Data: 17.08.2020 18:13

Autor: print_skrin

Bosak to mógłby serio się już odpier…ić od homo, zakochał się i się boi przyznać?

Ehhhh nie mam siły, od 15-20 lat istnieje ten temat, od początku mówiło się by po prostu dać ludziom równe prawa majątkowe, normalne prawa rodzinne jak dla OROSŁYCH LUDZI DO CHOLERY, a kościółek zachować dla pajacowania 'normalnych'

Tymczasem na tapetę wchodzą jakieś margoty czy inne pajace od klepania się po jajach z balkonu

Serio? Nie czujecie zażenowania tą sytuacją? Bo naprawdę cały czas chodzi o jakąś pierdołę skoro wiadomo że adopcji nie będzie

#konfederacja #bosak #polityka #lgbt

@Monte

17.08.2020 23:22

@print_skrin, Widzisz jak Polska jest zacofana? Tutaj nadal walczą ojakies spotykanie się w szpitalach gdzie na zachodzie już kastrują kilkuletnie dzieci i ładują hormonami XD

@reflex1

17.08.2020 22:40

@12358, A nie wziąłeś pod uwagę ze te nastroje wykiełkowały u nich dzięki nagonce na LGBT w mediach rządowych? Bo tak naprawdę ludzie LGBT domagają się tego samego od przynajmniej 10 lat (mówię o Polsce), a dopiero kiedy PiS musiał zawalczyć o głosy konserw zaczęły się burdy ze strony „przeciwników”. Początkowo te hasła były używane w polityce regionalnej (samorządowej) w walce o koryto (Białystok,czy Lublin), dające dla przygłupów prawo „batożenia pedałów”. Później rozlało się to na politykę centralną. Zaczęło sie to pojawiać w prasie ogólnopolskiej (wypowiedzi Brauna) I mamy tego skutki. Więc ta niechęć (czasami wręcz nienawiść do ciepłych) została zbudowana przez polityków jako narzędzie do dorwania się do koryta.

Jeszcze raz. Jak komuś przekręcasz śrubę to on zazwyczaj się buntuje.

Co do obecnego rządu, bardzo dziwne by było gdyby przy obecnej sytuacji demograficznej rząd był promotorem ideologii lgbt.

A co ma nagonka na LGBT związanego z demografią. Ze co? Ze jak znikną, albo będzie to zakazane to nagle hetero zaczną rodzić? Większy problem to wycofanie się rządu z finansowania in vitro. I wprowadzenie

rządowego programu prokreacyjnego,, którego wyniki są praktycznie zerowe, a koszta ogromne.

Dwa jaka ideologia LGBT? Przecież takie sformułowanie występuje tylko w jednym z państw zwanych cywilizowanymi, w Polsce.

Nie wiem co mówi kler o Was,

Nie jestem jednych z nich. Ale staję z nimi do walki o równość. Podobnie jak z każdą mniejszością walczącą o swoje prawa. Również Ujgurów, czy Chrześcijan w Chinach.

@12358

18.08.2020 03:13

@reflex1, "Nie jestem jednych z nich. Ale staję z nimi do walki o równość. Podobnie jak z każdą mniejszością walczącą o swoje prawa. Również Ujgurów, czy Chrześcijan w Chinach." – może powalcz o gejów i lesbijki w krajach arabskich, gdzie w niektórych się Ich kamieniuje, albo ścina publicznie. / Jeśli chodzi o LGBT to myśle, że spokojnie można mówić o ideologii, wystarczy przeczytać definicje tego słowa : "Ideologia – pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata."(wiki)./ "Nagonka"-przepraszam Cię, ale nie bądź śmieszny, kto to wszystko sprowokował? Nie trzeba być geniuszem, żeby przewidzieć, że mase osób może urazić ciąglę, szarganie ich świętości. ( widzisz ja się tym tak nie oburzam, np. na tęczową flage na pomniku Jezusa, to tylko pomnik, Jezusowi nic nie jest w stanie odebrać godności, nawet jakby na ten pomnik nasrali, ale niektórych to bardzo razi- tu (powtarzam) naprawdę nie trzeba być nadprzeciętnie inteligentny, żeby to przewidzieć.

@Ijon_Tichy

18.08.2020 07:48

@reflex1, Było dokładnie odwrotnie niż piszesz. W momencie, gdy konserwatyzm zyskał na sile, uaktywniono LGBT w celach politycznych i ideologicznych. Środowisko to jest jedną z frakcji walki polituczno-kulturowej, jest instrumentalnie wykorzystywane.

Dopiero na to sukcesywnie narastać zaczął opór społeczeństwa, które powoli zaczyna się już denerwować chamskimi prowokacjami. Dopóki LGBT nie odwalali chamstwa, to wszystkich mało interesowało ich życie.

@reflex1

18.08.2020 21:25

@12358, W krajach arabskich tez wspieram, ale na razie te ważniejsze prawa,

zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata.

