@Monte

16.06.2019 14:35

@Graf_Spee, Ciekawe ((komu)) to przeszkadzało

@Graf_Spee

16.06.2019 14:57

@Monte, odpowiedź jest prosta: przeszkadzało Illuminati.

@drewniany

16.06.2019 14:21

@Graf_Spee, Nie od dziś wiadomo że, tolerancja lewaków działa tylko w jedną stronę.

W ogóle podobno amerykańskie koledże są mocno przesiąknięte tą ideologią, do tego akcja rozgrywała się na kierunku filozofia.

@bananaplug

16.06.2019 23:22

@drewniany,

są mocno przesiąknięte tą ideologią

Nie "tą ideologią" tylko komunistami/marksistami. Nazywajmy rzeczy po imieniu

@Ijon_Tichy

16.06.2019 13:42

@Graf_Spee, Toleraści spod znaku nowego marksizmu, to największa załgana, obłudna, pełna hipokryzji hołota jaką ta planeta kiedykolwiek musiała znosić. Natomiast rzesza "pożytecznych idiotów", którzy wierzą w komunistyczny bełkot, walczy z tradycyjnym modelem społeczeństwa nie zdając sobie sprawy z tego, że niszczy swojego żywiciela, tak jak tasiemiec uzbrojony nie zdaje sobie sprawy z tego, że zabijając swojego żywiciela skazuje na zagładę również siebie.

Do "nowego ploretariatu" w walce z cywilizacją łacińską zaliczają się tacy "pożyteczni durnie", jak m.in.: LGBTZ(boczeńcy); różni kryminaliści i wykolejeńcy walczący z moralnością chrześcijańską, która neguje ich sposób wyuzdanego, zepsutego życia; feministki 3 fali; antyteiści (czyli wojujący ateiści, kórych należy odrówżnić od normalnych ateistów); zwolennicy multikulturalnego koglu moglu; eko terroryści oraz inni rozmaici wierzący w nowy marksizm, naiwni lewicowcy.

#neomarksizm #marksizmkulturowy #marksizm #wojnaidei #wojnakulturowa #wojna