@Ijon_Tichy

23.03.2020 11:08

@R20_swap, Fajny filmik, nawet jeśli tezy doktora są trudne do zweryfikowania i nie trzeba w nie od razu wierzyć, to przedstawia ciekawy punkt widzenia. Można to potraktować jako rozrywkę, po co od razu minusować?

@stawo73

23.03.2020 11:55

@Ijon_Tichy, Zgadzam się. Dla mnie szczególnie interesujący jest fragment, w którym mówi o tym, w jaki sposób mierzy się umieralność i jak jest to niedoskonała metoda. Ten facet uświadomił mi, że stosując podobne metody możemy dojść do przekonania, że to na przykład szpitale są bardzo niebezpieczne i powodują śmierć, bo śmiertelność wśród ludzi, którzy leżeli w szpitalu jest dużo wyższa niż wśród pozostałych. A już szczególnie oddziały intensywnej terapii są bardzo niebezpiecznymi miejscami, na które cokolwiek by się z nami działo, to nie powinniśmy dać się tam zawieść, bo umieralność jest tam bardzo wysoka.

@drit

23.03.2020 08:08

@R20_swap,

Niemiec a dobry chłop z niego.

Nie zgodzę się tylko z jego opinią, że w ten cały cyrk zostali (dokł. cyt."wciągnięci w sieć') politycy.

Moja opinia – politycy kłamali, kłamią i będą kłamać bo taka jest natura demokracji, teraz sprokurowali panikę

i ograniczyli swobody obywatelskie (klnę się na wszystkie świętości agnostyckie , że na zawsze) dla bezpiecznego (dla nich naturalnie) resetu systemu. Reset i tak wisiał nad nami jak topór nad skazańcem, teraz za astronomiczne straty winę pacynki przerzucą na koniowirusa.

Ktoś napisze – lepsze to niż wojna, ja napiszę – wojna i tak się odbędzie bo taka jest natura rzeczy, wojna jest matką wszystkiego.

A teraz trochę luźniej, żeby nie było żem jakiś tutejszy Kasandr niewyżyty – pamiętacie filmik Dwanaście małp?

Ostatnio w TVP Info morawiecka pacynka robiła za małpę na tle dwunastu różnych flag. Śmieszne co nie?