I to LGBT niby jak chce przekształcić nasz świat?

Nagonka"-przepraszam Cię, ale nie bądź śmieszny, kto to wszystko sprowokował? Nie trzeba być geniuszem, żeby przewidzieć, że mase osób może urazić ciąglę, szarganie

Znowu to Ci napiszę. To jest właśnie nagonka wywołana przez polityków głównego nurtu. Jeszcze 3-4 lata temu nie bo ani akcji (brutalnych) ze strony przeciwników parady, ani ze strony LGBT. Oczywiście były kontrmanifestacje potępiające „zwyroli” ale nie było łapanek na ciepłych. W sferze medialnej coś tam było słychać ze strony narodowców czy konfy, ale mało kto ich słucha.

I dopiero jak PiS zaczął tym grać to ci najbardziej radykalni zaczęli być agresywni. I na odpowiedź drugiej strony nie trzeba było długo czekać.

@12358

18.08.2020 21:40

@reflex1, zabacz sobie mojego posta(tzn.tego z linkiem yt) z Szymonem o wojnie polsko-polskiej.

@12358

18.08.2020 21:42

@reflex1, p.s.: "W krajach arabskich tez wspieram" – jestem ciekaw jak? duchem?

@reflex1

18.08.2020 22:14

@12358, Np tak ze w Katarze podczas budowy infrastruktury na Mundial pracownicy (w większości obcokrajowcy) mają zapewnione całkiem niezłe warunki (jak na tamten region) i płacowe i socjalne. Bo byłem jednym z tych którzy stworzyli ((no tu fakt, miałem mały wkład) i przegłosowali (tu już większy) dokument wymagający uczestnictwa związków zawodowych na budowach. Zaczęło się od naszych szwajcarskich związków (bo również tutaj ma siedzibę FIFA) i poszło.

Również prawa socjalne dla pomocy domowej w Maroku/Algerii//Tunezji to po bardzo małej części również moja zasługa. Byłem w Brukseli kiedy formował się plan działania, podobnie hak zorganizowanie nieBrazylijczyków w związki zawodowe (nielegalne dla obcokrajowców w tamtym czasie).

A na gruncie lokalnym walczę o prawo głosu na poziomie kantonalnym.

@12358

18.08.2020 22:35

@reflex1, konkretnie (zakładam, że piszesz prawdę). Związki zawodowe, prawo głosu etc. no jestem ciekaw jak to się przeklada na ratowanie(od śmierci / więzienia) gejów i lesbijek w krajach z prawem szariatu.

"Kara śmierci funkcjonuje w Iranie, Północnej Nigerii, Arabii Saudyjskiej, Somalii (w południowej części), Sudanie i Jemenie. W takich krajach, jak Afganistan, Brunei, Mauretania, Pakistan, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie – kary śmierci przewidzianej prawem się nie stosuje i zwykle zastępuję się ją karami więzienia."

@reflex1

18.08.2020 22:55

@12358, No zdaję sobie z tego sprawę. Z tym ze w państwach przez Ciebie wymienionych prawa LGBT nie są najważniejsze, bo tam nie ma żadnych praw. Również kobiety hetero są tam kamieniowane. Nie wspominając o ślubach z nieletnimi.

I może najpierw zacznijmy od tego. Od wolności takiej podstawowej, tworząc oddolnie społeczeństwo obywatelskie.

@nuubeczek

17.08.2020 19:04

@print_skrin, I prawo dla dzieci do decydowania o tym, czy chcą brać szkodliwe hormony!

@Negan

17.08.2020 18:35

@print_skrin, a dlaczego puszczasz takie posty? Czy Ty sobie zdajesz sprawę, że ta sprawa obchodzi kilka procent społeczeństwa? :)

@Gra_Melodia

17.08.2020 18:33

@print_skrin, Marnie u was, że takie gnioty tu puszczacie :D 1/10 za to że odpowiedziałem XD

@print_skrin

17.08.2020 18:41

@Gra_Melodia, gnioty?

wy jesteście normalni? człowiek oczekuje dyskusji bo jednak sytuacja jest naprawdę żałosna, a ty wyskakujesz z 1/10 i nazywasz to gniotem?

To co ja mam według ciebie tu pisać? O ufo mam pisać? o spiskach lewactwa?

@12358

17.08.2020 18:20

@print_skrin, ale przecież te wszystkie kwestie majątkowe/spadkowe można zalatwić przy obecnym stanie prawnym.

@print_skrin

17.08.2020 18:41

@12358, nie dziecko, nie można, oficjalnie nie jesteś rodziną ani nikim bliskim bo mamy dwa różne zapisy w prawie

@reflex1

17.08.2020 18:48

@12358, Nie, nie można. Nawet choćby sprawy majątkowe/darowizny/ubezpieczenia na życie. We wszystkich tych kwestiach jesteś osobą trzecią, a nie rodziną i wpadasz albo w podatki od darowizny/spadku albo jesteś totalnie wykluczony jak w ubezpieczeniu na życie. W kwestii spadku również jesteś wykluczony w przypadku posiadania przez partnera/kę rodziny.

