Widać gwiazdy ze stacji kosmicznej

Data: 25.07.2020 21:32

Autor: R20_swap

youtube.com

Zadaję to pytanie ponownie bo tzw. transmisje na żywo z kosmosu zaprzeczają temu, co mówią rzekomi astronauci, którzy niby tam byli i powinni wiedzieć najlepiej. Jeśli sam osobiście nie byłeś/aś w kosmosie i w tzw. stacji kosmicznej, to nie udawaj eksperta i omnibusa wypowiadając się na ten temat jednocześnie zarzucając mi, że czegoś nie wiem lub nie rozumiem. Zadaje pytania ponieważ udzielane odpowiedzi są karygodnie niewiarygodne i wykluczają się w wzajemnie.

#nauka #kosmos #gwiazdy #astronomia

@2_M_A

25.07.2020 22:35

@R20_swap, Ja sie tylko pytam jak to jest, ze przy miliardkrotnie wiekszych mozliwosciach technicznych, od rzekomych zalogowych ladowan na Ksiezycu, nikt to powtarza? Przeciez pol wieku temu wystarczal komputer o mocy wspolczesnego kalkulatora naukowego. Ale teraz przy komputerach i algorytmach kwantowych i tak dalej, juz nie mozna? Smiech na sali w pierwszym rzedzie.

@nuubeczek

26.07.2020 03:28

@2_M_A, Po parudziesięciu misji księżycowych uznali że nie ma tam po co wysyłać ludzi, jednak misje nadal są na księżyć lub wokół niego.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_missions_to_the_Moon

@Macer

25.07.2020 22:30

@R20_swap, to jakas straszna paranoja, na nagraniu nie widac gwiazd bo jest obnizona czulosc matrycy, tak zeby bylo widac obiekt. tutaj na nagraniu masz pokazane jak wygladaja gwiazdy, i jest dokladnie tka jak mowili astronauci https://www.youtube.com/watch?v=zliOQbaG1sw