Tolerancja na wykopie jak w latach 30 XX wieku w rodzącej się III Rzeszy

Data: 19.05.2020 17:08

Autor: nme

ibb.co

Pozwoliłem sobie podmienić w niektórych wpisach obecnych pod Wykopowym znaleziskiem (https://www.wykop.pl/link/5509215/chcemy-zniszczyc-pedofilie-w-kosciele-czy-raczej-kosciol/) wszystkie słowa "kościół" na "synagoga", "katolicki" na "żydowski" itp. Sami zobaczcie, co z tego wyszło. Zaczynam się bać, że szykuje nam się powtórka lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdzie w III Rzeszy ludzie pałali taką nienawiścią do żydów, że byli w stanie popierać ich masowe mordowanie. Lewica – taka postępowa i tolerancyjna.

#wykop #kosciol #nazizm

@nme

19.05.2020 17:24

@Gwiazda_Poranna, <sarkazm> Oczywiście, że tak. Podobnie naziści w III Rzeszy nie mówili o zabijaniu czy prześladowaniu żydów, w oryginale naziści chcą delegalizacji judaizmu w związku z licznymi oszustwami, kolaboracją z kim się da i niszczeniem niemieckiego społeczeństwa.

Zapomniałbym jeszcze o licznych przypadkach zabijania dzieci w rytualnych obrządkach i ukrzyżowaniu Jezusa. Jeśli ktoś był żydem to zasługiwał na los jaki go spotkał w obozach zagłady, bo powinien albo walczyć z innymi żydami domagając się ukrócenia niecnych procederów, albo przestać być żydem i zdecydowanie się od nich odciąć!!!

</sarkazm>

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 17:28

@nme, Czyli wg ciebie pedofilia może dalej rozkwitać w kościele, pedofile bezkarnie gwałcić polskie dzieci, a wszystko to trzeba tuszować, bo jak już głosił jeden ijon mówienie o pedofilii w kościele to marksizm kulturowy XD

OK.

@nme

19.05.2020 17:33

@Gwiazda_Poranna, Nigdzie nie bronię pedofilów. Uważam, że powinno się ich piętnować i ścigać bez względu na to czy są księżmi, nauczycielami, politykami czy działaczami organizacji charytatywnych. Nie uważam jednak, że winą za ich działanie należy obarczać wszystkich księży, nauczycieli, polityków czy działaczy organizacji charytatywnych.

Odnoszę się raczej do tego, ile nienawiści względem właśnie takich zwykłych księży i katolików znajduje w komentarzach. Myślisz, że wśród żydów nie było wzajemnego tuszowania niecnych zagrywek? Czy oni zgłaszali swoje przestępstwa do sądów niemieckich? Niektórzy pewnie tak. Myślę, że większość jednak nie i wiedziała, że muszą trzymać z żydami. Nie usprawiedliwia to jednak w moim odczuciu takiej fali nienawiści, jaka się na nich wylała w III Rzeszy.

@nme

19.05.2020 17:36

Warto też popatrzeć na inne komentarze. Na pytanie postawione w tytule "Czy chcemy zniszczyć pedofilię w Kościele czy raczej Kościół" ludzie w komentarzach odpowiadają często "najlepiej jedno i drugie". Wybacz, ale to nie różni się niczym od nienawiści zwykłych Niemców względem Żydów w III Rzeszy.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 17:21

@nme, O nie, ludzie chcą osądzać pedofilów za pedofilię.

Nikt tam nie pisze o zabijaniu czy prześladowaniu katolików, w oryginale wykopowicze chcą delegalizacji kościoła w związku z licznymi aferami pedofilskimi, kolaboracją z każdą kolejną władzą i niszczeniem polskiego społeczeństwa.

Kościół tak jak przed targowicą, poczuł się słabiej, Polacy się laicyzują najszybciej w europie, to teraz mąci żeby tak jak i wtedy rozjebać Polskę. Wtedy prymas i biskupi poszli do rosji prosząc o zbrojną interwencję, dziś na szczęście nie mają gdzie iść.