@johny11palcow

23.05.2020 10:39

@Thanos, Można wyjaśnić COŚ, a nie kogoś.

Prosiłbym, abyśmy z ilością błędów językowych nie zniżali się do poziomu pewnego portalu z upośledzonymi moderatorami.

@Thanos

23.05.2020 10:51

@johny11palcow, ale tak się mówi w slangu internetowym! rozumiesz, czy mam Cię wyjasnić? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@johny11palcow

23.05.2020 10:58

@Thanos, Możesz mi to wyjaśnić ( ͡º ͜ʖ͡º)

W kwestii mowy potocznej czy slangu to ja rozumiem wiele rzeczy, ale nadal jestem za tym aby używać poprawnie języka polskiego co będzie nas odróżniało od pozostałych serwisów podążających w dół drogą równi pochyłej. Trzymanie poziomu wymaga ciut większej pracy ale w perspektywie długoterminowej opłaca się, ponieważ będzie przyciągać osoby o wyższym poziomie intelektualnym a zniechęcać tych, którzy są zainteresowani osiąganiem dna (świadomie lub nieświadomie).

@Pajonk_STRACHU

23.05.2020 03:06

@Monte, @Thanos, Zgadzam się z Wami. Hamownia ma dobre wyszkolenie jak wodzić gawiedź za nos. W TVN socjotechniki przez kilka ładnych lat polizał, więc manipulować umie. Gdzieś widziałem info że sam się przypucował z kim on trzyma i kto kładzie kasę na jego start w wyborach. I z tego co pamiętam to nie były pluszowe misie, tylko "biznezmeni" z przeszłością. Podstawiony typ.

To tak jak z tym agencikiem krecikiem z wąsikiem, co to podczas już ogłoszonej pandemii w Polsce zebrał podpisy żeby wystartować w wyborach, co tym samym otworzył furtkę PiS i Judzie na w razie czego gdyby udało się przepchnąć pomysł wyborów pocztowych… . Ale się okazało że agent krecik z wąsem ma fałszywki a nie podpisy.

Swoją droga to nie wiem na jakiej podstawie zaproszono go do tego cyrku nazwanego Debatą w TVP. Gość ma lewe kwity, prokuratura sprawdza a oni go zapraszają? Rozumiem że domniemanie niewinności? :D

Pozdro Panowie

@Monte

22.05.2020 18:26

@Thanos, Bezpiekę? Moim zdaniem to może obyć czysty kapitalizm czyli wielkie korporacje/globalisci promują swoją marionetkę, która będzie następnie lobbować prawa które jeszcze bardziej zabetonuje monopol tych korporacji. Czysty interes.

@Thanos

22.05.2020 21:15

@Monte, może i tak, ja zacytowałem Pana Michalkiewicza, co on sądzi na ten temat :)

osobiście uważam podobnie, jak Ty :) na pewno ktoś ma gruby interes, żeby go promować. po prostu śmieszy mnie to jeszcze bardziej w kontekście tego, jak płakał nad Konstytucją na lajwie. za tę szopkę powinien dostać premię od swoich mocodawców :)