Data: 23.06.2020 20:49

Autor: xeerxees

#rasizm #homofobia #bekazlewactwa

Najbardziej rasistowskie, homofobiczne jest twierdzenie że jeśli jesteś konkretnego koloru skóry lub orientacji seksualnej musisz głosować na konkretnego kandydata (lewicowego) bo on został dla niego stworzony xD To robienie z ludzi na siłę swojego elektoratu i udawania przyjaciela za głosy naiwnych wyborców. Tak lewica tworzy swoją żelazną bazę wyborczą – wykorzystują do tego napędzanie wojny ideologicznej i uprzedzeń, jeśli zniknie homofobia i rasizm co zaproponuje współczesna lewica swoim wyborcom?

@AgentSpecjalnejTroskiFox

23.06.2020 21:11

@xeerxees, nie mają zamiaru nic im proponować xDDDD to lipa żeby mieć sabotażystę na stołku do przyklepywania bredni i niszczących każde społeczeństwo ustaw, zazwyczaj wspierających niebezpieczną patolnię.

Cała obecna lewica dąży do zniszczenia dorobku ludzkości to bandyci tak naprawdę, pragnienie zniszczenia i likwidacji policji to dowód na ich realne zamiary. Wciskają to guwno nawet przez filmy seriale i kreskówki jak np postać lisy simpson wielce mi feministki a tak naprawdę lewar (realnie nieistniejącej) można to zauważyć po tym jak w jednym z odcinków twierdziła ze policja to narzędzie bogatych do maltretowania biednych, jakoś tak to poszło. Wkurwiłem się wtedy. Lewactwo nigdy nie było do wspierania kogokolwiek xDDDDD lewica to banda bandytów z garstką ogłupionych małolat do udawania że mają "poparcie" żeby niszczyć całe społeczeństwa. te śmiecie ze znikomą bogatą garstką żydów nienawidzi nas, białej społeczności i gimnastykuje się żeby nas wyniszczyć.

@xeerxees

23.06.2020 21:12

@AgentSpecjalnejTroskiFox, lewica: "kolor skóry nie ma znaczenia ale jak masz jakiś inny kolor skóry niż biały musisz na nas głosować" xD