Znany gej na czele siatki pedofilów

Data: 06.03.2019 21:30

Autor: raptor

rp.pl

Szkocka policja rozbiła grupę pedofilów. Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie. Był szefem finansowanej przez państwo organizacji LGBT Youth Scotland, która doradzała nastolatkom odkrywającym u siebie skłonności homoseksualne.

@JakovKarnic

07.03.2019 17:26

@Thanos, to znaczy, że każdy kto ma inny pogląd na daną rzecz, będzie automatycznie uciszany. Zablokuje to jakąkolwiek dyskusję, bo ja nie dyskutuje chamsko, nie obrażam innych i staram się dyskutować za pomocą danych naukowych. W zamian dostaje określenia uznawane powszechnie za obelżywe, przekłamania i całkowicie niemerytoryczne wpisy.

@Thanos

07.03.2019 17:36

@JakovKarnic, ale Ci co mają identyczny pogląd, będa plusować. A im wyższy L-rank usera, tym jego ocena (plusy/minusy) będą odgrywać większą rolę. Nie ma tutaj złotego środka. chcemy wypróbować tę metodę. Jeśli się nie sprawdzi, będziemy kombinować dalej :]

@Bethesda_sucks

07.03.2019 05:44

@raptor, Przecież nie od dziś wiadomo, że pedały to pedofile.

@JakovKarnic

07.03.2019 07:40

@Bethesda_sucks, jak już uogólniamy, to przecież każdy wie, że księża to też pedofile, a KK to organizacja zajmująca się ukrywaniem pedofilu, natomiast najsłynniejszym ich hersztem był Karol Wojtyła.

@solo1979

07.03.2019 08:02

@JakovKarnic, chciałeś chyba napisać o islamie i Mahomecie. Jak tam wyglądają te sprawy? Tam pedofilia jest na porządku dziennym. Ile miała Aisha lat, kiedy Mahomet ją poślubił?

Ponieważ islam dopuszcza pedofilię więc nie ma o czym mówić, wszystko jest ok.

Natomiast kiedy w KK znajdzie się pedofil to aj waj na cały świat.

@JakovKarnic

07.03.2019 08:10

@solo1979, ale ja naprawdę mam wyjebane na islam.

Czy Mahomet był pedofilem? Ciężko powiedzieć, jeśli to co napisane jest w Koranie to prawda to tak. No ale to książka z gatunku fantasy, jak biblia. W Koranie Mahomet rozcinał księżyc na pół xD

Jedno jest pewne, islam uczy popierdolonych rzeczy.

https://www.youtube.com/watch?v=Jbr7YGp6kFg

@solo1979

07.03.2019 08:18

@JakovKarnic, ależ to nie są bajki. Życie Mahometa jest opisane w Sira, raczej jest to historia.

No a Koran został chyba w 8 wieku jeśli dobrze pamiętam, zunifikowany przez Usmana, bo koranów było kilka wersji, jak nie kilkanaście.

Tak więc wywalili co im się nie podobało i zostawili w Koranie to co uważali za wygodne.

@De_Damianu

07.03.2019 10:13

@JakovKarnic, @Thanos

" ich hersztem był Karol Wojtyła." – za takie śmieciowe teksty tzn wyklepane teksty NPC bez dowodów powinien być ban, czy chcemy takich śmieci w tym serwisie? Można mieć zdanie negatywne o kościele ale jak widzę że ktos nie ma nic modrego do powiedzenia tylko klepie zaprogramowane teksty lewaków to nie ma miejsca na takie osoby.

Chcemy mieć śmietnisko takie jak na wypoku… chyba nie.

@Thanos

07.03.2019 11:03

@De_Damianu, teksty wyklepane – zgadzam się, bez potwierdzenia – także sie zgadzam.

moim jednak zdaniem @JakovKarnic celnie zripostował: uogólnienie kontrą na uogólnienie. gdzie tutaj widzisz naruszenie zasad i jak sam byś oceniał/egzekwował? dla przykładu, analogicznie można powiedzieć, że Kiszony też rzuca wyklepane teksty (antyszczepionków, bo sa teraz w modzie) i tez bez potwierdzenia (brak badań, jawnych dowodów itd.), ale to prezdstawia jego własne zdanie. do ktorego ma prawo.

