Zobacz: https://www.lurker.pl/post/-DL2pKmby
Data dodania: 11/10/2020, 1:07:08 PM
Autor: sol_ziemi

Czy martwisz się tym, że moralny upadek gwałtownie postępuje i zdaje się, że coraz szersze grono ludzi wręcz cieszy się ze zła? Czy zauważasz, jak wartości wywracane są przewrotnie do góry nogami, a zło nazywane jest dobrem? Będzie jeszcze gorzej, wręcz szokująco i przerażająco dla każdego moralnego człowieka. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.

"A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga". 2 list do Tymoteusza 3:1-4.

Być może martwisz się, że tak się dzieje. Ale bez obaw, wszystko jest pod kontrolą. Nie dziw się temu, gdyż to musi się stać zanim nadejdzie koniec tego gnijącego świata. Ludzie będą coraz bardziej kochać ciemność i pałać coraz większą nienawiścią do wszystkiego, co pochodzi ze światłości.

"A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków". Ewangelia wg. św. Jana 3:19-20.

#chrzescijanstwo #biblia #slowonadzis


Komentarze:

Brak komentarzy