Data: 20.12.2019 19:27

Autor: LadacznicoOdporny

Że tak po staropolsku, od serca rzeknę… KURWA MAĆ!

Od wczoraj jakiś pech mnie prześladuje. Zaspałem i nie zdążyłem przepisać kilku rzeczy, więc tak sobie wypadłem u promotorki, później dostałem mandat, następnie dowiedziałem się, ze w pracy wiele rzeczy się pokomplikowało i będzie mocno pod górkę. Następnie wróciłem do domu, zjadłem obiad na kolację, padłem na ryj i spałem przynajmniej do 9 rano.

Dzisiaj odebrałem opony, które miały być na prezent dla taty. Już na etapie odbioru zrobili mnie w chuja, bo dali rok starsze niż zamówiłem. Pan z obsługi przekazał mi jedynie tyle, że albo biorę, albo mogę szukać opon gdzie indziej. No ale nie było już czasu szukać innych, toteż wziąłem je i stwierdziłem, że najwyżej skontaktuję się później ze sklepem INTER CARS w celu uzyskania ewentualnej rekompensaty.

Przy wyładunku opon niespodzianka. Dostrzegłem, że ktoś podmienił naklejkę i jedna z opon ma inny indeks prędkości (V zamiast zamawianego H). Przez to nie można ich zgodnie z prawem użytkować na jednej osi. Opony z 2018 zamiast 2019 to by jeszcze przeszły jako prezent. Ale układ opon którego nie można legalnie użytkować to już przegięcie pały.

Napisałem do nich i czekam na odpowiedź. W razie braku będę musiał iść na policję. Przy odbiorze opon zrobiłem im zdjęcie gdy jeszcze stały przy ladzie. Widać na nim naklejki, więc raczej się od tego nie wykręcą. Choć nie ukrywam, że mam mało czasu na takie rozrywki i wolałbym aby sami zaproponowali sensowne rozwiązanie. Do jutra, do 13 sklep INTER CARS ma czynną infolinię. Mam nadzieję, że do tego czasu otrzymam od nich odpowiedź. W innym przypadku będę zmuszony zmarnować jeszcze więcej własnego czasu.

Najbardziej poirytowany jestem tym, że zostałem bez prezentu, a na poszukiwania możliwie najlepszego modelu opon zmarnowałem wiele godzin :(

Przepraszam za wulgarny wstęp, ale musiałem to z siebie wyrzucić. Przy okazji te kwiaty języka polskiego najlepiej oddają mój stan emocjonalny. Nie idzie mi ostatnio w życiu.

Przy okazji nie polecam sklepu INTER CARS działającego pod adresem https://intercars.pl. Nie dość, że obsługa zamówienia zajęła im prawie tydzień, to dodatkowo zostałem dwukrotnie oszukany.

#intercars #inter #cars #oszustwo #czujezleczlowiek #afera

@BlaziuBlaz

21.12.2019 06:52

@LadacznicoOdporny, pięknie rzekłeś:] Jak nie przyjmą tego gówna z powrotem to podpal im je przed siedzibą.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

20.12.2019 20:13

@LadacznicoOdporny, już widzę jak cię zleją. Jedź i im wciśnij je z powrotem.

@LadacznicoOdporny

20.12.2019 20:24

@AgentSpecjalnejTroskiFox,

Dlaczego mieliby mnie zlać? Przecież to w ich interesie aby załatwić sprawę polubownie.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

20.12.2019 20:36

@LadacznicoOdporny, no nie wiem czy tak łatwo pójdzie mejlami.

@LadacznicoOdporny

20.12.2019 20:42

@AgentSpecjalnejTroskiFox,

Jutro będę też do nich dzwonił jeśli nie będzie żadnej odpowiedzi. Ewentualnie jeśli odpowiedź będzie niezbyt satysfakcjonująca.

@LadacznicoOdporny

21.12.2019 19:34

@AgentSpecjalnejTroskiFox, @BlaziuBlaz, @Ijon_Tichy,

Zrobiłem zwrot. Sami zadzwonili aby wyjaśnić sprawę. Gratuluje sprawnego instynktu samozachowawczego.

Udało mi się ponownie skompletować parę opon. Jedną dostałem w jednym punkcie odbioru Norauto, a drugą w drugim punkcie xD 2 lata różnicy w czasie produkcji, ale przynajmniej obie są z tego samego modelu. Nie powinno to robić istotnej różnicy w prowadzeniu. Będą przechowywane i użytkowane w identyczny sposób, więc z biegiem lat nie powinny od siebie odstawać.

2 godziny jeżdżenia po Łodzi, ale przynajmniej mam to załatwione. Mam nadzieję, że mój tata wreszcie wyrzuci 21 letni szmelc na którym jeździł i może dzięki temu nikt nie zginie.

Przy okazji mogę polecić norauto.pl. Pozytywnie mnie zaskoczyli jakością obsługi.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

21.12.2019 20:12

@LadacznicoOdporny, gratki.

ps: twoje wapno ma 21 letnie kapcie czy gablote bo obie rzeczy są możliwe xD

@LadacznicoOdporny

21.12.2019 20:32

@AgentSpecjalnejTroskiFox,

No, że to: "Mam nadzieję, że mój tata wreszcie wyrzuci 21 letni szmelc <na którym jeździł>"

W znaczeniu, że ma tak stare opony, a nie auto.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

21.12.2019 20:37

@LadacznicoOdporny, jednak miałem nadzieję że mówiłeś o skodzie albo innym gruzie…