Linie lotnicze Delta Airlines ugięły się pod presją LGBT

Data: 04.11.2019 09:28

Autor: kisiel

nczas.com

Delta Airlines zacznie pokazywać wersje filmów „Booksmart” i „Rocketman”, które zawierają sceny seksu między osobami tej samej płci. Linie deklarują, że maja w ofercie inne kojarzone ze środowiskami LGBT tytuły takie jak „Gentleman Jack”, „Imagine Me and You” oraz „Moonlight” oraz że pomijanie homoseksualnych scen miłosnych nie jest jej praktyką.

#lgbt #newsy #newsyzeswiata

@Lukmar

04.11.2019 10:05

@kisiel,

Linie Delta Airlines znalazły się pod ostrzałem, gdy okazało się, że na pokładach ich samolotów pokazuje się wersję filmu „Booksmart” z 2019 roku, w którym nie było sceny miłosnej między dwiema kobietami.

W emitowanej wersji filmu usunięto też dialog na temat aktu seksualnego między dwiema kobietami w którym padały słowa „pochwa”, „narządy płciowe” i „lesbijki”.

Podobna krytyka spadła na Delta Airlines w związku z wyedytowaną wersją biograficznego filmu „Rocketman” Eltona Johna z 2019 r. z której usunięto scenę pocałunku dwóch homoseksualistów.

Najbardziej chore w tej sytuacji jest to że w 2019 roku ktoś wycina z filmu rozmowę o seksie XD Jeżeli nie chcą mieć takiej tematyki w udostępnianych przez siebie filmach to niech ich wcale nie udostępniają zamiast cenzurować..