Dla PiS życie norek jest ważniejsze od życia dzieci mordowanych podczas aborcji

Data: 13.09.2020 19:26

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Dla PiS życie norek jest ważniejsze od życia dzieci mordowanych podczas aborcji. Dotychczasowe prawie 5 lat rządów PiS jest dowodem na to, że partia Kaczyńskiego jest partią pro aborcyjną. Jakby Prawo i Sprawiedliwość chciało, to by mogło zakazać mordowania nienarodzonych dzieci w naszym kraju. Niestety PiS nie chce wprowadzić zakazu aborcji.

#bekazpis #bekazlewactwa #morderstwo #aborcja

@rzyt

14.09.2020 15:42

HURRR DURR ABORCJA

Norki są lepsze niż nienarodzone płody

@KonfederataRN

13.09.2020 19:29

@n0002, oznaczone

@n0002

13.09.2020 19:33

@KonfederataRN, dzięki. Żeby nie było – minusa za znalezisko nie cofam ze względu na "Jakby Prawo i Sprawiedliwość chciało, to by mogło zakazać mordowania nienarodzonych dzieci w naszym kraju. Niestety PiS nie chce wprowadzić zakazu aborcji." Ja sam nie jestem przeciwnikiem aborcji. Uważam że powinna być dozwolona w przypadku gdy ciąża jest zagrożeniem dla zdrowia matki, wynikiem gwałtu lub gdy płód jest uszkodzony.

@KonfederataRN

13.09.2020 19:36

@n0002, a czemu jest winne to dziecko, by w imię zagrożenia zdrowia matki jemu odbierać życie? Czemu jest ono winne, że zostało poczęte w gwałcie (jeżeli to faktycznie w ogóle był gwałt, bo dziś żyjemy w dobie #metoo gdzie gwałt = "rano mi się odwidziało"). I gdzie stawiasz granicę które dziecko (dziecko, nie "płód") może łaskawie żyć? Np. Downy byś już mordował? Dzieci z chorym serduszkiem? I kto ma o tym decydować?

@czlowiek_charakterny

13.09.2020 20:55

@KonfederataRN,

a czemu jest winne to dziecko, by w imię zagrożenia zdrowia matki jemu odbierać życie?

eee co miałeś z matematyki na koniec szkoły średniej, jeśli można spytać?

Przecież to logiczne – gdy życie matki jest w niebezpieczeństwie, to nic z tym nie robiąc, przy śmierci matki DZIECKO UMRZE I TAK. Spędzenie płodu to straszna rzecz, grzech, etc. choć przynajmniej matka przeżyje i będzie mogła nadal powiększać liczbę mieszkańców Imperium Lechickiego, ratując jedno życie (✌ ゚ ∀ ゚)☞

co do reszty pełna zgoda

@KonfederataRN

13.09.2020 23:13

@czlowiek_charakterny, mówimy o zagrożeniu zdrowia matki, nie życia. W przypadku zagrożenia życia natomiast.. obowiązkiem lekarza jest ratowanie życia. Jakiegokolwiek. A nie wybieranie, kogo uratujemy, a kogo zamordujemy. Dlatego lekarz do samego końca powinien ratować życie, a nie bawić się w Boga i wybierać kto przeżyje, a kto zostanie zamordowany.

@Cyr4x

14.09.2020 09:47

@KonfederataRN, Czyli co? Chcesz matkę przymusowo skazać na śmierć albo trwały uszczerbek na zdrowiu? Jeżeli lekarz jednoznacznie informuje o prawdopodobieństwie takiej konsekwencji porodu, to matka ma prawo podjąć decyzję i powinniśmy ją uszanować. Nawet Żółtek jest przeciwko zakazowi w takiej sytuacji i nawet nie spotkałem się z takim twierdzeniem od środowisk pro-life, że matka ma bezwzględnie rodzić za cenę własnego zdrowia lub życia.