@Macieko

15.05.2019 13:13

@lisq, no i dlatego polskie złoto powinno trafić do Polski.

@arti

15.05.2019 12:19

@lisq, Wykopując różne szczury sami nadajecie im rangę. Kiedy Polacy wreszcie zrozumieją ,że istota każdej prowokacji jest sprowokowanie ludzi do konkretnych zachowań. Dam wam dobra radę, bo jeszcze nie raz, ktoś coś o nas powie. Pomijajcie to kamiennym milczenie – to jest profesjonalna odpowiedz na prowokację, niech takie informacje nawet się nie pojawiają.

@lisq

15.05.2019 13:17

@arti, nie uważasz że milcząc na dany temat niejako zamiecie się problem pod dywan, pozwalając mu żyć własnym życiem?

Moim zdaniem trzeba właśnie nagłaśniać takie incydenty żeby w zbiorowej świadomości zagnieździć przeświadczenie że współcześni Żydzi chcą Polskę wydoić wycierając sobie gębę Holocaustem.

Dobrze jest też pokojarzyć twarze z konkretnymi wypowiedziami i móc, kiedy się zobaczy taką osobę w TV, powiedzieć na głos "aaa, to ta co powiedziała…".

@arti

15.05.2019 13:46

@lisq, zrozum wypowiedz jakiegoś sedesu znikąd, gdy jeszcze do wczoraj nie wiedziałeś o jego istnieniu to zawsze prowokacja. Nikt nie mówi , że nie masz nagłaśniać sprawy jako sprawy, ale przecież masz świadomość, że cokolwiek się w sprawie wydarzy, ta baba nie będzie miała na to najmniejszego wpływu, ktoś jej kazał to powiedzieć to powiedziała. Jeśli chcesz się realnie zając sprawą to musisz atakować w osoby decyzyjne, a nie każdy bobek co sroce z pod ogona wyleci, oni będą nas zasrywać tymi obelgami bez końca, to po prostu strategia nacisku psychologicznego, najstarsza i jedna z najprostszych a cel jest taki ,żeby Polacy w końcu ustąpili bo będą chcieli poczuć ulgę , że już nie s obraża, wierz mi, że o nic innego nie chodzi i wykop[ując ten szlam pomagasz w tym jedynie. na zachodzie wiedza o problemie manipulacji jest szersza, Polacy niestety po wojnie i PRL nie ma pojęcia jak funkcjonuje dzisiejszy świat. Dlatego warto sięgnąć po jakąś literaturę, to jest działanie które może pomóc – szerzenie wiedzy wśród ludzi na temat technik manipulacji.

@lisq

15.05.2019 14:18

@arti, wiesz co, przedstawiłeś tutaj bardzo ciekawy punkt widzenia.

Faktycznie – pierwsze przeczytałem o babie w kontekście tego artykułu.

Dzięki!

@LadacznicoOdporny

15.05.2019 22:09

@arti,

Mądre słowa. Wykopując artykuł atakujący nas, rozszerzamy skalę ataku – powiększamy grono odbiorców.

Gdyby to był artykuł argumentujący dlaczego żadne odszkodowania pejsatym się nie należą – to proszę bardzo, plusujcie w opór.

Podobna fala prowokacji przeszła przez wypok. Pelikany połknęły wszystko. W sumie to było kilka fal. Teraz mam w głowię te o sztucznym ataku kobie t na mężczyzn i o tym, że Polacy to niby antysemici.

Jaka była reakcja pelikanów? Wykopali masę redpillowego i antysemickiego gówna. Randomowa osoba wchodząca wtedy na wykop stwierdziłaby, że Polacy to skrajni antysemici i do tego mizogini. Prowokacja udała się na 110%.

Co ciekawe konta które to wrzucały były ewidentnymi trollami – zielonki, wszystkie wpisy o jednej narracji i przeważnie z tego samego portalu.

Ehhh, wypok, wypok… – śmietnik polskiego internetu… Nie idźmy jego drogą.