Data: 13.04.2019 00:16

Autor: solo1979

Zastanawiam się nad tym wylurkiem na temat eksplozji tupolewa, gdzie zginął L.Kaczyński.

Bez względu na wybuch czy tą sosenkę połamaną.

Czy Jarek lata od tamtej pory samolotem, czy nie ma potrzeby? Dlatego trzyma lejce na tylnym siedzeniu?

#polityka

@mosiek

13.04.2019 00:45

@solo1979, Jarek jest typem samotnika, incela i kanapowca, zupełnie jak jego kot, więc poza byciem w pracy i kilkoma "uśmiechami" tamże, siedzi w domu i planuje jak zrobić z emerytów prezydentów Wszechświata, więc nie za bardzo ma gdzie latać. O wyższe stanowisko też się nie ubiega, bo musiałby więcej latać. Także Jarek, jeżeli nikt go nie usunie, to pożyje całkiem spoko czas i niestety zniszczy doszczętnie Polskę, którą potem będziemy odbudowywać przez krew, pot i łzy nazywając tego szatana najgorszym wcieleniem zła.

@drewniany

13.04.2019 02:28

@mosiek,

Chyba że, Jarek celowo prowadzi do załamania gospodarki ponieważ widzi że, rozwalenie tego betonu to jedyny ratunek dla Polski jako państwa oraz narodu?

Jednocześnie chce dać jemu podobnym szansę ktorej teraz nie mają?

Dzieki niemu praca i nauka odzyskają swoją wartość, skończą się tłuste czasy dla tępych osiłków i hipergamicznych p0lek, którzy to razem deptają spokojnych facetów będących przecież olejem napędowym naszego Narodu.

Wrócą prawdziwe kobiety, które są nam potrzebne niczym świerzy tlen spalający się z olejem w silniku.

Do tej pory Polska byla jak dymiacy diesel wolnossący który mając dostęp do wysokoenergetycznego paliwa; przez wadliwą konstrukcję i niedostatek powietrza nie wykorzystuje w pełni jego możliwości. Wyremontujemy go i zamontujemy nie jedną, a dwie nowoczesne sprężarki ze zmienną geometrią A CO!

Gospodarka odżyje niczym natura po srogiej zimie, albo wyschnięcia trzcina po niszczycielskiej burzy.

Za wiele lat, kiedy Polska bedzie już rosła w siłę po bezsensownym, jakby mogło się wydawać upadku, nastąpi uroczyste odczytanie jego testamentu.

W tedy cała prawda wyjdzie na jaw.

Jarosław Kaczyński zostanie okrzyknięty bohaterem narodu Polskiego, najwybitniejsztm wodzem w historii oraz pierwszym generałem inceli.

@mosiek

13.04.2019 02:57

@drewniany, dałbym plusa ale nie wobec ostatniego zdania.

Wątpię, żeby Jarka zamiarem był rozpad państwa. Może ktoś inny się do tego przykłada. Rozwalenie gospodarki to lata jej wskrzeszania na nowo. Jedyne co myślę, to że PiS ma coś w zanadrzu jeżeli chodzi o Polskę, co trzymają w ścisłej tajemnicy i plan jest dobry. No ale wiadomo – to takie magiczne myślenie, życzeniowe. Po tym co się dzieje zagłosują na PiS emeryci i renciści ale z nich dzieci nie będzie. Teraz ludzie do 30 r. ż. nie mają szans na zakładanie rodzin. Przynajmniej ci rozsądni. Spłacone mieszkanie i dobra, stabilna praca (=dobra pensja) to jedyne co potrzeba żeby były dzieci. Ja np. obecnie życzę sobie $1M za każde moje przyszłe dziecko. Nie ma kasy – nie ma dzieci. Nikt mi oczywiście nie da takiej kasy za zrobienie dzieci. W ogóle żadnej. A jak policzyłem żebym wyrobił się z założeniem rodziny w sensownym czasie (mój wiek), to na ten moment musiałbym zarabiać 30k PLN na rękę za miesiąc żeby do konkretnego momentu w życiu zdecydować się na dzieci. I byłoby to przeznaczone tylko i wyłącznie na potrzeby związane z dziećmi, a warto byłoby dodać jeszcze pół tego żebym mógł sobie pozwiedzać trochę świata. Robienie dzieci obecnie po prostu nie opłaca się. Koniec to powinien być z marzeniami, tym co się ludziom wydaje i powinno być bazowanie na wiedzy, a nie na "wydaje mi się" czy jakichś wrażeniach. Laski obecnie patrzą tylko i wyłącznie na wrażenia, to będzie dopiero łapanie się za głowę jak sfruną z powrotem na Ziemię. Towarzystwa nepotyzmu i wzajemnej adoracji z wszystkich prywatnych spółek trzeba byłoby cofnąć na studia (na pierwszy rok) i dopiero wtedy można liczyć na to, że przeciętny obecny absolwent studiów będzie wiedział co robić, mógł to robić i chciał to robić.

Kobiety niestety nie ogarną się dopóki mają psiapsiółki wśród których wzajemnie podjudzają się do decyzji przeciwko mężczyznom i dopóki nie pójdą do psychologów czy nawet psychiatrów to nie ma szans na normalne kobiety. Laskom tak obecnie odpierdala, że 5 lat terapii to mało, więc raczej będzie totalna zapaść jeżeli chodzi o dzieci. Chyba, że laski będą całkowicie, podkreślam – całkowicie, podległe facetom i będą dokładnie i precyzyjnie robić to co faceci im mówią że mają robić i nie będą robić tego, czego faceci im nie mówią że miałyby robić. To oczywiście nic nie da, bo mamy laski które pobrały od rodziców jakieś wzorce typu "muszę stanowić władzę nad swoim facetem, dziećmi i kontrolować ich 24/dobę". Z taką mentalnością, to każda już może sobie podcinać żyły.

Sprzeczności nie ma, bo to że Jarek nie chce zniszczyć Polski, nie znaczy, że tego nie zrobi.

@drewniany

13.04.2019 04:46

@mosiek, Ja trochę z tym śmieszkowałem xd

Ot taka foliarska teoria pół żartem.

Co do psiapsiułek kurwa w punkt, one potrafią zepsuć nawet fajną i miłą dziewczynę.

Co do 500+ to jest program socjalny nie prodemograficzny.

Metody na to sa dwie stosoeane razem: Sprowadzić kobiety z ubogiego regionu świata gdzie ludzie są choć trochę kulturalni i inteligentni.

Tanie mieszkania.

Co do wrażeń także w punkt, skończy się kasa pójdą do tych co zapewnią im bezpieczeństwo.

@mosiek

13.04.2019 04:52

@drewniany, zgadzam się poza ostatnim zdaniem: tanie mieszkania zaraz wykupią ci, którzy mają kasę zachomikowaną, czyli głównie z przekrętów i nepotyzmu. Obecnie mieszkania schodzą wszystkie masowo już nawet na etapie planów deweloperów. Tylko ceny się wahają. Mieszkanie+ zakończyło się porażką. Wspierano nie tych młodych których trzeba: do 35 r. ż. a w tamtym czasie trzeba było wspierać do 40 r. ż. Młodzi byli za mało zarabiający żeby się rzucać na mieszkania, a ci którzy już mogli się na nie rzucać byli za starzy na program. Ok: za PO było full kradzieży kasy w całym kraju ale za PiSu trafiają się same porażki różnych programów. Niedługo wojsko będzie dowozić ludziom wodę pitną i jedzenie do centrów osiedli. Ja już w CB radio się wyposażyłem i tylko zakupy na czarną godzinę mi zostały do zrobienia.