Emilewicz krytykuje Polskie Radio za cenzurę

Data: 17.05.2020 13:19

Autor: Gwiazda_Poranna

Noo, coś czuje że Emilewicz już niebawem straci stanowisko. Najwierniejsi żołnierze Jarosława bronią własną piersią cenzury i właściwej narracji Polskiego Radia. Tylko coś się Emilewicz wyrwała przed szereg i śmie wypominać cenzurę jedynej słusznej narodowokatolickiej władzy. Polacy się budzą, teraz chyba nawet ta pani przejrzała na oczy. Ale już trochę za późno na oburzanie się na PiS, gdy w rękach Jarka jest sejm, wymiar sprawiedliwości i prezydent.

Coraz weselej w chlewie. #polska #kazik #muzyka #polskieradio #polityka

@tenji

17.05.2020 13:36

Najwierniejsi żołnierze Jarosława bronią własną piersią cenzury i właściwej narracji Polskiego Radia. Tylko coś się Emilewicz wyrwała przed szereg i śmie wypominać cenzurę jedynej słusznej narodowokatolickiej władzy.

@Gwiazda_Poranna, Na razie to nikt z PIS nie zgadza sie z Trojka. Minister Gliński i Joachim Budziński też skrytykowali tę cenzurę

https://gwiazdy.wp.pl/to-chyba-jakas-prowokacja-glinski-ostro-o-aferze-wokol-piosenki-kazika-twoj-bol-jest-lepszy-niz-moj-trojka-6511405824796801a

A ty żyj dalej w swej antyPIS bańce xD

@Gwiazda_Poranna

17.05.2020 13:40

@tenji, Nie chce być wulgarny, ale czy ty kurwa w ogóle masz oczy w tej głowie? Otwierałeś ten obrazek?

Widzisz że jest tam także komentarz wiernej żołnierki PiSu czyli Lichockiej?

Na razie to nikt z PIS nie zgadza sie z Trojka.

To Lichocka nie jest w PiSie? Może sobie najpierw sprawdź, zamiast pisać takie brednie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Lichocka

No ale tak to już jest niestety z lemingami, jak na was plują to udajecie że pada. Tutaj to samo, wierni Jarkowi chwalą PR, ale afera się robi i trzeba się z tego wycofywać rakiem, to teraz fani PiS będą udawać że wcale ta cenzura nie miała związku z Jarosławem.

@tenji

17.05.2020 13:48

@Gwiazda_Poranna, Lichocka przekazuje tylko wsparcie dla dyr PR3. Nigdzie nie napisała, ze popiera usunięcie piosenki. Czytaj ze zrozumieniem.

PS. I znowu plucie i wyzywanie. Zezwierzęcenie niektórych tutaj jest porażające.

@Gwiazda_Poranna

17.05.2020 13:53

@tenji,

Lichocka przekazuje tylko wsparcie dla dyr PR3.

Czyli chwila chwila. Dyrekcja cenzuruje audycje i piosenki, przez to wiele osób krytykuje radio, a Lichocka wspiera decyzje i dyrekcje, powtarzam, dyrekcję która zabłysnęła cenzurą.

Nie wiem jaką gimnastykę umysłową uprawiasz, ale nie łączenie Lichockiej z pochwalaniem cenzury w tym przypadku jest niemożliwe.

Czyli u was w PiSie już wprowadzili dwójmyślenie?

@tenji

17.05.2020 14:19

@Gwiazda_Poranna, Myślę, że poszczególni posłowie i posłanki mają autonomiczne myślenie i niekoniecznie we wszystkim muszą się zgadzać. To się nazywa pluralizm w partii.

@Gwiazda_Poranna

17.05.2020 14:56

@tenji,

Myślę, że poszczególni posłowie i posłanki mają autonomiczne myślenie i niekoniecznie we wszystkim muszą się zgadzać.

Czekaj czekaj, bo jeden gość pisał tu takie brednie o tej sprawie:

Na razie to nikt z PIS nie zgadza sie z Trojka.

A teraz znowu zmieniasz front? Bądź dorosły, przyznaj się do błędu, że nie przeczytałeś, i że napisałem prawdę, że najwierniejsi lizusi Jarka stoją murem za PR.

@tenji

17.05.2020 15:05

@Gwiazda_Poranna, No chyba ty nie czytasz bo napisałem ci, że Gliński i Joachim Budziński też skrytykowali tę cenzurę.

najwierniejsi lizusi Jarka stoją murem za PR.

Kim są ci mityczni najwięksi lizusi, którzy stoją za cenzurą? Na razie trzymasz się ten Lichockiej jakbyś nie miał kogo innego podać.