Data: 12.09.2020 18:03

Autor: KonfederataRN

Jak myślicie – dlaczego od około 60 lat:

– nauka stoi praktycznie w miejscu, nie ma żadnych przełomowych wynalazków a jedynie odcinanie kuponów oraz rzeczy typu "gender studies" czy pralnie pieniędzy typu zderzacze "hadronów";

– nie istnieje w zasadzie sztuka – piękna i poruszająca, inspirująca i (w pozytywnym znaczeniu) eskapistyczna – mamy za to kobietę stojącą w gównie #pdk oraz "artystów" "performance", którzy, za przeproszeniem, metalowym chujem uderzają w metalowe pręty i to jest nazywane "sztuką";

– honor, bohaterskie postawy, patriotyzm czy konserwatyzm nazywane są "faszyzmem" czy "szowinizmem" – mamy za to promowanie pedalstwa, czarnuchów i pizdeczek w rurkach, które w razie wojny nawet nie byłyby w stanie unieść plecaka i karabinu, nie wspominając o prawdziwej walce;

– coraz więcej ludzi daje sobie wyprać mózgi ateistom, którzy z nienawiści do Boga uczynili swoją religię, a łaknącemu wyższych wartości człowiekowi wciskają protezy, karykatury tych wartości, takie jak "tolerancja" czy "ogólnoświatowe braterstwo", a dla zabicia jakichkolwiek uczuć religijnych forsowana jest np. teoria ewolucji, według której jesteś nie stworzonym na obraz i podobieństwo Boga Człowiekiem, a małpą.

Cóż takiego zdarzyło się ponad pół wieku temu?

#bekazlewactwa #takaprawda #gruparatowaniapoziomu

@Macer

12.09.2020 20:12

@KonfederataRN, caly amerykanski swiat intelektualny – uczelnie, media, instytucje kultury – zostal opanowany niemal w calosci przez mafię. mafię, ktorej źródłami są konglomeraty finansowo-przemyslowe JP Morgan oraz ROckefellerów, a jeszcze gdzies po drodze są Rotszyldowie. Przez skomplikowany system fundacji i zaleznosci prowadzą nad nim mecenat, więc promują kulturę nie piękną i dobrą, tylko taką, która im przynosi wymierne korzysci – konsumpcjonizm, etatyzm, podsycają wewnętrzne konflikty. Oprócz tego mają mocny wpływ na ustrój ameryki dzięki bankowi centralnemu FED, jak też innym narzędziom.

podobnie jak kiedy mafia w polsce finansowała muzykę – powstało disco polo, ostatnio zajmuje się budownictwem – mamy gównianych deweloperów, itd itp.

ateizm jest elementem tego swiatopoglądu, zwalczają religie, bo te stanowią dla nich konkurencję w rządzie dusz.

to nie stalo sie pol wieku temu, tylko stopniowo od poczatku XX wieku poprzez New Deal Roosevelta, czyli w zasadzie rewolucję faszystowską w ameryce, po II wojnę światową, do której popchnęli stworzone przez siebie reżimy: ZSRR i 3R, i w której zrujnowali dokumentnie europę, tak żeby przejąć nad nami kontrolę po wojnie. i tak sie toczy to zycie.

mozesz to nazywac masonerią, NWO, jak tam chcesz, a to po prostu chciwość i żądza władzy, znane od tysiącleci i niezmienne, tylko dostosowujące się do coraz to nowych możliwości. spytasz o Żydów – owszem, są elementem tej układanki, bo zateizowani i oderwani od swoich srodowisk zydowscy emigranci do ameryki łatwo poddali się idei stworzenia nowego spoleczenstwa, ciezko im sie dziwic w sumie, podobnie jest na polskich ziemiach odzyskanych.

@Porzeczka

12.09.2020 19:07

Nic dziwnego, że w Polsce prawa mężczyzn leżą jak mamy ludzi z taką postawą jak OP.

