Data: 17.09.2019 20:30

Autor: Mandarlin

Tak, wiem, format, wybaczcie mi.

,,, Ta dyktatura, która stłumiła powstanie proletariatu przeciwko Wam komuchom? Przecież Wy koło proletariatu nawet nie staliście."

Ee, co? Jak mam na takie coś odpowiedzieć? To zwykłe kłamstwa i szur szur. Powiedz mi że nie ludzie, a nie wiem, sam Lenin obalił cara, bo przecież za nim nikt by nie poszedł?

..Mówię tu o Kronsztadzie, ale nie tylko. Bo podobnie było w innych miejscach waszego niby toraju. Już o czystkach tej prawdziwej lewicy, która chciała utrzymać system demokratyczny (w tym nawet anarchiści i syndykaliści) nie wspomnę. "

Kolejne pierdu, pierdu. I nie wiem jak się do tego odwołać? O co chodzi? Czystki na anarchistach? Okropna sprawa, okropna sprawa to terror wprowadzony przez Stalina, który kazał mordować innych komunistów. Serio, popracuj nad sensem zdań bo nie da rady nic zrozumieć.

,,Jesteście takimi samymi zbrodniarzami co faszyści czy naziści, czy inne szury pokroju ONR."

Kto my? Jacy my? Komuniści? Socjaliści? Lewicowcy? Wszyscy mają odpowiadać za zbrodnie reżimu stalinowskiego? Nie wiem czy wiesz, ale lewica to nie jest takie jednolite coś jak nazizm, a setki różnych zgrupowań, po skrajnie anarchistycznych po zamordystycznych. No i wypraszam sobie, nie jestem zbrodniarzem, ja nikogo nie zabiłem. A, i nie zrównuj mnie z ONR.

#gownowpis #pierdolenie #urojeniaprawakoidalne #polityka #komunizm

@Macer

17.09.2019 22:00

@Mandarlin, faszysxi wloscy to zbrodniarze? to juz chyba nawet pilsudski wiecej ludzi zabil xd

@reflex1

18.09.2019 00:24

@Macer, Chyba jednak nasz dyktator ma trochę mhiej ofiar na sumieniu.

@Macer

18.09.2019 07:55

@reflex1, nie wiem dokladnie, trzeba by w zrodla popatrzec, ale to nie sa duze liczby

@reflex1

17.09.2019 21:49

@Mandarlin, Widzę że pijesz do mnie. Bo to moje cytaty.

Nie, ludzie nie poszli za Leninem. W 1905 kiedy się to zaczęło, to go tam nawet nie było. Ba nawet w 1917 w lutym go tam nie było.

I owszem ludzie obalili cara i chwała im za to. I ci sami ludzie wprowadzili system prawie (patrząc że to było coś nowego) demokratyczny. Ale to jebany Lenin wraz ze swoją świtą wszystko zaprzepaścil. To jego "rząd przywrócił karę śmierci (raptem 10 miesięcy po jej zniesieniu i to oni zabili cara.q

A skoro nawet nie znasz historii o tzw. trzeciej rewolucji, przez Was nazywanej kontrrewolucja to polecam się dokształcić

To Wy jeszcze przed wybiciem "białych" wybilscie prawdziwą lewą stronę, (chociaż Machno dał wam popoalic),

I nie tłumacz mi lewicy, bo ja sam z lewej strony jestem. Ale Was komuchów to nigdy nie zaakceptuję.

@Mandarlin

18.09.2019 14:06

@reflex1, ta, nie zawołałem xD

@Mandarlin

18.09.2019 14:11

@reflex1,

,, I ci sami ludzie wprowadzili system prawie (patrząc że to było coś nowego) demokratyczny. Ale to jebany Lenin wraz ze swoją świtą wszystko zaprzepaścil."

Tak, był system demokratyczny ale tak wspaniale działający i spełniające obietnice że ludzie ich pozabijali. Lenin miał ogromne poparcie społeczeństwa, on i jego świta zakończyli wojnę, zreformowali Rosję, a dalej Stalin kosztem dobrobytu zrobił z ZSRR kraj przemysłowy.

,,To jego "rząd przywrócił karę śmierci (raptem 10 miesięcy po jej zniesieniu i to oni zabili cara)" nie widzę nic złego w tym.

,,A skoro nawet nie znasz historii o tzw. trzeciej rewolucji, przez Was nazywanej kontrrewolucja to polecam się dokształcić " Słyszałem coś o niej, no ale nie jestem dobrze z tym okresem w Rosji dobrze zaznajomiony. Wolę historie po pierwszej wojnie 乁(ツ)

,,To Wy jeszcze przed wybiciem "białych" wybilscie prawdziwą lewą stronę, (chociaż Machno dał wam popoalic), " to zrobił paranoik Stalin.

@reflex1

18.09.2019 15:06

@Mandarlin, Lenin miał poparcie tylko na początku, kiedy głosił piękne hasełka. Kiedy wyszła jego prawdziwa natura, to to poarcie stracił, stąd tzw trzecia rewolucja.

Karę śmierci przywrócił przy sprzeciwie ludzi, ktorzy przeprowaszili rewolucję lutową (przypominam że Lenina jeszcze wtedy w Rosji nie było) I zniesienie kary śmierci było jednym z postulatów rewolucji. A ten twój wspaniały Lenin i jego przydupasy olali wszystki postulaty i przejeli zbrojnie władzę podczas "rewolucji" październikowej. I przywrócono karę śmierci żeby pozbyć się przeciwników politycznych. Na pierwszy ogień poszła lewica; anarchiści, syndykalisci, socjaldemokraci i inni malszewicy. I to nie Stalin to zrobił, bo wtedy jeszcze był małoznaczącym komisarzem.