Czy aby na pewno?

Data: 11.06.2020 02:11

Autor: Pajonk_STRACHU

wykop.pl

Jest na wykopku typ, który dodaje filmiki z TVPiS, ogólnie taki prześmieszek. Dodał ostatnio wycinek o Czosnkowskim że niby za nim G. Soros stoi. Odpaliłem i mocno się zdziwiłem że to "SAMO GRUBE" z opisu wykopka to zwykłe zakłamywanie rzeczywistości przez nueropskich komuszków z wykopu. W materiale są wypowiedzi Czosnkowskiego dzie chwali się stypendium od Soros… . Ja rozumiem że TVPiS leci z Polakami w hooya. Tylko że ta komusza zaraza jedzie na kanwie spalonej reputacji TVPiS'u, dzięki temu mając ułatwione zadanie siania swojej propagandy i promowania Czosnkowskiego.

Link bezpośredni do fragmentu z TVPiS: https://streamable.com/ysq95j

W Polsce nie zmieni się nic do póki ludzie nie zrozumieją że tego syjo-komuszego raka trzeba wyciąć raz na zawsze.

#WszystkichDoWoraIDoJeziora !

#tvpis #bekazlewactwa #neuropa #zaklinaczerzeczywistosci #soros #trzaskowski #czosnkowski #2020

Data: 14.04.2020 01:03

Autor: Pajonk_STRACHU

Czołem Lurki :)

Moja żona interesuje się lotnictwem – poważnie brzmi – tak po prostu lubi wiedzieć czym będzie/my podróżować lub co nad głową właśnie przelatuje.

No i dziś krzyknęła temat, "Antonow". Mówię że nie spotkałem się z tematem w ostatnim czasie. Zaczyna opowiadać że przyleci taki a Chin do Polski, że przywiezie:

– 7 milionów maseczek.

– kilka set kombinezonów.

– kilka set tysięcy przyłbic.

Wiedziałem że ten samolot to jest wielkie bydle, ale nie że aż takie wielkie.

Idąc za info od gościa z monej.pel – obrazek – 10 Dreamline'rów!

Ile to zamówienie objętościowo m3 może zajmować?

Maski, kombinezony, przyłbice… .

W KASA by tego nie pomieścili? Na dwie, cztery by się nie dało tego zwieźć?

Albo w tym info z monej.pel zapomnieli jeszcze czegoś dopisać albo po drodze jeszcze ktoś na autostop, na doczepkę się załapie… .

Wiadomo że WP.pel to ciule a nie dziennikarze pracują, więc… .

Jak Wam się wydaje, adekwatne ta akcja?

#Polska #Antonow #An225 #Mrija #2020 #kolanowirus

Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz...

Data: 06.04.2020 01:32

Autor: Pajonk_STRACHU

wolna-polska.pl

Kilka dni temu Yaakov Litzman (Jacob Litzman), izraelski ministrem zdrowia w czwartym rządzie Binjamina Netanjahu , udzielił wywiadu, w którym omówił środki podjęte w celu zwalczania pandemonii. Zapytany, czy Izrael pozostanie zamknięty do 16 kwietnia br., kiedy obchodzona jest Pascha, minister odpowiedział dość nieoczekiwanie. Polityk jest pewien, że do tego czasu nadejdzie Mesjasz, który uratuje Izrael, ponieważ Pascha to czas odkupienia. [Prawdziwym Mesjaszem jest Jezus Chrystus, który 2000 lat temu przyszedł na ziemię, nauczał ludzi, umarł za nas na Krzyżu i zmartwychwstał. Każdy inny jest oszustem. – admin]

#polityka #zydzi #bekazzydow ? #mesjasz #kronawirus #2020 #minister #antychryst

Data: 01.01.2020 11:39

Autor: Ijon_Tichy

Siemano! Wszystkiego najlepszego w kolejnym okrążeniu. Mam nadzieję, że do ostatniej prostej czeka was jeszcze wiele okrążeń.


Czas poszerzyć wiedzę, by stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia. Dziś na internetach dowiedziałem się, że populacja Urugwaju, to 3 457 000 ludzi, a populacja kangurów w Australii, to 45 000 000. A więc gdyby populacja kangurów napadła na Urugwaj, to każdy Urugwajczyk musiałby stoczyć walkę z 13 kangurami.

#wiedzabezuzyteczna #wojna #ciekawostki #heheszki #2020