@arti

09.07.2019 19:10

@Bethesda_sucks, choć temat słuszny ,to jednak putin nie jest najlepsza personą do wygłaszania tez.

@lukasj

11.07.2019 13:40

@arti, zgadza się, natomiast nie zmienia to faktu że w tym wypadku powiedział sensową rzecz (chociaż sam za nim nie przepadam)

@Lysy

07.07.2019 22:30

@Bethesda_sucks, jakich inwektyw ? nazwal rzecz po imieniu. Ta cala nowo-mowa juz mnie nudzi…

@zakowskijan72

07.07.2019 21:54

@Bethesda_sucks, dałem strzałkę w górę, ale po obejrzeniu materiału i skonfrontowaniu jej z tytułem daję strzałkę w dół. Żadnego "ripostowania pedałowi" tam nie zauważyłem, jedynie wyważoną wypowiedź na konkretne pytanie.

Agresja słowna wobec homoseksualistów to wkładanie amunicji w ręce dewiantów z LGBTP.

Uwaga: celowo rozróżniam pomiędzy osobami odmiennej orientacji a LGBTP, tak jak rozróżniam pomiędzy kobietami które realizują własne, niekoniecznie kobiece, pasje, a feminazistkami.

@Gruby

07.07.2019 21:02

@Bethesda_sucks, Hasłem naczelnym demokratów w USA jest wszyscy jestemś z mniejszości. Gówna tam, że zarabiają miliony i dzieci posyłają do prywatnych szkół. Demmokraci są zawsze za mniejszościami. LGBTAGD, murzyni, latynosi, indianie, metoo po 50 latach itp. zjawiska.

@shadow

07.07.2019 13:31

@Bethesda_sucks, używanie inwektyw w tytule nie zachęca do dyskusji ani obejrzenia treści :(

@Bethesda_sucks

07.07.2019 14:08

@shadow, Przecież właśnie jako jedyny się odezwałeś :]. Poza tym nazywanie pedała pedałem to rzecz normalna i żadna inwektywa. Dużo lepsze określenie niż "gej" pochodzące od angielskiego "wesoły" (pedały są najmniej szczęśliwymi ludźmi na świecie widząc ich nieustanne zrzędzenie i odwalanie szopek).

Co więcej tu nie ma z czym dyskutować, Putin powiedział prawdę i tyle.

@shadow

07.07.2019 15:08

@Bethesda_sucks, co ty pierdolisz? to jest obraźliwe, a gdybyś ty się taki urodził pedale jebany? to miło by ci było? oni przechodzą na lewą stronę, przez właśnie takich idiotów jak ty. tam ich nikt nie obraża. A potem LGBT nadmuchuje takie wpisy i prawica wychodzi na kogo wychodzi przez takich jak ty wlasnie, kmiotku. Walcz z ideologią lgbt, a nie z gejami, bo robisz dokładnie to, co oni chcą, żebyś robił, żeby było o czym mówić i pokazywać takie wpisy jak twoje w faktach tvnu

@Bethesda_sucks

07.07.2019 15:16

@shadow, Widzę masz ból tyłka dosłownie i w przenośni :D.

Also:

używanie inwektyw w tytule nie zachęca do dyskusji ani obejrzenia treści :(

Post później:

pedale jebany

:D :D :D

BTW, pedalstwo się leczy.

@Beowulf

07.07.2019 16:18

oni przechodzą na lewą stronę, przez właśnie takich idiotów jak ty

@shadow, Nieprawda. Lewactwo zawsze zbiera wszelkiego rodzaju margines społeczny, bo nikt normalny nie chce się z lewactwem zadawać – mogą liczyć tylko na tych, którzy mają bałagan we łbie. Pedały i inne cudaki mają być "nowym proletariatem", bo ten dotychczasowy pogonił lewusów precz. Mechanizm masz opisany w "Erosie i cywilizacji" Herberta Marcuse, oraz w "Człowieku jednowymiarowym", chociaż to drugie to już tylko jojczenie, że nie do końca się udało zrobić z kutasolubnych awangardę postępu.

Czy nie mogą żyć normalnie nie pchając się innym przed oczy ze swoim hobby? Jakby po ulicy latał nawiedzony gościu z klaserem i zmuszał mnie do oglądania znaczków, to w końcu bym się zirytował i wsadził mu ten klaser w dupę. Oni nie są w stanie tego zrozumieć? Nie mogą uprawiać swojego hobby w domu?