@MotoFun

22.04.2020 21:04

Jak komuś się nie chce oglądać to napiszę krótko co się dowiadujemy.

Kidawa: Ludzie , Polacy mogą żyć tylko na ziemi i nigdzie indziej nie przeżyją. Bez wody Polacy umrą ale to wiedzą tylko dzieci a dorośli nie. Rosja to kraj zamorski z którego mamy węgiel.

Hołownia: Jest zielonym kosmitą i ma zielone DNA. Słodził Biedroniowi a napięcie było takie w jego przemówieniu że oczekiwałem aż zrobi coming out.

Biedroń: W sumie to bardzo ogólnikowo o niczym, wyborczy bełkot. Coś o akcyzie na samochody ale jego widza na ten temat jest z innej planety. Dowiadujemy się że kopalnie można zamknąć natychmiast a pieniądze dla górników są. Tak powiedział że pieniądze dla górników są.

Bosak: Jako jedyny wspomógł kwotą 1000zł na ratowanie płonącego parku Biebrzańskiego i sprzęt dla strażaków, żaden inny nie zadeklarował takiej pomocy. Krytykował import śmieci i jasno określił że jest za zakazem tego importu. Uważa że wydobycie węgla w PL nie powinno być wstrzymane a wydobyty węgiel eksportowany co ma znaczenie dla polskiej gospodarki. Jako jedyny naciskał na energię atomową, przy okazji wypomniał PO i PIS budowę tych że elektrowni. Krytykował karanie Polski przez UE za wydobycie węgla. Jako nieliczny nie obwiniał rolników za zużycie wody a nawet proponuje zwalnianie rolników z podatków w zamian za budowanie zbiorników na swoje potrzeby. Wspomniał o wymianie pieców na sieci ciepłownicze. Krytykuje zakaz wjazdu do centum miast i uzasadnia to urbanistyką na dzień dzisiejszy.

Kamysz: Dowiadujemy się że ma córkę Zosię. Później całkiem sensownie. Wspomina że skoro jest dozwolony import węgla z Rosji do Polski to dlaczego jest zabroniony eksport polskich produktów rolniczych, tym mi zaimponował.

@radudzik

22.04.2020 20:13

@MotoFun, Manipulacja już w tytule. Dobrze się bawią.