Lewaczka starego pokolenia masakruje współczesne lewactwo.

Data: 24.08.2020 19:14

Autor: Opornik

youtu.be

Rzadki widok lewaczki z autentycznego pokolenia 1968.

Pięknie patrzeć jak punkt po punkcie dekonstruuje i masakruje współczesną lewicę.

Obnaża ich, pokazując że nie mają zupełnie nic wspólnego z ideałami młodzieży lewicowej z lat 60tych, są tylko bandą cwanych oportunistów potrafiących jedynie niszczyć. Że są debilami, i dlaczego.

Dyskusja z Jordanem Petersonem.

#bekazlewactwa #lewica #komunizm #jordanpeterson #polityka #CamillePaglia i trochę #edukacja

@pokaAutobus

25.08.2020 11:11

Lewicowcom starego pokolenia myślę, że powinniśmy wszyscy mówić to samo, co im młodzi lewicowcy mówią: OK BOOMER ( ͡º ͜ʖ͡º)

@xeerxees

24.08.2020 20:48

@Opornik, bo współczesna lewica wierzy że dobrobyt się należy i pochodzi z drukowania pieniędzy a nie z pracy

@Cyr4x

24.08.2020 20:35

@Opornik, Bo współczesna lewica skończyła wyższą szkołę robienia hałasu i pracuje w szlachta nie pracuje.

@Opornik

24.08.2020 20:52

@Cyr4x, śmiechłem ale się z tobą nie zgadzam, tak robią przeżuwacze, lewica wrzuca sobie tony wysranych dyplomów.

Przy okazji, przepraszam wszystkich, powinienem obejrzeć całe nagranie (wcześniej widziałem fragmenty) zanim je Lurkłem.

To mnie wbiło w ziemię. To jest coś nowego:

Komentarz Petersena o używaniu języka jako kamuflażu:

https://youtu.be/v-hIVnmUdXM?t=1463

@Opornik

24.08.2020 20:18

Przy okazji, kobieta opowiada o tym, co zauważyłem sam jakiś czas temu.

Współczesna lewica z wielką pogardą traktuje klasę pracującą, to jest bardzo interesujące a zupełnie przemilczane.

@nuubeczek

25.08.2020 04:10

@Opornik, Bo lewice trzeba zrozumieć przez pryzmat korporacjonizmu.

Lewicowy korporacjonizm ma bardzo mało wspólnego z czymkolwiek, jest to całkowicie odmienny ruch w porównaniu do tego co głosił dla przykładu SLD pare lat temu.

W tym systemie nowoczesnej lewicy, wspieranej bardzo hojnie i entuzjastycznie przez największe firmy świata chodzi o dekonstrukcje społeczeństw, o dekonstrukcje rodziny i jakiejkolwiek siły, która mogłaby w jakikolwiek sposób zagrozić korporacjom. Z roku na rok zachodnie społeczeństwa biednieją, coraz gorzej sobie radzą z biedą, z edukacją a takie społęczeństwo oddane całkowitemu konsumpcjonizmowi jest bardzo na rękę międzynarodowym korporacjom.

Dla dzisiejszej lewicy klasa robotnicza jest wrogiem, ponieważ taki jest cel korporacji. Idiotom pierze się mózgi i wmawia im nienawiść do klasy robotniczej, głównie do białych ludzi i wmawia się że to biały czlowiek jest winien całemu złu na świecie niezależnie skąd pochodzi i jakich ma przodków. Mówi się o tym, że biały czlowiek ma najlżej i wykorzystuje surowce planety, że ją niszczy a nie mówi się nic o innych krajach, w których korpo mają swoje linie produkcyjne.

Oprócz tego promuje się multikulti i wpycha na siłę LGBT i wstrzykuje hormony dzieciom po to by społeczeństwa podzielić, bo takie społeczeństwo zamiast zajmować się korporacjami to kłóci się między sobą i atakuje nawzajem. Przyznał to jeden kierownik amazona przez przypadek się wygadał czemu popierają multikulti i dlaczego chcą mieć diversity w swoich zakładach..

Lewica nowej ery to nic innego jak najgorsze psy autorytarnego korporacjonizmu, który już dzisiaj kontroluje nasze życie za sprawą internetu na masową skalę. To oni atakują kościół, nasz system wartości i wpychają skrajnie głupią propagande, to przez nich młodzież ma wyprane mózgi, ponieważ boi się powiedzieć nie w obawie przed usunięciem z internetu.

Chodzi o pieniądze, o kontrole nad narodami i światowym biznesem, czy widziałeś kiedykolwiek by lewica chciała wspierać albo rzeczywiście wspierała biednych albo małe firmy? Tak może start upy, ale to tylko po to by giganci mogli ich potem wykupić, amazon, google, facebook wykupują mnóstwo małych firm rocznie podkradając dobre rozwiązania z nich.

Lewica dzisiaj to absurdalna sprzeczność do tego co było lewicą 20 lat temu dla przykładu.