@De_Damianu

07.03.2019 11:15

@Thanos, Tylko że Jakov takie teksty cały czas klepie a są chyba pewne granice. Nie bez powodu ma -1200 ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak tam Thanos Szanowny chce ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Thanos

07.03.2019 11:42

@De_Damianu, przyszły mechanizm L-rank będzie ograniczał aktywność dla użytkowników z tak negatywną punktacją 乁(ツ)

@JakovKarnic

07.03.2019 17:16

@Thanos, uuu, cenzura, widzę że będzie promowany tylko jeden światopogląd xD

@De_Damianu, czy ty rozumiesz tekst pisany. To była riposta. Jakoś nie przeszkadza ci tekst @Bethesda_sucks, hipokryto

Jeśli nazywanie każdego homoseksualisty pedofilem jest ok, to nazywanie wojtyły hersztem pedofilów jest także normalne.

@Thanos

07.03.2019 17:18

@JakovKarnic, dlaczego cenzura? to znaczy jaki światopodglad?

nic z tych rzeczy. użytkownicy decydują o treści. robimy właśnie wszystko by iść na odwrot, po to to jest :)

@Beowulf

06.03.2019 22:43

Rennie, któremu rząd płacił 40 tysięcy funtów (około 200 tysięcy złotych) rocznie, był zwolennikiem wprowadzenia do szkockich szkół lekcji o homoseksualizmie. Domagał się też umożliwienia homoseksualistom adoptowania dzieci. Jak pisze dziennik „Daily Mail”, często odwiedzał szkocki parlament, zapraszano go też do siedziby brytyjskiego premiera na Downing Street w Londynie i na przyjęcia urządzane przez członków rodziny królewskiej.

@raptor, Jak k…rwa zwykle. Ciekawe czemu ta zaraza notorycznie przykleja się w okolicy wszelkich "biznesów" związanych z dziećmi, a przy okazji z publicznymi pieniędzmi? W Norwegii była słynna sprawa gdzie ichnie gestapo (Branvevrnet) wrobiło ojca w pedofilię. Biegły, który zrobił z niewinnego człowieka pedofila, odsiaduje własnie wyrok za… no jakże by inaczej… pedofilię.

Pamięta ktoś jeszcze sprawę KidProtect i niejakiego Jakuba Śpiewaka? Tak, z tych Śpiewaków jakby kto pytał. Swego czasu typ nie po prostu wyłaził z telewizora. Chwilami miałem wrażenie, że siedzi nawet u mnie w lodówce. Cokolwiek by się nie działo związanego z dziećmi, zawsze pojawiał się ten mętny cwaniaczek. Najczęściej w asyście policji, urzędasów i innych nawiedzonych. A potem okazało się, że cwaniaczek doi publiczną kasę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo to w końcu tzw. fundacja, więc kraść musi, ale ten typ kradł w biały dzień bez zachowania jakichkolwiek pozorów. Jakby ktoś szukał wątków związanych z różnymi zboczeniami, to też dużo nie trzeba. Pan Śpiewak jest miłośnikiem dość specyficznych rzeczy z gatunku BDSM i lubi się tym chwalić. Jeżeli już ktoś musi, to niech sobie wpisze na YT hasło "Nanemah i'm your property " – nie przypuszczałem, że coś takiego jest zgodne z regulaminem. W każdym razie ja bym typa do dzieci nie dopuścił, a jakbym przyłapał w pobliżu, to nie byłoby to BDSM ale raczej gore…

Sprawa Jamesa Renniego wywołała dyskusję na temat związku pedofilii z homoseksualizmem. – Każdy, kto uważa, że taki związek istnieje, jest debilem. To był zbieg okoliczności – ucięła przedstawicielka czołowej organizacji homoseksualnej w Glasgow i odłożyła słuchawkę.

