i wypaczeń" w postaci dekonspiracji sprawców. Tak było m.in. w przypadku morderstwa, popełnionego przez ubeckie "szwadrony śmierci" 1 grudnia 1945 r. w Budkach Petrykowskich pod Grójcem na Zbigniewie Hanke, Tadeuszu Liszkiewiczu i Bolesławie Łukowskim. Zbrodnia wyszła na jaw i została nagłośniona już następnego dnia, bowiem czwarta osoba, która też miała być zlikwidowana, Józef Sikorski (działacz PSL) dosłownie wyszedł z grobu. Po strzałach oddanych przez UB-owców udał martwego, został przysypany zmarzniętymi grudami ziemi razem ze zwłokami innych ofiar, a następnie po ucieczce morderców zdołał się wydostać z mogiły. Złożył wyczerpujące zeznanie i ujawnił dane personalne znanych sobie sprawców. Ale mimo to śledztwo nie zostało wszczęte a on, na skutek śmiertelnego zagrożenia, ukrywał się przed sprawcami aż do 1956 r. Sprawa była przedmiotem postępowania w prokuraturze PRL, ale ustaleni sprawcy – funkcjonariusze UB, MO i działacze PPR – zostali objęci amnestią z 1947 r. (przeznaczoną przecież dla podziemia!) i jako "ujawnieni" uniknęli w ten sposób jakiejkolwiek kary.

Funkcjonariusze partyjni ujawniali swój udział w tworzeniu "band pozorowanych", lecz jako sprawców fałszywie wskazywano na… żołnierzy AK! Tak zrobiła m.in. Maria Turlejska: "Wiemy z autopsji, że już jesienią 1944 r. w Otwocku utworzona została specjalna szkoła przy Komendzie Głównej MO do szkolenia dywersantów i terrorystów. Werbowano do niej m. in. chłopców i dziewczęta z AK (…). Z tej właśnie kadry, szkolonej celowo, powstały pierwsze oddziały pozorowane".

Istnienie owej "szkoły" i fakt, że decyzje zapadały na najwyższym szczeblu, potwierdził jej pierwszy komendant Gutman Ałef vel Gustaw Alef-Bolkowiak: "Do oddziału naszego została włączona 25-osobowa grupa „Czwartaków”." Nie byli to więc "chłopcy i dziewczęta z AK", których po latach usiłowała fałszywie obciążyć Turlejska, tylko najbardziej zaufani AL-owcy, nawet we własnych szeregach określani jako skrajnie zdemoralizowani przestępcy!

"Ściśle tajny" raport płk. (później gen.) Janusza Neugebauera vel Zarzyckiego z Informacji Wojskowej ("Taktyka walki z bandami" z 5 stycznia 1946 r.) nakazywał:

"Tworzyć z aktywistów partyjnych, robotników, żołnierzy, oficerów oddziały partyzanckie, ubrane po cywilnemu, wypuszczać w las celem wprowadzenia dezorganizacji w szeregach band.

Zaostrzyć represje wobec członków band, osób współpracujących. Złamać bezkarność chłopstwa, ukrywającego bandytów. Na bandycki terror reakcji odpowiedzieć naszym terrorem. Postawić zasadę odpowiedzialności zbiorowej za zbrodnie dokonywane na jej terenie. Na akty zbrodnicze reagować natychmiast […]:

– natychmiastowe na miejscu rozstrzeliwanie schwytanych z bronią w ręku, właścicieli domów, w których broń została znaleziona;

– w skrajnych wypadkach, przy napotkaniu na zbrojny opór wsi, spalenie wsi".

#zolnierzewykleci #bekazlewactwa #prl #historia #iiwojnaswiatowa #neuropa #4konserwy

Żona SIEBIE uderzy i oskarży Ciebie? Policja będzie mogła WYRZUCIĆ CIĘ Z DOMU!

Data: 03.03.2020 21:46

Autor: raptor

premier.gov.pl

Ochrona ofiar przemocy domowej będzie natychmiastowa. Osoba stosująca przemoc fizyczną, zagrażającą życiu lub zdrowiu domowników, będzie musiała bezzwłocznie opuścić mieszkanie. – Nowe przepisy pozwolą natychmiastowo izolować sprawców od osób dotkniętych przemocą.

#polska #prawo #4konserwy #bekazpisu #takaprawda

Hipokryzja socjalistów. Związki zawodowe- tak! No chyba, że w mojej firmie, to wtedy nie...

