@vundo

14.08.2019 13:19

@Bayonetta, gurwa serio, na mikroblogu takie rzeczy tostujesz? Ogarnij dałna.

@Gra_Melodia

14.08.2019 13:21

@vundo, No i taki PR wam robią ci ludzie, niestety

@vundo

14.08.2019 13:36

@Gra_Melodia, nie potrafię zrozumieć, czy niektórzy ludzie serio nie mają pracy w domu do wykonania? Nie muszą poprasować, obiadu ugotować? Ciągle jedno i to samo, oszaleć idzie.

Naprawdę rozczulam się nad wszystkimi specjalistami jednego tematu, którzy ciągle wrzucają treści utwierdzające ich w przekonaniu, że ich pogląd jest jedynie słuszny. Tak jak lakukaracza niczym innym się nie zajmuje, jak szuka pedofili wśród księży, tak jego adwersarze doszukują się… też pedofili tyle że wśród gejów czy działaczy LGBT. A wszystko powinno sprowadzać się do jednego – przed oblicze sądu powinien być doprowadzony oskarżony, a dopiero gdzieś na końcu można powiedzieć że to ksiądz, działacz albo zwykły taksówkarz. To zapewnia bezpieczną równowagę i wskazuje na sens tego wszystkiego, co nazywa się sprawiedliwością.

@Gra_Melodia

14.08.2019 13:40

@vundo, Pewnie żyją z socjalu i jedyna odskocznia od ich szarego życia, to wojenki w internecie, tak zgaduję. A może, to ofiary propagandy, przekonane o swej dziejowej misji obalenia starego porządku? A może, to znudzone dzieci bogatych oligarchów, w domu ciągle słyszące jaka to komuna była dobra? Doprawdy trudno orzec :(