Unia blokuje pieniądze polskim samorządom nawet za Kartę Praw Rodziny

Data: 29.07.2020 20:22

Autor: Starszyoborowy

centrummedialne.pl

Rozpoczął się ideologiczny atak na Polskę ze strony unijnych biurokratów. UE blokuje pieniądze już nie tylko tym samorządom, które przyjęły uchwały o strefach wolnych od ideologii LGBT, ale nawet tym, które przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodziny. Karta gwarantuje dzieciom i rodzicom bezpieczną edukację oraz zabezpiecza ich przed nadużyciami ze strony samorządów.

#ue #lgtb #polityka #gospodarka #gospodarkapolska #

@lukasj

30.07.2020 12:31

@Starszyoborowy, unia dyskryminuje nas ze względu na kulturę ( ͡º ͜ʖ͡º)

@el_loco_crooliko

30.07.2020 18:48

unia dyskryminuje nas ze względu na kulturę ( ͡º ͜ʖ͡º)

@lukasj, tyle się mówi o tym, że różnorodność jest ważna, ale jakoś się przy tym zapomina, że jesteśmy chyba jedynym tak mono-etnicznym państwie w UE, co czyni nas wyjątkowymi. To my wprowadzamy element różnorodności do unii.

@drdpr

30.07.2020 10:29

@Starszyoborowy, Rząd powinien teraz obciąć składki do unii o sumę o jaką wnioskowały te samorządy, i pieniądze te przekazać tym samorządom.

@Macieko

30.07.2020 09:27

@Starszyoborowy, fajnie by było mieć tylko wolny handel, przepływ usług, pracowników z resztą UE. natomiast wszystkie bezdety o europarlamentach, nowym wspaniałym swiecie, prawach podstawowych, wartościach europejskich i co tam jeszcze lewactwo wymyśli sobie podarować, oczywiście bez żadnych składek członkowskich.

@Porzeczka

02.08.2020 21:54

@Macieko, uważasz, że nie ma płaszczyzny, na której Europa mogłaby współpracować? Na takiej samej zasadzie jak rozwiązywanie pewnych problemów ma sens na poziomie samorządu, a innych na poziomie krajowym?

@Macieko

03.08.2020 13:49

@Porzeczka, taka płaszczyzna by pewno i była i pewno i by się przydała.

Niestety oś w jakiej ma się kręcić współpraca to ideologia totalitarna pod płaszczykiem szacunku, tolerancji i otwartości. Może nie każdy widzi ale ideologia oderwania, zburzenia wartości takich jak rodzina, naród też kościół + lgbt to nowy totalitaryzm.

Zaczyna się od rabowania, ucisku podatkowego, finansowego – na tym etapie jesteśmy. Nie lubisz lgbt = nie dostaniesz kasy. Nie wyznajesz "wartości europejskich", które nigdzie nie są opisane, nikt Ci nie powie co to jest dokładnie = nie dostajesz kasy na polityki UE. Mało osób zauważyło ale podczas covidowej pandemii UE zaczyna wydawać obligacje UE … czyli zaciąga dług na instytucję. Solidarnie jesteśmy pod to podciągnięci. Już wszyscy prawie zaakceptowali podatek cyfrowy "żeby uderzyć w złych amerykanów" ale to nie ważne, ważne że ten podatek wejdzie. To będzie się zwiększać z roku na rok.

Będąc politykiem/kimś znanym, napisz że nie popierasz BLM, LGBT, lewicowych ideologii = ostracyzm z automatu.

Już nie mówiąc, że skomentujesz to co zydzi robią w Palestynie, to z automatu antysemityzm. Jakby to robił każdy inny naród to by non stop trąbiono o zbrodniach wojennych, krwawej wojnie. Tak to wygląda.

Niestety jak każdy -izm czy to narodowy socjalizm, komunizm, enviromentalizm kończy się mordowaniem ludzi. Tak nam mówi historia i na prawdę nie trzeba jej głęboko studiować, wystarczy wiedza ogólna – Ten etap jest już na horyzoncie, już go widać. Już go dotykamy.

Zaczyna się od mordowania właśnie ZDROWYCH, nie zdeformowaych, nie zagrażających nikomu i niczemu nienarodzonych dzieci tak jak we Francji. Dalej idzie w osoby stare, schorowane. Ostatnio jest debata w Holandii, że ludzie po 70 powinni się poddać eutanazji bo "już przeżyli swoje". To już nie ważne, czy taki 70 latek jest chory, czy nie. Czy może jeszcze prowadzi swój sklepik czy ogląda TV na starość. To już są otwarte karty. Są jeszcze karty, które już widać ale się o nich nie mówi.

Pięknie to było pokazane w marcu/kwietniu we Włoszech. Ludzie starsi np. po 60 zostali pozostawieni samemu sobie. Nikt ich nie podłączał do respiratora, było albo w lewo albo w prawo. Albo sam sobie organizm poradzi albo zdechniesz. Respiratory są dla młodych, a ty dziadu co płaciłeś przez ~40 lat na służbę zdrowia radź sobie sam.

Co dalej ?

To dzisiaj brzmi głupio ale ja potrafię sobie wyobrazić, że dalej za 10-20 lat będą w kolejce np. bezdomni – masz 50 lat i nie masz pracy, pijesz na ulicy i śpisz pod mostem = po co taki człowiek żyje. Tylko marnuje tlen i zwiększa ilośc CO2 w atmosferze.

Dalej np. narkomani, motywacja typu "po co społeczeństwo ma płacić za odwyk tak zdegenerowanego człowieka"

Potem to już z górki np. wszyscy cyganie do piachu bo nie pracują i lenie są, w nowej wspaniałej rzeczywistości nikt nie chce słuchać "ore ore". wszyscy Polacy do piachu bo to głupole są, tylko się kłócą, piją wódkę, kradną…. no może troche polaków zostawmy bo ktoś musi zbierać szparagi i budować domy itd. To już jest melodia przyszłości ale tak to idzie.

Dlatego uważam, że w UE powinniśmy być tylko, że tak napiszę "gospodarczo" żadnych innych polityk. Żadnych wspólnych polityk prawnych, obronnych, edukacyjnych, zdrowotnych, socjalnych itd. Zróbmy tak jak się nam podoba nie tak jak lewactwo chce.

@solo1979

29.07.2020 21:34

@Starszyoborowy, no to te gminy, ktore nie dostaną pieniedzy z unii, nie powinny sie dokladac do budzetu unii 乁(ツ)

@retopology

29.07.2020 23:05

@solo1979, dokładnie tak. W ogóle to jest jakaś ściema bo chodzi o jakieś gówno fundusze na wożenie grubych dup urzędniczych po Europie. Całe szczęście , że ich od tego odetną. Pamiętam jak wstępowaliśmy do unii konserwatywne środowiska ostrzegały, że unia nas skolonizuje właśnie na zasadzie mechanizmu uzależnienia od gotówki. Unia nie będzie mocarstwem bez Polski, dlatego Polski nigdy sobie nie odpuści. Te gminy które poszły w stratę niech pozywają sekty LGBT za rozmieszczanie fałszywych tabliczek i sprawa się wyrówna.