Data: 27.09.2019 21:42

Autor: false_nine

Apple Iphone zaplanowany na rok 2020 już na renderach. Jako użytkownik Apple Iphone jestem zainteresowany. Wreszcie widzimy jakąkolwiek "rewolucję" (tak, jak na standardy Apple to trzeba to tak nazwać) w postaci braku obrzydliwego notcha.

Jeśli za zmianami designu będzie szła zmiana polityki cenowej, to gasnący prestiż Apple może ponownie zagościć na salonach.

Jak widać cały "potencjał" rozwiązania z notchem został zmieszczony w górnej części ramki obudowy. Podobnie jak wcześniej, same ramki są większe niż te, które w swoich produktach oferuje konkurencja. No ale jeśli Apple nie zamierza umieszczać aparatów pod ekranem jak Samsung, rozwiązanie z ramkami jest jedynym sensownym (nie licząc "wysuwanych" aparatów jak w ASUSach).

Pożyjemy zobaczymy, jak zawsze najpopularniejszy Iphone będzie tym z najrozsądniejszą ceną. Bo fakt jest taki, że prawdziwa rewolucja w Apple musi dotyczyć nie tylko oferty, ale przede wszystkim podejścia do klienta oraz do polityki cenowej, obie te rzeczy się łączą.

#f9blog #ciekawostki #technologia #smartfony #apple #iphone

@Alojz

27.09.2019 23:13

@false_nine, że co ? Że stanieje ? Myślę że nie stanieje , i tak jesteś jako użytkownik systemu Apple skazany na ich telefony, przecież nie kupić w konkurencji ;)

@false_nine

27.09.2019 23:43

@Alojz, nic za wszelką cenę. Jeśli Apple dalej będzie zostawać z tyłu tak jak do tej pory, to sam ekosystem może przestać być decydujący i po prostu zdecyduję się na przesiadkę. De facto, Android nie stoi w miejscu, stale się rozwija, także znowu ten OS nie jest złą opcją.

Jak wspominałem we wcześniejszych wpisach, Samsungi Note'y robią na mnie wrażenie i jeśli nic się nie zmieni, to prawdopodobnie przesiądę się właśnie na Samsunga.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

27.09.2019 22:53

@false_nine, tak bardzo nijako. nijakość to przekleństwo naszych czasów. Kiedyś każdy tel wyglądał inaczej każdy się ścigał z designem. Dziś huj. Wszystko jednakowe.

@false_nine

27.09.2019 23:00

@AgentSpecjalnejTroskiFox, pełna zgoda. Natomiast w przypadku Apple na korzyść może podziałać ekosystem, czyli, moim zdaniem, najmocniejsza strona tej firmy. Jeśli będą wprowadzane innowacje do iOSa to Apple przy odpowiednich zmianach czeka świetlana przyszłość.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

27.09.2019 23:14

@false_nine, jeśli przestaną psuć wszystko co popadnie co dotychczas działało prawidłowo. Przykładaowo mam ip4s z ios 9.3 i wygląda po mojemu lepiej niż 10 cośtam na moim ip5s. Po prostu lepiej. powinni dać możilwość jakiejś korekcji wysuwanego menu, zegara itp. W 4s mi się podoba cienkopisany zegar w ios 10 wygląda syfiasto. Nech przestaną niszczyć co było dobre…

@Immortal_Emperor

27.09.2019 21:50

@false_nine, Od Iphone X Aplle serwuje nam odgrzewany kotlet tylko podbijając cenę. Jakiś czas temu zastanawiałem się nad sprzedażą mojego XS i dołożeniu do 11 Pro, ale dałem sobie spokój, bo zmiany są minimalne i nie czułbym że mam coś nowego. Warto zaczekać na więcej konkretów odnoście 12, bo jest nadziej że faktycznie może ona się okazać czymś wartym uwagi.

@Ijon_Tichy

27.09.2019 21:50

@false_nine, Ile szekli będzie kosztować?

@false_nine

27.09.2019 22:52

@Ijon_Tichy, jeśli polityka cenowa nie ulegnie zmianie to najpewniej od 3500-7500zł, zależnie od parametrów.

Natomiast nie jest tajemnicą, że Apple planuje wypuszczenie "tańszego" smartfona, nie ma jednak na ten temat bliższych informacji.