OLX z nowym cennikiem ogłoszeń lokalnych między innymi w dziale Elektronika

Zobacz: https://www.lurker.pl/post/bAIKx1ODf
Data dodania: 7/24/2020, 10:01:53 PM
Autor: ziemianin

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #akcesoria #allegro #cennik #elektronika #fotografia #komputery #ogloszenia #ogloszenialokalne #olx #regulamin #tablety #telefony

Serwis OLX aktualizuje regulamin. Już 7 sierpnia 2020 roku, za dwa tygodnie wejdą w życie zmiany w cenniku za ogłoszenia między innymi w kategorii Elektronika.

OLX z nowym cennikiem ogłoszeń lokalnych między innymi w dziale Elektronika

OLX z nowym cennikiem ogłoszeń lokalnych w dziale ElektronikaSerwis z ogłoszeniami lokalnymi OLX zdecydował się zaktualizować regulamin. Zmiany wejdą w życie już 7 sierpnia 2020 roku, czyli za równe dwa tygodnie. W głównej mierze dotyczą one cenników za ogłoszenia w kategoriach Dom i Ogród, Ogród i Ogrzewanie oraz Elektronika. Nas interesuje głównie ostatni dział. Nowe ceny odnoszą się do akcesoriów telefonicznych, komputerów, tabletów, telefonów komórkowych, gier oraz telewizorów. W zależności od sposobu regulowania należności kwoty te będą się od siebie różnić. Za płatności SMS zapłacimy bowiem więcej niż ma to miejsce przy tradycyjnej płatności online. Przyjrzymy się więc konkretnym opłatom, na których nadejście musimy się przygotować.

Charakterystyka ogłoszeń lokalnych różni się od ofert, które trafiają na Allegro. Mimo to, w obydwu przypadkach mamy do czynienia z opłatami za korzystanie z serwisu jako „sprzedawca”. Tak się składa, że czołowy polski usługodawca oferujący wirtualną tablicę ogłoszeń zdecydował się właśnie na odświeżenie cennika dotyczącego kilku kategorii. Niestety, podwyżki dotknęły również działu Elektronika. Z nowymi opłatami muszą liczyć się osoby pragnące sprzedać akcesoria telefoniczne, urządzenia fotograficzne, gry, konsole, komputery, sprzęt audio oraz sprzęt wideo. Oczywiście dotyczy to również tabletów, telefonów i tak zwanej „innej” elektroniki.

Z pełnym regulaminem, w którym umieszczono szczegółowy cennik każdej kategorii, możecie zapoznać się na stronie Centrum pomocy OLX. Ja chciałbym jedynie zwrócić uwagę na kilka przykładowych opłat, na które musimy się przygotować. Jednorazowe ogłoszenie w dziale Telefony komórkowe to koszt 6,80 zł i 8,97 zł (płatność online / płatność SMS). Wyróżnienie ogłoszenia na 30 dni będzie kosztować odpowiednio 28,31 zł i 37,37 zł. W przypadku komputerów należy przygotować się na kwoty 6,50 zł i 8,58 zł za dodanie jednorazowego ogłoszenia oraz 22,78 zł i 30,06 zł za wyróżnienie ogłoszenia na okres 30 dni.


Komentarze:

Brak komentarzy