Zatokę sztuki wspierali Adam "Nergal" Darski, Andrzej Chyra czy Marek Koterski.

Data: 21.05.2020 15:41

Autor: malcolm

natemat.pl

#pedofilia

Za sprawą filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego wraca afera związana z sopocką Zatoką Sztuki, gdzie miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego nieletnich. Jeszcze kilka lat temu w obronie lokalu stanęło wielu polskich celebrytów, m.in. Adam "Nergal" Darski, Andrzej Chyra czy Marek Koterski.(..)

Dziennikarz zauważył, że po publikacjach o tym, jak w słynnym sopockim lokalu mogą być wykorzystywane nieletnie dziewczynki, polscy celebryci zaczęli solidaryzować się z Zatoką Sztuki, a także Marcinem T. i jego siostrą Natalią, która formalnie kierowała Zatoką.

Akcję "Ratujmy Zatokę Sztuki" wsparli swoimi nazwiskami między innymi: reżyser Marek Koterski, który fotografował się z plakietką "Tak dla Zatoki" oraz jego syn "Misiek". Ponadto aktorzy Paweł Małaszyński, Jerzy Kryszak i Wiktor Zborowski, któremu osobiście dziękowała za wsparcie Natalia T.

Głuchowski przypomina, że wsparcia Zatoce udzielili członkowie zespołów muzycznych Afromental, Vox i Big Cyc. Z kolei Adam "Nergal" Darski wymalował Zatoce laurkę. W akcję poparcia włączyły się także m.in. Magdalena Cielecka i Grażyna Wolszczak. A do tego jeszcze Justyna Steczkowska.

Więcej:

https://natemat.pl/309299,nergal-chyra-koterski-celebryci-wspierali-zatoke-sztuki-w-sopocie

Brak komentarzy