Aha… debilem. Jakże by inaczej. Niewinni oni niczym te lelije przeczyste, a że czasem dziecko zgwałcą, to szczegół. Pewnie szedł sobie taki, miał erekcję i się potknął. I tak 130 razy…

Kilka lat temu, gdy jeszcze nie był to temat tabu, policja udostępniła statystki dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką gejów. Zważywszy, że stanowią oni 1, góra 2 procent społeczeństwa, mamy do czynienia z wielką nadreprezentacją – powiedziała „Rzeczpospolitej” brytyjska specjalistka ds. wychowywania dzieci Lynette Burrows.

Z jej opinią nie zgadza się profesor Donald Grubin, ekspert ds. zachowań seksualnych z Newcastle. – Tak jak występuje pedofilia o podłożu homoseksualnym, tak samo występuje pedofilia heteroseksualna. To zjawiska równorzędne i bardzo podobne. Ludzie, którzy mówią, że każdy gej to pedofil, są homofobami – podkreśla w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Aha… równorzędne. Czyli u hetero jest do 43% pedofilów. Coś czuję, że pan ekspert też w dupę lubi i/lub jest "amatorem kwaśnych jabłek". I z całą pewnością bierze niezłą kasę z publicznych pieniędzy za swoje "ekspertyzy".

Strzelba i szpadel dla bydlaków, a nie sądy, procesy i inne takie szopki…

@JakovKarnic

07.03.2019 08:02

Tak, z tych Śpiewaków jakby kto pytał

@Beowulf, atakowanie kogoś ze względu na przestępstwo kuzyna. No kurwa, jak bolszewik.

Niewinni oni niczym te lelije przeczyste, a że czasem dziecko zgwałcą, to szczegół.

Czyli odpowiedzialność zbiorowa. Skoro są geje pedofile znaczy, że każdy jest. To już chyba jest bolszewizm.

Czyli u hetero jest do 43% pedofilów

Chyba nie umiesz czytać statystyk. No chyba że 43+23=100 \lor 43+43=100

Poza tym, nigdy do jakiejkolwiek oceny nie wybiera się wyniku skrajnego. To jest metodologia antynaukowa.

a nie sądy, procesy

Dobra, na pewno jesteś bolszewikiem. Każdy człowiek, cokolwiek by nie zrobił, ma prawo do uczciwego procesu. Był jeden kraj, w którym nie bawili się w sądy i procesy (ew. robili je pokazowe). Był to ZSRR. Spodobałby ci się. A oprócz tego tępili tam gejów. No już kraj ideał.

@Beowulf

07.03.2019 09:34

takowanie kogoś ze względu na przestępstwo kuzyna. No kurwa, jak bolszewik.

@JakovKarnic, No kurwa, pilnuj mordy. Których Śpiewaków atakowałem? Urojenia masz? Może mam pisać "niejaki Jakub Ś."? Piszę o faktach dotyczących złodzieja i podaję z jakiej rodziny się wywodzi. Gdzie tu atak na resztę?

Czyli odpowiedzialność zbiorowa. Skoro są geje pedofile znaczy, że każdy jest. To już chyba jest bolszewizm.

Jeżeli pedofilia dotyczy (jak podano w artykule) 23% do 43% homoseksualistów, to jest to poważny problem, bo to ogromna nadreprezentacja, a taki procent (nawet ten najniższy) oznacza, że jest coś mocno nie halo z tym towarzystwem. Tylko po co ja to tłumaczę, jak ty jesteś odporny na logikę?

Chyba nie umiesz czytać statystyk. No chyba że 43+23=100 \lor 43+43=100

Skoro, jak twierdzi pan ekspert, zjawiska są równorzędne, to procent pedofilów u pederastów powinien być identyczny z procentem pedofilów u normalnych. Znów problemy ze zrozumieniem prostej zależności?

Poza tym, nigdy do jakiejkolwiek oceny nie wybiera się wyniku skrajnego. To jest metodologia antynaukowa.

Słówko "do", którego użyłem, nie pasowało do ideologii, więc się je pominęło?

Dobra, na pewno jesteś bolszewikiem.

Stul japę, obrońco zboczeńców. Nie rozumiesz, że normalni ludzie się takimi po prostu brzydzą? Won i nie odzywaj się do mnie więcej.