Data: 02.03.2020 14:04

Autor: Kamien23

youtube.com

Bernie nienawidzi milionerów, kiedy sam nim jest. Chce rozdysponować cudzy majątek, ale nie własny. Publiczna edukacja jest dobra…ale moje dziecko pójdzie do drogiej szkoły prywatnej. Zasoby powinny być uczciwie rozdysponowane…tylko nie z mojej firmy, bo włożyłem w nią zbyt dużo pracy… Jak ci ludzie mogą spojrzeć w lustro?

#bekazlewactwa #lewackalogika #socjalizm #bekazrazem #razem #polityka #4konserwy

Konserwatyści nie mają szansy znaleźć pracy dziennikarza w branży gier

Data: 23.02.2020 17:55

Autor: Kamien23

rt.com

Co ciekawe na wymieniony artykuł zareagowali prawie wszyscy znani dziennikarze growi, zaprzeczając tym rewelacjom, jednak żaden z nich nie był w stanie podać jednego nazwiska konerwatywnego kolegi po fachu.

#gry #4konserwy #wydarzenia

Lewactwo pożera się nawzajem odc .2343. Tym razem poszło o książki.

Data: 07.02.2020 00:38

Autor: Kamien23

onet.pl

W USA trwa Black History Month. Do akcji włączyła się księgarnia Barnes & Noble. W mediach społecznościowych pokazała nowe okładki klasycznych powieści. Na nowych ilustracjach widać głównych bohaterów przedstawionych jako osoby czarnoskóre, mimo że w książkowej fabule opisano je jako białe. Co na to lewactwo? Jedno słowo: blackface.

#heheszki #ksiazki #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

Wpadka Kidawy-Błońskiej - "Kaczyńskiemu zależy tylko na Polsce."

Data: 04.02.2020 18:04

Autor: MaX

dorzeczy.pl

Małgorzata Kidawa-Błońska wypowiadała się dla stacji TVN. Kandydatka na prezydenta miała skomentować obecną sytuację w Polsce. Jednak z ust polityk padły zaskakujące słowa. – Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie – mówiła Kidawa-Błońska. – Jemu zależy tylko na Polsce – stwierdziła.

#debata #pis #po #polityka #wybory #4konserwy

We Francji Gestapo Macrona właśnie tłucze strajkujących strażaków. 28.01.2020

Data: 29.01.2020 18:09

Autor: MaX

youtu.be

https://youtu.be/WvR00wLpqfk

Jakby kto pytał, to we Francji Gestapo Macrona właśnie tłucze strajkujących strażaków. To już mało kto wybaczy. No może poza Parlamentem Europejskim

Jak wiemy Unia nie widzi problemu w tym, by ta bezmózga banda kryminalistów tłukła przypadkowych ludzi, atakowała medyków udzielających pomocy rannym i dziennikarzy relacjonujących co się dzieje, zabierała telefony uniemożliwiając nagrywanie, strzelała granatami w twarze trwale okaleczając ludzi, czy też pacyfikowała sędziów.

PS. Macron w następnym tygodniu przyjeżdża do Polski i prawdopodobnie będzie truł o praworządności.

#francja #4konserwy #wydarzenia #europa

Policjant zabrania nazywać Osamę bin ladena terrorystą, bo...religia pokoju

Data: 19.01.2020 21:12

Autor: Kamien23

youtube.com

Na dziennikarza przerowadzającego wywiady z uczestnikami marszu wezwana zostałą policja. Z powodu zadawanych przez niego niewygodnych pytań. Policjant powiedział, że dziennikarzowi nie wolno nazywać nikogo terrorystą, bo może to spowodować niepokój społeczny. Co ciekawe na tej samej demnstracji ludzie nieśli transparenty z napisem "Donald Trump to terrorysta"

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #cenzura #polityka #kanada

Organizator kampanii Sandersa: Gułagi są potrzebne do „reedukacji”, aby nie być „pier$%# nazistą”

Data: 15.01.2020 14:53

Autor: Enviador

realclearpolitics.com

Organizator kampanii Bernie Sandersa ostrzegał przed masową przemocą jeżeli Sanders nie dostanie nominacji. Opowiadał się za stworzeniem gułagów do „reedukacji” znazyfikowanych osób…nie mamy zbyt wiele czasu na ocalenie cywilizacji" – mówił, w rozmowie nagranej ukrytą kamerą przez projekt Veritas.