@KonfederataRN

12.09.2020 19:11

@Porzeczka, prawa mężczyzn "leżą" na całym świecie, bo na praktycznie całym świecie rządzi lewactwo, które za męskiego, prawdziwego, silnego faceta obrało sobie największego wroga.

@Porzeczka

12.09.2020 19:20

@KonfederataRN, piszesz głupoty. To nie liberałowie przywracali nam zróżnicowany wiek emerytalny.

@Ijon_Tichy

12.09.2020 19:00

@KonfederataRN, Po części masz rację, jednak zbyt radykalnie wszystko przedstawiasz. Ale łap plusa.

@KonfederataRN

12.09.2020 18:16

@Vanguard, tak? Podaj jakieś przykłady tych wielkich, przełomowych, zmieniających życie wynalazków. Nie podasz, bo dziś nauka = dowodzenie, że istnieje tysiąc różnych płci lub, o czym już wspominałem, odcinanie kuponów od rzeczy które zostały wynalezione przed drugą połową XX wieku.

@Vanguard

12.09.2020 18:22

@KonfederataRN, fanatyków się nie przekonuje

@KonfederataRN

12.09.2020 18:35

@Vanguard, wygodnie to sobie wymyśliłeś. Zaatakuj autora a nie tekst. Autor przymyka na to oko i prosi o konkrety, dlaczego tekst ci nie odpowiada? Napisz "fanatyków się nie przekonuje". Żałosne. I niestety typowe dla dzisiejszych "fanów" nauki.

@Vanguard

12.09.2020 18:41

@KonfederataRN, sklonowanie owcy

odkrycie ciemnej energii

teleportacja protonu

komputerek kwantowy

bozon Higgsa

masa odkryć w dziedzinie chemii i medycyny których nie będę wymieniał

@KonfederataRN

12.09.2020 18:46

@Vanguard,

sklonowanie owcy, odkrycie ciemnej energii, teleportacja protonu, bozon Higgsa – i co w tym przełomowego? W jaki sposób te "wielkie" odkrycia zmieniły życie ludzkie, uczyniły je lepszym?

komputerek kwantowy – tak jak wyżej + to te, które kosztują ciężkie miliony i potrafią rozłożyć 15 na 5x3 i potem przestać działać?

masa odkryć w dziedzinie chemii i medycyny których nie będę wymieniał – nie będziesz wymieniał, bo takowych nie ma. Rentgen, tomografia, chirurgia, antybiotyki – to wszystko wynalazki sprzed rewolucji lewackiej.

@Vanguard

12.09.2020 18:47

@KonfederataRN, co za niespodzianka nie przekonałem fanatyka 乁(ツ)

@KonfederataRN

12.09.2020 18:50

@Vanguard, nie przekonałeś mnie, bo nie jesteś w stanie wymienić JEDNEGO kontrprzykładu, walisz tylko jakimiś bzdetami jak "teleportacja protonu" która jedyne co "teleportowała" to pieniądze z kieszeni podatników do kieszeni żydowskiego kółka wzajemnej adoracji

@Emil18

12.09.2020 18:07

@KonfederataRN, czemu "hadronów" napisałeś w cudzysłowie?

@KonfederataRN

12.09.2020 18:14

@Emil18, bo nie ma żadnych "hadronów", jest to kolejny wymysł pseudoreligii "fizyki kwantowej" która ma na celu głównie ciągnięcie pieniędzy podatników oraz "udowodnienie" nieistnienia Boga. Nieprzypadkowo praktycznie wszyscy "wybitni" fizycy to żydostwo.

@Emil18

12.09.2020 19:00

@KonfederataRN,

Aha

Ok

Skoro konfederata z ruchu narodowego tak mówi to to musi być prawda

XD

@KonfederataRN

12.09.2020 19:07

@Emil18, nie musisz wierzyć mi, po prostu zobacz jacy ludzie stoją za tym projektem. Jakie są w to pakowane pieniądze. I jak to jest skonstruowane – każdy kto się sprzeciwi – "nie rozumie tego". Wyniki? "Za głupi jesteście, by to zrozumieć, dajcie więcej kasy". Idealna studnia bez dna.