Polska nie zapłaci kasy zydom, ponieważ była ofairą 2ej wojny światowej. [ENG]

Data: 09.05.2019 14:20

Autor: Macieko

timesofisrael.com

Art. po angielsku. Mam nadzieję, że nie ma problemu ?

Żydzi uprawiają propagandę ponieważ nie pokazują istoty 447. Czyli zwrotu kasy dla mienia BEZSPADKOWEGO.

Za to wyjaśniają, że

** “Law 447,” called Justice for Uncompensated Survivors Today, or JUST, is an act approved by the US Congress one year ago. It is a push to ensure that people who survived World War II — or their heirs — receive compensation for their losses, if that has not already happened. **

Czyli (moje tłumaczenie). Prawo 447 zwane JUST jest ustawą (ew. dokumentem) uchwaloną przez kongres stanów zjednoczonych rok temu. Stanowi ono nacisk aby zapewnić ludziom, którzy przeżyli 2ą wojnę światową, lub ich spadkobiercom, żeby otrzymali rekompensacje za swoje straty, jeśli takich rekompensat jeszcze nie dostali.

Dużo się o tym mówi ostatnio. Ja sobie jednak poszukam źródła i przeczytam tą ustawę. Bo jedni mówią o mieniu bezspadkowym a inni o spadkobiercach. Ktoś kłamie.

Z drugiej strony po co robić jakieś prawo 447 jak każdy spadkobierca może sobie przyjść przed sąd Polski pokazać papiery, że oto mój dziadek/ciotka kiedyś mieli w Polsce tu i tu karczmę/mieszkanie/budynek/budę dla psa itd. i chce odzyskać tą nieruchomość. Takie spawy się dzieją, jak ktoś umie to udowodnić to odzyskuje swoje nieruchomości itd.

Coś czuję, że dla świata jest jedna historyjka o niesprawiedliwych polakach co nie chcą oddać prawowitym spadkobiercą ich nieruchomości a rzeczywistość jest brutalnie inna.

#447 #żyd #odszkodowania

@arti

09.05.2019 23:14

@Macieko, Dzięki za pracę jaką wykonałeś w tej sprawie.

@Macieko

09.05.2019 14:40

Jeszcze dopisek bo łatwo odnaleźć tą ustawę 447

Ustawa 447, dokument z dnia 9 maja 2018

Ustawa jest bardzo krótka można sobie ją przeczytać.

no i jest

Na początku są definicje co jest co itd.

potem komu zwrócić i mamy taki przypadek:

** (3) in the case of heirless property, the provision of property

or compensation to assist needy Holocaust survivors, to support

Holocaust education, and for other purposes; **

(moje wolne tłumaczenie, nie jestem prawnikiem! a w prawie przecinki lubią się liczyć)

(3) w razie własności bez spadkobierców, przekazanie tej własności lub rekompensata za tą własność ma być przeznaczona na pomoc tym, którzy przeżyli holokaust i są w potrzebie (finansowej), żeby wspierać edukacje o holokauście i na inne cele (inne cele nie są zdefiniowane)

Czyli żydzi kłamią, mówiąc, że ta ustawa jest tylko dla odszkodowania mienia dla spadkobierców. Ustawa 447 za "straty" nawet nie są opisane jako nieruchomości czy tez może chodzić o straty natury "zmarnowali mi życie przez tą cholerną wojnę". To ma być oszacowane i przekazane na spadkobierców. Natomiast jeśli spadkobierców nie ma to dla innych, którzy przeżyli holokaust, na edukacje i na inne cele (czyli na niewiadomo co i nie mamy się interesować).

Serio USA jest naszym sojusznikiem ?

@drewniany

09.05.2019 14:27

@Macieko, Niezależnie od faktów rację ma silniejszy i nie ma w tym nic dziwnego.