Artykuł: LINK

Całe nagranie: LINK

#usa #bekazlewactwa #wybory #kultura #4konserwy #historia

21 latek nie żyje po proteście przeciwko obecności drag queen na spotkaniu rodzin

Data: 14.01.2020 11:06

Autor: Enviador

news.com.au

21 latek nie żyje po proteście przeciwko obecności drag queen na spotkaniu rodzin. Młody przewodniczący Uniwersyteckiego Klubu Australijskiej Partii Liberalnej protestował podczas czytaniu dla dzieci przez drag queen w bibliotece publicznej.Spotkał się za to z ogólnokrajowymi atakami ze strony polityków i masowym potępieniem w sieci.Został znaleziony martwy następnego dnia. LINK

#lgbt #dragqueen #protest #4konserwy #australia #kryminalne #smierc

Prezenterka mało znanego programu dostała tyle samo co popularny dziennikarz

Data: 14.01.2020 00:42

Autor: Kamien23

youtube.com

Prezenterka programu informacyjnego o kiepskiej oglądalności złożyła skargę, że nie dostaje tyle pieniędzy co dziennikarz prowadzący konkurencyjny program o o wiele wieększej oglądalności. Wygrała w sądzie pracy i dostanie kasę podatników.

Witamy w lewackim świecie gdzie nie liczą się zdolności a odpowiednia płeć.

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #feminizm

Polscy żydzi atakują decyzję Izraela za niedopuszczenie Prezydenta RP do głosu!

Data: 07.01.2020 19:40

Autor: Enviador

twitter.com

"Czyli wszystko wskazuje na to, że w Jerozolimie będą przemawiać reprezentanci państw, które podpisały pakt Ribbentrop-Mołotow (Niemcy, Rosja), główni sprawcy Zagłady (Niemcy) i ci, którzy ochoczo wydali Żydów Niemcom na zagazowanie w Auschwitz (Francja)."

https://twitter.com/ForumFZP/status/1214592188660604929

#polska #wykop #pad #zydzi #izrael #auschwitz #4konserwy

Kiedy uważasz się za piewcę tolerancji a nabijasz się z cudego nieszczęścia

Data: 07.01.2020 01:02

Autor: Kamien23

youtube.com

TL;DW – rysowniczka komiksów o lewackich poglądach zrobiła komiks w którym główna bohaterka nabija się z fakty, że dom PewDiePie został obrabowany. W jej wizji jest ona pozytywną postacią, a gość, który jej się pyta jak by się czuła jaky to jej dom obrabowali jest burakiem. Klientka został obiektem drwin a lewactwo przeszło do defensywy, twierdząc, że ataki na nią spowodowane są jej homoseksulaizmem (sic)

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

Po niemal 25 latach „Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego” znika z Dwójki

Data: 06.01.2020 20:30

Autor: Bethesda_sucks

sdrp.katowice.pl

Jeden z najbardziej wartościowych programów radiowych po 25 latach został zdjęty z anteny pomimo znakomitej słuchalności (najwyższa spośród audycji publicystycznych) i sporej rzeszy fanów. W programie poruszano tematy z takich dziedzin nauki jak fizyka, astronomia, biologia czy historia, a gośćmi programu byli wybitni naukowcy lub popularyzatorzy nauki. Polecam wszystkim odwiedzić stronę internetową programu i przesłuchać któryś z odcinków, np. https://www.polskieradio.pl/8/405/Artykul/658423,Zamiast-o-zen-pomyslcie-o-matematyce-czastek-elementarnych

#polska #polskieradio #gruparatowaniapoziomu #liganauki #tvpis #dobrazmiana #4konserwy

Szwecja: Tylko 61%. ludności poniżej 44 roku życia ma oboje szwedzkich rodziców

Data: 25.12.2019 13:15

Autor: gruby333

uvell.se

W 2002 r. w Szwecji było 79% proc ludności we wszystkich kategoriach wiekowych która miała oboje szwedzkich rodziców. W 2018 roku odsetek ten spadł do 68%. W ciągu 16 lat odsetek rdzennej ludności spadł w Szwecji z 79% do 69%.

#4konserwy

The Wall Street Journal chce mniej Białych graczy hokeja w NHL

Data: 24.12.2019 15:39

Autor: gruby333

unz.com

Dziennikarzom przeszkadza, że większość graczy NHL jest Biała ale nie przeszkadza, że w 80 proc. graczy NBA i 70 proc. graczy NFL jest Czarnych chociaż Afroamerykanie stanowią 13 proc. ludności USA. Dziennikarze domagają się różnorodności tylko wtedy, jeżeli Biali stanowią większość.

Tytuł artykułu na The Wall Street Journal "Diversify or Die: The National Hockey League Has a Demography Problem"

https://www.wsj.com/articles/diversify-or-die-the-national-hockey-league-has-a-demography-problem-11576433696

#4konserwy #ciekawostkigrubego #swiat