Data: 10.04.2019 21:57

Autor: solo1979

pan Broniarz, zatwardzialy stary kodziarz, realizujacy retoryke niemieckiego stasi, gra o rozpoznawalnosc i poityczne zlote runo. Wiekszosc ludzi nawet go nie znala, ale znaja go teraz wszyscy, od kilku dni. Kapital polityczny sie zbija. Nadchodza wybory, najpierw jedne, pozniej drugie.

Ps.

Szczerze mowiac jeszcze dwa tegodnie temu, zapytalby mnie ktokolwiek, kto to jest Broniarz, to myslalbym najpierw o wsi, a tu popatrz, taka persona….

#polityka

@Beowulf

11.04.2019 06:29

@solo1979, No nie wiem, czy nie znała. Od jakichś 20 lat widzę w telewizorze tę załganą mordę i zawsze jest na nie. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby Broniarz z czymkolwiek się zgodził. To jest zawodowy wichrzyciel i morda do wynajęcia. Stary, komunistyczny beton z dupskiem przyrośniętym do stołka.

Bardzo mi się spodobało jak wczoraj został załatwiony przez Zalewską, która na szybko podpisała rozporządzenie w sprawie egzaminów. Chodzi o skład komisji egzaminacyjnej, której członkiem może być dowolna osoba z uprawnieniami pedagogicznymi. Już dziad myślał, że mu się udało i narobi zamieszania na zlecenie totalnej opozycji, a tu taki ch…j – cała para w gwizdek, bo egzamin się odbył. W tej chwili Broniarz przegrał wszystko, bo zakłócenie egzaminów było jego najmocniejszą kartą. Może jeszcze fikać, straszyć wstrzymaniem promocji, ale to już tylko dym w oczy. Cały ten strajk można już zdusić w zasadzie bez konsekwencji. Broniarz o tym wie, więc będzie próbował ostrej gry pod publiczkę, ale nie ma już czym grać, bo przelicytował i zostanie z niczym.

@kosmitolog

10.04.2019 22:51

@solo1979, Racja, w promowaniu przygłupów znikąd są naprawdę nieźli ( ͡º ͜ʖ͡º)