Podobnie z wizytami na OIOMie. Nawet po uzyskaniu notarialnej zgody, rodzina partnera/ki może zabronić tych wizyt.

Renty po takim partnerze tez nie dostaniesz. Mieszkania tez.

@nuubeczek

17.08.2020 19:06

@reflex1, Jeszcze czego, żeby państwo sponsorowało najbogatszą tkanke społeczną w europie.

@12358

17.08.2020 19:49

@print_skrin, @reflex1, myślałem, że można… jak jest jak piszecie, to moim zdaniem powinni jakość pójść na ręke tym osobą… tylko widzicie to się nie kończy, jak z tym zrobią krok do przodu to potem adopcja dzieci, przywileje jakieś, aż w koncu okaże się, że geja z firmy nie da się zwolnić bo homofobia, a do pierdla idzie się za cytowanie Pisma Świętego.

@reflex1

17.08.2020 19:57

@12358, No powinni. Chociaż na początek wprowadzić związki partnerskie. Z adopcją (chociaż dla mnie nie ma problemu) można poczekać, albo wprowadzić chociażby model szwajcarski, gdzie możesz adoptować dziecko partnera/ki.

Co do przegięcia z poprawnością polityczną typu zakaz zwolnienia za bycie w mniejszości (jakiejkolwiek) to się z Tobą zgadzam.

@12358

17.08.2020 20:08

@reflex1, mamy przykłady jak wygląda wolność słowa za naszymi zachodnimi granicami to się zawsze tak kończy. Sorry takie formalności, że mogą po sobie dziedziczyć, w szpitalu się odwiedzać to jestem za, ale jakieś małżeństwa, jakieś adopcje dzieci to zdecydowanie przeciw jestem.

@reflex1

17.08.2020 20:12

@12358, Twoje prawo. Ja Ci tylko pokazałem obecny stan prawny takich osób. A bez małżeństwa, czy chociaż związków partnerskich (również dla hetero) ten stan prawny się nie zmieni.

@12358

17.08.2020 20:29

@reflex1, ale widzisz, że nie ma we mnie nienawiści? I takie podejście wydaje mi się, że ma większość naszych rodaków, a takie akcje jak ostatnio odpierdalają środowiska lgbt nie służą ich sprawom, wręcz przeciwnie, ludzie zaczynają ich postrzegać jak zagrożenie, jak huliganów biegających z dildo i lapiących ludzi wychodzących z koscioła by gwałcić i zarazać hiv.

@reflex1

17.08.2020 20:45

@12358, No z tym brakiem nienawiści to bym nie przesadzał. Nie mówię tu o Tobie, ale to co się dzieje na marszach równości, to co mówią czołowi politycy partii rządzącej (w tym prezydent), to co mówią na kazaniach przedstawiciele kleru, to raczej idzie w kierunku nienawiści.

Jakieś furgonetki z oderwanymi od rzeczywistości „faktami” również przyczyniają się raczej do nienawiści niż zrozumienia, czy nawet obojętności.

Również fake newsy robią swoje. Ty tez padłeś ich ofiarą, bo byłeś przekonany ze wszystko da się załatwić w obrębie obowiązującego prawa. Co prawdą nie jest.

Więc każda akcja powoduje reakcje. Skoro na nich wylewa się fala hate’u wręcz z ust rządzących to się nie dziwie ze tam też się radykalizują. Im bardziej przekręcisz komuś śrubę tym bardziej on się będzie buntował.

@12358

17.08.2020 21:42

@reflex1, w mojej rodzinie jest 60%turbokatoli i 40%protestantów, ja należe do tej drugiej grupy, żeby bylo śmieszniej moja babcia jest z domu Meller(tak dziadek się w żydówce zakochał), ale do czego zmierzam: nigdy nie słyszałem, żeby ktoś cisł jakoś na waginosceptyków, czy penisosceptyczki, po prostu wszyscy mają w nosie co inni robią w swoich domach/mieszkaniach, natomiast ostatnie wydarzenia, wielu z nich bulwersują, wydaje mi się, że tak jest w większości domów. Co do obecnego rządu, bardzo dziwne by było gdyby przy obecnej sytuacji demograficznej rząd był promotorem ideologii lgbt. Nie wiem co mówi kler o Was, ale wiem co mówi Bóg i zapewniam Cię, że nie jest to nienawiść, Bóg kocha grzesznika, to dlatego Jezus przyszedł na świat, zeby każdy z nas miał szanse na raj. Każdy ma inne grzechy(ja np. mam słabość do zioła i alkoholu) , i każdy potrzebuje przebaczenia i usprawiedliwienia Bożego. https://www.gotquestions.org/Polski/homoseksualizm-grzech.html