Allegro, Carrefour i Biedronka usuwają Jerzego Ziębę

Data: 20.03.2020 07:23

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Kontrowersyjny promotor niekonwencjonalnej medycyny, idol antyszczepionkowców, który koronawirusa chce leczyć… dużą dawką witaminy C w połączeniu z perhydrolem. Ma teraz duży kłopot. Allegro zablokowało wszystkie oferty z jego ksiażkami. Sieci sklepów Biedronka i Carrefour również wycofały ze sprzedaży czasopismo „Zdrowie bez leków” (Mediacom Press), w którym publikuje Jerzy Zięba,

#polska #zieba

@drit

20.03.2020 08:07

@Starszyoborowy,

"koronawirusa chce leczyć… dużą dawką witaminy C" – Chińczycy doszli do tego w czasie swojej zarazy, jako jedna z kilku terapii.

Wydaje się, że dla naszych nerek lepsze będzie szprycowanie się witaminą C w mniejszych dawkach ale sukcesywnie i codziennie.

Co do bojkotu – biała mafia zaniepokojona odpływem jeleni?

Sami policzcie, ilu ludziom zaszkodził p. Zięba a ilu biała mafia np. w latach 60-tych po wprowadzeniu (z pozytywną rekomendacją WHO i penalizacji za nieszkodliwe Laudanum) na światowy rynek syntetycznych środków przeciwbólowych (poczytać o dzieciach bez rączek i nóżek).

Zresztą teraz nie lepiej. Dlaczego kiedyś podawano (rozłożone w czasie) szczepionki przeciw konkretnej chorobie a teraz zespolone? Nie, nie dla waszego i waszych dzieci dobra ale dla wygody i większych zysków białej mafii.

Dlaczego nie nagłaśnia się odejścia Japonii ( i żadnej tam epidemii nie zauważono) od szczepień MMR i przeciw brodawczakowi?

Dlaczego za konsekwencje powikłań poszczepiennych, dostają rodzice po kieszeni a nie biała mafia?

Dlaczego używano w Polsce przeterminowanych szczepionek MMR?

Czy w/g tego co tu napisałem jestem antyszczepionkowcem? Jeśli zdegenerowany system szczepień ma tak wyglądać jak teraz to wolę być antyszczepionkowcem jak sprzedajnym debilem.

@Starszyoborowy

20.03.2020 08:35

@drit, Witaminy patrząc na obecny sposób żywienia się to oczywiście prawda. Trzeba je przyjmować w jakiejś rozsądnej ilości by wzmocnić organizm. Czy gigantyczna dawka witaminy C wyleczy z czegokolwiek poza szkorbutem , raczej bym tu był wstrzemięźliwy.

Co do szczepień- cały problem polega na tym, że wielkie koncerny farmaceutyczne widzą w nich tylko kurę znoszącą złote jajka całkowicie pomijając dobro człowieka.