Kaja Godek opuszcza Konfederację

Data: 09.08.2019 16:02

Autor: kisiel

pch24.pl

Skupione wokół Kai Godek środowisko obrońców życia nie jest już częścią Konfederacji. Lider fundacji Życie i Rodzina poinformowała o tym w rozmowie z telewizją wRealu24.

– Ja dzisiaj miałam spotkanie z kilkoma panami z Konfederacji i skończyło się w taki sposób że panowie wstali od stołu i wyszli. Środowisko naszej fundacji zostało postawione przed takim ultimatum, że albo się zgadzamy na określone warunki albo koniec współpracy. Ja apelowałam do rozsądku panów, ale niestety to się jakoś nie wydarzyło – powiedziała Kaja Godek zaznaczając, że jej zdaniem nie jest to konflikt natury personalnej.

– Jest to takie usuwanie określonego postulatu z partii, postulatu który miał być tam silnie obecny. Była taka próba zepchnięcia, zmarginalizowania pro-liferów w Konfederacji, natomiast ja patrzę od tej strony, że reprezentujemy prawie milionową inicjatywę przeciwko aborcji i tutaj jest odpowiedzialność za sprawę, tej sprawy nie można zmarginalizować i albo ta sprawa jest traktowana poważnie, albo trudno mówić o współpracy – stwierdziła.

#polityka #konfederacja #godek

@Miedzyzdroje2005

09.08.2019 23:32

@kisiel, typowa kanapa polityczna jest typowa. Więcej liderów niż działaczy. I to liderów z przerostem ego. A potem takie kwiatki. Nie przekroczą tych 5% i na śmietnik

@Wolvi666

09.08.2019 16:18

@kisiel, Wypierdalaj głupia pindo… Komu pociągnęła, że w ogóle ją do Konfederacji wprowadzili. Przecież ta głupia krowa wystraszyła większość racjonalnych ludzi.

@JuliaMay

09.08.2019 16:06

@kisiel, minus nie za informację, tylko za Godek której nie potrafię zdzierżyć ( ಠ_ಠ)