Raport wywiadów pięciu krajów o przyczynach pandemii. Co ukrywały Chiny, a co zrobiła WHO?

Data: 03.05.2020 07:53

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Dziennikarze dotarli do raportu przygotowanego przez agencje wywiadowcze pięciu krajów, a dotyczącego wybuchu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Wyłania się z niego bardzo niepochlebny obraz działań chińskich komunistów, który mógł mieć ogromny wpływ na skalę katastrofy. Raport wiele uwagi poświęca również kwestii Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

15-stronicowy raport został stworzony przez tzw. Pięć Oczu. Tak nazywa się sojusz pomiędzy służbami wywiadowczymi USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Jego autorzy skupili się na tym jak komunistyczny rząd Chin zachowywał się wobec wybuchu pandemii. Ustalenia agencji wywiadowczych zdają się potwierdzać tezę, że obecna sytuacja byłaby znacznie łagodniejsza lub wręcz by nie wybuchła, gdyby nie działania rządu ChRL.

#chiny #who #koronawirus #

@Pajonk_STRACHU

06.05.2020 01:00

@Starszyoborowy, A może tak po prostu miało być? A same Chiny grają do tej samej bramki: NWO? To że WHO to robaczywy twór potwierdzają to prawie codzienne kwiatki. Gill Bates trzyma z WHO sztamę, a kto jak nie on głosił filantropijne hasła o depopulacji?

Kto jak nie Gill przeprowadzał symulację pandemii wirusa [nawet chyba pod taką samą nazwą?!] na Event-201?

Nie za dużo tych zbiegów okoliczności? Przypadków?

https://prepareforchange.net/2020/01/27/event-201-bill-gates-world-economic-forum-simulated-coronavirus-outbreak-6-weeks-before-first-case-in-wuhan/

@skurwodaktyl

03.05.2020 12:57

@Starszyoborowy, Chiny przywartowały na krótkiej smyczy, jak to dobry piesek. Nie ostrzegły wcześniej, zwlekały z ogłoszeniem pandemii i pozwoliły by wirus rozszedł się po całym świecie, a wystarczyło zamknąć Chiny wpizdu.

No ale nie, bo rasizm, bo Chińczycy są agresywnymi i zakompleksionymi spierdonami, którzy uważają, że się im coś należy.