Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta, zatrzymany! Naruszył nietykalność cielesną policjanta

Data: 23.05.2020 16:54

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Potwierdzamy, że w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej policjanta zatrzymany został Paweł Tanajno – poinformowała stołeczna policja. Dziś odbywa się "strajk przedsiębiorców". Wcześniej policja ostrzegała, że uczestnicy tego nielegalnego zgromadzenia nie zachowują bezpiecznej odległości.

Paweł Tanajno, który po raz kolejny kandyduje na prezydenta RP, robi sobie kampanię jako lider tzw. strajku przedsiębiorców. W rzeczywistości osób prowadzących biznes jest tam niewiele – jak już pisaliśmy, 70 proc. manifestujących nigdy nie prowadziło firmy, a na protestach pojawiają się między innymi… bezdomni.

#polska #polityka #wyboryprezydenckie #protest

@drit

23.05.2020 18:53

@Starszyoborowy,

Widać sprawa poważna, psy przestały sobie żartować z aresztowań obywateli (np wszedł do radiowozu i nie chce wyjść) a i zarzuty poważniejsze.

Miałem nie iść na wybory z zasady ale teraz każdy, nawet najdurniejszy debil zagrażający pozycji długoPiSa ma mój głos (nawet taki pajac jak Trzaskowski).

Ciekawe, że niekonstytucyjne działania tego bandyckiego rządu przestały przeszkadzać większości tutejszego pospólstwa (użył bym określenia "bydła" ale po co się niezdrowo nakręcać).

Gdyby w nocy i na kolanie ustanowili bandyci rozporządzenie, że w związku z pandemią każdy obywatel co rano ma przeprowadzić iniekcję piórka do dupy, sprawdzane organoleptycznie przez każdy napotkany psi patrol, to marny byłby los gołębi podwórkowych.

Co do bohatera który zbrodniczo popatrzył na psa – powinien przejść przeszkolenie z organizacji zadym u działaczy związkowych z branży górniczej i poczekać na większy wcurw pariasów, kiedy socjalizm (wersja 2.0) zbankrutuje.

Mam nadzieję, że chociaż sznura konopnego nie zabraknie, w czasie przyszłych rozliczeń bilateralnych z bandytami.

@solo1979

23.05.2020 18:30

@Starszyoborowy, w tv Polsat Gozdyra mowila, ze ten Tanajno zatrudnia tylko kilka osob na śmieciówkach. Szczerze mowiac, myslalem, ze to wiekszy biznesmen.

Moze zwolnil przed tarczą te osoby i przez to nie dostal subwencji.

No i teraz jest sfrustrowany ( ͡º ͜ʖ͡º)

@GNUHurd

23.05.2020 18:44

@solo1979, A co, nie wolno mu?

@GNUHurd

23.05.2020 17:07

@Starszyoborowy, Możesz pokazać źródło że gdzieś naruszył nietykalność?Bo jak ja oglądałem relację onetu to widziałem że spokojnie sobie stał, i go wzięli za nic.

Póki co minus i tag #fakenews

@Starszyoborowy

24.05.2020 08:16

@GNUHurd,

https://twitter.com/MatKrzywousty/status/1264265814758305792