@Beowulf

07.03.2019 12:08

@Kiszony, Bo to jest prawda, a nie teorie spiskowe. Określenie "teorie spiskowe" jest używane jako bardzo poręczna pała tam, gdzie brakuje argumentów. Podobne rzeczy dzieją się wszędzie – poczytaj o "znikaniu" dzieci z ewidencji Barnevernet albo o ostatniej aferze z Jugendamt u Niemców. To dzieje się również w Polsce, tylko trudno o dowody, które będą niepodważalne przed sądem, jeszcze trudniej przeżyć ich zebranie, a najtrudniej o sędziego i prokuratora, którzy się tym uczciwie zajmą.

Tak przy okazji:

Wkrótce w Toruniu otwarcie wystawy "prac" niejakiej Mariny Abramovic. Było o niej głośno przy okazji PizzaGate, ale wypłynęła znacznie wcześniej. Poszukaj sobie z kim się ta wariatka zadaje i kto chodzi na jej sabaty – nazwiska z pierwszych stron gazet. Wystawa w Toruniu będzie pod patronatem prezydenta miasta i współfinansowana ze środków Ministerstwa Kultury… Glińskiego chyba pojebało do reszty.

EDIT: Gliński właśnie poinformował, że dwukrotnie odmówił dotacji celowej na tę wystawę i że logo MKiDN na zaproszeniach zostało użyte bezprawnie. Z drugiej strony MKiDN finansuje toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej, które tę imprezę organizuje. Reasumując – oficjalnie celowo na to nie płacą, lecz tylko "niechcący". Jakaś taka znajoma wydaje mi się ta logika, tylko nie mogę sobie przypomnieć z czym mi się to kojarzy… Uuuuuu…. niedobrze.

@Kiszony

07.03.2019 13:00

@Beowulf, Wszystko zaczyna mi się układać w całość, aż ciarki przechodzą i pojawia się gniew.

Widziałeś może wywiad z tym holenderskim bankierem? jest polskie tłumaczenie, szczególnie fragment od 23:57 https://youtu.be/faxh7U-LBeQ?t=1437 Polecam ci obejrzenie całości, jest też 2 część

https://www.youtube.com/watch?v=n_fZSmpe838

@Beowulf

07.03.2019 15:15

@Kiszony, Widziałem to w całości po angielsku dość dawno temu. Niestety, gość jest bardzo mało konkretny, więc nie ma jak tego zweryfikować.

Często ludzie przesadzają doszukując się w takich sprawach sekt, okultystów i innych świrów. Owszem, są tacy, którzy wierzą np. w magię seksualną i z tego powodu robią rzeczy, których normalny człowiek nawet sobie nie wyobraża. Jednym z nich był Aldous Huxley (ten od "Brave new world"), uczeń tego popierdoleńca Crowleya. Bratem Aldousa był Julian Huxley, jeden z założycieli WWF i pierwszy dyrektor UNESCO.

Jednak większość to zwykli, znudzeni życiem zboczeńcy. Tacy drobni psychole, tyle że z pieniędzmi. Zło tak naprawdę jest szalenie banalne, niczym urzędas i buchalter Eichmann, który pewnie nigdy w życiu nie spojrzał krzywo na Żyda. I to jest chyba najstraszniejsze…

@JakovKarnic

07.03.2019 17:40

Piszę o faktach dotyczących złodzieja i podaję z jakiej rodziny się wywodzi. Gdzie tu atak na resztę?

@Beowulf, podkreślenie z jakiej rodziny pochodzi.

bo to ogromna nadreprezentacja

Biorąc pod uwagę, że w takiej UK (wśród młodych, gdzie strach jest dużo mniejszy) przyznaje się do bycia homoseksualistą 12% powoduje, że istnieje nadreprezentacja, ale nie jest ona taka, że każdego geja można nazywać homoseksualistą.

Słówko "do", którego użyłem, nie pasowało do ideologii, więc się je pominęło?

używają "dochodzi do 43%" podkreśliłeś liczbę 43%

Poza tym, napisałeś:

Czyli u hetero jest do 43% pedofilów

Więc na dodatek kłamiesz i nie rozumiesz tej statystyki. Było napisane, że do 43% takich przewinień to wina homoseksualistów. To nie oznacza, że 43% procent gejów tego dokonuje. Naucz się dziecko matematyki, skoro kultury nie potrafisz.