Data: 08.04.2019 12:01

Autor: Alojz

Na razie widzę że Kaczyński z PiSem idzie w dobrym kierunku , dla siebie i swojej partii.Pewnie sądaze pójdą w górę.

Strajk nauczycieli , wytraczy wejść na Facebooku Onetu czy wirtualnej Polski by zobaczyć że jest dużo nie przychylnych wpisów, jeśli chodzi o strajk nauczyciel.

Jak będą strajkować do skutku, to jeszcze więcej ludzi zniechęca do siebie, w końcu dziś nie jest rzadkością że oboje rodzice pracują, a co zrobić z dzieckiem gdy musi zostać w domu ?

Propozycje PiS dla rolników , wyśmiewane przez opozycję , też głupia strategia.

Zobaczycie , wybory wygrała PiS z przewagą 8-10%

#polityka #polska

@lisq

08.04.2019 17:40

@Alojz,

wytraczy wejść na Facebooku Onetu czy wirtualnej Polski by zobaczyć że jest dużo nie przychylnych wpisów

a o farmach trolli to Ty slyszal? nawet towarzysz Bialkov dzisiaj pisal na pejsbuku ze dziwnym trafem uaktywnily sie konta uspione od lat zeby wyrazic nieprzychylna opinie o strajku nauczycieli.

@Mishkaa

08.04.2019 13:53

@Alojz, przeciez to jasne ze tym rozdawnictwem napewno sobie kolejna kadencje zapewnia. Mozna mowic wiele o Kaczynskim ale nikt mi nie wmowi ze jest glupi… I puki Donald nie wroci to nie ma z kim w tym kraju konkurowac niestety…

@lisq

08.04.2019 17:41

@Mishkaa,

dolan

konkurencja

o jak kwiklem xD

@Mishkaa

08.04.2019 20:12

@lisq, nieno też nie sądze że Tusk jest kryształowy i nie chce jego powrotu, ale w obecnej sytuacji kto bedzie z z Kaczynskim konkutować?

Gupek Schetyna /Petru? PSL? Korwin? a napewno nie Gwiazdowski

@lisq

08.04.2019 20:47

@Mishkaa, jeszcze jak Andruszkiewicz był na pokładzie Kukizów to byłem mocno za nimi, potem wykruszył się Liroy, potem Andruszkiewicz, a ja przestałem śledzić scenę polityczną.

Przyznam że nie ma póki co żadnej sensownej altenatywy.

Dlatego liczę na to że jak pójdę na wybory i oddam głos na jakieś PSL, Wiosnę Biedronia czy Korwina to chociaż podniosę frekwencję wyborczą i zmniejszę szansę utrzymania się pisu u władzy.