@FiligranowyGucio

03.05.2019 17:44

@Pherun, wyjasni z psychologicznej perspektywy i tyle,gejem już jesteś ;)

@lisq

03.05.2019 17:48

@FiligranowyGucio, uwielbiam to psychologiczne pierdolenie dopasowujące tezy z dupy do naturalnych odruchów xD

Powiedz mi jak często biję matkę zważywszy na fakt że klnę jak szewc xD

@FiligranowyGucio

03.05.2019 17:49

@Pherun, wiem tylko żartowałem :) …Zachowanie homoseksualne stanowi charakterystyczną próbę "naprawienia" pierwotnego zranienia. Sprawiło ono, że chłopiec stał się wyobcowany wobec swojej wrodzonej męskości, której nie potrafił osiągnąć. Taki proces różni się od heteroseksualizmu, który pojawia się w sposób naturalny na drodze niezakłóconego rozwoju tożsamości płciowej.

Podstawowy konflikt w większości przypadków homoseksualizmu przedstawia się następująco: chłopiec – zazwyczaj wrażliwe dziecko, bardziej podatne od innych na emocjonalne zranienie – pragnie miłości i akceptacji od rodzica tej samej płci. Przeżywa jednak w tej relacji frustrację i złość, gdyż doświadcza rodzica jako obojętnego lub agresywnego. (Warto zwrócić uwagę, że rodzeństwo chłopca może doświadczać tego samego rodzica w zupełnie inny sposób).Zachowania homoseksualne będą zatem erotycznym odtwarzaniem tej relacji naznaczonej miłością i nienawiścią. Podobnie jak wszystkie "zboczenia" – i używam tego określenia nie w sensie obraźliwym, ale w tym znaczeniu, iż rozwój homoseksualny "wypacza" lub "oddala osobę od" biologicznie właściwego obiektu erotycznego przywiązania. Erotyzm homoseksualny zawiera w sobie wewnętrzny wymiar wrogości.

A zatem u podstaw homoseksualizmu nieodłącznie leży konflikt: dotyczący akceptacji własnej płci, relacji rodzic-dziecko i zazwyczaj także odrzucenia przez rówieśników tej samej płci. To oznacza, że w relacjach gejowskich dostrzeżemy pojawienie się kwestii dominacji-uległości.

@FiligranowyGucio

03.05.2019 18:02

@lisq, nie bijesz? to zacznij za to,że urodziła takiego matoła ;) a tak na poważnie zaniedbywanie dzieci jest czynnikiem patologicznym,który napewno nie pomaga.Szczerze powiem,że to w pewnym stopniu rodzice są sobie sami winni.Nie ma miłości to jest nienawiść,stare powiedzenie mówi,że natura nie znosi próżni,w twoim przypadku jest widocznie inaczej,nie porównuj wszystkich do siebie bo każdy jest inną osobą.

@lisq

03.05.2019 18:07

@FiligranowyGucio, po prostu uważam że w psychologii, jak i w każdej dziedzinie naukowej bardzo łatwo o nadużycia i nie mozna bezkrytycznie podchodzić do wszystkich "naukowych odkryć", włącznie z jakimiś z dupy wyjętymi przemyśleniami pana Juzka nt homoseksualizmu.

Przeczytać- owszem. Zrozumieć przekaz autora – jak najbardziej. Uważać że skoro autor napisał

uświadomił sobie uczucia pojawiające się w ciele podczas niechcianego pobudzenia homoseksualnego, odkrył, że zanim pojawiło się homoseksualne odczucie,

to znaczy że ma to zastowoanie także do mnie – w żadnym wypadku. I tylko do tego piję.

@FiligranowyGucio

03.05.2019 18:20

@lisq, rozumiem,nie wiem co on tam odkrył zresztą to ich sprawa.Dla mnie jedno jest pewne ,że pod płaszczykiem uśmiechów itp.kryje się całkiem inna osoba.Nie wierzę też politykom a także ich nie potrzebuje,kłamią jak tylko otworzą usta.Za to bardzo lubię album jednej grupy, nazywa się kill'em all ;)

@Pherun

03.05.2019 17:32

@kisiel, jestem lurkerem bo jestem rowerem

@lisq

03.05.2019 17:07

@kisiel, przez chwilę rozważałem Wiosnę jako alternatywę przy następnych wyborach, na szczęście ten i jeszcze kilka innych obrazków skutecznie mnie wyleczyło z tego pomysłu

@Starszyoborowy

03.05.2019 17:05

@kisiel, Ładne panienki.