Niedźwiecki ręcznie manipulował głosami?

Data: 17.05.2020 22:30

Autor: tenji

fakty.interia.pl

Dyrektor programu Trzeciego przekazał, że z ich ustaleń wynika, iż to "prowadzący tego dnia audycję zdecydował o przestawieniu piosenki 'Twój ból jest większy niż mój' na miejsce pierwsze, a piosenka wybrana przez słuchaczy z największą liczbą głosów spadła na miejsce szóste". Dodał, że "przez te zabiegi ucierpieli inni wykonawcy i nie była to niestety pierwsza taka ingerencja w wolę słuchaczy".

#polska #media #radio #pr3 #polskieradio

@aborygo

18.05.2020 15:04

@tenji, to trochę jak z tymi "Dziadami" Kazimierza Dejmka z '68, niewiele znaczący i nie do końca wyjaśniony epizod, może stać pomnikiem wydarzeń politycznych, któremu przypisuje się przełomową sprawczość.

@Kamien23

17.05.2020 22:56

@tenji, Dziwna sytuacja. Z jednej strony mamy wazeliniarzy liżących dupę pisowi i gotowych manipulować aby przypodobać się prezesowi.

Z drugiej, wszelkiego rodzaju kodziarze i opozycjonici pisu, też nie raz posuneli się do dziecinnych manipulacji w imię polityki

@tenji

17.05.2020 23:54

@Kamien23, Najlepsze jest to, ze nawet jak ktoś na prawdę coś zrobi to od razu jest bohaterem z immunitetem na prawdomówność dla jednych, a piętnowanym zdrajcą i najgorszym dla drugich.

Już chyba nikomu nie zależy w Polsce żeby dociec prawdy.

Polaryzacja polityczna w Polsce jest porażająca.